Skoči na vsebino

Solo Riders 2.01


hotschko

Priporočene objave

Menim, da je čas, da se Solo Ridersi pred začetkom sezone spoznamo med seboj. O tem je bilo enkrat že nekaj govora, a ne, Hotschko? Prvi sončni vikend v drugi polovici marca ali nekaj takega. Marec se je že pošteno prevesil v drugo polovico, ostajata še dva vikenda. Torej? Bomo udarili kakšno rundico ali ne?

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky in vsi ostali,

Solo Riders se morda lahko dobimo že ta vikend ali pa počakamo še na našitke in pridemo "opremljeni".

V bistvu se moramo samo dogovorit kje se dobimo potem bo določiti termin malenkost ?

Kakšni predlogi za lokacijo prvega svetovnega srečanja MDSR ?

Verjetno bi bilo dobro tole reč organizirati tako, da lahko prespimo. Sedemindvajset rund kljub vsemu ni kar tako . Lahko pa združimo naš prvi svetovni kongres kar z naslednjim FS, kjer bo za vso logistiko že poskrbljeno .http://motorheat.net/mdsr

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 19/03/2002 ob 19:55:18

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soloti zdravo!

Ravnokar sem izpolnil prijavnico in jo poslal.

Se vidmo ob priliki ob kokti .

Kako pravite se bo prišlo do našitka?? Seveda če me ne boste vrgli ven še predem me sprejmete.

Mejte se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Verjetno bi bilo dobro tole reč organizirati tako, da lahko prespimo. Sedemindvajset rund kljub vsemu ni kar tako .

absolutno se strinjam

quote:

Lahko pa združimo naš prvi svetovni kongres kar z naslednjim FS, kjer bo za vso logistiko že poskrbljeno .http://motorheat.net/mdsr

Hm, ja no, zakaj pa ne. Saj smo vsi otroci Motosveta.

Burn to be wild

Popravil/a - lucky dne 20/03/2002 ob 09:11:36

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hm, ja no, zakaj pa ne. Saj smo vsi otroci Motosveta.

Opa, čisto vsi pa ne.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Soloti zdravo!

Ravnokar sem izpolnil prijavnico in jo poslal.

Se vidmo ob priliki ob kokti .

Kako pravite se bo prišlo do našitka?? Seveda če me ne boste vrgli ven še predem me sprejmete.

Mejte se!

Horjo welcome. Lahko se prideš pokazat že danes v Old London Pub po 20h, da se spoznamo, razen če si popolni Solist .

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Hm, ja no, zakaj pa ne. Saj smo vsi otroci Motosveta.

Opa, čisto vsi pa ne.

hotschko

Kdo pa ni?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Menim, da je čas, da se Solo Ridersi pred začetkom sezone spoznamo med seboj. O tem je bilo enkrat že nekaj govora, a ne, Hotschko? Prvi sončni vikend v drugi polovici marca ali nekaj takega. Marec se je že pošteno prevesil v drugo polovico, ostajata še dva vikenda. Torej? Bomo udarili kakšno rundico ali ne?

Burn to be wild

Fantje, jaz sem kar za ta vikend. Naslednji vikend sem namreč zasedena.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadarkoli-samo če me bo žena in otroci pustili...sicer pa ob takih prijateljih kot ste vi-sploh ne rabim sovražnikov...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater Hotschko, po Horsu sem meu tok energije, da sem šu lepit šlem, placa pa itak še za ene 5-6 enic, .... in ja pojavlja se vprašanje kdo ti je naredu nalepke z nickom za na čelado, a je možno da dobim tut jst neki tazga kar bi pisal "Zoolo-Zloba" ?!

Cena nepomembna, ...

P.L.U.R. Zoolo

P.S.: In ja moram bit dežurni pain in the ass, ...kdaj potem našitki?! Zdej sem ti pa itaQ že en sodček piva dolžen, ....

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Gregs, sej ti si že SoloRider samo priznal si še nisi

Ehehehe.... ja, samo zaradi tega mi ni potrebno posiljati prijavnic... lahko to izvajam brez obveznosti (pa cetudi je to samo tipkanje)...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Gregs, ideja SR-ov bo doživela razcvet šele ko bomo vsi v barvah, potem ne bo dileme s kom zaviti za šank, in kdo je itaQ 24/7 pripravljen na pivo in dobro debato.

In ja ni ga boljšega od enega od naših na cesti kje na Krasu srečat, pa it malo lokalne znamenitosti pogledat, ...

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

realnost sveta:

bodite pripravljeni na podrobno razlaganje vase filozofije in ciljev kluba/drustva/entitete velikemu delu motoristicnega prebivalstva doma in v tujini - obravnavani boste namrec najmanj kot MK z vsemi dolznostmi in pravicami takega zdruzenja,ce imate znak na hrbtu.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Ledeni, rade volje naredim kongres, seminar, whatever na temo neobveznih napotkov članom, obveznih itaQ da ni ....

P.L.U.R. Zoolo

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

..... in ja pojavlja se vprašanje kdo ti je naredu nalepke z nickom za na čelado, a je možno da dobim tut jst neki tazga kar bi pisal "Zoolo-Zloba" ?!

Cena nepomembna, ...

Zoolo, oblikuj si napis v Corel 3-9 v krivuljah in mi pošlji, pa bom dal delat skupaj z SR nalepkami. Če zanima še koga naj mi javi ali kar pošlje Corel 3-9 file.

quote:

P.S.: In ja moram bit dežurni pain in the ass, ...kdaj potem našitki?! Zdej sem ti pa itaQ že en sodček piva dolžen, ....

Našitke naročim v petek. Ker še nimam odgovora od vseh članov koliko našitkov bi kdo želel, jih bom naročil nekaj več. http://motorheat.net/mdsr

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Accelent, stari!

To je to ThanX bom poslal, jutri najverjetneje!

P.L.U.R. Zoolo

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo soloti, povejte mi če imate kakšne redne dneve in ure za pridet u OLP. Me zanima, ker imam zdaj nekaj tednov (tja do konc maja) cel kup šmorna, pa en drek časa in nič ne vem kdaj jo bom lahko zbrisal od obveznosti in okupatorja!

En SRP vsem skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ledeni, rade volje naredim kongres, seminar, whatever na temo neobveznih napotkov članom, obveznih itaQ da ni ....

P.L.U.R. Zoolo

zoolo narobe sva se razumela.ni treba meni razlagati,ampak klubom (takim in drugacnim) in posameznikom,ki vas bodo imeli vsaj za MK.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Halo soloti, povejte mi če imate kakšne redne dneve in ure za pridet u OLP. Me zanima, ker imam zdaj nekaj tednov (tja do konc maja) cel kup šmorna, pa en drek časa in nič ne vem kdaj jo bom lahko zbrisal od obveznosti in okupatorja!

En SRP vsem skupaj!

Horjo,

dobivamo se ob sredah ob 18h na Tromostovju in potem ob 20h v Old London Pubu v ind. coni Trzin.

Tam se načeloma zbiramo vsi iz motosveta, vedno pa nas je solotov kar nekaj, saj smo med aktivnejšimi pivskimi člani motosveta. (namotorsamokokakola press)

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

zoolo narobe sva se razumela.ni treba meni razlagati,ampak klubom (takim in drugacnim) in posameznikom,ki vas bodo imeli vsaj za MK.

Ni blema, že navajen.

Tukaj na Motosvetu treniramo in razlagamo že nekaj časa, ampak eni pač ne dojamejo eni pa takoj. Predvidevam, da bo v realnem svetu podobno zato s sabo vedno nosim eno kopijo statuta, da ni potrebno vsega iz glave razlagat ... itak pa vse piše na http://motorheat.net/mdsr.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ledeni, rade volje naredim kongres, seminar, whatever na temo neobveznih napotkov članom, obveznih itaQ da ni ....

P.L.U.R. Zoolo

zoolo narobe sva se razumela.ni treba meni razlagati,ampak klubom (takim in drugacnim) in posameznikom,ki vas bodo imeli vsaj za MK.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Ma ja vem da ne tebi , pravim da lahko organiziram za zainteresirane tudi vecdnevne seminarje in delavnice na to temo!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MD Solo Riders OBVESTILA

1. NAŠITKI bodo ta teden

2. Je bila zadnjič debata pa smo se tko mimo grede še na tole spomnil, če koga zanimajo nalepke namesto grba za na registrsko tablico ??

3. pozdravljen novi član ROCKY

4. ... 29 and counting ...

5. MD Solo Riders na naslovu http://motorheat.net/mdsr

6. mejte se skrajno ....

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko moj najljubši KLETAR! Zdej pa samo še jakno rabim, ...

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

2. Je bila zadnjič debata pa smo se tko mimo grede še na tole spomnil, če koga zanimajo nalepke namesto grba za na registrsko tablico ??

Glede teh nalepk znajo policaji pizdit. Jaz sem mel svoj cajt (na avtu) namest grba Union nalepke, pa mi je enkrat policaj na meji zatežu da sem jih moru dol trgat (mogoče pa je bil kakšen kozlovski(beri Laško) fanatik - mejni prehod Dolga vas...). Ma ja, Hotschko, ti kar zrihtaj nalepke, v skrajnem slučaju jih bomo pač dol potrgal (Taplavi so, taplavi bojo, kurc jih gleda... - prosto po Zmelkoow ).

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yes, yes, nalepkice!!!

Bojo gor tolk časa dokler pač bojo!

Jest bi 2 kosa, bo za 2 pulcaja!

Našitke pa tko kot smo se že zmenil, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Našitki

V torek me je klical model, ki nam dela našitke in je rekel, da ima večino narejenih ampak, da mu je zmanjkalo materiala za velike usnjene. Material je že dobil in zdaj čakam, da jih dobim po pošti.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!