Skoči na vsebino

Solo Riders 2.01


hotschko

Priporočene objave

Prvi že gotovo jejo tam gor.

Jaz sem že vse doma pospravil, dal tri žehte perila prat in sedaj čakam, da me žena pelje tja.

Ah te ženske, dal sem ji svoja najboljša leta, vsak dan perem, likam, pomivam,.. in se veselim, da me enkrat letno vzame sabo, da lohk tam vidim še kero drugo babo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi bli pametni bi se lohk delali da ste studenti, bi sli u studentski servis pa bi kondome dobili za đabe! :OK:

Pa ne bi blo treba nc strikat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne.

Tud OK.

daj pa upam, da bo še kej pira, ko pridem gor na Janče :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj pa upam, da bo še kej pira, ko pridem gor na Janče :hmm:

Ne bo. Itak morš shujšat. Zate "limonada", nesladkana seveda, iz grenivk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo. Itak morš shujšat. Zate "limonada", nesladkana seveda, iz grenivk...

Aha,

a pol boma oba to pila :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda, da ne naša družina prva doma (otrok & spanje ,....).

Bilo je lepo, dobro organizirano, krasna družba, super izbrana glasba ravno prav glasna, da se da pogovarjati, dobra papica in pipica, tudi vreme je držalo, le malo je zahladilo proti večeru cca 13st C, lep ambient. Blagor jim (velika večina), ki so še tam in ki bodo gor prespali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj me boli glava. Mogoče zato ker sem na šihtu :cry: :cry: :cry: .

Bilo je super in dobra družba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti najbolj vztrajni, nekateri do sončnega vzhoda

dober zajtrk vam želim, jaz grem eno kitico odpet :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojze Knapić je zaupanja vreden človek. :yes:

Sicer pa smo bili sklepčni. Po odločitvi konzilija se Rigoletto ni izvajal. Zato pa so bile toliko pogostejše Hoffmannove pripovedke. Filozofirali smo k pr norcih in vsaj 27x smo bili na pragu tega, da spontano ustanovimo MC Intelektualc. Prihodnjič ga vsekakor bomo. El Mustangero bo skomandiral primerne klubske prostore na obrobju Ljubljane. Natančneje v Polju.

Enkrat sredi dogajanja sem se začel spraševat, kdo prevaža po teh hribih črn usnjen trosed na mopedu manjših dimenzij. Potem se je izkazalo, da gre zgolj za optično prevaro. Na mopedu povsem običajnih dimenzij se je namreč pripeljal gospod Zdrawc. Kot vse kaže, si Levstik Martina Krpana le ni gladko izmislil. Ti boga! B) :)

Gospod Zoolo me je na najbolj primeren način podučil, da je Maroko moja širša domovina. Posledično sem imel nekaj časa izrazite težave s fokusiranjem, ekvilibriranjem, artikuliranjem in orientiranjem. Same preklete tujke. Pa ko bi bile vsaj iz Ukrajine, z njimi nisem imel še nikoli težav... :grrr

Gospod awtist Wobewt tokrat ni uprizoril bele snežinke. Ki pada. Morda zaradi tega, ker sem mu skomandiral 20centimetrski žebelj, da se ga je lahko orenk prbil. On pa mi je v zameno skomandiral:

1. spalno vrečo (ki je itaq moja in je bila samo na začasnem delu pri njem)

2. flis (ki je itaq moj in mi ga je skoraj v istem hipu spet vzel v dobro gdč. Jasmine. Ali Sabine. Ali obeh. Se ne spomnim.)

3. umetelno okrašeno srajco, ki mi je prav in jo bom s ponosom oblekel ob vsakem obisku opere

Qualla, gospod Wobewt. In qualla vsi ostali. Močno upam, da ste še živi, kajti ko sem odhajal, ni brezpogojno dobro kazalo :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha,

a pol boma oba to pila :devil:

Zdrawoslav, pa saj veš, da nisem mislil tako prekleto resno ;) Sem pa spil samo 1,5 dcl piva ... ostalo pa ledeni čaj, čaj, kokakolo in 0,15 dcl ruma v čaju... prov fajn je blo videt nekaj sstarih znanvec in par prjatlov :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmelj in peteršilj sta se konzumirala v velikih količinah :whistle: :yea1: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igle, nože, puške in teleskopske palice ste za seboj pospravili ko ste šli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasno je bilo.........madona....spet bo potrebno čakat eno leto.

Zdej pa tkolele!!!!

Najlepša hvala za pomoč sledečim....upam, da bo prav, če po abecednem redu.

Damicam.......Anna,Lejla, Lidija, MDR, Slavi........in edinemu Hanziju......ki so mi s svojimi nožičkarskimi spretnosti priskočili na pomoč.

Še posebej........gospodiču Brihti, ki kljub svoji brihtnosti pozablja ključe v avtomobilih .....tistih z "aneksom".......za skrb pri mešanju!

Vsem ostalim pa za veselje, ki ste mi ga podarili, ko sem vas smel opazovati pri zaužitju zvarka.

BTW.....Walewija je preživela.....torej........sklepam, da je nisem......še.......uspel zastrupiti!!!!!!

BTW.....sej naute verjel......ponoč sem nabasal........baksus kot sem......na kontrolo vrlih plavcev.......in pihnil.....reci in piši.....samo 0,1.....po novem :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: .....in se......z roza knjižico odpeljal na zasluženi spanec.

Torej.......SITNOOOOOOOOOOOOOOOOO.....še 364 dni!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmelj in peteršilj sta se konzumirala v velikih količinah :whistle: :yea1: :ninja:

Uf, potemtakem ni moj fotoaparat kriv (ali pa, bognedaj, celo jaz), temveč je bila slika dejansko takšna :rolleyes:

post-807-1148212464_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobiram "dobrodelne prispevke" za neobjavo slik O:-) :evilgrin:

imaš pisna dovoljenja posameznikov za fotografiranje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj potem ko Alle ni bilo več s fotkičem, sem pa še jaz nekaj slikc naredil tko da... tudi jaz pobiram podkupnine :devil:

Sicer pa mislim, da se je tokrat hudo splačalo dati Kobilico za Janče. Glasba je bila prvič taka kot se šika in marsikdo je bil takega mnenja :OK: , hrane je bilo v izobilju in raznovrstne, upam, da ste imeli tudi zajtrk dober. Jaz sem šel po 4 odpet prvo kitico pa sem se po peti zbudil in se mi potem ni dalo več poležavat v avtu ampak sem jo okrog 6 raje domov v posteljo ucvrl kot pa čakal na zajtrk. :zzz:

Hočko je tzar, samo kljub temu je tudi letos zalegel za mizo, samo tokrat ne pšrvenstveno zaradi substanc ampak bolj zaradi utrujenosti in truda, ki ga je vložil v že res tradicionalne JANČE. :yea1:

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen blažen obrazni izraz. Kaj hudiča premišljuje:

a.) "So se mi računi izšli ?"

b.) "Uf kako luštno toplo mi je, ko lulam po koprivah."

c.) "Sem vedel da dobro vleče, vendar me je vseeno prijetno presenetila."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!