Skoči na vsebino

Solo Riders 2.01


hotschko

Priporočene objave

Za kaj, koga, za kaj, s čim, kam, od kje, pri kom ... se pa gre tuki :blink: :blink: :eek: :eek: :whistle:

a ne veš al kaj fire mi je zlato ribico zastrupu :wacko: vpraši bibo če ne verjameš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne veš al kaj fire mi je zlato ribico zastrupu :wacko: vpraši bibo če ne verjameš :grim

ste jo spekli in pojedli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kaj, koga, za kaj, s čim, kam, od kje, pri kom ... se pa gre tuki :blink: :blink: :eek: :eek: :whistle:

Takoj nehaj, ker ne razumeš.

:blink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIsmo spet je blo bojno

Lani teleskopska palica letos puška. kaj drugo leto pa bo bazuka mogoče ali pa kakšna raketa?

Pusti se presenetit. Mogoče bom pripeljal breztrzajni top, pa da vidmo, če boš upal s puško groziti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste jo spekli in pojedli?

Ma qurc ta mona je fikus zaliu z vodo od zlatih ribic pravi da je blo to mačševanje za orhidejo o kateri pa nič ne vem :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilimal bi čisto 10 za Žažino koreografiju :worship: :worship: :worship:

:photo: zlata pirueta MD (malo drugačnih) na Jančah ! Ni problem ko plešeš s solorajderkami ! :OK:

No, če bo breztrzajni, ga lahko pa še Rude boyu daste za sprobat. Menda se ne bo spet poškodoval?! :hmm:

še nisem videl da bi zračna "metala nazaj" ! definitvno sem za med pacifiste ! :OK: grem takoj !

scarface ! vse v stilu Lordijev ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nisem videl da bi zračna "metala nazaj" !

To pa je zato ker si zdaj prvič strelal z zračno vse ostalo so jajca :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kaj, koga, za kaj, s čim, kam, od kje, pri kom ... se pa gre tuki :blink: :blink: :eek: :eek: :whistle:

:eek:

ljubezen je slepa, gluha, glupa,... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kaj, koga, za kaj, s čim, kam, od kje, pri kom ... se pa gre tuki :blink: :blink: :eek: :eek: :whistle:

Vale ti kar delaj naprej, sej se boš že spomnila. Če ne danes pa jutri. Lahko si pas kakšnimi fotkami pomagaš.

Drugače je bilo pa res super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je bilo pa res super.

Jaz sem vašega malega belega čupkota pogrešal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Jasno, ljubezen je slepa, zato se zaljubljenci kar naprej otipavajo :hmm:

Mimogrede: pridružujem se pohvalam na račun DJa in glasbe - in si ne morem kaj, da tega ne bi pripisal absolutni odsotnosti goveje "muzike" (OK, razen na tekmovanju), kar je bilo zame najprijetnejše presenečenje letošnjega srečanja! YESSS, tako se dela, kletar - moj skrajno ponižen in precej globok poklon!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj nehaj, ker ne razumeš.

:blink: :D

Prosim bodi razumen ... do nerazumnih .)

Vale ti kar delaj naprej, sej se boš že spomnila. Če ne danes pa jutri. Lahko si pas kakšnimi fotkami pomagaš.

Kakšne fotke :eek:

Kdo :blink:

Kje :eek:

Zakaj :hmm:

S kom :?

:eek:

ljubezen je slepa, gluha, glupa,... :grim

Ti že veš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo :blink:

Kje :eek:

Zakaj :hmm:

S kom :?

dobro Vale ! vidim, slovnica nama gre ! za 4 do 5 ! bomo vidli kako je kaj s književnostjo ?! izvoli ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo back amonGst the living, vsaj mislim, da sem živ, neki se še tresem :D , tko da je to ziher znak da nekaj energije je še v meni.

Bilo je odlično, bilo je več kot odlično, bilo je fukastično :OK:

Pohvale seveda vsem, ki so kakorkoli prispevali k dobrem vikendu.

Za slike se vsekakor javljam, da mi jih vsi kr vse pošljete na mail.

Drgač bi jih pa loh kr kle gor objavil, sej ni nihče nič takega počel, česar bi se moral sramovati :blush:

Se vidmo, ko se zagledamo :beer2:

aja moj mail je uzzy@email.si

P.S.- Volk a si ti uletil v garažo okol 6ih :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uzzy absolutni zmagovalec letošnjega 5TSSR :OK: :004

dobro Vale ! vidim, slovnica nama gre ! za 4 do 5 ! bomo vidli kako je kaj s književnostjo ?! izvoli ! .)

Ivan Cankar, Skodelica Kave

Prešernov Francelj, Kam

Svetlana Makarovič, Sapra miška

Josip Jurčič, Deseti brat

Matjaž Hočevar, Delavec Lojze

Malo drugačni, Fukat

A bo vredu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede na to da je bila sobota zame že tretji dan brez spanja z obilco žuranja od četrka dopoldne in glede na to sem šel v avto malček zalegent šele okol pol 8 zjutraj in prlezu ven iz avta že oklo 9-10 in vztrajal v nedeljo do zadnjega na jančah in potem lutali še mal po Ljubljani do 8ih zvečer se tudi jaz počutim kot zmagovalec.

Moto : Ruži do konca in naprej :OK:

P.S- Vale me veseli, da sva se končno osebno spoznala, si zelo zanimiva persona :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S- Vale me veseli, da sva se končno osebno spoznala, si zelo zanimiva persona :004

:grim :004 enako :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qua je Uzzy, a mal u rut lezes :naughty:

Sicer smo se pa vsi truje Firestarterji imel fajn na Jancah

TNX :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer smo se pa vsi truje Firestarterji imel fajn na Jancah

TNX :OK:

I drink to that :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnji SR so bili peti, kar že spada pod okrogle obletnice, po ne vem kateri in čigavi teoriji in kot taki so tudi bili Malce Drugačni kot ponavadi, predvsem pa v sloganu "Nikoli več ne bo tako kot je bilo" by MK Milan Kučan.

Vreme je bilo idealno za predelavo peteršilja in njegovo izdatno g(n)ojenje. Hudič je rasel ko trava in smo ga morali non stop sekat ... morda se je vmes našla tudi kakšna goba ali pa goban ... morda pa nič od tega, ampak se je samo nam zdelo tako ...

Fire je kriv, da Klimbrin golaž ni šel v prodajo kot bi moral, ker je pred tem preveč dobre čevape in ostalo mesarijo popekel. Sicer se je potem še nekaj šušljajo naokoli o zažganem, ampak verjetno je kdo zvečer peteršilj požgal, ker ni več trpel tako hitre rasti, zlobni jeziki pa so ta smrad takoj prevalili na nič hudega sluteč lonec poln čudnih sestavin, ki se je cmaril od dveh popoldan dalje in na koncu dal najboljši produkt Janč.

Zvečer smo bili priča izvrstnim plesnim vložkom, kot tudi mladim božanskim glasbenim idolom (nekdo je odlično oponašal Špelco in Špelo :devil: :P ). Verjetno je bilo za to krivo nepravilno rotiranje hulahopa ... ali pa spet ta prekleta trava, ki je še vedno neumorno poganjala ...

Verjetno oziroma sigurno smo v vsem tem času rešili kup svetovnih problemov, vendar si nihče, kot vedno, ni delal zapisnika, tako da je bilo vse skupaj uzalud ...

Nekateri so si zvečer vzeli tudi malo pavze in šli pogledat Eurosong ... sicer mi ni jasno kako so Finci zmagali, kajti roko dam v ogenj, da so bili na Jančah, ne pa v Atenah ... televizijska kuhinja je očitno bila zopet prisotna kot vsako leto in so v Atene poslali plagiate ...

Jutranja telovadba ni bila preveč intenzivna, ker so nas birmanci že itaq čudno gledali ... so pa zato še enkrat uleteli obritoglavci v jugiču, ko so se vračali iz jutranje maše, ter nam zaželeli še enkrat Sretno novo (ali nekaj takega) ... Če ne bi bilo Zdrawa in njegove odlične klobase bi še zdaj iskala Kekca in njegovo kočno flavto ... sicer pa je Godfathra smrt zlate ribice tako šokirala, da je salamo takoj narezal na kolute, potem pa je iskal avtomat za kavo, ker je hotel žetone porabit ... vmes se je vrnil fan Eurosonga in uradno potrdil, da so Finci zmagali, čeprav jih v Atenah sploh ni bilo, ker so pohajali po Jančah ...

Brihta je vmes odpeljal ključe v dolino ... Saška je iz Blaupunkta naredila Whitepunkt ... Hočko in Rude še sedaj ne vesta ali jih Saška zajebava ali misli resno ... Klimbra je ugotovil, da mu tudi policaji ne morejo več do živega ... BMW je ugasnil luči in zapakiral Hočkota v hladilnik, ostali pa smo srečni odšli ... eni domov, drugi pa kam drugam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :doze: :huh: ... a sem bil jaz tut tam :? :hmm:

:fredy: :yea1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!