Skoči na vsebino

Solo Riders 2.01


hotschko

Priporočene objave

quote:

Hotschko, zakaj pa mi nismo nič vedeli o tvojem intervjuju na RŠ?

Bom kr jst povedala: nisem hotla preveč reklame po forumu delat, ker so pol moderatorji hudi

quote:

Hotschko, zakaj pa mi nismo odobrili tvojega intervjuja na RŠ?

Brrrm

A nimate neke vrste pristopne izjave al statuta, ali neki tazga. No, a tam kje piše, da morte Hotschkotu odobrit intervju ? Dvomim .......

Pocasi se dalec pride, hitro pa se dlje.

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To Lucy za Kletarko, .... predzzzzednico, ma neki, ....

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

To Lucy za Kletarko, .... predzzzzednico, ma neki, ....

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

A a, predzednikov ali predzednitz pa mi ne odobravamo

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi predzeniki,vsi predzednice..........

Vsi enaki....vsi enakopravni.....tut k po rundi dol pademo!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Lucy je Hočkota total popolnoma zapeljala in zmešala, sedaj ga pa ven vleče, da kakor nikjer ne piše in take.

Saj mi mu ne zamerimo, če ga fejst punca, kot je Lucy zmeša, zato smo mu pa tudi oprostili, a ne

En za odvetnico Lucy.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Zakaj pa ne bi postal član še ti?

sej pravim da član verjetno bom postal samo da motor zamenjam

sem pa trenutno kar na trnih zaradi tega (ne finančnih ampak izbirčnih)

"byte" mi dust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:Zakaj pa ne bi postal član še ti?

sej pravim da član verjetno bom postal samo da motor zamenjam

sem pa trenutno kar na trnih zaradi tega (ne finančnih ampak izbirčnih)

"byte" mi dust

Zakaj bi pa moral menjat motor. Voznik motorja si, član bi rad bil (če se ne motim) ... pojdi po info na http://motorheat.net/mdsr/ ... pošlji pristopno izjavo, pa si naš .

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:Zakaj pa ne bi postal član še ti?

sej pravim da član verjetno bom postal samo da motor zamenjam

sem pa trenutno kar na trnih zaradi tega (ne finančnih ampak izbirčnih)

"byte" mi dust

Zakaj bi pa moral menjat motor. Voznik motorja si, član bi rad bil (če se ne motim) ... pojdi po info na http://motorheat.net/mdsr/ ... pošlji pristopno izjavo, pa si naš .

hotschko

In glede na to,da nisi na finančnih trnjih.....bo runda na naslednjem FS dolga.....dolga dolga........doooooooollllllllllllllgaaaaaaaaaaaa

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

vsi predzeniki,vsi predzednice..........

Vsi enaki....vsi enakopravni.....tut k po rundi dol pademo!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

To!!!

Brmmm, tisto glede kletarke mi pa ni čist jasno ...

Pocasi se dalec pride, hitro pa se dlje.

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, dejmo tole okoli runde enkrat že uresničit. Samo govorimo in preračunavamo koliko jih bo. Jaz hočem dejanja! V Kamniški Bistrici se mora zgoditi! Arhivar, zapiši!

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky in vsi ostali, runde se gremo lahko kadarkoli, kjerkoli in tudi vsako sredo v OLP, samo kaj ko nas je vedno tolk, da bi bila vožnja domov potem problematična.

V Kamniški Bistrci je prva runda moja, potem pa pijem zastonj do konca ... in zgodi se njegova volja, arhivarjeva ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej nisem mislil, da bi nalivali vsako sredo, nas bodo imeli za kronike. Ampak vmes se je zgodilo že nekaj forumskih pa nič od tega. 20. aprila gre zares.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Brmmm, tisto glede kletarke mi pa ni čist jasno ...

LuCy, saj meni tudi ne, ker te v klet nisem jaz pošiljal, temveč Zooooooolo

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Brmmm, tisto glede kletarke mi pa ni čist jasno ...

LuCy, saj meni tudi ne, ker te v klet nisem jaz pošiljal, temveč Zooooooolo

Brrrm

Lucy, glede na to, da upravljalca senikov že imamo, rabimo še upravitelja kleti. Kaj pa v kleti je, pa najbrž veš ;) ane?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucy, arhivarja mamo, kletarke pa še ne , sploh sem pa predlagu da tudi arhivarje preimenujemo v kletarje, ker mamo itaQ samo dve ideji v glavi:

1. GOOOOOD FUN

2. SMTH. TO DRINK

3. .... heh!

Zoolo (boljša polovica mene

P.S.: Shit, izgleda da mamo vsaj tri ideje v glavi!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, to je kakšna funkcija pr Solo Riderjih ... No, ja, glede na to da mi manjka osnovni pogoj za članstvo, se kakršnimkoli funkcijam do nadaljnega odpovem... Sicer pa, če bi bla jaz kletarka, je ne bi dobro odnesli ....

Pocasi se dalec pride, hitro pa se dlje.

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, da tole temo zopet malo oživim. Za vse nove člane foruma in vse, ki še ne veste kaj MD Solo Riders sploh je, pa povabilo na http://motorheat.net/mdsr.

BTW: Našitke bom osebno delil samo še na FS 10, vsem ostalim pa pošljem po pošti. OK?

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 18/04/2002 ob 14:21:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, tako si se potrudil, da je kr hudo! Če boš prinesel pristopno izjavo v Kamniško, bom jast prinesel kuli. A štima?

Solo PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hočko, tako si se potrudil, da je kr hudo! Če boš prinesel pristopno izjavo v Kamniško, bom jast prinesel kuli. A štima?

Solo PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Pepe, v dobi Interneta in E-pošt ne potrebuješ nobenega papirja in svinčnika več. Se da vse po žicah zrihtat, verjem ostalim članom, v Kamniško prnes samo kakšen cekin, da boš dau za rundo, al pa dve! Lahko gremo pa tud na virtualno pijačko, ni blema!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Hočko, tako si se potrudil, da je kr hudo! Če boš prinesel pristopno izjavo v Kamniško, bom jast prinesel kuli. A štima?

Solo PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Pepe, v dobi Interneta in E-pošt ne potrebuješ nobenega papirja in svinčnika več. Se da vse po žicah zrihtat, verjem ostalim članom, v Kamniško prnes samo kakšen cekin, da boš dau za rundo, al pa dve! Lahko gremo pa tud na virtualno pijačko, ni blema!

Lojzi ma vas rad

PEPE, sem pogledu v leksikon, tam piše, ...

KULI: Pripomocek (eden izmed) za pošiljanje tekstovnih sporocil v fizični obliki, pred uvedbo touch-screenov, ... ampak še vedno ne vem kaj naj bi to bilo?!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KULI: -orig.COOLIE; orientalski delavec. Kot ste verjetno opazno opazili, slednjega nisem prinesel na FS.

KULI: -iz štajerskega jezika v slovenski dialekt privzeta beseda. Originalno KULIKA, KULICA. Ob privzemu se je obrusila in mimogrede zamenjala spol. Pomen: kemični svinčnik, torej vrsta pisala, tudi predmet vicov o blondinkah (..s tamponom, zataknjenim za uho se je spraševala, kam za vraga je izginil moj KULI??). V topicu MD Solo Riders omenjen kot pripomoček za tradicionalno, staroversko podpisovanje pristopne izjave, glede na to, da se mi je zdelo podpisovanje z lastno krvjo malce preveč dramatično, podpisovanje z vešče usmerjenim curkom elektronov pa morebiti preveč brezosebno.

V upanju, da sem vama malo pojasnil svoje nagibe in arhaični vokabular, vaju prisrčno pozdravljam

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, etimologijo smo obdelali.

Kaj sedaj, Pepe, ali te je Hočko zaprisegel za novega SoloRidersa ali ne?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!