Skoči na vsebino

Prodam Vinilke


Einherjar

Priporočene objave

Jah pol pa prnes Purple pa Motleye v tork v clubhouse  :OK:

Zmenjeno!

TC: nimam pojma, nazadnje sem jih kake 5 ali vec let nazaj poslusal in so delale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gramofon mi je šel rakom žvižgat že pred 10 leti.........plate pa so se samo valjale okol.......

Še hvala bogu,da jih je nekdo pršu iskat........sej veste tisto.....teža,pa police od omar......pa.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 let pozneje...

Hoj, 

ima kdo tu kakšne vinilke, gramofonske plošče, ki mu le ležijo in jih ne potrebuje? Sam sem jih začel zbirati pred kakšnimi tremi leti in jih z veseljem odkupim, če najdem kaj zase.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, UnionJack pravi:

kaj od punkrocka pa mas, ksne pistolse ipd mrbt?

Hmmm, moram preverit, nekoč sem imel Never mind the Bollocks, here is the Sex Pistols ... Vendar mislim da mi jo je odnesel dober punk friend ...

Nekaj Ramonsov in Clashov je tudi bilo ... Kot iskanje nekaj izven okvirjev..

Ob sobotah sem imel svoje dve uri v disku Študent in taka je tudi moja diskografija...

Drugače pa Floydi, Clapton ) Crossroads .... ), Zeppelini, The Boss ( Live 75 - 85 ), Purpli seveda, Beatli, Santana ( 1973 ), celo en singl iz 1965 ... Focusi, BB King,Muddy Waters, Rolling Stonsi iz 1970, ELLO, Uriah Heep, Hendrix, Tom Waits, Black Sabath, Pete Seeger/Arlo Guthrie, AC/DC, Angel, Doorsi, Lynyrd Skynyrd, Almani, Aerosmithi, Alvin Lee, Tubullar Bells iz 1975 in celo Viillage People iz 1979 še v celofanu - nikoli odprta, hehe....

Ma ja, se je nabralo kar nekaj LPjev...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...un rumen LP... mal me nostalgicni element dreza. to vidm z leti prleze.... mrbit bi pa kej vzel.

kasne so kej ohranjenosti & cifre oz. komplet? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 2. 2016 at 20:51, UnionJack pravi:

...un rumen LP... mal me nostalgicni element dreza. to vidm z leti prleze.... mrbit bi pa kej vzel.

kasne so kej ohranjenosti & cifre oz. komplet? 

Ohranjenost je dobro, vrteno na Thorensa s Shure glavo...

Cifre - neprecenljivo :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!