Skoči na vsebino

nakup prvega avtomobila


mAc10

Priporočene objave

Sem hotel rečt, da si kupi Golfa, Asto ali Megana, ker se boš z najmanjšimi stroški najdlje vozil, registracija bo cenejša, bencina bo manj šlo, manjša verjetnost je, da se boš v roku 14 dni razbil kot kanta.... pa še bi se našlo...

Ampak.... če ti starci lahko plunejo 3 mio SIT si pa privošči kar ti srce poželi... saj samo enkrat živiš.

Ampak... nikar ne kupuj Alfe... življenje je prekratko, da bi se s tem zafrkaval.

lp G

s tabo se popolnoma strinjam .) še posebaj s temu stavkam : če ti starci lahko plunejo 3 mio SIT si pa privošči kar ti srce poželi... :OK: , nekateri imajo pač to srečo

mogoče ne bi bila slaba Fabia 1.4 16V, 101KM, letnik 00 dobiš za 1,3 mio sit

čez leto ali dve pa bi si privoščil kaj močnejšega

:topic: spominjaš me na mojega bivšega sošolca: foter s.p., svojmu sinčku kupu gokard 125ccm, aprilio RS125, yugo 1,3 , nazadne mu je kupu 4kolesnika Yamaho 350ccm, potem se je pa revček zvrnil po enmu klancu in ...... rajš ne bom guvoru kva j blo, d se navte zjokal (mogoče veste zakaj je bivši sošolec)

moj osebn mnenje o takih starših, nimajo prave odgovornosti, npr. meni foter samo kaj pristavi zraven, pa še to se najprej prepriča, če bom jaz zmožen obvladovati tisto stvar, avta mi ne pusti kupit, pa če se na glavo postavim, čeprov znam vozit, ampak mi ga enostavno ne pusti, po enem letu prepričevanja mi je le dovolil kupiti 250 ccm kroslo, sedaj le še čakam, da skopne sneg, potem pa grem do frenda po motor

P.S. vem d sm čist :topic: , sam upam d te je to kaj poučil, življenje je kratko, ne naredi si še krajšega

no, d nam izpadu kot psiholog bom rajš nehu

pametno odločitev želim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto vozim ze 2 leti redno vsak dan, vendar sem se vozil pac brez izpita tako da brez izkusenj nisem..imel sem 2 leti swifta 1.3 gti do nesrece :cry: ..

:topic: sorry, nobenga ne mislim žalit, samo povem kot je

tudi tega je sigurn foter častiv, kot kaže ga tudi po nesreči še ni srečala pamet

pokaži mu moj prešnji post, greva stavit, da ti ne bo kupil avta (vsaj tako močnega ne)

si mogoče predstavljaš kako bo vozit tako močan avto po zasneženi cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da je nekaj takega dober nakup

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/osebna/oglas.asp?id=279973

:lol1:

Maš velik kuferraum, lohk voziš vse živo noter, pa še to je noro dobra znamka. Druge ni...

vem, da s tem zajebavaš mene in žališ škodo, ti pa povem, če slučajno še ne veš: ŠKODA SE JE SPREMENILA, daljnega leta 94 je bila škoda še čisto češka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da je nekaj takega dober nakup

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/osebna/oglas.asp?id=279973

:lol1:

Maš velik kuferraum, lohk voziš vse živo noter, pa še to je noro dobra znamka. Druge ni...

Za prvi avto te podpiram 1 mio %

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvi avto te podpiram 1 mio %

lp

Prvi avto itak obtolčeš iz vsake strani sto na uro. Če ne prismodiš nekam vsaj enkrat na leto, nočem nič. A ni fajn, kupiš neko tako varianto ala tale korito al pa kaka katra al pa kak yugec, pa se za nič ne sekiraš. Še cel kuferraum kolegov lahko pelješ na fešto. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.nevem s kaksnimi argumenti ti govoris da so moji starsi neodgovorni

2.prav imas tudi meni so starsi kupili rs 125 vendar s mocnim nasprotovanjem, ampak semi zdi da bi s tem da mi je ne bi kupili verjetno naredili vec skode kot korist glede na to da sm "strasten" voznik športnih motociklev (kupil bi tako ali drugace takoj pri 20ih 600ccm in bi verjetno takrt hotel nadoknaditi vse za nazaj) pa se tak motor se mi zdi idelaen za prilagajanje na športen motocikel..

3. in ne nista mi starša kupila gtija ker noben od njih ne podpera voznje brez izpita, kupil sm ga sam in se jebi ga neodgovorno vozil brez izpita...

ps:temo lahko moderator zaklene ker sem ze kupil avto in sm zelo zadovoljen...

lp

Popravljeno . Popravil mAc10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps:temo lahko moderator zaklene ker sem ze kupil avto in sm zelo zadovoljen...

ker si car, nam boš seveda povedal vsaj, kaj si kupil? Saj veš - vsi smo se ukvarjali s tvojimi željami, zdaj pa prosim naredi ti nekaj malega za nas in nas informiraj... :P

potem bomo pa zaklenili.

@motoristico:-) - Prosim nehaj nabijat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil sem pa bavarca 320i, letnik 01,črn,M podvozje :yea2:

Sporoči nam, ko ga olupiš, da ti pomagamo zbrati naslednjega! :lol1:

veliko sreče z mrcino :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tabo se popolnoma strinjam  .)  še posebaj s temu stavkam : če ti starci lahko plunejo 3 mio SIT si pa privošči kar ti srce poželi...  :OK: , nekateri imajo pač to srečo

mogoče ne bi bila slaba Fabia 1.4 16V, 101KM, letnik 00 dobiš za 1,3 mio sit

čez leto ali dve pa bi si privoščil kaj močnejšega

:topic: spominjaš me na mojega bivšega sošolca: foter s.p., svojmu sinčku kupu gokard 125ccm, aprilio RS125, yugo 1,3 , nazadne mu je kupu 4kolesnika Yamaho 350ccm, potem se je pa revček zvrnil po enmu klancu in ...... rajš ne bom guvoru kva j blo, d se navte zjokal (mogoče veste zakaj je bivši sošolec)

moj osebn mnenje o takih starših, nimajo prave odgovornosti, npr. meni foter samo kaj pristavi zraven, pa še to se najprej prepriča, če bom jaz zmožen obvladovati tisto stvar, avta mi ne pusti kupit, pa če se na glavo postavim, čeprov znam vozit, ampak mi ga enostavno ne pusti, po enem letu prepričevanja mi je le dovolil kupiti 250 ccm kroslo, sedaj le še čakam, da skopne sneg, potem pa grem do frenda po motor

P.S.  vem d sm čist  :topic: , sam upam d te je to kaj poučil, življenje je kratko, ne naredi si še krajšega

no, d nam izpadu kot psiholog bom rajš nehu

pametno odločitev želim  :OK:

a je tip kje omenil, da mu bodo "starci pljunili 3 miljone"? se mi je zdelo, da ni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tip kje omenil, da mu bodo "starci pljunili 3 miljone"? se mi je zdelo, da ni ...

od kje pa misliš, da 18 letniku 3 mio dnarja, tud če bi delal, in ne bi hodil v šolo 3 mio sigurno ne bi spraskov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporoči nam, ko ga olupiš, da ti pomagamo zbrati naslednjega!  :lol1:

veliko sreče z mrcino  :OK:

lp

s prvim stavkom se po eni strani strinjam, po drugi pa ne

res, da je avto kar močan, samo glede na to, da je že 2 leti vozil swifta, sigurno zna kar dobro vozit, olupi ga pa še vseeno lahko

tudi jaz ti želim srečno vožnjo

p.s. (brez zamere) kot si napisal "imam BMW 320i...bla bla... :yea2: "

(če misliš, da si frajer, ker imaš tak avto, se motiš (vsi bodo občudovali tvoj avto, ko pa te bodo prašali "koliko si pa dav zanga", boš pa odgovor tastari so dal 3 mio, pa ne boš več tak frajer .) , mislim, da bi biv večji frajer, če bi imel avto za okoli 1mio, mal v tuning stylu, in bi ga kupil sam)

to je pa vse, kar sem hotel povedati, brez zamere, rad sem direkten .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(če misliš, da si frajer, ker imaš tak avto, se motiš (vsi bodo občudovali tvoj avto, ko pa te bodo prašali "koliko si pa dav zanga", boš pa odgovor tastari so dal 3 mio, pa ne boš več tak frajer  .) , mislim, da bi biv večji frajer, če bi imel avto za okoli 1mio, mal v tuning stylu, in bi ga kupil sam)

Đizs f**** krajst...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[q

p.s. (brez zamere) kot si napisal "imam BMW 320i...bla bla... :yea2: "

(če misliš, da si frajer, ker imaš tak avto, se motiš (vsi bodo občudovali tvoj avto, ko pa te bodo prašali "koliko si pa dav zanga", boš pa odgovor tastari so dal 3 mio, pa ne boš več tak frajer .) , mislim, da bi biv večji frajer, če bi imel avto za okoli 1mio, mal v tuning stylu, in bi ga kupil sam)

LOL

1.lej pac odgovoru sm na zeljo Syma..

2. tega avta nism kupu zarad hvaljenja, postavljana,frajarjenja..ampak zaradi uzitka v voznji...

3.ker vidm da mas res veliko dilem in problemov glede denarja s katerim sm avto kupu naj povem samo to da sem ob soli hodu delat zadne 2 leti, nasparu slabih 1.500.000sit, ostalo sta dala starca,ker je bil tak dogovor za od samega zacetka..

4.ko si omenil avto za miljon in styling :grrr :SS ,jebes to cefurijo(s tem mislm stanje duha in ne narodnosti),nekateri imamo pac radi sportno eleganco ne pa nekih kicastih skatel..ampak to spada ze v drug topic..

no mislm da smo mal mal :topic: , tako da se oprascam..

lp

Popravljeno . Popravil mAc10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si mogoče predstavljaš kako bo vozit tako močan avto po zasneženi cesti

Popravljeno . Popravil mAc10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si mogoče predstavljaš kako bo vozit tako močan avto po zasneženi cesti

hehe...

bi bilo lepo da bi nehal ti pocas tult in raje sam odpeljal ksn krog oz. dva z kasnim avtom..

po snegu se pa ze zdele 3 dni dobesedno igram(sicer v mejah normale,in brez ogrozanja sebe in drugih na cesti oz. parkiriscih :kva2: ) z mamino toyoto 2.0 4x4 150km

EDIT:pri prejsnem postu pri 4 tocki sm seveda pozabu napisat da majo vsake oci svojega malarja,in vsak si kupi avto ki mu je na dosegu(poudarek na financah)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!