Skoči na vsebino

ProX


Enzo

Priporočene objave

A je kje v bljižnji tujini (Italjija, Avstrija) kak zastopnik al prodajalec s PRO-X om (bat)??

Sem klical na Linde MPA, pa so mi rekl da bodo naročili komej čez kak mesec+ :blink: :BUA:

Pa se mi neda tolk čakat, kr pol morm dat še cilinder kromirat in je takoj 2mesca <_< :(

In zato me zanima če je kdo kupoval že to v tujini??

Hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

kaj lahko mogoce kdo pove kje se da nabavit dele od prox, oziroma ce je v slo zastopnik za to?

(rabil bi namrec bat za yamaha dt 125)?

LP

Lep pozdrav

Za podjetje PRO-X in WISECO je Distributer za SLO in HR podjetje moto-nautica.com Oni imajo vse na zalogi od pro-x in Wiseca : bate,ojnice,ležaje,tesnila...

Pokliči na tel: 031 386 951

Zoran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dolenc najprej je treba met cagivo...pol pa šele dele kupuješ :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dolenc najprej je treba met cagivo...pol pa šele dele kupuješ :BUA: :BUA:

:D to sam zase govoriš, dolenc ma cagivo zato ni problem, ali pač :?

drgač pa sej ni blo problemov za dele, sam gapiju bi reku on ti zrihta vse iz italije :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Danes sem peljal motor na servis pa mi je mehanik nekaj tečnaru ker sem kupu ProX-ov bat. :angry2: Govoru je da ni tako dober kot original ampak kot čitam tukaj ni še noben imel probleme z njim torej nimam za se bat?? :?

Pa še to....kaj mogoče kdo ve katere znamke (in porekla) je original Aprilin bat (RS 125)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

no jaz mam tudi v mojem enduroju (kawa kmx-125) notri bat od ProX in vam povem da je super.

na vsake pol leta razmečem glavo in bat vzamem ven, ga malo spucam z vodobrusnim papirjem, pa gasa dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No meni je mašina zaribala po 200 km...sicer ne vem kaj je uzrok ( ne rečem da je kriv prox-ov bat ). Morem motor še razdret in pogledat kaj je blo narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, konec problemov z deli za Cagivo

Kaj si s tem mislo? Te pa je kje cagiva servis v sloveniji???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!