Skoči na vsebino

izpuh na 250 cross


JaRaNe

Priporočene objave

ali se da montirat akrapoviča na 250 ccm cross motor, mogoče samo lonec?

kateri izpuh priporočate? se mogoče lahko iz originalnega kaj naredi, da bo bolši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj je z originalnim narobe. Cist serijska krosla je cez glavo za amaterja.No razen ce tekmujes?

Drugace ni akrapovič izpuha za 2T krose. Imas pa Pro Circuit in pa Spes.Spes lahko dobis pri Zupinu. Jaz poznam samo ti dve znamki. Vedi pa da ko zamenjas izpuh je potrebno veliko nastavitev vplinjaca. Ti izpuhi ponavadi pri moci naredijo da je skoncentrirana na visje obrate. Ce si amater ti bo to bolj skodovalo kot pa koristilo. Razen ce bos vozil nonstop na visokih obratih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj je z originalnim narobe. Cist serijska krosla je cez glavo za amaterja.No razen ce tekmujes?

Drugace ni akrapovič izpuha za 2T krose. Imas pa Pro Circuit in pa Spes.Spes lahko dobis pri Zupinu. Jaz poznam samo ti dve znamki. Vedi pa da ko zamenjas izpuh je potrebno veliko nastavitev vplinjaca. Ti izpuhi ponavadi pri moci naredijo da je skoncentrirana na visje obrate. Ce si amater ti bo to bolj skodovalo kot pa koristilo. Razen ce bos vozil nonstop na visokih obratih.

bom rajše ostal kar na originalu :OK: :D

kroslo ubistvu dobim šele drug teden, frend mi bo prodav letnik 98 za 280.000 sit

to je poceni, kajne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je pocen boš pol vidu ko se boš ene 14dni vozu :)

btw. motor je od prijatla in vem da je dobro ohranjen

mi je tudi že dav kar nekajkrat za pelat in tudi sam se kar veliko vozi, menjal je samo bat in zobčenike, drugače pa vse dobro dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej kej več o motorju, a ma aluminijast ali jeklen okvir

če je pravi letnik je cena več kot odlična, po drugi strani pa je precej pod mejo normalne cene za tak motor, da bi vse štimalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugac je pa tko. Manj je zamenjan, vec bos mogel ti zamenjat. Drugac je pa res dobra cena ce je letnik taprav.

letnik je 100% taprav, ker v papirjih vse piše, tudi papirji so ustrezni motorju, motor je tudi v odličnem stanju, btw, saj tudi če bom moral kakšno stvar zamenjat več kot 50k sit sigurno ne bo prišlo, cena 280k sit (za motor) + 50k sit (deli) = 330k sit je še vseeno poceni

BlazS, drugače imaš pa ti tudi CR250 letnik 98, lahko kaj več poveš, kako se motor obnaša pri vožnji, kako si nasploh zadovoljen z motorjem, kolikšen strošek na leto ti povzroči motor (popravila itd.), koliko se voziš in kje, na kakšnem terenu se najbolje obnaša, jaz bi se vozil po gozdnih poteh in po okoliških vrhovih (blegoš, stari vrh, pod ratitovcem, itd.)

prosil bi te, če lahko poveš kako si nasplošno zadovoljen z motorjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej kej več o motorju, a ma aluminijast ali jeklen okvir

če je pravi letnik je cena več kot odlična, po drugi strani pa je precej pod mejo normalne cene za tak motor, da bi vse štimalo

za okvir nisem čisto prepričan, ga bom mogu prašat, mislim pa da je aluminijast

tud slike modelnega leta 97 in 98 sem gledal, pa so motorji na slikah enaki tej crosski, čeprav nasplošno ni velikih razlik v izgledu med modelnimi leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdiš skor mal mlad za 250, a boš lahko držal balanco, ko bo motor začel rukat

maš že kej izkušenj al boš kar tako, na suho prešaltal na 50+KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdiš skor mal mlad za 250, a boš lahko držal balanco, ko bo motor začel rukat

maš že kej izkušenj al boš kar tako, na suho prešaltal na 50+KM

glede na moja leta (junija bom 16) je mogoče res premočan motor, vendar mislim imeti motor vsaj dve leti, zato bom rajši kupil močnejšega, da mi potem čez eno leto ne bo treba menjat

sam sem imel:

- ATX (2,5KW)

- ATX (6KW)

vozil sem pa že:

- Kawasaki KX 80 (dirkalni-27KM)

- Gilera RC 125 (27 KM)

- Yamaha DT 125R (27 KM)

- Kawasaki GPZ 750 (okoli 100 KM), tega mi je dal od sestrične fant samo mal za pelat, pa ga tud nisem hitro vozil, ker nisem navajen na cestne motorje)

- pa tud to hondo sem že peljal

Saj se bom najprej nekaj dni bolj počasi vozil, tako da se bom navadil, potem pa mislim, da bo OK, seveda bom pa moral sedeti čisto pri rezervoarju, drugače me bo zlo hiter postavl na zadno gumo

Upam, da ga bom lahko dobro obvladoval :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

250 kros je že skor največ,kar lahko motor da od sebe...no sej,če si ga kdaj že do konca odprl,pol veš da so lahko smreke prehitro pred tabo... vso srečo :) če se pa vseeno premisliš,pa sporoč kdo pa kje ta motor prodaja-mam interesenta .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej to ni zate ,125 kup men pa to 250ko prodaj :D drgač pa veliko užitkov ob vožnji,mislim da bo adrenalina še preveč,cena je pa tud super,madona sem že živčn,ko še ni novega motorja,sezona je pa že tu :hmm: no mogoče bo pa sneg do maja tko da me ne boste nascal s kilometri :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

250 kros je že skor največ,kar lahko motor da od sebe...no sej,če si ga kdaj že do konca odprl,pol veš da so lahko smreke prehitro pred tabo... vso srečo :)  če se pa vseeno premisliš,pa sporoč kdo pa kje ta motor prodaja-mam interesenta .)

:hmm: tale interesent si verjetno ti .)

du konca ga pa še nism udprl, se ga bom mogu najprej še mal bol navadit .)

drugač, je pa za kroslo zelo važna tud telesna pripravljenost, kar pa mislim, da pri meni ni lih slaba .)

z kawa KX 80 sem tud eneparkat šu skočit, pa sm ga kar fest obvladu, tko d mislim da nav lih kašnih velikih problemov z 250, ma pa ta kroska 59 KM :OK: , neki je :kva2:

k ga bom dubu, ga bom kuj du konca udprl po gmajni :kva2: :kva2: , sj tok zabit a tud nisem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej to ni zate ,125 kup men pa to 250ko prodaj :D  drgač pa veliko užitkov ob vožnji,mislim da bo adrenalina še preveč,cena je pa tud super,madona sem že živčn,ko še ni novega motorja,sezona je pa že tu :hmm:  no mogoče bo pa sneg do maja tko da me ne boste nascal s kilometri :OK:

adrenalina bo več kot dovolj :OK:

si že predstavlam kako se bom vozu po kros progi v sopotnici :kva2: :kva2:

btw, hvala, tud jaz upam da boš čimprej dobil nov motor, katerega imaš pa zj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se mal potrudil, pa sem našel specifikacije CR250, vendar modelno leto 02, mislim pa da ni velike razlike med modelnim letom 98 in 02

specifikacije:

- 2T/vodno hlajen

- navor 66.4x72

- 249,3 ccm

- kompresija 8,5

- 43 KW/58 KM

- 8000 obr. min.

- uplinjač 1x38

- 5 prestav

- okvir - aluminij

- medosna razdalja 149,1 cm

- zavore s/z kolut/kolut

- višina sedeža 95 cm

- masa 96,5 kg

- rezervoar 7,5l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!