Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Hja, to je pa tko, če misliš, da boš jeseni kupil nov motor in prideš v "štarcuno" in poveš, da imaš denar in da bi rad ta motor in rečejo žal letos teh motorjev več ne bo in pika!!! Oglasite se drugo leto, ker smo za letos že zapolnili kvoto :cry: in žalosten odkorakaš iz štarcune in potem treba posegati po alternativi kot je že dejal @Frips.

to je skor tko hudo kot če hodiš od trgovine do trgovine pa gledaš kaj bi mel pa ne moreš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm kdaj boste pol jutr dol? Da se mi ne bo treba prezgodaj zbujat :whistle:

Pomoje okrog 12h.

Drgač sem pa gledal je tale MOBIKROG bl MOBIVOGAL :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se mi brat(spet)....sem pozabo ce bo kdo jutri dol pa kdaj?....ker pridemo norc 16,en sosolc pa jaz jutri okol 12 dol .....malo kolencnike zbrusit pa gume na robi znucat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, to je pa tko, če misliš, da boš jeseni kupil nov motor in prideš v "štarcuno" in poveš, da imaš denar in da bi rad ta motor in rečejo žal letos teh motorjev več ne bo in pika!!! Oglasite se drugo leto, ker smo za letos že zapolnili kvoto :cry: in žalosten odkorakaš iz štarcune in potem treba posegati po alternativi kot je že dejal @Frips.

o joj :unsure: to pa je kriza

to je skor tko hudo kot če hodiš od trgovine do trgovine pa gledaš kaj bi mel pa ne moreš :naughty:

ne ne to je hujš, tm pač veš da ne morš met, kle pa veš da maš lahko pa tega ni, to je men ful hujš :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam spomnim da ob 10 grajc.....

Pa ce je kdo za kofe (JAZ) naj pride ob 9.30.

LP;Rock

huh jz se bom takt šele zbudila, hehe joke

lej ti kr kufetkej, jz bom pršla ob 10h k bi res rada mau se naspala, k tale tedn me neki jebe spanc, tko da grem že kr zj u postlo, da bom jutr lohk saj dva kroga odpelala :lol1: :lol1: :lol1: no pa saj še ena ničla zravn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pridem verjetno okoli dveh, mogoče malo kasneje

samo imam en majčken problem.........ker verjetno pridem sam, bi prosil če bi mi jutr kdo pomagal dat motor z prikolice, ker je kar težko to sam delat če je kdo pripravljen pomagat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pridem verjetno okoli dveh, mogoče malo kasneje

samo imam en majčken problem.........ker verjetno pridem sam, bi prosil če bi mi jutr kdo pomagal dat motor z prikolice, ker je kar težko to sam delat če je kdo pripravljen pomagat :blush:

odpneš pa spustiš..bo sam šel s prikolce :whistle: :whistle:

ah zihr si bo lahko kdo vzel 33 sekund da ti pomaga :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne vem če bo sam šel :hmm:

imam namreč doma narejeno prikolico za motor (navadna prikolica in spredaj našvasan lok in kanal za prvo gumo) in ko prikolico naloženo z motorjem pripnem na mojega bogega saxojčka, kateremu se zadnji konec posede kot pri kakem golfu dvojki polnem šiptarjev, je malo težko dobit motor dol ker ga moram rinit rikverc :D plus to da bi mi moral nekdo dvignit dilo ko dajem motor dol drugače se mi lahko odlomijo spodnje plastike (klančina je kar strma)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne vem če bo sam šel :hmm:

imam namreč doma narejeno prikolico za motor (navadna prikolica in spredaj našvasan lok in kanal za prvo gumo) in ko prikolico naloženo z motorjem pripnem na mojega bogega saxojčka, kateremu se zadnji konec posede kot pri kakem golfu dvojki polnem šiptarjev, je malo težko dobit motor dol ker ga moram rinit rikverc :D plus to da bi mi moral nekdo dvignit dilo ko dajem motor dol drugače se mi lahko odlomijo spodnje plastike (klančina je kar strma)

uff..to je pa že proces..

razmisl o kakem srednje ohranjenem 15 let starem trafficu..cca 800 evrov..pa nimaš nobenga problema..

v nedeljo lahko pomagam..bom dol..jutri pa se bo zihr najdu kak ta močn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne vem če bo sam šel :hmm:

imam namreč doma narejeno prikolico za motor (navadna prikolica in spredaj našvasan lok in kanal za prvo gumo) in ko prikolico naloženo z motorjem pripnem na mojega bogega saxojčka, kateremu se zadnji konec posede kot pri kakem golfu dvojki polnem šiptarjev, je malo težko dobit motor dol ker ga moram rinit rikverc :D plus to da bi mi moral nekdo dvignit dilo ko dajem motor dol drugače se mi lahko odlomijo spodnje plastike (klančina je kar strma)

Ti sam prid, bomo zlozil ni panike...

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne vem če bo sam šel :hmm:

imam namreč doma narejeno prikolico za motor (navadna prikolica in spredaj našvasan lok in kanal za prvo gumo) in ko prikolico naloženo z motorjem pripnem na mojega bogega saxojčka, kateremu se zadnji konec posede kot pri kakem golfu dvojki polnem šiptarjev, je malo težko dobit motor dol ker ga moram rinit rikverc :D plus to da bi mi moral nekdo dvignit dilo ko dajem motor dol drugače se mi lahko odlomijo spodnje plastike (klančina je kar strma)

Bomo zrihtal, če boš dal en krog. :evilgrin:

Hec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil dol danes okrog 22.30 in doživel veliko presenečenje :eek: , neka budala je danes zvečer naredu pizdarijo :headbang: in sicer sem že zadnjič reku,da je bilo kamenje na pisti, sedaj ja pa nekdo razlil OLJE! Da mu jebem pas mater, ko ga dobim :krneki:

Tak da jutri metle in prah za olje da se počisti!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je olje?

Le komu gre lahko mobikrog v nos, ko je pa sredi šume in še s stetoskopom ne slišiš nobenega hrupa, dokler ne prideš na progo? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je olje?

Le komu gre lahko mobikrog v nos, ko je pa sredi šume in še s stetoskopom ne slišiš nobenega hrupa, dokler ne prideš na progo? :headbang:

Prejšnji vikend ko smo bili dol, smo tudi mislili da je olje, vendar je tako zvožen asfalt, mogoče da se motim :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil dol danes okrog 22.30 in doživel veliko presenečenje :eek: , neka budala je danes zvečer naredu pizdarijo :headbang: in sicer sem že zadnjič reku,da je bilo kamenje na pisti, sedaj ja pa nekdo razlil OLJE! Da mu jebem pas mater, ko ga dobim :krneki:

Tak da jutri metle in prah za olje da se počisti!!!!!

Na katerem delu piste pa so polili olje?? Upam, da se bo dalo dobro sanirat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to greš v nedeljo dol?Če greš, se vidmo :yea2:

Zdele letim...jutri pade izlet na morje hehe

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO NAJNOVEJŠI PONETKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :krneki:

Tako na pisti sem dal neki napisov, da je razlito olje!!!

post-14136-1190456563_thumb.jpg

post-14136-1190456603_thumb.jpg

post-14136-1190456670_thumb.jpg

post-14136-1190456719_thumb.jpg

post-14136-1190456774_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!