Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

OLJE JE NA VSEH OVINKIH RAZEN NA CILNO RAVNINO :headbang:

TREBA BO AKCIJO NAREDITI PA POČISTIT :naughty:

EVO NAJNOVEJŠI PONETKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :krneki:

Tako na pisti sem dal neki napisov, da je razlito olje!!!

Mater kretena kdor je to naredil! :headbang: :headbang:

Kaj ga moti ce se v sumi preganja par motorjev!!! Pe ne mi o ropotanju, ker sem bil ze 2x dol in vem, da tista drevesa in gozd pozrejo skoraj ves ropot! Moras res blizu prit, da je kaj slisat..

To je dejanje iz ciste nevoscljivosti :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater kretena kdor je to naredil! :headbang: :headbang:

Kaj ga moti ce se v sumi preganja par motorjev!!! Pe ne mi o ropotanju, ker sem bil ze 2x dol in vem, da tista drevesa in gozd pozrejo skoraj ves ropot! Moras res blizu prit, da je kaj slisat..

To je dejanje iz ciste nevoscljivosti :headbang: :headbang:

In ka si moreš, treba bo počistit, sem bil dol ker sem prijavu policiji, tak da so policaji javli vojski in dol je pršu pogledat vojak , pa en ajmer peska je mel za počistet,kar je veliko premalo,da se počisti, pol je pa reku da bo preveru če je to res od vojske in bo probu da se počisti!

Po moje bo treba poklicati okoljevarstvenike, da bojo oni ukrepal da se počisti na račun .........nevem mogoče občine Brežice!!!! Cestno podjetje pa noče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem zelo razočaran!!!!!!!!!!

Ko se boste dogovorili za kakšno čistilno akcijo ,pridem z veseljem pomagat.

Upam da bo proga čimprej spet O.K.,krivec pa upam primerno kaznovan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kdo zrihtal kakšno cisterno z vodo,bom jaz pripeljal ful dobro čištilo za razmastitev in bo proga kmalu dobra.

Pokličite me na GSM!

Popravljeno . Popravil danc2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi bilo najbolje, da nekdo, ki je iz okolice proba kontaktirat tamkajsnje gasilce, ce bi bili pripravljeni priskocit na pomoc, pa se zadevo spere..

Jutri planiramo prit dol, tako da z veseljem pomagam, ce bo treba kaksno roko vec dat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tudi bil danes razocaran ko sem videl situacijo.. :headbang: pa se 2 sosolca sta nardila 140km v eno smer zarad tega....se sreca da je raceland blizu :D.....bo treba res nardit enkrat cistilno akcijo...unga ker je pa to naredo pa ga obesit na drevo da nas bo gledal ko se bomo pol vozli.....(samo ne bomo smeli strika prevec zategnt,da bo lahko se dihal :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razočaran prisel domov :krneki:

No ja, nekej km je pa le bilo...

Lp,Rock

si ti bil z r1 ko ste z tanjusko skup prsli?

tu je nekaj slik.....

post-5325-1190476779_thumb.jpg

post-5325-1190476808_thumb.jpg

post-5325-1190476989_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danc2 ma ćistilo, jaz dam vodo, nekdo bi moral dati pa kombi in železne sode, pa gremo zjutri počistit do konca!

Jaz sem za! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko prospevam še pesek in kakšno metlo, pa dve roki in veliko volje. :010

Danes ste pa nekateri že zelo dobro očistili progo, tako da se je dalo vozit brez težav. Le malo kaneje je bilo potrebno odpirati gas. :whistle:

Joe1 se je peljal 1:07:00 brez kakršnegakoli truda.

Jutri se priključim akciji, le dogovoriti se moramo kdaj.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem zjutri dol pogledat okrog 8, sam bi blo dobr mal z vodo sprat!

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanjte, full je vredu to da pucate pa vse ,sam a je kdo pomislu da takoj ko bo spucano (za kar bo treba nekaj dni) bo spet prisel pacient in polil se vec olja in peska.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanjte, full je vredu to da pucate pa vse ,sam a je kdo pomislu da takoj ko bo spucano (za kar bo treba nekaj dni) bo spet prisel pacient in polil se vec olja in peska.... :headbang:

Sam mi se ne damo, sej smo bikeri :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ka si moreš, treba bo počistit, sem bil dol ker sem prijavu policiji, tak da so policaji javli vojski in dol je pršu pogledat vojak , pa en ajmer peska je mel za počistet,kar je veliko premalo,da se počisti, pol je pa reku da bo preveru če je to res od vojske in bo probu da se počisti!

Po moje bo treba poklicati okoljevarstvenike, da bojo oni ukrepal da se počisti na račun .........nevem mogoče občine Brežice!!!! Cestno podjetje pa noče?

Pravkar videl madeže. Žalostno..... očitno je nekdo, ki ima dosti olja doma....

pa inšpektor za okolje bi lahko tudi zvedu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes smo se kr nadelal,ko bi na šihtu bili tak pridni :evilgrin:

sam fora je da bo jutri še več olja,ko bojo vidl kak smo se trudl :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes smo se kr nadelal,ko bi na šihtu bili tak pridni :evilgrin:

sam fora je da bo jutri še več olja,ko bojo vidl kak smo se trudl :trance_33_sleep:

Upam da ne, čene bomo pa še mi kako roko posodil. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!