Skoči na vsebino

papež Janez Pavel II.


Špilferderber

Priporočene objave

Po moje gre zadeva počasi proti koncu... :ninja:

ma brez zamere, ampak sej je že dovolj tega matranje in njegovih ovčic kot samega njega, res da njihov zakon ne dopušča zamenjave ( :hmm: baje tko sm slišal), ampak........ah ja verjetn gre res proti koncu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma naj se že stegne,da bo mir....sej ne vem kva ga tko matrajo oz. sam sebe matra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej cagiva :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: tolk se pa že dolg nism nasmejal,

mislm res da ni to tema za smejat se, ampak kok si ti direkten, sej komej pišem od smeha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

sm mogu še enkrat prebrat

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tebe je prepozno, stari... :devil:

drugač pa mislim da bo s papanom isto kot z Maršalom - nekaj časa ga bodo še držali pri življenju, potem pa adijo (samo ne vem če mu bodo pred tem tudi nogo stran vrezali tako kot Maršalu :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo o tem hudem stanju papeža tudi na radijotu.

Pa je eden rekel, da ne razume, zakaj ga ne odfurajo v Lurd, kjer bi se za tako visoko živinče lahko brez problema kak velečudež storil.

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ga že res tak mučijo, da bo tam kamor bo prišel na boljšem :huh: Kolk let je pa že na prestolu :hmm:

Vsi pravjo, da je prepovedano mučiti ljudi oni so pa glih tisti ki ga najbolj mučijo :fight2: On pa itak ne more nič narediti, ker mu dajejo drogo namesto tabletk za zdravje :grim :P :oops:

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ga že res tak mučijo, da bo tam kamor bo prišel na boljšem :huh: Kolk let je pa že na prestolu :hmm:

Od 16.10.1978.

:oops: Vem točen datum in letnico, ker sem takrat dobila sestrico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma naj se že stegne,da bo mir....sej ne vem kva ga tko matrajo oz. sam sebe matra...

Hja, kaj ces, casi se spreminjajo. Vcasih so znali poskrbeti, da se ni papez predolgo matral na svojem polozaju .)

Saj ravno zato so pa danes taksni problemi.....Ker se noben pred drugim Janezom ni docakal taksno starost, da ne bi vec mogel opravljati svojega dela (karkoli pac ze dela)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma naj se že stegne,da bo mir....sej ne vem kva ga tko matrajo oz. sam sebe matra...

A spoštovanja te pa doma niso naučili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem naključno slišala izjavo enega gospoda " Pa naj ga že pustijo pri miru starčka ubogega, saj ko se bo stegnil si ga lahko nagačijo, če ga že tako radi gledajo". :blink: :blink: :blink: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj najbrž veste, da je delo oz. poklic ali poslanstvo ali kakorkol hočte temu rečt ... torej papeževanje "dosmrtna" služba ... torej bošček nima šans, da bi šel v penzijo al podobno ... :(

kar pa se njegovega zdravja tiče - pri teh letih te gripa lahk hitro pobere, tko da .... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj najbrž veste, da je delo oz. poklic ali poslanstvo ali kakorkol hočte temu rečt ... torej papeževanje "dosmrtna" služba ... torej bošček nima šans, da bi šel v penzijo al podobno ...  :(

kar pa se njegovega zdravja tiče - pri teh letih te gripa lahk hitro pobere, tko da ....  :(

Mozakar lahko odstopi... ni nujno do crkovanja na polozaju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem zasledil, da papež že spet samostojno diha (brez naprav) in da bo baje hitro okreval

sicer pa res ne vem zakaj je tko star človk sploh še sposoben tako delo opravljat (skoz ga sem pa k ganjajo), če bi biv jst star mal čez 80, ne grem nikamor več, samo še na motor :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi biv jst star mal čez 80, ne grem nikamor več, samo še na motor  :lol1:  :lol1:

Zakaj je pa to smešno :angry: :P . Jaz sem računal da se bom še vozil še najmanj 82let :rolleyes: :whistle: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..." Pa naj ga že pustijo pri miru starčka ubogega, saj ko se bo stegnil si ga lahko nagačijo, če ga že tako radi gledajo".

*

Ali ste poznali tistega, ki je rekel:

"Gospod, odpusti jim, saj ne vedo kaj delajo"!

*

Pa še nekaj sem se spomnil, kar nima čisto nič s papežem, morda celo s temle, ki je zgornje rekel:

Pred dvajsetimi leti mi je razlagal dober znanec, da ni otrok njegov (od tiste, ki ji ga je naredil, saj je bil, kot jajce jajcu...):

"Če je moj, naj umre"!!! in krilil z rokami, da sem mu še jaz verjel.

...A ga je (normalno), kasneje tudi priznal, živel in vzljubil... Imel ga je neznansko rad!

A veste kaj se je zgodilo po dolgih letih?!...

Dejansko se je "otrok" ponesrečil v nenormalno, neverjetnih okoliščinah in - umrl!

Da bi ga takrat videli................!!!!?

V meni pa je kot bomba odjeknilo, ko sem se tole spomnil.

Samo v razmislek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo sem presenečen na zelo neokusnimi izjavami nekaterih članov. :(

A veste da se tukaj pogovarjamo o ČLOVEKU !!!!!!!!!!!

Malo kulture pa bi vseeno lahko imeli pa četudi niste verniki.Jaz tudi nisem in cerkve nikakor ne podpiram samo kaj takega pa nebi šel pisat.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo sem presenečen na zelo neokusnimi izjavami nekaterih članov. :(

A veste da se tukaj pogovarjamo o ČLOVEKU !!!!!!!!!!!

Malo kulture pa bi vseeno lahko imeli pa četudi niste verniki.Jaz tudi nisem in cerkve nikakor ne podpiram samo kaj takega pa nebi šel pisat.

lp

Verjemi, tudi mene je šokiralo ko sem to slišala od onega gospoda, pri maši je baje vsako nedeljo pa še med tednom pol pa tako bolano pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!