Skoči na vsebino

papež Janez Pavel II.


Špilferderber

Priporočene objave

Zelo sem presenečen na zelo neokusnimi izjavami nekaterih članov. :(

A veste da se tukaj pogovarjamo o ČLOVEKU !!!!!!!!!!!

Malo kulture pa bi vseeno lahko imeli pa četudi niste verniki.Jaz tudi nisem in cerkve nikakor ne podpiram samo kaj takega pa nebi šel pisat.

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vsem spoštovanjem do Papeža, sam men se zdi, da on ne predstavlja več papeža, kateri bi mogu vodt cerkev oz. karkoli že vodi, katoličane.

Njegova pojava danes izgleda, se opravičujem izrazu, kot bi biu živa lutka.

Najbolš bi bilo, da bi g. Karel Wojtyla alias papež Janez Pavel II. odstopil s svojega položaja.

Sam sicer nisem veren, ampak moje mnenje je vseeno tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vsem spoštovanjem do Papeža, sam men se zdi, da on ne predstavlja več papeža, kateri bi mogu vodt cerkev oz. karkoli že vodi, katoličane.

Njegova pojava danes izgleda, se opravičujem izrazu, kot bi biu živa lutka.

Najbolš bi bilo, da bi g. Karel Wojtyla alias papež Janez Pavel II. odstopil s svojega položaja.

Sam sicer nisem veren, ampak moje mnenje je vseeno tako.

RES JE SAM KAJ KO JE SVET POL TEH ČUDNIH PRAVIL !!!! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil:

A smo spet bolj papeski od papeza?

Ce ze sam ne more odlocati o sebi, potem bi lahko vsaj tisti priskledniki okoli njega kaj naredili. :evilgrin: Se konju z zlomljeno nogo dajo milostni sus u glavo, da se ne matra (vsaj vcasih so mu ga dali)

Potem se pa tista oseba lepo spove, odzebra tistih pa zdravmarij (al karkol ze morjo naredit) in vsi grehi mu/ji bojo odpusceni.

Itaq mi je enkrat ena mala pticka povedala, da ima "un" al "una" iz gornjega nadstropja rajsi spokorjene gresnike, kakor pa svetnike.

In to iz preprostega razloga.... svetniki niti ne vejo kaj zamujajo.... spokorjeni gresniki pa vejo, kaj so delali, pa se temu odpovedujejo...

Tko da.......sm ze :topic:

Itaq :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO SE LAHKO POVE TUDI NA LEPŠI NAČIN !!! SE TI NE ZDI ? :hmm:

A je Ron Jeremy mogoče kdaj keri rekel:"Oprostite,a bi bili dobri in me,lepo prosim,malce oralno razdražila?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je Ron Jeremy mogoče kdaj keri rekel:"Oprostite,a bi bili dobri in me,lepo prosim,malce oralno razdražila?"

Zdej se ne pogovarjamo o sexu :nono: ampak o bolezni in nekako tudi o smrti !!!!!!!! :(

Zato se mi zdi da bi lahko bila vaša KULTURA če jo sploh kaj je malo bolj na NIVOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil v-strom 650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je tudi malo etično vprašljivo, da bolehnega starčka razkazuješ po televiziji, pa cel svet vidi, kako se slini in nekaj mrmra, pa da ga kot neko staro razmajano Lado voziš vsake pol leta ali še manj na servis v bolnico, kar prav tako z jastrebskim pogledom spremlja cel svet.

In to zdaj ni neka svinjska pripomba in podnivojsko sranje, ker to lahko vidi vsak, ki ma doma televizor.

Naj gre v penzijo pa naj uživa še teh par let al kolko. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je tudi malo etično vprašljivo, da bolehnega starčka razkazuješ po televiziji, pa cel svet vidi, kako se slini in nekaj mrmra, pa da ga kot neko staro razmajano Lado voziš vsake pol leta ali še manj na servis v bolnico, kar prav tako z jastrebskim pogledom spremlja cel svet.

In to zdaj ni neka svinjska pripomba in podnivojsko sranje, ker to lahko vidi vsak, ki ma doma televizor.

Naj gre v penzijo pa naj uživa še teh par let al kolko. :doze:

To imaš čisto prav!!!!Ampak sej veš njihovi zakoni in pravila.Papež do smrti to res ni kul.Če ne more opravljati svojega dela naj ga zamenjajo.

Mene je najbolj zbodlo to da se nekateri pisali naj se stegne ..... in take fore.(pa saj je ja človek)

Popravljeno . Popravil v-strom 650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je Ron Jeremy mogoče kdaj keri rekel:"Oprostite,a bi bili dobri in me,lepo prosim,malce oralno razdražila?"

ne, ker ne zna slovensko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se ne pogovarjamo o sexu :nono:  ampak o bolezni in nekako tudi o smrti !!!!!!!! :(

Zato se mi zdi da bi lahko bila vaša KULTURA če jo sploh kaj je  malo bolj na NIVOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne vem,zakaj bi olepševal stvari.Reci bobu-bob.Saj bomo jaz in ti in vsi ostali enkrat gegnli.Ali pa misliš,da kaj manj boli če premineš?Ali odideš na oni svet in te pravljice?Zdaj smo tu in ko nas več ne bo,nas pač več ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ker ne zna slovensko.

To imaš pa prav,samo nisem našel izraza v angleščini,ki bi lahko bil bolj "pocukran"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, naravnost smešno in patetično je, da ne rečem celo nesramno, da verniki, predvsem tisti goreči papežu ne želijo, da bi bil odrešen zemeljskih muk in se vrnil k njegovemu predstojniku in bi od tam res lahko deloval v dobro vseh...ali pa mogoče papež ve, da tam ni nič in se zato otepa odhoda v naročje večne blaženosti? kdo bi vedel.

kot človek pa, naj se pozdravi in še kako pove svojim vernikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem,zakaj bi olepševal stvari.Reci bobu-bob.Saj bomo jaz in ti in vsi ostali enkrat gegnli.Ali pa misliš,da kaj manj boli če premineš?Ali odideš na oni svet in te pravljice?Zdaj smo tu in ko nas več ne bo,nas pač več ne bo.

Ne vem no ! Recimo kako bi se ti počutu če bi ti kdo reku: ˝A se ti je stari stegnu˝

Jaz tega človeka nebi nikoli več pogledal!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, naravnost smešno in patetično je, da ne rečem celo nesramno, da verniki, predvsem tisti goreči papežu ne želijo, da bi bil odrešen zemeljskih muk in se vrnil k njegovemu predstojniku in bi od tam res lahko deloval v dobro vseh...ali pa mogoče papež ve, da tam ni nič in se zato otepa odhoda v naročje večne blaženosti? kdo bi vedel.

kot človek pa, naj se pozdravi in še kako pove svojim vernikom.

Verjetno bere ta forum in se zdraven zabava , pa si je rekel zakaj nebi še mal počakal da vidim kaj se bo iz tega razvilo :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je človek in je star in bolan. Men se revež kar smili. Če bi men strica takole matral bi jim že :fight2:

Jebiga, vse je to politika. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no ! Recimo kako bi se ti počutu če bi ti kdo reku: ˝A se ti je stari stegnu˝

Jaz tega človeka nebi nikoli več pogledal!!!!!!!!!!!!!!!

Oprosti,nisem vedel,da je papež tvoj očka...

Sicer pa "sveti" oče ne bo več dolgo "svetil"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti,nisem vedel,da je papež tvoj očka...

Sicer pa "sveti" oče ne bo več dolgo "svetil"!

Ha ha ha ma smo duhoviti

Pa se je brez veza da sploh kaj komentiram !

JEJŽ poboljšaj se :friend1:

Ne bom se prerekal več o tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, sej ok, se tle gor včas mal zabavamo pa kako neumno vun bleknemo.

Ampak dragi JEJŽ: star si 30 let ( :hmm: ) in lahko bi vedel, da ta forum prebira veliko ljudi, morda tudi vernih, ki jih tvoji komentarji o papežu tudi prizadanejo, se ti ne zdi?

Sej ok, maš pač svoj mnenje, sam kdor kol ma kakšno spoštovanje v seb, posebi pa za sočloveka, ne bo o nekem "svetem človeku" kot je papeža pač imenovala cerkev ali verniki ali kdorkoli že, govoril, da bo stari gegnu, da nau več svetu, in podobno :BUA:

Mene s tem nisi prizadel, ker pač ne hodim v cerkev in nisem veren, si pa morda prizadel marsikoga. Mal se skuliri no, vsaj z izjavami, ki se jih da napisat velik lepš. Pr 30-ih pomoje že znaš tolk slovnice :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, sej ok, se tle gor včas mal zabavamo pa kako neumno vun bleknemo.

Ampak dragi JEJŽ: star si 30 let ( :hmm: ) in lahko bi vedel, da ta forum prebira veliko ljudi, morda tudi vernih, ki jih tvoji komentarji o papežu tudi prizadanejo, se ti ne zdi?

Sej ok, maš pač svoj mnenje, sam kdor kol ma kakšno spoštovanje v seb, posebi pa za sočloveka, ne bo o nekem "svetem človeku" kot je papeža pač imenovala cerkev ali verniki ali kdorkoli že, govoril, da bo stari gegnu, da nau več svetu, in podobno  :BUA:

Mene s tem nisi prizadel, ker pač ne hodim v cerkev in nisem veren, si pa morda prizadel marsikoga. Mal se skuliri no, vsaj z izjavami, ki se jih da napisat velik lepš. Pr 30-ih pomoje že znaš tolk slovnice  :hmm:

Posipam se s pepelom...Ampak,prav imaš;veliko ljudi prebira ta forum in zdaj vsi-verni ali neverni-mislijo,DA SEM ŽE STAR 30!!!...ko pa jih imam komaj 29... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!