Skoči na vsebino

papež Janez Pavel II.


Špilferderber

Priporočene objave

...vsak, ki na tem svetu nekaj pomeni (govorimo o državnikih) bo prišel...

Kitajcev ne bo, pa niso več ravno nek zanemarljiv bantustan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, tale ..točno Vojtila (ne kar vsi papeži)...si zasluži tudi naše žalovanje......

Da si zasluži moje spoštovanje nekdo, ki je v svojem "mandatu" na zeleno vejo pripeljal neokonzervatizem, nekdo ki je prepovedal ljudem uporabljati kontracepcijo in delati splave. Očitno nisi imela nikoli problema s tem.

Naj ga spoštujem? Ne me smejat no! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne HHV...to je bilo prepovedano že prej in te stvari bodo ostale še nekaj časa...ne da se vse čez noč spremenit...poleg tega...kaj to tebe ali mene moti....noben far ti ne more prepovedati nečesa kar ti oblast dovoli. Glede splava pa mislim, da bi se dalo razpredat kdaj in zakaj je opravičen...enim je to vrsta kontracepcije in poznam tudi tako ,,fino,, žensko, ki ni hotla delat ,,mini splava,, ker jo preveč boli... (je bil to njen 4. splav)...je počakala da je bilo prepozno in da se je opravljal pod narkozo.

Če smo pa čist odkriti, da bi papež zabredel v te vode z drastičnimi reformami...po moje bi mu iz neznanih razlogov odpovedalo srce....ali pa bi eksplodiral papamobil

Kdo je pripeljal na oblast neokonservatizem in kje??

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest grem tele tri minute molka na trajka preživet. se bom glih do Jezera pripeljal in ta 4to minuto kofetk naročil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih sem mislil komentirat, da bi lahko bil les za krsto malce manj grčast...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa všeč, ker v Italiji umrlim ploskajo namesto, da bi se jokali. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih sem mislil komentirat, da bi lahko bil les za krsto malce manj grčast...

čist OK je, les je lep, važno je sam, da so grče zdrave, ne pa une izpadljive. :)

sam fulka je pa res mal preveč tamle v Rimu :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je grda krsta od papeža :(

glih sem mislil komentirat, da bi lahko bil les za krsto malce manj grčast...

tudi krsta ima svoj pomen...preprostost....zavračanje misli o posvetni oblasti, duhovnost, ne materialnost....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi krsta ima svoj pomen...preprostost....zavračanje misli o posvetni oblasti, duhovnost, ne materialnost....

BullShit!

A to da bojo upostevali? zakaj pa samo k umre? Prej pa zlati ornamenti, pa ne vem koliko denarja (v vseh oblikah) v drzavi...

Treba bi jih bilo zradirat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr sem zjutraj videl ponovitev 24kur so bli vsi (ok-90%) v nekem transu in nasmejani.... Woodstock 2 ...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ninja:

post-685-1112951545_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem vem da v novicah ni blo krizanke ker je bla priloga o smrti papeza not...mi ni blo ušeč :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač je pa krsta (oz. bo) 3-slojna, vmesna faza iz nekega RFja.. tko da ni kr neki... pa les cipres se mi tud ne zdi kr neki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj zalostno pri vsem skupaj je da se folk vec ukvarja s samimi sabo in s tem da bojo vzbudili pozornost namesto s papezem. Jaz kot nevernik nisem zvedo skoraj nic novega o njem in sem se ob vseh teh reportazah (nisem gledal, bolj poslusal) prav dolgocaso, kak se sele morejo tisti ki majo o tem nekaj vec pojma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej pa zlati ornamenti, pa ne vem koliko denarja (v vseh oblikah) v drzavi...

čeprav je bil zadnjič po cnn prispevek z naslovom: Cerkev v finančnih težavah?

le koliko od tega je res.... :hmm:

bankrot.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na qrac nam gre oveličevanje vere in njene institucije, ki je naredila toliko gorja v preteklosti in se v istem smislu še naprej trudi zagreniti življenje vsem, ki ne meketajo v istem tonu.

1. naslov teme je "papež Janez Pavel II" in ne "krščanstvo"

....zato ne posplošuj vsega skupi...

mislim da nam je papež Janez Pavel II lahko za vzor, ker je nenehno povdarjal človeške vrednote kot so odpuščanje, odpustiti pomeni se zavzemati za mir,življenje, jlubezen, biti pri tem vztrajen.

Ne gre za pripadnost, gre za človeka ki je imel v svojem življenju možnost to izrazit, kar tudi število prisotnih romarjev na pogrebu lepo prikaže....

v glavnem dajte se malo zamislit , pa ne avtomatsko kritizirat posploševat kot je naša navada...in iz vsega skupi potegnit le "dobro"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar tudi število prisotnih romarjev na pogrebu lepo prikaže....

Vidiš, tole me rahlo moti.

Človek je bil priljubljen, in nekaj milijonov ljudi mu je hotelo izkazati zadnji pozdrav v mimohodu mimo mrliškega odra.

A, glej čudo,

tista cerkev, ki se menda tako zavzema za ljudi,

je nekako spregledala željo lastnih ovc

in pogreb napovedala in izvedla danes,

ko bi lahko mirno počakala še nekaj dni,

da bi,tisti najbolj goreči,

prišli na svoj račun.

Denimo, pogreb v ponedeljek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, tole me rahlo moti.

...ko bi lahko mirno počakala še nekaj dni,

da bi,tisti najbolj goreči,

prišli na svoj račun.

Denimo, pogreb v ponedeljek.

Se strinjam samo baje je to neko pravilo oz. tradicija da papeža pokopljejo 4-6 dni po smrti se mi zdi. In danes je 6. dan, se pravi, so "čakali" do skrajne točke tega pravila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!