Skoči na vsebino

papež Janez Pavel II.


Špilferderber

Priporočene objave

Na evo.. to na Sky news gledam in čakam, da ga bodo pokazali in to je veliko bolj pomembno, kot pa včerajšnje novice.... in ko sem pregledala naše programe nikjer niso tega omenjali.... :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa samo zanima, zakaj nas vseverne ljudi (različnih ver) obremenjujejo s tem kaj se dogaja.... .takega pompa pa res ni bilo za pričakovati........ mater, pa naj še kdo reče, da cerkev ne posega v državo in politiko itd........ 

OPROSTITE, AMPAK MENI DOL VISI, KATERI BO NASLEDNJI PAPEŽ in ne rabim vsakodnevnega bombardiranja po javnih občilih.

Zakaj pa motoristi včasih kaj "prodajamo" tudi nemotoristom? It's a matter of religion ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba še ene 20 minut počakat,da ga oblečejo za prvi nastop,folka pa je k mravlincev na trgu ni za verjet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj po dolgem času gledala 24. ur.... če bi bilo toliko o nedelovanju te vlade povedano, kot je bilo o dogajanju v Vatikanu, bi bilo stanje mogoče tudi drugačno..... tako pa je bil tako dolg prispevek o tem, da sem jaz samo gledala, če smo mi mogoče kaka ortodoksna krščanska država, al neka "demokratična" versko-neodvisna........

za vernike bi bilo čisto dovolj, če bi samo izvedeli, kdo bo nova lutka na glavnem mestu... vse ostalo je pa zame bullshit, s katerim me fopajo mediji.... kaj hudiča pa tebe briga o vseh podrobnostih konklava itd..... oz. če te to zanima, vzemi si knjigo kako in si preberi.......

Če mi TV ni všeč, ga izklopim. Enako nardim, če mi ni všeč program, ki ga na njem vidim. :P in se ne sekiram, zakaj je tolk o papežu ... in iraqu... in slovenski politiki ... in čemerkol že ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, ti maš zelo "zanimive", da ne rečem hecne poglede na informiranje ... če tebe ne zanima, misliš da koga drugega ne ... še več, misliš da koga drugega ne sme, poročila pa da bodo tebi po meri :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@lina: na balkonu se bo prikazal en zamorc in ob pogledu na množico ljudi bo rekel "Njam njam" :D

JOKE! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še vedno sem mnenja, da morajo samo informirati o takih nepomembnih stvareh (nepomembnih za državo in državljane), ne pa da dejalo senzacijo iz tega......

nikomur nič ni "treba". daj se že navadi ... so komercialna TV, objavljajo tisto, kar se jim zdi, da v okviru zakonodaje lahko in kar jim dviguje gledanost ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj si lubček prosim pojdi še enkrat prebrat kaj sem rekla: DA JE BIL PRISPEVEK PREDOLG.....    :winkiss:

"zate predolg". enim je bil morda še prekratek. enim pa ... hja ... mogoče vseeno, ker itak niso gledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bo tut črnc......

@ cyc:hmmmmm a tebi se neko zasedanje ljudi (konklave) zdi bolj pomembno, kot pa zasedanje našega parlamenta, ki odloča o mojem in tvojem vsakdanjem življenju??

to, da pa so ga izvolili pa trenutno predvaja samo TVS1 (če se ne motim)...........

RATZINGER JE NOV PAPEŽ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in in a je blont?  :kva2: aja pardon to ni miss tekmovanje, papeža so zbirali  :slap:  ehhh  :zzz:

ravnokar vidu. ratzinger je .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ cyc:hmmmmm a tebi se neko zasedanje ljudi (konklave) zdi bolj pomembno, kot pa zasedanje našega parlamenta, ki odloča o mojem in tvojem vsakdanjem življenju??

Pupa, nehi travmirat... pejt na sprehod. svež zrak paše, pa se hit nauš več s politiko ukvarjala in z papežam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa mislil, da te to sploh ne zanima :? :o

(tako se bere nerganje o poročanju press)

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viš, k si tako omejen, da ne razumeš poante mojega pisanja...... to zagotovo je na nek način zgodovinski dogode - izvolitev sama... in se strinjam, da se temu posveti več časa kot sicer v medijih... ne razumem pa, da se neki konklavi posveti toliko časa....... that's it!!!!!! a to bo v tvojo bučo lahko prišlo z razumevanjem??

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pupa: verjetno ne, najbrž sem preveč omejen, zato pa - bodi potrpežljiva in mi nakloni zrno modrosti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pupa: verjetno ne, najbrž sem preveč omejen, zato pa - bodi potrpežljiva in mi nakloni zrno modrosti  :worship:

bom probala.... upam, da nisi zgubljeno upanje hehehe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!