Skoči na vsebino

papež Janez Pavel II.


Špilferderber

Priporočene objave

Mene pa samo zanima, zakaj nas vseverne ljudi (različnih ver) obremenjujejo s tem kaj se dogaja.... .takega pompa pa res ni bilo za pričakovati........ mater, pa naj še kdo reče, da cerkev ne posega v državo in politiko itd........

OPROSTITE, AMPAK MENI DOL VISI, KATERI BO NASLEDNJI PAPEŽ in ne rabim vsakodnevnega bombardiranja po javnih občilih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zdaj bojo bejbe brez službe....

Mi imamo s Poljsko sporazum o export/ import delovne sile...podjetniki na plan...rabimo novo Oleno Popik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej pupa ne seri...sej ti ni treba gledat....občila so sestavljena iz več novic le zaradi tega, da VSEM ustreže...kaj bi rada da po Pop tv govorijo o tem kar le tebi paše al kaj...matr si mona...pozabljaš, da je na svetu 1,2 miljardi vernikov katerim je papež vsaj nekaj pomenil.... v sloveniji je število katolikov 1,1 miljona če se ne motim...tako da ne seri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej pupa ne seri...sej ti ni treba gledat....občila so sestavljena iz več novic le zaradi tega, da VSEM ustreže...kaj bi rada da po Pop tv govorijo o tem kar le tebi paše al kaj...matr si mona...pozabljaš, da je na svetu 1,2 miljardi vernikov katerim je papež vsaj nekaj pomenil.... v sloveniji je število katolikov 1,1 miljona če se ne motim...tako da ne seri....

včeraj po dolgem času gledala 24. ur.... če bi bilo toliko o nedelovanju te vlade povedano, kot je bilo o dogajanju v Vatikanu, bi bilo stanje mogoče tudi drugačno..... tako pa je bil tako dolg prispevek o tem, da sem jaz samo gledala, če smo mi mogoče kaka ortodoksna krščanska država, al neka "demokratična" versko-neodvisna........

za vernike bi bilo čisto dovolj, če bi samo izvedeli, kdo bo nova lutka na glavnem mestu... vse ostalo je pa zame bullshit, s katerim me fopajo mediji.... kaj hudiča pa tebe briga o vseh podrobnostih konklava itd..... oz. če te to zanima, vzemi si knjigo kako in si preberi.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej pupa ne seri...sej ti ni treba gledat....občila so sestavljena iz več novic le zaradi tega, da VSEM ustreže...kaj bi rada da po Pop tv govorijo o tem kar le tebi paše al kaj...matr si mona...pozabljaš, da je na svetu 1,2 miljardi vernikov katerim je papež vsaj nekaj pomenil.... v sloveniji je število katolikov 1,1 miljona če se ne motim...tako da ne seri....

:OK: :OK: TC :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vernike bi bilo čisto dovolj, če bi samo izvedeli, kdo bo nova lutka na glavnem mestu... vse ostalo je pa zame bullshit, s katerim me fopajo mediji.... kaj hudiča pa tebe briga o vseh podrobnostih konklava itd..... oz. če te to zanima, vzemi si knjigo kako in si preberi.......

ja kdo pa si ti, da boš meni omejevala informacije...haloo...potem naj pop tv 24 ur zgleda tako....pokaže naj se prva stran, kjer bodo navedeni viri do literature in to bo to-zraven pripis...."Za več informacij priporočamo "to-pa-to" knjigo"...ti ne ločiš sredstva javnih obveščanj in literature....

in, da, mene brigajo podrobnosti konklave...jebi ga, ne morem pomagat če tebe to ne briga...če te ne briga miži...

za vernike bi bilo čisto dovolj, če bi samo izvedeli, kdo bo nova lutka na glavnem mestu...

:slap:

jao...ti živiš očitno v totalitarnem sistemu...ker določaš kaj je komu dovolj...Kdo si že ti???

včasih so rekli : " za ženske je itak dovolj, da doma gospodinijo in služijo možem"

tvoja logika... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa....glej slo1...tam namreč vihrajo z rdečimi kravatami na dan smrti Papeža....edini v Eu.

O vladi...pa kje drugje. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kdo pa si ti, da boš meni omejevala informacije...haloo...potem naj pop tv 24 ur zgleda tako....pokaže naj se prva stran, kjer bodo navedeni viri do literature in to bo to-zraven pripis...."Za več informacij priporočamo "to-pa-to" knjigo"...ti ne ločiš sredstva javnih obveščanj in literature....

in, da, mene brigajo podrobnosti konklave...jebi ga, ne morem pomagat če tebe to ne briga...če te ne briga miži...

:slap:

jao...ti živiš očitno v totalitarnem sistemu...ker določaš kaj je komu dovolj...Kdo si že ti???

včasih so rekli : " za ženske je itak dovolj, da doma gospodinijo in služijo možem"

tvoja logika... :SS

daj si lubček prosim pojdi še enkrat prebrat kaj sem rekla: DA JE BIL PRISPEVEK PREDOLG..... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se mi smiliš hehehehe  :friend1:  :004

Tut sam sebi......sam to je že druga zgodba......

Me ni niti bivši papež,niti BOG....uslišal :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zapomni si za življenje. Bog je toliko časa, doker ne prideš do situacije ko ti rečejo:

pomagaj si sam in Bog ti bo pomagal...................

Razumem.......

Grem na silikoniziranje :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ku že rečejo italijani? morto un papa se ne fa un altro.... (crkne en papež, naredi se drugega..) tako, da je res vse skupaj že trapasto... je pares, da je sedaj postal prodajni hit in brezplačna reklama, ah ja, vse je denar :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem na silikoniziranje

Pojdi na malico in naroči telečja rebra.....reci naj ti zavijejo eno kost...in jo nesi s sabo na kliniko.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi na malico in naroči telečja rebra.....reci naj ti zavijejo eno kost...in jo nesi s sabo na kliniko.

Telečja je PREMEHKA!!!!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa samo zanima, zakaj nas vseverne ljudi (različnih ver) obremenjujejo s tem kaj se dogaja.... .takega pompa pa res ni bilo za pričakovati........ mater, pa naj še kdo reče, da cerkev ne posega v državo in politiko itd........ 

OPROSTITE, AMPAK MENI DOL VISI, KATERI BO NASLEDNJI PAPEŽ in ne rabim vsakodnevnega bombardiranja po javnih občilih.

za vernike bi bilo čisto dovolj, če bi samo izvedeli, kdo bo nova lutka na glavnem mestu... vse ostalo je pa zame bullshit, s katerim me fopajo mediji.... kaj hudiča pa tebe briga o vseh podrobnostih konklava itd..... oz. če te to zanima, vzemi si knjigo kako in si preberi.......

daj si lubček prosim pojdi še enkrat prebrat kaj sem rekla: DA JE BIL PRISPEVEK PREDOLG.....    :winkiss:

poleg tega si rekla še vse citirano...na to ti odgovarjam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj po dolgem času gledala 24. ur.... če bi bilo toliko o nedelovanju te vlade povedano, kot je bilo o dogajanju v Vatikanu, bi bilo stanje mogoče tudi drugačno..... tako pa je bil tako dolg prispevek o tem, da sem jaz samo gledala, če smo mi mogoče kaka ortodoksna krščanska država, al neka "demokratična" versko-neodvisna........

I wonder, zakaj si pa ta stavek izpustil................ :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

in še vedno sem mnenja, da morajo samo informirati o takih nepomembnih stvareh (nepomembnih za državo in državljane), ne pa da dejalo senzacijo iz tega......

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BELI DIM IN ZVONOVI SO OZNANILI DA IMAMO RAVNOKAR NOVEGA PAPEŽA,ki se bo vsak čas prikazal na svojem oknu,da vidimo gdo bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BELI DIM IN ZVONOVI SO OZNANILI DA IMAMO RAVNOKAR NOVEGA PAPEŽA,ki se bo vsak čas prikazal na svojem oknu,da vidimo gdo bo

in in a je blont? :kva2: aja pardon to ni miss tekmovanje, papeža so zbirali :slap: ehhh :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!