Skoči na vsebino

formula 1


dr.looney

Priporočene objave

Aja zmagal bi pa ziher Montoya ker treba tele male stvarce agresivno vozit :roll: :!:

A Šumi je premal agresiven?

Pred časom sem gledal britansko različico DTM-ja, ko so povabili Nigela Mansella za dirko odpeljat. Štartal je iz 16. položaja (bila je deževna dirka), pa se je že po treh krogih prebil na tretje ali četrto mesto, s tem, da je enostavno odrival druge voznike na travo, no pol je pa tudi sam obtičal v blatu, folk je bil pa navdušen......To ti je agresivnost, he-he....

.No, Schumacher me je na začetku svoje poti spominjal na Mansella, Montoya ima tudi podoben stil, kar je zlo kul...

V moto dirkah me je pa navduševal N. Haga, ko je vozil še Yamaho, zdaj pa mislim, da je prilagodil stil na dvovaljnike, se je umiril, pa tut manj pada po tleh..... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ze kdaj vido seicentote po dirki :D Ej ti lahko vozis agresivno brez da bi enemu avtu nardil prasko agresivnost je v bistvu da iskoristis vsako še tako malo luknjo za prehitevanje da ne "cinclas" za drugimi kot Coulthard :twisted: Ej upam da si sledil Robicop ko je Montoya vozil CART serijo tiste voznje same povejo definicijo agresivnosti :!: :!: :!: Kar pa Sumaher dela pa ni vec agresivnost ampak nekaj med norostjo pa doseč vse na silo :!: :!: Drugace pa vsaka čast sumaheru za peti naslov :( :roll: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če se strinjate alpa ne, največ 'jajc', znanje, fizične moči je treba met pa v rejliju! O tem ni dvoma. Največji carji so relisti. face taprave.

F1 se skrije. To je prava uživancija. Čeprav je spet treba delat, ampak tle je vse elektronika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

robicop : jup, k je bil Haga še v GP 500ccm je res dal vetra nekterim. Sploh za prehitevanje, pa kak se je zapelal v ovinek pred druge pa to. Car taprav. Tu se pol vid, da so SBK vozniki bolj 'borbeno naravnani', kt motoristi v MotoGP.

Naslednja sezona bo zanimiva! Letos je itak dolgcajt! Rossi nima kaj z temi začetniki delat. Prou špila se z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

robicop : jup, k je bil Haga še v GP 500ccm je res dal vetra nekterim. Sploh za prehitevanje, pa kak se je zapelal v ovinek pred druge pa to. Car taprav. Tu se pol vid, da so SBK vozniki bolj 'borbeno naravnani', kt motoristi v MotoGP.

Naslednja sezona bo zanimiva! Letos je itak dolgcajt! Rossi nima kaj z temi začetniki delat. Prou špila se z njimi.

Mislil sm, ko je bil Haga na Yamahi u SBK, prvo s staro YZF-ko, pol pa z R7.....To so ble dirke, kr kocine so mi šle pokonc... :shock: :shock:

U GP je pa mel težave s privajanjem na cvajtakterje, tuki pa je razlika s kakšnim Rossijem, ki je itak car.....Na testih prvih je bil tut Edwards hitrejši, ki je bil vajen štiritaktnikov, no pa se je Rossi hitr izpilil.... :D :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ze kdaj vido seicentote po dirki :D Ej ti lahko vozis agresivno brez da bi enemu avtu nardil prasko agresivnost je v bistvu da iskoristis vsako še tako malo luknjo za prehitevanje da ne "cinclas" za drugimi kot Coulthard :twisted: Ej upam da si sledil Robicop ko je Montoya vozil CART serijo tiste voznje same povejo definicijo agresivnosti :!: :!: :!: Kar pa Sumaher dela pa ni vec agresivnost ampak nekaj med norostjo pa doseč vse na silo :!: :!: Drugace pa vsaka čast sumaheru za peti naslov :( :roll: :?

Nism še gledal seicento, najbrž je zanimiv.....Glede Šumija se ne strinjam čist, čakam še na kakšen interen dvoboj med njim pa Montoyo, sta mela že odlične medsebojne borbe.... :D :D

Sicer je pa Mansell pokazal kako se vozi CART, u prvi sezoni je bil že prvak...... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej upam da si sledil Robicop ko je Montoya vozil CART serijo tiste voznje same povejo definicijo agresivnosti :!: :!: :!:

Ti pa mene zmeri u smeh spraviš :crazyeyes:

Ne bom še enkrat razlagal zgodovine in ti jih naštel nekaj :roll: , ampak stari cepci iz F1 gredo pred penzionom še mal v CART oz. INDY, da postanejo prvaki, sploh, če jim še prej ni nikol ratal. Bit agresiven med tako drušno je res hvale vredno (pol je že gluhih, pol pa slepih).

Ko bo v F1 prvak tisti, ki zna najhitreje prevoziti en krog, pol bo pa Monti prvak, ne se bat... Smola da jih je 60 ali pa 70.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Häkkinen zdaj še uradno naznanil da bo prenehal s F1....kaj pravite na to? Jaz sem rahlo razočaran pa čeprav je blo to za pričakovat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Häkkinen zdaj še uradno naznanil da bo prenehal s F1....kaj pravite na to? Jaz sem rahlo razočaran pa čeprav je blo to za pričakovat...

kaj pravim na to ??? F1 SUX, TAK DOLGCAJT Kakor V GP1!!!!!!!!!!!

od fanatičnega navijača do zdolgočasenega nergača!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Häkkinen zdaj še uradno naznanil da bo prenehal s F1....kaj pravite na to? Jaz sem rahlo razočaran pa čeprav je blo to za pričakovat...

ja jest sem tut mal razočarana...ampak bo že sej je kimi že pokazal kaj zna še nekaj malega izkušenj mu fali . pol pa bo.

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Letos Ferrari lahko počne kar hoče. dosegli so že vse kar je možno. Na žalost pa to ni niti najmanj zanimivo za gledalce. Zato tudi jaz več ne gledam F1, včasih samo malo povzetek,odlomke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!