Skoči na vsebino

formula 1


dr.looney

Priporočene objave

quote:

quote:Ja tisti Mika, ki ima duh, čustva in karakter in ja tisti Mika, ki za postati svetovni prvak ne uporablja umazanih igric kot jih Šumi!!!

Kakšne igrice pa vsi vemo.

NE ME SMEJAT

BY GEBRE

Ah Gebre, ne da se mi dajat s teboj. Ti kar naprej navijaj za Šumija, jaz bom pa rajši za koga drugega in tako bova oba vesela.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tud full žal za Miko, še dolgo bomo čakali na takega dirkača kot je bil on - če ga bomo še sploh kdaj doživeli Šele zdaj se vidi, kaj pomeni tak človek za moštvo in kaj se zgodi, ko ga ni več. McLaren je letos na mojo žalost v čistem razsulu, to je treba priznat Sicer pa: ŠUMI JE BIL, ŠUMI JE IN ŠUMI BO OSTAL KRETEN! Prav tako to velja za vodilne v moštvu Ferrari!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ma Kimi isti karakter kot Mika!!! Pa Coultharda že tud žge!!! S tega fanta bo še nekaj!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim kak ga žgejo ja, zaostanka za Williamsom majo 36 pik. Coulthard je dobil 1, Kimi nobene oni lamerji pa 16. Avto je letos čist v badu pa žganje gor al dol... Ja jaz tud upam da bo Kimiju uspelo kaj, očitno je da so Finci uspešni v takih športih če upoštevamo še rally.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Mislim da ma Kimi isti karakter kot Mika!!! Pa Coultharda že tud žge!!! S tega fanta bo še nekaj!!!

speed man

ne to pa ne Kimi ga je faca ne pa hakkinen, sam kimi ma tako smolo letos škoda

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar se je zgodilo na zadnji dirki je samo potrdilo, da je to gnil šport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kokr zadeve zgledajo, je to bla odlocitev Jeana-Todta in Rossa Browna. Tko da kljub temu da mi Schumi ni glih simpaticen mislm, da s(m)o se na napacnga spravl. Ker tut izjave drugih dirkacev so v prid Schumiju - se celo Irvine, s katerim se ne razumeta glih najbolj ga je v bran vzel: http://www.itv-f1.com

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja...v ozadju pa ziher tolko zgodbic da brezveze sploh o tem razpravljat...glede na to kakšno težo ma njegovo mnenje pri Ferrariju si lahko privošči skoraj vse, tudi razna "izsiljevanja" - pa kaj, Ferrari bo prvi to jim je v končni fazi glavno, če bo pa prvi Šumi al pa Rubinjo, to se jim pa sladko je*e

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar je storio moštvo ferrari, je popolnma pričakovana poteza, ker niso nikoli skrivali zakaj imajo drugega voznika. Niso edini ( spomnite se npr. Wiliamsa Renoja kako so delali z vozniki), so pa edini ki tega ne skrivajo in naredijo direktno brez kozmetike. So pač trenutno najmočnejši in so enostavno pokazali kako si želijo dobiti prvenstvo.

Se strinjam, da pa poteza nima čisto nič skupnega s športon in upam da bo napovedana tožba s strani ljudi ki so stavili na Barichela dala ferariju vetra, če imajo pa komisarji kaj j*** pa pa bodo moštvu odvzeli točke za dirko,... malo verjetno. Upam da bo vpliv javnosti tako močan, da se bodo funkcionarji zganili in naredili konec takim in podobnim mučkam, nenazadnje tudi v dobro in razvoj F1.

Šumi je voznik kakršen že je, Barichelu privoščim zmago, poteza na odru je bila vsekakor obliž na rano dirkačem, se je pa pokazalo, da so dirkači le ljudje, ki so nenazadnje le zaposleni v moštvu, kakor vsak drugi ali konstruktor ali mehanik ali bionda za stike z javnostjo in če mu šef ukaže prehiti oz. bremzaj se to uboga brez pardona.

V razmislek! Stvar bi lahko izpeljali tudi tako. Barichela pokličejo v bokse, mu primutijo razliko, rezultat pa je na koncu isti, samo za izvedba je elegantnejša.

Be & on the road!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz Baričelko, bi za ta dnar žlajfu kokr bi šefi rekli. On je zato kupljen in tudi krepko plačan (bolj kot večina prvih voznikov - ja, tudi drugi jih majo). Verjetno je joku od sreče, ker je toliko s to potezo zaslužu.

Dejstvo pa je, da ma vsako moštvo prvega in drugega voznika, razlika je le-ta, da se drugi zdej moralno preseravajo vključno z svojimi navijači.

Zato ne peska metat v oči s tavelko šaflo, vsi so isti. Pejte raj na motor, pa poslušte rezultate kasneje pri poročilih, verjemite, da bo bolš.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem se pa ne morem strinjat! Rad gledaš nogomet al pa kak drugi ekipni šport? Hm...kak bi te zgledalo, če bi Real vodo proti Manchestru do zadnje minute 1-0 pol pa si v roku 1 minute dal 2 autogola? Mislim, da bi bil naslednji tedn stadion prazn! No, mene vsekakor ne bi blo. Pa tud formule ne bom več gledal. Sicer pa je to samo moje mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to zaj nisn dal najboljse primerjave..Raul je sam pred golom, preigral je Butta, ali bo to zadetek..nee...Raul je žogo podal nazaj izven 16 metrskega prostora, do nje je prišel Zidane, Zidane..ali bo to zadetek..1-0 za Real! Zidane je s tem zadetkom postal kralj strelcev v Ligi prvakov, ko jebe Raula ne?

Ko je Real osvojil lovoriko so se veselili vsi in ne samo Zidane, to je ekipni šport! Ne pa ta klinčeva formula s Ferrarijem na čelu ki ni več ničemur podobna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res si dal slabo primerjavo. V fuzbalu je bistvo v tem, da zmaga moštvo, kar bi lahko enačil s konstruktorskim naslovom. V formuli je pa bistven naslov svetovnega prvaka, kar lahko enačiš z najboljšim strelcem. A zdej vidiš da si ga pihnu...

A z zadnjim odstavkom se tud ne strinjaš?

Lej, včasih sem zelo rad gledal formulo, ampak me je minilo že dosti pred tem dogodkom. Ne se preveč razburjat..., sam denar je sveta vladar, sploh pa glede na to, da so enake pizdarije počela že vsa vodilna moštva.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak razultat, ki sem ga dosegel izključno sam in v katerega sem energijo vložil samo jaz jemljem kot individualni razultat, ne glede na to če sem mostvu s tem prinesel točke in zmago, toliko boljse. Sport pri katerem dosezes rezultat izkljucno s svojim znanjem in sposobnostmi je za moje pojme individualen (lokostrelstvo, tenis, pink-ponk, veslanje-enojec itd.), ekipni pa (nogomet, kosarka, rugby, odbojka, hokej itd.). TOMY tvoja teorija se je porusla - šumi ne bi zmagal, ce bi bil to individualni sport, ker je zmagal samo s pomocjo ekipe. Kaj pa zdaj? Kolesarstvo je za moje pojme individualen sport, če pa je definiran drugace pa je to predvsem zaradi sponzorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kolesarstvo je za moje pojme individualen sport, če pa je definiran drugace pa je to predvsem zaradi sponzorjev.

Aja, zato štirje kolesarji garajo celo dirko, da lahko peti pripelje v cilj prvi. Ekipa je ekipa, koliko pa smeš ali lahko izpostaviš svojo individualnost znotraj ekipe je pa pač stvar dogovora in TAKTIKE. Tudi v amaterskih ekipah in moštvih je tako.

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 20/05/2002 ob 23:13:25

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Formula ni šport posameznikov, je skupinski šport. Ne vem zakaj se tolk ukvarjate kdo zmaga. Si bo pa šumi noge spet polomo, bojo ferrari že na drugi tekmi z novim voznikom. Res pa je, da bo verjetno slabši in cenejši. Če bi minardi mel dnar, bi tut fajn mašine kupil, pa konstruktorje, pa dirkače, pa.... Torej team ne posameznik!!! Ta je le del teama. In Šumaher je pomemben del, Baričelo pa je manjpomemben, a cenejši.

Lp, Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na vse - ZA BRUHAT!

Pa da ne bo pomote - za ferarrija (namerno napisano z malo) sem navijal več kot 10 let

Ni važno kaj - važno da je Bandit !!!!!

LP SBN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Je kolesarstvo moštveni ali individualni šport?

Bye

Desmo

Glej Giro, pa ti bo takoj jasno. V ekipi jih je 10, eden gre na skupno zmago, drugi gre na etapne zmage (šprinter), sicer pa vsi ostali delajo izključno za njiju, od "šleperjev" do "vodonoš". Za prvega delajo vse etape. za drugega pa v šprinterskih etapah. Ajde pol...

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Popravil/a - tomy dne 21/05/2002 ob 16:35:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa da ne bo pomote - za ferarrija (namerno napisano z malo) sem navijal več kot 10 let

LP SBN

...slovenčki smo navajeni navijat za "zgube" oz. tiste, ki niso med najboljšimi, ker se z njimi lažje identificiramo, mi mali narod, ki nas vsi jebejo. Po moje so za Ferrarija vsi navijali dokler se je Ferrari boril, da pride na vrh. Zdaj so premočno na vrhu jih pa ne maramo več, zato udri po njih, če bi se to zgodilo enkrat v sezoni, ko ga je Hakinen vsako dirko scat peljal, bi bili komentarji in reakcije popolnoma drugačne.

SBN ne osebno vzet...ker velja za večino nas ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok sem pa jest dones vesela....

coulthard je car!!!!!

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!