Skoči na vsebino

formula 1


dr.looney

Priporočene objave

Desmo, lepo si povedal... Ferrari je 20 let cakal na osvojitev prestola v dirkaski kategoriji in ce ga se nekakjkrat, nic hudega... se pa potem obrne in spet enli slavijo, drugi pa ne... ampak kot je robicop rekel: jaz nimam nic od tega.... Vseno pa.... FERRARI RULEZ!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dogajanje prejšne sezone je nazaj-živ doolgčaš!!! Svaka čast ferrariju!!! Plavim je "malo" zmanjkalo. Mislim da bom mogo začet navijat za rdeče ker so doma že vsi robčki zmanjkali. BTW:Viragica nehaj me zaj******!!!!

speed man

Isabol!!!

1.

2. Zaj******? Hm... provokacija mogoce?

3. Hja, ne vem, zakaj kdo navija za Williams, drugi za Ferrari, tretji za Toyoto, cetrti spet nekaj drugega... jaz navijam za Ferrari zaradi ekipe (razlogi so napisani nekje zgoraj by desmo in gregs), ne pa zato, ker tam vozi TaStar Shumi... ce pa ze pogledamo frise in kater voznik je lepsi pa kater se lepse obnasa... ja ne vem... a vsako drugo nedeljo gledamo DIRKO F1 ali izbor za Mistra F1 (hehe jaja fantje vem eni gledate une bejbe z marelcam )?

EKIPA je pomembna.

p.s. RDECE jagode so bile... MLJASSSSSSSSSKKKKK

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre še komu neznansko na kurac "strokovni komentator" na POP TV, "veleum motornega znanstva" in odličen "poznavalec aerodinamike" bolidov in "finančni svetovalec" Rona Denisa, Mr.DŽEFRA himself?????

Zaenkrat je še vedno na prvem mestu izjava iz prejšnih sezon:

"Mercedesov motor ima to pomanjklivost, da v desnem ovinku bolj žre olje kot v levem"!!!

Mater, a res nimajo na POP TV pri vsem dnarju enga, ki bi ugotovu, da DŽEFRA klanfe serje?

Sicer pa, uspešen dan za rdeče, upam le, da ne bo cela sezona dolgocajtna.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A gre še komu neznansko na kurac "strokovni komentator" na POP TV,...

O Mirsadovih komentarjih bi lahko odprli posebno temo, pa bi bilo hitro napisanih 30 strani kozlarij, ki jih pove med prenosi. Mislim, da je bil del cvetk že enkrat objavljen v Mladini.

Če ima kdo možnost, je prenose bolje gledati na hrvaški televiziji, kdor zna nemško pa je ORF pravi naslov (ta še reklam nima). Škoda da Eurosport ne prenaša več.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

A gre še komu neznansko na kurac "strokovni komentator" na POP TV,...

O Mirsadovih komentarjih bi lahko odprli posebno temo, pa bi bilo hitro napisanih 30 strani kozlarij, ki jih pove med prenosi. Mislim, da je bil del cvetk že enkrat objavljen v Mladini.

Če ima kdo možnost, je prenose bolje gledati na hrvaški televiziji, kdor zna nemško pa je ORF pravi naslov (ta še reklam nima). Škoda da Eurosport ne prenaša več.

Bye

Desmo

BTW....naveza Mirsad - Đefra......... ker kreten je tadva najdu????

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na F1-magazin.com so bile včasih te cvetke objavljene v GrandBricksih, pol sta pa zgleda Aichi pa Mirza frenda postala, zdej pa nič več od tega! Jefra je pa res taprav hipi, trosi cvetje kot v najboljših časih za flower power!

Lojzi ma vas rad

Popravil/a - lojzi dne 15/04/2002 ob 13:10:32

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. imam to sreco da lahko gledam formulo na RTL kje manj za shumija navijajo kot na POP TV.

2. shumi starejsi je dober voznik, tega mu ne oporekam, ampak glede ne tehnicno premoc ferrarija me je strah da sploh nebomo vec gledali formule ampak demo voznje rdecih kjer voznik sploh ni vazen, sumi je prvi voznik, baricelo ne sme konkurirat, drugi pa se lahko trudijo ampak ne morejo blizu.

3. montoya nedeljski voznik (desmo), a je kdo gledal indy kaj je montoya delal????? zame stejejo vozniki ki poskusajo prehitevat ne pa samo cakjo da bojo v boksih za 0,002 stotinke hitrejsi in tako prehiteli prvega!!!!!!!

VGLAVNEM FORMULA SUCKS!!!!!

PS: AJA DESMO KOLIKO JE V NEPOSREDNIH DVOBOJIH SHUMI MONTOYA REZULTAT (mislim na neposredna prehitevanja, ne boksi in ostalo)? se spomnis kako je sumi gledal ko je montoya pol po pisti-pol po travi sel mimo?

monty je pravi samo malo casa se rabi!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... dekleta in fantje jaz pa na to zadevo gledam drugače. Zame v formuli ni šumija, pa montoye, pa baričeloja (včasih K), itd...., zame so tam samo moštva. Šumi je samo del paketa FERRARI!!! F1 ni bil ustanovljen z namenom, da ugotovijo kdo je boljši voznik, temveč katero moštvo je boljše (včasih tovarna oz. firma), kar je tudi prav. Če bi hoteli ugotoviti, kdo je boljši voznik, naj vse posadijo v enake bolide. Tako bi bilo bolje, da bi se ljudje pogovarjali katero moštvo je boljše in ne kateri voznik je boljši (nimajo enakih možnosti). In zato tudi opaske, da je nekomu avto crknu in podobno.... pač takrat tehnični element, drugič ga pa voznik zaserje, trpi pa v obeh primerih najbolj CELO MOŠTVO (ste vidl reveže Jordana).

Moštvo je pomembno ne posameznik, tega lahko kupiš, če le maš dost gnarja.

Lp, Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Onim, pa to si tako lepo povedal... jaz ze ves cas navijam za mostvo, kdo pa vozi, me pa malo briga...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

monty je pravi samo malo casa se rabi!

Ja mater kolk cajta pa po tvoje še rab??? Da ne bo predolg čaku, bo šumi 1 prej 6 x svetovni prvak, pol bo pa pučas že šumi 2 prvič.

Po moje ma še A350 kategorijo

A se spomnite ata Mensla, ko je šou že mal postaran u Indy, pa jim je tam dal vsem po pizdi, pol je šou pa nazaj se je pa z ročno vozil. A se spomnite Zanardija? Nauk tega odstavka: Ne omenji Indy, se ve kje so najboljši.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A se spomnite ata Mensla, ko je šou že mal postaran u Indy, pa jim je tam dal vsem po pizdi, pol je šou pa nazaj se je pa z ročno vozil. A se spomnite Zanardija? Nauk tega odstavka: Ne omenji Indy, se ve kje so najboljši.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Ja Mansel jim je takrat lahko dal po pizdi, ko še je bla formula 1 še pravo dirkanje!!! Ker tisto leto williams ni imel avta zanardi ni mogu nič!!! Če lahko rečemo zdaj formuli ena kraljica motošporta je potem indy kralj motošporta!!!! A na Villneuva si pa pozabo!!!!! ON PA JE BIL PRVAK V INDIJU POTEM PA V FORMULI ENA!!!! NAUK TEGA ODSTAVKA:Ne omenjaj današnje formule 1,se ve kje so najboljši!!! MALO MAMO PAČ RAZLIČNA MNENJA!!!HVALABOGU!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vilenev, keri Vilenev?

A tisti k je bil za mal svetovni prvak ko je vozu za dva razreda boljši Wiliams (Renault) ko vsi drugi, pa je taka kvaliteta da je dandanes v svojem moštvu drugi voznik? A je to tisti, ki je v tem istem Wiliamsu, v dežju (Madžarska), zaostajal za 4(z besedo: štiri) sekunde na krog od šumita?

A misliš tega?

Pa da ne boš mislu, da mi je šumi pr src (ne ni), dejstvo pa je (na žalost), da je ta trenutek najboljši driver v F1.

Indy, ja Indy, tam so pa res carji. Teo Fabi, Cristian Fitipaldi, Stefan Johanson, Nigel, Zanardi, Andretti st, in ml., pa mnogi drugi stari ati to iz dirke v dirko dokazujejo ali so dokazovali.

Sicer pa, ko smo že glih pr tem, po moje so res carji tisti, k divjajo z rally avtomobili...

Pa brez zamere...

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Vilenev, keri Vilenev?

A tisti k je bil za mal svetovni prvak ko je vozu za dva razreda boljši Wiliams (Renault) ko vsi drugi, pa je taka kvaliteta da je dandanes v svojem moštvu drugi voznik? A je to tisti, ki je v tem istem Wiliamsu, v dežju (Madžarska), zaostajal za 4(z besedo: štiri) sekunde na krog od šumita?

A misliš tega?

the uique Vilneu

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

..sumi je prvi voznik, baricelo ne sme konkurirat...

No, koliko naslovov bi imel po tvojem Ferrari, če bi bil Barichello prvi voznik, 0 ali 0?

quote:

...montoya nedeljski voznik (desmo), a je kdo gledal indy kaj je montoya delal?????...

Sem ga gledal, ampak to mi ni ravno merodajno. Andretti in Zanardi sta tudi razturala po Indy-u pa sta v formuli pogorela.

quote:

PS: AJA DESMO KOLIKO JE V NEPOSREDNIH DVOBOJIH SHUMI MONTOYA REZULTAT (mislim na neposredna prehitevanja, ne boksi in ostalo)? se spomnis kako je sumi gledal ko je montoya pol po pisti-pol po travi sel mimo?

Dokler je Montoyi važno samo to, da prehiti Schumija potem bo vedno zmagovalec. Najbrž se je Miha v teh letih le naučil da dirka in sezona trajata malo dlje kot do prvega ovinka.

Vsekakor pa bi se Montoya lahko vsaj potrudil biti vedno boljši vsaj od Ralfa. Ali se tudi do njega obnašajo kot da je drugi voznik? Miha je tudi v nekonkurenčnem Ferrariju grenil življenje ostalim "nedeljskim" prvakom tipa Hill, Villenevue, Hakkinen. Boril pa se je na vsaki dirki, ne samo tam kjer so mu rekli, da imajo njegove gume prednost.

quote:

monty je pravi samo malo casa se rabi!

Se strinjam, mu pa še precej manjka da bo do Schumijevega nivoja prilezel (predvsem kakšna krivina v možganih). Končno oceno o njem bom dal čez pet do deset let, če ne bo prej nazaj čez lužo pobegnil.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vilenev, keri Vilenev?

A tisti k je bil za mal svetovni prvak ko je vozu za dva razreda boljši Wiliams (Renault) ko vsi drugi, pa je taka kvaliteta da je dandanes v svojem moštvu drugi voznik? A je to tisti, ki je v tem istem Wiliamsu, v dežju (Madžarska), zaostajal za 4(z besedo: štiri) sekunde na krog od šumita?

A misliš tega?

Pa da ne boš mislu, da mi je šumi pr src (ne ni), dejstvo pa je (na žalost), da je ta trenutek najboljši driver v F1.

Indy, ja Indy, tam so pa res carji. Teo Fabi, Cristian Fitipaldi, Stefan Johanson, Nigel, Zanardi, Andretti st, in ml., pa mnogi drugi stari ati to iz dirke v dirko dokazujejo ali so dokazovali.

Sicer pa, ko smo že glih pr tem, po moje so res carji tisti, k divjajo z rally avtomobili...

Pa brez zamere...

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Schumi, keri Schumi st.,ne

Schumi pa vozi za petkrat bolši Ferrari, kot vsi drugi tako da bi za njega tud lahko enako rekli(kaj je pa takrat schumi delo ko je bil ferrari za k****). Dejstvo je,da zmagujejo moštva v indiyu pa ne, samo to sem hotel pojasnit. SAMO RALLY VOZNIKI SO PA RES CARJI predvsem (SAINZ).

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se pa že pogovarjamo ko u vrtcu (2 krat, ne 5 krat).

Res šumi ma pa res srečo, je imel srečo, da je skor 55 krat zmagu, je mel srečo, da je že 4 krat prvak!

Kak srečko, nič znanja, nič občutka, sam sreča!

sanja svinja kukuruz, a kukuruza nema press...

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da ne bo kdo mislu, da za Šumija navijam.... sam fantu gre res priznat, da je v tem obdobju (po senni) eden boljših, ma najboljši voznik (koneckoncev to tudi rezultati kažejo).

Montoya pa drugi exoti....hmmmm Kaj pa mali Šumi a ni on tud dober???

.... sicer mi pa gre rahlo na živce tole diletantsko razmišlanje, da je nekdo boljši, kot mu moštvo da priložnosti...... če pred leti kultard ni bil sposoben bit prvak v zelo dobrem avtu (mika je pa bil) zakaj polj mnenja, da je kultard dober??? Enako velja za Barikela.... v Maranelu že vedo zakaj je 2. voznik. Naj pa na začetku sezone Šumija 2X prehiti inzmaga, pa bomo polj vidl kdo je 1. voznik.

Sicer pa moje mnenje je da moštva štejejo, drikači so začasni sodelavci...

lp, Onim

p.s. Montoja, da je dober? Ralfek je po mojem 1 razred višje.

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: No, koliko naslovov bi imel po tvojem Ferrari, če bi bil Barichello prvi voznik, 0 ali 0?

se strinjam s tabo

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... da ne bo kdo mislu, da za Šumija navijam.... sam fantu gre res priznat, da je v tem obdobju (po senni) eden boljših, ma najboljši voznik (koneckoncev to tudi rezultati kažejo).

Montoya pa drugi exoti....hmmmm Kaj pa mali Šumi a ni on tud dober???

.... sicer mi pa gre rahlo na živce tole diletantsko razmišlanje, da je nekdo boljši, kot mu moštvo da priložnosti...... če pred leti kultard ni bil sposoben bit prvak v zelo dobrem avtu (mika je pa bil) zakaj polj mnenja, da je kultard dober??? Enako velja za Barikela.... v Maranelu že vedo zakaj je 2. voznik. Naj pa na začetku sezone Šumija 2X prehiti inzmaga, pa bomo polj vidl kdo je 1. voznik.

Sicer pa moje mnenje je da moštva štejejo, drikači so začasni sodelavci...

lp, Onim

p.s. Montoja, da je dober? Ralfek je po mojem 1 razred višje.

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Se strinjam z vsem, Kultard je itak cist nesposoben, vedno je bil drugi voznik, pa tut tko bo ostal! Baricelo podobn dobr DRUGI voznik, prvi pa ne bo nkol, razn pr Minardiju...

Montoya, ne vem zakva je tko hvaljen, ko mu neki rata, je naslednik Šumaherja, k je bil u Imoli cist nevidn, pa ste usi navijaci potihnil ko miši...Mislm, da je Ralf bol zrel, pa tut dostkrat hitrejši od Montoye, kurc.

Šumaher je iz slabših moštev naredu prvorazredne, k je pac tko sposoben, sicr se pa vid iz rezultatov itak.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

je tle kak interesent za ogled F1 v Avstriji? v zivo sevede

Lani bil v Avstriji(predrage karte). Letos če bo cajt(pa gnar)grem pogledat v Hungaroring.

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

je tle kak interesent za ogled F1 v Avstriji? v zivo sevede

Lani bil v Avstriji(predrage karte). Letos če bo cajt(pa gnar)grem pogledat v Hungaroring.

speed man

da ti malo razjasnim stanje: pred leti se je splacala Madzarska (karta okoli 50 mark - stojisce), predlani, lani in letos pa so dvignli cene, tako da stane stojisce letos 26.300 SIT (tu nekje), v Avstriji pa je 22.300 SIT. Toliko o dragih kartah.

Pa da sploh ne govorim kako dalec je Hungaroring in kje je Zeltweg.

Drugace so pa najcenejse karte v Monzi, kjer pride stojisce okoli 12 jurjev, sam ne vem kje stojis (mogocenakakemkupugnoja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

je tle kak interesent za ogled F1 v Avstriji? v zivo sevede

Jaz sem bil lani v avstriji(predrage karte). Letos bom pa najvrjetneje šel na Madžarsko(finance)!!! Zanima me kake cene bojo v Rusiji čez 3 leta!!!

BTW:Mislim da še pri Minardiju Barichelo ne bi bil prvi voznik ker mislim da je Mark Weber dost hitrejši(ne ocenjevat po rezultatih)tadva bi mogla zamenjat moštva!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa spet je bil Ralf hitrejši od Montoye,c,c,c...Kam neki se je izgubil "naslednik Šumaherja st."????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!