Skoči na vsebino

formula 1


dr.looney

Priporočene objave

quote:

Lojzi se je najbolj pridružil resnični napovedi o končnem vrstnem redu.

Lojzi je res kar dobro uganil, samo 100% natančna napoved je bila samo moja in taka ostaja še za ene 10 dirk v tej sezoni.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abbiamo vinto!!!!!!!!!! Ferrari e vincittore!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Abbiamo vinto!!!!!!!!!! Ferrari e vincittore!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

DA NISI SLUČAJNO PODVOMIL!!!!!!!!

Samo na tem mestu bi rad sprožil zbiralno akcijo,da kupimo našemu dragemu komentatorju Mirsadu 1000 papirnatih robčkov.Ubogi revež....med današnjim komentiranjem je doživel najmanj 5 orgazmov(če sklepam po evforičnem kričanju, kao...ta pa ta gre menjat gume.....itd) in dragi moji.....brisanje rok,hlač,gat,pohištva v okolici al pa pomožnega ekrana je dolg in mukotrpen deu.Zato.....DEJMO MU POMAGAT PA MU KUPIMO ROBČKE...CLENEX.....SO BAJE NAJMEHKEJŠI!!!!!!!!!!!

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Abbiamo vinto!!!!!!!!!! Ferrari e vincittore!

....in?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mirsada so na POP-u najel prav zato, ker se dere za kurčevo zdravje in iz totalnega dolgčasa nastane splošna panika (slovenci jo imamo radi). Marsikdaj slišim komentar češ... Zakaj pa ne Img. Mihelič? Sej je res škoda, da ne, bi se ga vsaj pri motociklih znebil....

Drugače pa si že cel dan vrtim italiansko himno v čast zmagovalne ekipe!

Jebeš mir bez rata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

....in?

Nic. Samo toliko.... ce se ze Mirko dere za vsak pasji drek in komentira vsako flodranje od Coultharda do Irvineja, zakaj pa ne bi se jaz pokazal svoje navdusenje...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Lojzi se je najbolj pridružil resnični napovedi o končnem vrstnem redu.

Lojzi je res kar dobro uganil, samo 100% natančna napoved je bila samo moja in taka ostaja še za ene 10 dirk v tej sezoni.

Bye

Desmo

VAZIC!!!

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mirsada so na POP-u najel prav zato, ker se dere za kurčevo zdravje in iz totalnega dolgčasa nastane splošna panika (slovenci jo imamo radi).

Ja, fantje problem je resen... na daljincu poisces tipko Glasnost on/off in je stvar resena.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest res ne vem kaj imate toliko proti ališiču men je čist ok....

človek se vsaj vsake toliko časa zdrami ne pa tako kot pri motociklih ko dam tv ful na glas pa še vseeno spim zraven ....

drgač sem pa v globoki fazi žalovanja ....pa sej bo že naslednjič bolje.....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata mirko zna včasih res pretiravat. Če mene vprašate bi morali strica Miheliča in ata mirkota skupaj dat za komentatorja. En se bi drl drugi pa bi nas uspaval

Master of disaster

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

drgač sem pa v globoki fazi žalovanja ....pa sej bo že naslednjič bolje.....

dr.looney

Moje sožalje.....glede prihodnjič.......PA KAR SNJAJ.....saj sanj ti nihče ne more vzeti.....URESNIČIJO SE PA TAKO AL TAKO NIKOLI.

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To klimbra! Kot bi se reklo si zadela žebljico na glavico.

Mislim, da bo Malezija tradicionalno RDEČA. Eni se bojo vozili v rdečih dirkalnikih drugi bodo pa rdeči od zavisti, ker majo letošnje dirkalnike, ki niso zadosti dobri da bi prehiteli lanskega Ferrarija.

Master of disaster

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja, jest sem tudi zelo vesel, da se je spet zacela F1!!! Najbrz/upam bo kmalu tudi kak nogomet (najbolje kaksno evropsko ali svetovno prvenstvo)!!! TO je tapravo!!! V takih casih se je namrec najlepse voziti, saj so ceste zapuscene, prazne, SAMO MOJE!!! JUHUHU!!! GASAAAAAAAAAA!!!

Lepo bi bilo oz jest bi ZELO cenil, ce bi kaksna prijazna dusa take datume napisala nekam semle gor, da si bom lazje splaniral najlepse voznje... Hvala vnaprej.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YEEEEEEESSSSSSSSSSSSS..........suzuki zadetek v polno! koncno eden,ki me razume ....TO!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma veste kaj! Ce kdo gleda tudi F1, ni se cisto nic narobe. Jaz tudi ne kritiziram koga, ki gleda umetnostno drsanje ali pa dirkanje mozambiskih crvov....

Je pa res, da zaradi formule ne bom ostajal doma, zunaj pa lepo vreme. Ej, to pa ne!!! Amapk ce pa zunaj scije, pa nikjer nikogar, lepo prijetno topla postelja, pa pogled direktno iz nje na TV.... aaaaaa.... to pa gre!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Moje sožalje.....glede prihodnjič.......PA KAR SNJAJ.....saj sanj ti nihče ne more vzeti.....URESNIČIJO SE PA TAKO AL TAKO NIKOLI.

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

sam a veš klimbra...moje sanje se ponavadi uresničijo....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bosta v Maleziji tudi McLaren in BMW pokazala svojo moč.

Saj nimam nič proti Ferariju, mi pa ge zato čevljar zelo na živce. Je res najboljši voznik, je pa zato najslabša in najbolj hinavska osebnost.

Drive fast, die young!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, da je Schumi v sportu tudi zahrbten in potuhnjen, vendar pa ni vedno tudi izven ringa. Pa nisem fan, pravzaprav bi mi bilo stokrat ljubse, ce bi kdo drug vozil za Ferrari, pa nikoli mi ni bil priljubljen, ampak vcasih pa naredi tudi kaksno lepo humanitarno potezo (kar je zanj sicer kaplja v morje, ampak ni vedno vse v denarju). Recimo ko je dal kombinezon za drazbo za popotresno obnovo... ma, saj zanj to ni nic, ampak ze gesta in spomin nekaj veljata... pa ceprav je denar potem prisel od slovenskega podjetja. Kdo se sploh spomnil ne bi.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi že moral navijam za avto Ferrarri ne pa za tistega nemškega pudla. Če ga že slučajno vozi in zmaguje pa me ne moti.

Drugače MI je pa F1 talk dolgcajt (skoraj kot fuzbal). V glavnem šport bogatašev. Se grem stavit da je na tisoče talentov, ki bi nažgali vse po vrsti v F1 če bi imeli enake možnosti.

Šport (ni važno kateri) ni več to kar je bil donedavnega. Sploh ga ne gledam.

HILLCLIMBING/FALLING RULES

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če bi že moral navijam za avto Ferrarri....

Ni vazno, kdo je v njem, samo, da je Ferrari!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma veste kaj! Ce kdo gleda tudi F1, ni se cisto nic narobe. Jaz tudi ne kritiziram koga, ki gleda umetnostno drsanje ali pa dirkanje mozambiskih crvov....

Gregs: najbrz sem malce nerodno povedal, ampak to res ni bila kritika - jest sem resnicno vesel, da imamo take zadeve. Prvic zato, ker najbrz nekateri ob tem uzivate, cesar sicer ne razumem, a vam kljub temu cisto privoscim. Drugic pa zaradi tega, ker lahko tudi jest uzivam - bistveno bolj kot ce tega ne bi bilo! Torej vsi zmagamo!!!

Ice: Suzukiji so na liniji, ni kej kva, hehehe...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, ja, saj nisem bil jezen, ker tvoje stalisce poznam iz zivega pripovedovanja, tako da sploh ni problem... sem samo se malo olja na ogenj dodal...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice: Suzukiji so na liniji, ni kej kva, hehehe...

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

schumacher rula!!!

montoja pa cultard sta pa ena navadna kretena k nimata pojma o dirkanju kar pa ne velja za raikkonena-ta pa ma talent za razliko ob zgornjih dveh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!