Skoči na vsebino

formula 1


dr.looney

Priporočene objave

quote:

Hm pa ja vi motosvetovci k ne navijate za tega umazanega smrdlivega Pedermahera. Sj ne račem, da ne zna vozit, vendar takega idijota še ne isto mi pride napej kot prepotentni RAlf Valdman.

No pa še zdaleč ni najboljši voznik, vsaj za mene ne. Zmeraj neka goljufa, rine s ceste itd. Najbolj me pa raspizdi, ki vidim da toti smrdljivec lahko vse dela, Montoya pa je nato kaznovan, pa dobeden sploh ne ve zakaj. Svinjarija vam rečem, na koncu ma pa še tako srečo, ma da ga ki od blizu dobim mu tisti smrdljivi nos skup stučem.

Joj kak ga ne maram. Sem vedo, da ne smem tega topica gledat.

Go in peace!

Zivjo Duhec - ko sem prebral tale tvoj post, sem ti takoj po emajlu poslal en fajni .pps file (ni velik, 282 KB). Preprican sem, da ti bo vsec! FWjaj ga naprej enako mislecim!

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hm pa ja vi motosvetovci k ne navijate za tega umazanega smrdlivega Pedermahera. Sj ne račem, da ne zna vozit, vendar takega idijota še ne isto mi pride napej kot prepotentni RAlf Valdman.

No pa še zdaleč ni najboljši voznik, vsaj za mene ne. Zmeraj neka goljufa, rine s ceste itd. Najbolj me pa raspizdi, ki vidim da toti smrdljivec lahko vse dela, Montoya pa je nato kaznovan, pa dobeden sploh ne ve zakaj. Svinjarija vam rečem, na koncu ma pa še tako srečo, ma da ga ki od blizu dobim mu tisti smrdljivi nos skup stučem.

Joj kak ga ne maram. Sem vedo, da ne smem tega topica gledat.

Go in peace!

KDO GA PA SPLOH MARA RAZEN TISTIH KI GLEDAJO FORMULO 2-LETI!!! KO NE VEJO KAKA SVINJA JE PA VIDIJO SAMO REZULTATE PA SPLOH NI TAKO DOBER VOZNIK KOT SI VSI MISLITE(garantiram) nema jaja!!! JAZ TUD DAM ZA PIR!!! KER SI JE EN LE UPAL DAT DUŠKA

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hm pa ja vi motosvetovci k ne navijate za tega umazanega smrdlivega Pedermahera. Sj ne račem, da ne zna vozit, vendar takega idijota še ne isto mi pride napej kot prepotentni RAlf Valdman.

No pa še zdaleč ni najboljši voznik, vsaj za mene ne. Zmeraj neka goljufa, rine s ceste itd. Najbolj me pa raspizdi, ki vidim da toti smrdljivec lahko vse dela, Montoya pa je nato kaznovan, pa dobeden sploh ne ve zakaj. Svinjarija vam rečem, na koncu ma pa še tako srečo, ma da ga ki od blizu dobim mu tisti smrdljivi nos skup stučem.

Joj kak ga ne maram. Sem vedo, da ne smem tega topica gledat.

Go in peace!

a bi mi en tak antičevljarski klub ustanovili....

tudi jest ga ne prenesem...moram mežati kadar ga pokažej drgač postanem čist pikasta... počasi bom postala alergična na rdečo barvo....hi hi hi

najbolj se mi pa smili barichello ki je čedalje bolj odrinjen na rob

ferari se bo počasi preimenoval v "čevljarski dirkalni tim"

pa brez zamere..

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferrari ostaja Ferrari, neglede na to, KDO bo vozil... Vozniki pridejo in grejo, legenda ostaja...

Pa brez zamere, ko bo Ferrari spet zmagal...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ferrari ostaja Ferrari, neglede na to, KDO bo vozil...

Včeraj sem na Pop TV ujel novičko, da naj bi Montoya vozil pri Ferrariju...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nas ta teden čaka zanimiva dežna dirka? no ja, dobro bi že bilo, če že drucga ne bo za počet, da vsaj eno dobro dirko vidmo.

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ferrarija na treningu za sekundo bloša ko ostali, kdo je bil pa tajanbol se pa itak ve

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Včeraj sem na Pop TV ujel novičko, da naj bi Montoya vozil pri Ferrariju

še tega pof... pedra se manka,če to nardi grem pa osebno Tota pref....

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: KDO GA PA SPLOH MARA RAZEN TISTIH KI GLEDAJO FORMULO 2-LETI!!!

dej dej jst gledam formulo odkar se je sena ubou(pa nism glih prou star,saj po moje ne), prej sm naviju zanga po sm pa za šumija, pa ne ti zej men klele....

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajajajajajaj gebre.......

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Za vse tiste, ki se vedno ne veste, komu je namenjena F1 - poglejte si tole (test sicer testira nekaj drugega, ampak dovolj dobro odgovori tudi na tole vprasanje):

http://www.funny-funny-pictures.com/insanity/

in zvocnike bolj naglas, pa bo vse jasno .

Lepo se imejte in pazite nase, drugi ne bodo...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote: KDO GA PA SPLOH MARA RAZEN TISTIH KI GLEDAJO FORMULO 2-LETI!!!

dej dej jst gledam formulo odkar se je sena ubou(pa nism glih prou star,saj po moje ne), prej sm naviju zanga po sm pa za šumija, pa ne ti zej men klele....

by gebre

Pomir se malo pa kaki aspirin uzami. Te pa mi povej par dobrih lastnosti al pa dejanj ki jih je Schumi nardil dam ti primer:Če smo že pri Senni se je schumi veseli pa smejal ko so senni odbile zadne minute!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če smo že pri Senni se je schumi veseli pa smejal ko so senni odbile zadne minute!!!

Če smo že pri tem, se mi zdi, da je Schumi še vozil, ko so Senni odbile zadnje minute.

Oblaki pa so danes spet rdeči, čeprav bi mi bolj odgovarjalo, da bi bilo rdeče sonce...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bo treba prej spat hodt......JEST SPET VSE RDEČEVIDIM

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Če smo že pri Senni se je schumi veseli pa smejal ko so senni odbile zadne minute!!!

Če smo že pri tem, se mi zdi, da je Schumi še vozil, ko so Senni odbile zadnje minute.

Bye

Desmo

Zmagovalni oder mislim!!!

Po zaključku kariere pa lahko shumija uporabljajo za pikado ker bi se tista brada fajn zapiknila!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Po zaključku kariere pa lahko shumija uporabljajo za pikado ker bi se tista brada fajn zapiknila!!!

Sej nisem nikoli rekel, da mi njegov potlačen fris ne gre na živce. Samo šteje pa vseeno samo to, kako zadeva zgleda, ko vozi...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOoooooooooo.... se dobro uro do dirke... nebo je oblacno, motor na servisu... jst home alone... TV se ze ogreva... samo se v hladilnik po jagode skocim... padem v fotelj... in fffffffura se zacne... pisuka res je vse nekam RDECE...

Isabol... tako mlad... pa te ze zivcki dajejo zaradi Formule 1... ojej ojej...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ja Isabol in tvoj stil:... SE POMNITE TOVARISI?

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaa formula sucks!!!!!! tako brezvezne dirke ko danes pa ze dolgo ne!!!!! ceprav sem montoya fan (prvi pravi voznik po senni) morem priznat da sta danes ferrarija bla klasa zase (zaradi avta ne vozikov). no upam da bomo v bodoce se vidli kake ferrari - bmw dvoboje ker drugace bom po 15 letih nehal formulo gledat!!!!!!

ferrari ma ze prav nesramno boljsi avto, skoda da baricelo ne sme "velikega" mihaela ogrozat ker bi vsaj to blo zanimivo!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej na kratko povzamem današnji dan.......RDEČE!!!!.... ma sej je se ve ...k ne?

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, use skp ena jajca, Šumi rulz (podobno Rossi?), pol pa sele use ostalo pride na vrsto, najbrz odvisn od dnevne forme vozacov+kocije. Antipatija gor - dol, ve se, kdor zna, zna! Montoya pa je se pripravnik, skoz se neki pritozuje, kt da ni dirkac, se mal prakse bo rabu. A se mi sam zdi, al je Ralf dostkrat hitrejsi od njega na treningih, da ne omenjam dirk?! Dons podobno! Ne vem, zakaj ga eni primerjate z legendo Senno? Dobri stari casi, da ne omenjam Manslla! Sicr je pa cist useen, jest nimam nc od njih, tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jojojojojoj, danes je bilo pa vse tako rdeče, kot še nikoli letos...

Mašinca dela, Miha The Veliki je rutinirano, brez najmanjše napake opravil z ostalimi kvazi dirkači. Statistika za zgodovino se še kar popravlja. Nedeljski vozniki tipa Montoya naj si le ogledajo kako vozi veliki šampion.

Je pa res, da stvar postaja izredno dolgočasna. Če je vse, kar lahko F1 zanimivega ponudi to, da se Montoya brezglavo rine in zaletava v druge dirkalnike, potem tega ne nameravam niti preveč redno spremljati. No ja, rezultate obarvane v rdeče bom pa le še kar redno povzdigoval...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogajanje prejšne sezone je nazaj-živ doolgčaš!!! Svaka čast ferrariju!!! Plavim je "malo" zmanjkalo. Mislim da bom mogo začet navijat za rdeče ker so doma že vsi robčki zmanjkali. BTW:Viragica nehaj me zaj******!!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mislim da bom mogo začet navijat za rdeče ker so doma že vsi robčki zmanjkali.

No no, tako se pa ne dela. Spomni se koliko časa smo mi čakali da je Ferrari uspel konkurenčen avto skup spacat in koliko grenkih sezon je moral preživeti Schumi preden je prišel nazaj do stopnje na kateri je že bil. Saj se zadeva vrti v krogu in nekako vse govori v prid temu, da je za uspehe naslednji na vrsti Williams. Zato pa so uspehi po neuspehih toliko slajši in tako smo zdaj vsi Ferrarijevci lahko toliko bolj zoprni in tečni.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaammmmm....kaj se je pa zgodilo? potres? revolta? novi black friday?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!