Skoči na vsebino

Pa to postaja nevzdržno!!!!


Furioso

Priporočene objave

oprostite moji naivnosti..... (ipaq sm blond po celem telesu)....... ampak men tle tole ne gre skup.... bejbe se ponujajo..... vi dečki bi... one bi dale.... vi bi mel.... hm.... zakaj pa pol trplenje?... ker vi ne vzamete?

res sm iber z delom obremenjena pa milostno z mano... čist nežno mi odgovorte.....

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

oprostite moji naivnosti..... (ipaq sm blond po celem telesu)....... ampak men tle tole ne gre skup.... bejbe se ponujajo..... vi dečki bi... one bi dale.... vi bi mel.... hm.... zakaj pa pol trplenje?... ker vi ne vzamete?

res sm iber z delom obremenjena pa milostno z mano... čist nežno mi odgovorte.....

1. jojojojojoj.... tega ti pa ne verjamemo na besedo, da si blond povsod... Bo potrebno preveriti... hehehehe....

Da si zlatolaska in da zlato trosis po rokah, to vemo, ampak za celo telo... eeee.... tega pa pac NE vemo...

2. trpljenje je zato, ker so one brezdelne, mi pa na delu... pa ne mores kar tako, no, med delovnim casom... potem ti pa od place odbijejo, pa si brez denarja za motor in becin... kar pa ABSOLUTNO ne gre...

3. je dovolj milostno?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

oprostite moji naivnosti..... (ipaq sm blond po celem telesu)....... ampak men tle tole ne gre skup.... bejbe se ponujajo..... vi dečki bi... one bi dale.... vi bi mel.... hm.... zakaj pa pol trplenje?... ker vi ne vzamete?

KAJ PA ČE NAS JE "STRAH" VZETI????????????????

Kriza.....sej vem....sam psihiater me še lahko reši.

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Uh, to bi bilo še huje... Ker ob pogledu na olje bi takoj pomislil na motor in dobil "popenitis" desete stopnje...

Btw. Sam - glede na to, da se vsak delovni dan peljem skozi tvoje kraje (sem doma 10 km južno beripodbočempress), bi se lahko za kakšen drink zmenili...

Poljčane?

Za drink zmenjeno, najboljše na "Hofu", kjer se tak al tak med sezono zbiramo motoristi, pa še lastnik je motorist ("legenda Mišo Rus - R1"), ampak pazi, na tvoj "gonitis" obisk na Hofu nebo glih blagodejno vplival, to te moram že v naprej opozoriti!

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno mi ne bi noben zavidal. Gledam direkt v zid, zid je z vseh štirih strani, na vrhu je le eno okno 1 x 1,5 m. Toliko da mal svetlobe sije. Ja, samo to traja samo še do maja.

Pol pa gasa nazaj iz prakse v MB v študenta na Gosposvetski, za tiste, ki pa ne vejo se mimo sprehajajo, dijakinje (v bližini dijaški dom), študentke (2 študentska domova in pedagoška fakulteta (80% žensk), pa še ŠTUK je zraven, tko da gremo lahko tekmovat, kdo bo imel maja najlepši razgled.

JJJJUUUUUUUUUUU, komaj čakam konec te po.....e prakse.

Samo delat pa ne grem več, saj še eno leto ne. Je v študentu lepše. še posebej če maš tak razgled.

MM

--------------------------------

Protest and survive !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, ti ubogi Furi. Vem pa za dober recept. Ker stanuješ v tistem lepem kraju pod Bočem, ti svetujem malo rekreacije vsaj do planinske koče na Boču. Nič nebo narobe, če boš potegnil še malo dalje do razglednega stolpa, kjer boš lahko opazoval vse mogoče izpod sebe.

Zagi, kje v MB je ta kafič kjer imate promenado? A je to mogoče kakšna Cafova?

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, He!!! Imam podobno situacijo kot Gregs... Na stotine privlačnih študentk ekonomije- na predavanjih, izpitih, na žurih,...

Samo kaj, ko sem že oddan. SKUŠNJAVA!!!

@Gregs - za razliko od tebe sem jaz na pravi strani katedra...

Fantje poletje se bliža, saj veste, minice, kopalke, odprte majčke,... Zato veselo polirat motorje!

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky, o ni kafič v mariboru. To je malo bolj resna institucija :-)). A veš kje Fury dele? Jaz sem v istem podjetju, le na boljšem položaju (geografsko gledano). On ima razgled na računlnike, jaz pač na stvari, na katerih si oko spočije...to so ti pač prednosti študentskega življenja in dela....

Mali bik, pa boš reko, da te še nikoli ni speljalo v skušnjavo? Ker pri taki priliki, ki pa jo imata očitno ti in Gregs, pa se je že skoraj nemogoče se nazaj držat...

Tak, zdaj sem se pa dokončno odločil, da ko bom velik, bom delal na faksu....(če mi pa študij ne bo uspel, bom pa wc-je pucal :-)) )

lp,

zagi

Jebi ga....al pa tudi ne...

Popravil/a - ZAGI dne 26/02/2002 ob 11:17:09

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Rocky, o ni kafič v mariboru. To je malo bolj resna institucija :-)). A veš kje Fury dele? Jaz sem v istem podjetju, le na boljšem položaju (geografsko gledano). On ima razgled na računlnike, jaz pač na stvari, na katerih si oko spočije...to so ti pač prednosti študentskega življenja in dela....

lp,

zagi

Jebi ga....al pa tudi ne...

Popravil/a - ZAGI dne 26/02/2002 ob 11:17:09

ZAGI, že vem to je tisto pritličje kjer čarate z Banka netom. Pridem tudi jaz na tisto samopostrežno kavo. Z Bankanetom pa delam že od začetka. Najbolj se mi pa dvigne ritem ko vidim neki čuden znak pred vsoto. Vedno neki - (minusi). Nebi ti porihtal te zadeve na kakšen plus. Veš, da bi rad kupil novi motor. Lahko pa bi dodal tudi kakšno nulo ali pa dve. Rocky je pač skromno bitje.

Servus! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky, ti kar pridi na kavo...pa glede tistih nul bova tudi lahko kaj naredila..sploh ni problema, samo tistega minusa pa ne boma mogla popravit...ampak, saj si reko da si skromno bitje, potem bo tak dovolj, če popraviva samo nule.

P.S.: če boš prišel ta teden, potem pridi čet. ali pet., ker prej me ne bo tam (čeprav mislim, da bi ti tudi sodelavec znal pomagat glede tistih nul).

lp,

zagi

Jebi ga....al pa tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razgled?

..na eni strani nosecnice....

...na drugi... mmmmmmmm......studenti medicine...

Zarja

Popravil/a - zarja dne 26/02/2002 ob 15:59:03

Khmm...Zarja!Na kateri strani pa si, al med nosečnicami al med študenti medicine..?

"No revenge means no satisfaction"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Khmm...Zarja!Na kateri strani pa si, al med nosečnicami al med študenti medicine..?[

Gianni, kaj ne znas brati?! Saj je napisala, da je VMES!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj Furios,

boš realiziral moje povabilo na drink na "Hofu"?

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Khmm...Zarja!Na kateri strani pa si, al med nosečnicami al med študenti medicine..?[

Gianni, kaj ne znas brati?! Saj je napisala, da je VMES!

Kaj pa če je le opisovala situacijo? Jst namreč med njenimi besedami, VMES ne vidim,če pa obstaja, je iz trenutnega razpoloženja ne berem. Ja ja...Gregs,..uči in nauči se: VSE JE RELATIVNO!, Politika GREGS-Thats the right stuff!

"No revenge means no satisfaction"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj pa če je le opisovala situacijo? Jst namreč med njenimi besedami, VMES ne vidim,če pa obstaja, je iz trenutnega razpoloženja ne berem. Ja ja...Gregs,..uči in nauči se: VSE JE RELATIVNO!, Politika GREGS-Thats the right stuff!

Fora je samo v tem, da ti Zarje ne poznas, jaz pa jo, pa TOCNo vem, kaj je s tem mislila in sem tebi dal samo en prakticni napotek. Politika tukaj nima nobene zveze, prav tako ucenje ne, niti relativnost... hehehehe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Kaj pa če je le opisovala situacijo? Jst namreč med njenimi besedami, VMES ne vidim,če pa obstaja, je iz trenutnega razpoloženja ne berem. Ja ja...Gregs,..uči in nauči se: VSE JE RELATIVNO!, Politika GREGS-Thats the right stuff!

Fora je samo v tem, da ti Zarje ne poznas, jaz pa jo, pa TOCNo vem, kaj je s tem mislila in sem tebi dal samo en prakticni napotek. Politika tukaj nima nobene zveze, prav tako ucenje ne, niti relativnost... hehehehe....

Ups...khmmm, ja ok. Vidim da sm brcnu v temo, pa hvala za napotek Gregs. (pa sm si že reku, da morm prebrat ta prvo vso solato in pol nakladat-nič se me ne prime,zbudi se Gianni no!) Čaki..mislim, mislim mislim...?..!!!!!.-Jeeee, ona dela nekje med Porodnišnico in faksom medicine! Pi.(cenzura)..mam dougo lajtngo.

"No revenge means no satisfaction"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ups...khmmm, ja ok. Vidim da sm brcnu v temo, pa hvala za napotek Gregs. (pa sm si že reku, da morm prebrat ta prvo vso solato in pol nakladat-nič se me ne prime,zbudi se Gianni no!) Čaki..mislim, mislim mislim...?..!!!!!.-Jeeee, ona dela nekje med Porodnišnico in faksom medicine! Pi.(cenzura)..mam dougo lajtngo.

Hehehe.... No Gianni, vidis, da ce uporabis tisto zogo, ki ti lebdi nad rameni, da se tudi lajtnga skrajsa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno na mestu zločina. Mrzlo in dežuje. Družba zbrana, promenada pa je prava naslada...

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Klimbra, pa ne morem skozi o studentkah nalagati... se mi bo sfuzlalo... bo postalo nevzdrzno...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Ma men se fuzla že.....khmmmmmm.....a sem jest biu sploh kdaj normalen?????

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma men se fuzla že.....khmmmmmm.....a sem jest biu sploh kdaj normalen?????

Ne. Zakaj vprasas?

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ma men se fuzla že.....khmmmmmm.....a sem jest biu sploh kdaj normalen?????

Ne. Zakaj vprasas?

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Le zakaj neki.....d bi se kdo kdaj zmotu....pa bi se men tko fino zdel

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!