Skoči na vsebino

WRC


Ice

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

WRC je zakon, glede medijske podpore, pa bi lahko bila teorija, da WRC nima take podpore, ker nočejo, da bi otroc in novopečeni vozniki posnemal Mcrea al pa Mäkkinen z focusom al pa z imprezo, ki je v lasti fotra, in se pol podijo po cestah. Za F1 pa ti mulci vejo, da ni primerjave in potem sploh nočejo dirkat z avtomobili, saj F1 in WRC ni primerjave. No mal sem zabluzil. Drugač pa ne pozabt tud na domači rally, jest osebno mislm da čez Jereba ga ni, no mogoče kakšen Jemc, sam škoda kr letso ne bo dirku v slo. ampak samo v jugo. Ena najbolj zanimiva domača dirka pa Ilirska Bistrica( Ferrari)- k si tam na Petrol uvinku pa prletijo uni z prototipi k tul k prasica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Ok vse res. WRC in F1 pa ni primerjave, vsako po svoje je zanimivo in adrenalinsko na svoj način. Formula je že skor mal šminkerska (kot ste povedal elektronika, elektronika....+elektronika) hitrosti pa pojemki so vseeno hudi.

WRC je pa spet svoj svet.

Težko si je predstavlat kaj se med HP dogaja v avtu če tega ne probaš (kot že omenjeno je res mucho dinaros) ampak spet ni tolk. Se da dokaj ugodno. Sej ni nujno da za taprvič nek hud avto peleš, al pa da ga kupiš. Sej so fantje kr naprej brez dinkov pa rade volje posodijo. Praktično če narediš licenco te pride okrog 120E (vsaj lani je bla tolk). Za začetek pridejo v poštev tudi gorsko hitrostne dirke (Ilirska Bistrica), za rally je pa priporočljivo mal več izkušenj ker je veliko bolj zaj... kot si ljudje mislijo al pa kokr zgleda.

Govorim (pišem) iz lastnih izkušenj iz slovenskega DP v rally-ju in izražam svoje menje (lohk se pa tudi pritožite al pa me zbrišete). Pozdravljam tudi sovoznico, ki se je oglasila nekaj postov nazaj. Sam je pa zakon a ne? LP

Še utrinek iz letošnjega Hella Saturnusa!

post-17988-1196719198_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loeb je res legenda, poleg Makinena in še enega čigar imena se žal ne spomnim trenutno...

McRae?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loeb je res legenda, poleg Makinena in še enega čigar imena se žal ne spomnim trenutno...

Auriol, Vatanen, Burns, Sainz, Kankunen, Biasion, McRae, Rohrll, Blomqvist, zberi enga, drugim pa razloži, de pač niso legende, ker nimajo štirih naslovov svetovnega prvaka. samo enga al pa dva..... :headbang:

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ok vse res. WRC in F1 pa ni primerjave, vsako po svoje je zanimivo in adrenalinsko na svoj način. Formula je že skor mal šminkerska (kot ste povedal elektronika, elektronika....+elektronika) hitrosti pa pojemki so vseeno hudi.

WRC je pa spet svoj svet.

Težko si je predstavlat kaj se med HP dogaja v avtu če tega ne probaš (kot že omenjeno je res mucho dinaros) ampak spet ni tolk. Se da dokaj ugodno. Sej ni nujno da za taprvič nek hud avto peleš, al pa da ga kupiš. Sej so fantje kr naprej brez dinkov pa rade volje posodijo. Praktično če narediš licenco te pride okrog 120E (vsaj lani je bla tolk). Za začetek pridejo v poštev tudi gorsko hitrostne dirke (Ilirska Bistrica), za rally je pa priporočljivo mal več izkušenj ker je veliko bolj zaj... kot si ljudje mislijo al pa kokr zgleda.

Govorim (pišem) iz lastnih izkušenj iz slovenskega DP v rally-ju in izražam svoje menje (lohk se pa tudi pritožite al pa me zbrišete). Pozdravljam tudi sovoznico, ki se je oglasila nekaj postov nazaj. Sam je pa zakon a ne? LP

Še utrinek iz letošnjega Hella Saturnusa!

Mi smo pa iz naših krajev, kajneda :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Mi smo pa iz naših krajev, kajneda :rolleyes:

Ja zase lohk rečem, zate pa ne vem - piše že, lohk mi pa tudi bolj točne koordinate podaš če ti ni nerodno. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
uganite kje se sončim te dni :evilgrin:

:worship: :worship: :worship: respect

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uganite kje se sončim te dni :evilgrin:

you bloody f*ing bastard. de te ni sram, delat take skomine :D nam sromakom, k gledamo rallly postojna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ulala,fajn tole B)

Kak glas ma kej Subarujcek?? :) Upam,da bos dal se kake slikice al pa filmcek.

glas imajo vsi fenomenalen, najbolj pa poka suzuki, ostali pa se derejo brez konca. filmi bojo samo na youtube bo treba jih dat, to pa doma ker tu je internet revščina :headbang:

pa še ena za rajcat, vožnja z bugalskim (2x zmagal korziko) po delu ene etape, zadeva je nepredstavljivo dobra, dokler ne probaš si niti slučajno ne predstavljaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uganite kje se sončim te dni :evilgrin:

ej kaj sem ti fouš...... :naughty: :winkiss:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . . filmi bojo samo na youtube bo treba jih dat . . .

In si se že vrnil ??? Dej malo opiši dogodivščino :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Loeb zmagal. tip je mojstr.. Škoda za Schumacherja pa Vettla.. upal sem da bo kdo izmed njiju prišel v finale :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!