Skoči na vsebino

Imena vaših motorčkov


Priporočene objave

quote:

quote:

Jst kot sopotnca pravm Yamahci kr "piškotk".To gre povedat za sedlo,rit trpi ---

Yest nima prou nč prot piškotku named Netasha!:F

He-he.....Piškotki rulz!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
Vcasih Honda, vcasih Transalp, vcasih Honda Transalp, vcasih.... kukr zapase :wink:

vidim da si pri izbiri imena res močno napel domišljijo :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mam sam jest tak neoseben odnos do mopeda :shock: :shock: ....ups bo treba na terapijo :wink: :wink:

Kako si lahko brezosebna do takoooooo dobrega motorja, kot ga imaš :cry: ? A te nič pri srčku ne požgečka, ko ga pogledaš :wink: Mene že!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si lahko brezosebna do takoooooo dobrega motorja, kot ga imaš :cry: ? A te nič pri srčku ne požgečka, ko ga pogledaš :wink: Mene že!

A "fejzulija" ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim ja....seveda..pa spomladi komu cakam da gremo ven ...amapk....a ni samo motor??.....zarad mene je lahko v garazi ta al pa ker drug k se enak al pa ..hehe..bog ne dej...boljš vozi..zarad mene je lahko roza al pa črn z zelenimi zvezdicami.....pa če se sklada z designom čelade al pa ne.....kaj je narobe z mano :shock: :?:

....pomagite mi :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim ja....seveda..pa spomladi komu cakam da gremo ven ...amapk....a ni samo motor??.....zarad mene je lahko v garazi ta al pa ker drug k se enak al pa ..hehe..bog ne dej...boljš vozi..zarad mene je lahko roza al pa črn z zelenimi zvezdicami.....pa če se sklada z designom čelade al pa ne.....kaj je narobe z mano :shock: :?:

....pomagite mi :!: :!:

Tejka,

ko boš imela tisto reč iz podpisa, ti bo jasno o čem govorijo :wink: :arrow: 8) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočko

AHAAAAA :!: :!:

:lol: :lol: :lol: ...hehe.....v tem je štos...ni taprau...pol je pa tko kot s tipi :?: :?: .... :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....kaj je narobe z mano :shock: :?:

pomoje prav nč :wink:

(jaz sem imela celo domačega ljubljenčka brez imena :oops: )

To je pa podobno, kot jaz, ki sem imel motor brez registracije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ein

robert se je odloču kar za "zvončico" ..no v angleščini..pa mislim da mu kar paše.... :lol: :lol:

sym

ne to pa ni tko..to je tko kot to da je naš maček samo Maček pa muca samo Muca..čeprav mata imeni :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(jaz sem imela celo domačega ljubljenčka brez imena :oops: )

To je pa podobno, kot jaz, ki sem imel motor brez registracije :)

a je tvoj motor tud tak hitr umru kot moj ljubljenček? :cry: :arrow: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si lahko brezosebna do takoooooo dobrega motorja, kot ga imaš :cry: ? A te nič pri srčku ne požgečka, ko ga pogledaš :wink: Mene že!

A "fejzulija" ? :D

A ti niso doma nikoli sprali usta z milom, če si grdo govoril :evil: ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!