Skoči na vsebino

Slovenski dan na Grobniku


Zarja

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav,

Mene pa zanima za tega 27aprila ko bo SLO dan na grobniku, ce bo pol se kdo ostal do cet. dol, al gredo to vsi pol zvecer domov...

Pa se ce je kdo zainteresiran da se dobimo gorenci v Kranju pa gremo z motorji skupaj do dol... :OK:

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so za prosti trening kakšne posebne zahteve glede opreme motorja in voznika (npr. brez ogledal, brez luči - ali prelepljene, usnjen kombinezon, ...)?

Kaj pa za rekreativno vožnjo?

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

Mene pa zanima za tega 27aprila ko bo SLO dan na grobniku, ce bo  pol se kdo ostal do cet. dol, al gredo to vsi pol zvecer domov...

Pa se ce je kdo zainteresiran da se dobimo gorenci v Kranju pa gremo z motorji skupaj do dol... :OK:

LP;Rock

...za vse napisano sem skor 100% zravn :grim .....peljat pa ne bom šel zaradi pomanjkanja financ, pa tud nimam še izkušenj iz proge...tko da bom rajš enkrat ko ne bo tolk folka šel dol,da se mal spoznam s progo .)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za vse napisano sem skor 100% zravn :grim .....peljat pa ne bom šel zaradi pomanjkanja financ, pa tud nimam še izkušenj iz proge...tko da bom rajš enkrat ko ne bo tolk folka šel dol,da se mal spoznam s progo .)

lp cagiva

NIma veze ce bos pelju , sam da se gre dol pa da se ostane zvecer da se eno ornk festo nardi :OK:

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so za prosti trening kakšne posebne zahteve glede opreme motorja in voznika (npr. brez ogledal, brez luči - ali prelepljene, usnjen kombinezon, ...)?

Kaj pa za rekreativno vožnjo?

lp, D.

Kar se tice motorja ni nikakersnjih zahtev razen to, da je izpraven.

Oprema za prosti trening pa mora biti usnjena (polna bojna)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

Mene pa zanima za tega 27aprila ko bo SLO dan na grobniku, ce bo  pol se kdo ostal do cet. dol, al gredo to vsi pol zvecer domov...

Pa se ce je kdo zainteresiran da se dobimo gorenci v Kranju pa gremo z motorji skupaj do dol... :OK:

LP;Rock

Mi gremo na grobnik ze v torek 26 aprila, kdaj pa domov se pa se ne ve.

Lp organizator

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tice motorja ni nikakersnjih zahtev razen to, da je izpraven.

Oprema za prosti trening pa mora biti usnjena (polna bojna)

Smola... Usnja pa še nimamo... :(

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bo dal dol tud gume menjat? Bo Gašper imel kakšne gume tud za nas navadne smrtnike? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bo dal dol tud gume menjat? Bo Gašper imel kakšne gume tud za nas navadne smrtnike?  :rolleyes:

Edini problem, da tega ne bo, je MEJA. Drugac jih imam pa doma dovolj in tisti, ki jih bo rabil jih bo lahko zamenjal. Seveda do 26.04. (tudi za navadne smrtnike)

041 516 600 Gasper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini problem, da tega ne bo, je MEJA. Drugac jih imam pa doma dovolj in tisti, ki jih bo rabil jih bo lahko zamenjal. Seveda do 26.04. (tudi za navadne smrtnike)

041 516 600 Gasper

S temi "navadnimi smrtniki" sem mislil na navadne cestne gume in ne slickse - da ne bo nesporazumov .)

V glavnem, če bo vreme dalo, pridem dol za cel dan - vozit seveda :OK: .

Je možno dobiti povrnjen denar, če plačaš v naprej, pa 27. na grobniku dežuje - pa ti ni ravno do vožnje po mokri progi? :hmm:

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini problem, da tega ne bo, je MEJA. Drugac jih imam pa doma dovolj in tisti, ki jih bo rabil jih bo lahko zamenjal. Seveda do 26.04. (tudi za navadne smrtnike)

041 516 600 Gasper

Kok pa bi hotu kej za te gume, bi jst uzel zdej za supermoto eno oz. dve, pol kasnej pa se za cestnga zadnjo....pa da bi jih narezal mal...bi se dal zment, iz kje si??

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi "navadnimi smrtniki" sem mislil na navadne cestne gume in ne slickse - da ne bo nesporazumov  .)

V glavnem, če bo vreme dalo, pridem dol za cel dan - vozit seveda  :OK: .

Je možno dobiti povrnjen denar, če plačaš v naprej, pa 27. na grobniku dežuje - pa ti ni ravno do vožnje po mokri progi?  :hmm:

Denar bomo vracali v primeru, da bo prireditev odpadla. Gum imamo na zalogi dovolj vecinoma za cestno rabo. Cena turbo dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa bi hotu kej za te gume, bi jst uzel zdej za supermoto eno oz. dve, pol kasnej pa se za cestnga zadnjo....pa da bi jih narezal mal...bi se dal zment, iz kje si??

LP;Rock

Tesko odgovorim, ker nevem dimenzij drugac pa najboljs da se slisva 041 516 600 Gasper sem pa iz Medvod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več o tem TUKAJ!

Evo Gape, :004  prva prijava za Lady's Cup:

1. Zarja

p.s. ... da vidimo katera si še upa....  :D  :D  :P  :OK:

A da fantom mal pokažemo kako se pele... :lol1:

jest sem za.... :OK:

No Gape... :wub: ah sej že veš... če bo vse posreč jest tud pridem svoj antitalent pokazat.... :D

p.s. ... :P :kva2: :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da fantom mal pokažemo kako se pele...  :lol1:

jest sem za....  :OK:

No Gape...  :wub:  ah sej že veš... če bo vse posreč jest tud pridem svoj antitalent pokazat....  :D

p.s. ...  :P  :kva2:  :P ...

A pol ce bi sel jst pelat supermoto, bom s puncam vozu al kako

ka sm prebral SUPERMOTO, LADY's cup.... :?

No sej to nebi blo svoh, bi kr za puncam se vozakov :whistle:

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol ce bi sel jst pelat supermoto, bom s puncam vozu al kako

ka sm prebral SUPERMOTO, LADY's cup.... :?

No sej to nebi blo svoh, bi kr za puncam se vozakov  :whistle:

LP;Rock

Ja z nami se boš vozu... :D

:oops: mislm ZA nami ja... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z nami se boš vozu...  :D

:oops: mislm ZA nami ja...  :lol:

Ce bos ti pred mano, bom jst za tabo :) sej si bom pa z eno roko glavo podpiral zadej :yea1:

hehe bolj za salo kot za res O:-)

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je 6. speed weekend baje čist nabasan s prijavami, me zanima kako kaže slovenskemu dnevu. Vprašanje za caca torej.... koliko je že prijavljenih in koliko je še prostih mest?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je 6. speed weekend baje čist nabasan s prijavami, me zanima kako kaže slovenskemu dnevu. Vprašanje za caca torej.... koliko je že prijavljenih in koliko je še prostih mest?

Podobno je tudi na slovenskemu dnevu. Prostih je se cca 60 mest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heja

Kolikor razumem se za rekreativno voznjo ni treba prijaviti oz. se lahko na dan voznje, a je tako? Cena 3 KSIT za 20min

lp loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da....

Cena za prosti trening je v predprodaji (do dneva pred prireditvijo) 15.000 sit, prosti trening na dan prireditve vas bo veljal 20.000, rekreativna vožnja 3.000 (prijave na dan prireditve), dirka pa 3.000 sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heja

Kolikor razumem se za rekreativno voznjo ni treba prijaviti oz. se lahko na dan voznje, a je tako? Cena 3 KSIT za 20min

lp loyo

Je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!