Skoči na vsebino

Slovenski dan na Grobniku


Zarja

Priporočene objave

Boštjan Pintar????

Leta 2001 smo začeli z cestno-hitrostnim motociklizmom, ki je v družini Pintar že dolgoletna tradicija.

Prvo leto sem vozil motorno kolo Honda 125 GP, letnik 1991, s katerim sem odpeljal državno prvenstvo ter pokal Alpe-Adria. V tej sezoni sem dosegel z nekonkurenčnim motorjem odlične rezultate in sicer 3.mesto v državnem prvenstvu ter 5.mesto v pokalu Alpe-Adria.

Naslednjo sezono sem pričel z novim, mlajšim motorjem znamke Honda.V tej sezoni sem imel obilo smole , saj sem velikokrat padel. Na koncu pa sem dosegel 7.mesto v pokalu Alpe-Adria, ter 2.mesto v državnem prvenstvu.

V naslednji sezoni smo obnovili lanski motor in s tem sem postal konkurenčem ostalim. To sezono sem odpeljal najbolje, saj sem dosegel 3.mesto v pokalu Alpe-Adria, ter 2.mesto v državnem prvenstvu.

Iz strani:

http://freeweb.siol.net/pintars1/bostjan1.htm

Glede na to da je Pintarjev kar precej (od tiskarn do kopalniške tehnike, hokejistov, športnikov invalidov... ).. je mogoče ta.

Ko pa že glih debatiramo...je to sin Pintarja, ki je bil dirkač in ima sedaj zastopstvo za ARAI????

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom sam rekla

VSA ČAST organizatorjem

Slovenskega dneva na Grobniku...

:worship: :worship: :worship: :worship:

fantje so se pa itak hudo pelal... :OK:

Popravljeno . Popravil Maichy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je tut po kombinezonu zdel Jerman, sam na razglasitvi je biu prvi pintar pred Ozisom--->zbrka

Kolikor jest vem sta brata Jerman štartala zadnja in IZVEN konkurence,....je pa zmagal starejši Igor z serisko R1 (izven konkurence),...drugače je pa zmagal Pintar,...tko nekako se mi zdi,....

Drugače je blo pa super,..... :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je res norroooo ja, modeli so ga pa zgal nenormalno :worship:

dej ce ma kdo ksne slike al pa clipe nej jih prlep sm gor;

Kdaj bo kej podobnga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a mi lahka kdo pove kako so letos razdelil folk v dve grupe? A je blo spet nad minuto 50 in pod minuto petdest? Drugač pa lepo. Men je bla že vožnja tja pa nazaj noro. Sam mal naprej od Kočevja so se eni razlimal, pa smo mogl naokrog pa smo pršli šele on dveh. Drugač pa kot sm že reku, LEPO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27.04.2005

Prometna nesreča s smrtnim izidom

Dne 27.4.2005 ob 10.42 uri je na cesti Kočevje - Brod na Kolpi, v kraju Kostel, 26 letni voznik motornega kolesa iz okolice Velenja, zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo padel po vozišču in na kraju nesreče poškodbam podlegel.

27 letna sopotnica iz Maribora pa je bila hudo telesno poškodovana in odpeljana v Klinični center v Ljubljano.

Operativno-komunikacijski center

Generalne policijske uprave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kaj slikic iz dogajanja na Grobniku???

Včeraj sem z avtom se peljal po stari cesti iz Postojne do Ljubljane,.. kr bolelo je ko me je v avtu brez klime prehitelo vsaj 250 motoristov... eni pač delamo vedno,.. tudi za praznike :|

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako! Sedaj pa še raport stare tečke HHV!

Grobnik super, uživancija do konca. Ko mimo piči grupa in se potrese betonska plošča tribune... orgazmično!

Pot na Grobnik čez Istro, tudi super.

Ampak pot nazaj v Ljubljano po koncu dirk! Mammmicoooo vam nekaterim!

Nič nimam proti tistemu, ki me po kolenu prehiti skozi ovinek, svaka čast, če ve kaj dela. A sigurno tega nista vedela vsaj dva modela, oz. model in modelka.

En bimbo, je Ajgorja steklega kužka na eni plavi supermoto zadevi prehiteval po zadnjem kolesu po njegovi desni strani ravno v trenutku, ko je z vklopljenim smernikom zavijal desno! Za mišjega!

In neko očitno dekletce na neki šekasti 600tki in v polni bojni usnjeni opremi. :slap: Štrikanje po cesti brez primere. Pred ovinkom žlajf, lomljenje malo po tem, malo po onem pasu! Ko se končno pripraviš in se cesta odpre ter z vklopljenim smernikom začneš prehitevati, pa peeezda po gasu. Jasno se je ZR-ki odfukalo in sva blizu rdečega polja pustila zadevščino zadaj tik pred naslednjim ovinkom, kjer je dečva morala pribremzati na cca 30km/h, da je speljala ovinek.

Ja, mater vola, če ne znaš ma ama nič peljat, baba blesava, pejt pa še enkrat z biciklom, dokler ne narediš izpita! Nisem moto znalec, še daleč ne, ampak tollleee :slap:

Sklep: Očitno Grobnik postaja modna zadeva! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep sončen dan na Grobniku je navduševal množice na tribunah, ki so občudovali tiste, ki so se veselili vročega asfalta na pisti. Velikega obiska so se veselili tudi organizatorji, ki so s tem bili poplačani za dobro organiziran Slovenski dan na Grobniku. Lahko le rečem:" Pa še kdaj... :) ". Kritik na prilimane slike ne sprejemam, fotoaparate prodajajo v trgovinah s tehničnimi artikli.

lp DTW :)

p.s.: Kar se tiče poti domov, se pridružujem Horjovem mnenju. Nisem vedel, da se izkušnje motoristov po novem omejujejo na počenjanje neumnosti na cesti. :BUA:

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak pot nazaj v Ljubljano po koncu dirk! Mammmicoooo vam nekaterim!

Nič nimam proti tistemu, ki me po kolenu prehiti skozi ovinek, svaka čast, če ve kaj dela. A sigurno tega nista vedela vsaj dva modela, oz. model in modelka.

  :SS

pot domov iz grobnika je bile za nekatere vedno loterija :D .......nimaš kaj ..če ni pameti je ni...... namesto dat tistih 3000sit in se zdivjat 20 min. na pisti, to naredijo na poti domov......... :fredy: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super! Še slikic... še še še :)

Mah, kar se tiče pa pozerjev na mopedih, jih maš pa čisto dovolj povsod :D

Prav zanima me kdo je junak ki v Rogaški nažiga preko železniškega prehoda in zebre po zadnjem vsak dan nekajkrat...

Vmes je namreč GOSTILNA s teraso... omejitev 50...

Rad bi samo tvoj avtogram... postal si junak ženskih src in oboževalcev.. :D

vsak kraj ma svoje..

Še Grobnik slik PLEASE!!! :D

Pa čim manj razbitih motorjev,.. upam, da ste vsi ostali celi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super, fino, fajn :OK:

Srečala kar nekaj znanih fac, vidla celo 3 Husote; ampak nekateri pa obvladajo, kot pri norcih :eek: , še posebej tisti, ki je zmagal zadnjo dirko, kdorkoli je to že bil, "ala mu vera"

P.s.: sonce me je ožgalo, kot pri norcih, vse me peče :cry:

Nekaj slikic sledi kasneje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PLastičarji a ste pršli na svoj racun !!!!!

Kva pa Ribnca 2005 a ste šli kaj požegnat svojo mašinco ,

mislm da kar rabte kašn žegn ko takole ribate kolena mimo

normalnih motoristov!!!!!!!!! :( :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PLastičarji a ste pršli na svoj racun !!!!!

Kva pa Ribnca 2005 a ste šli kaj požegnat svojo mašinco ,

mislm da kar rabte kašn žegn ko takole ribate kolena mimo

normalnih motoristov!!!!!!!!! :(  :hmm:

mal kruto, ampak: mislim, da vsaj dvema včeraj žegen oz. namen biti na žegnu ni nič pomagal, a :(

nesramnost in zmerjanje ne bosta spremenila nikogar.... :glare:

pies: grobnik :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštujem vse motoriste ,ampak eni so bli včeraj cist pod vtisom grobnika

in ko se takole normalno peljes po cesti, pa ti en uleti mimo kot avion

se kar zamisliš kaj bi bilo ce bi te nagazu !!!! Vsi niso isti ,zato vsaka cast tej prireditvi !!!!!!!!! :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super, fino, fajn  :OK:

Srečala kar nekaj znanih fac, vidla celo 3 Husote; ampak nekateri pa obvladajo, kot pri norcih  :eek: , še posebej tisti, ki je zmagal zadnjo dirko, kdorkoli je to že bil, "ala mu vera"

P.s.: sonce me je ožgalo, kot pri norcih, vse me peče  :cry:

Nekaj slikic sledi kasneje.

lp

Zadnjo dirko v klasi 1000,je zmagal Igor Jerman.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!