Skoči na vsebino

Slovenski dan na Grobniku


Zarja

Priporočene objave

:OK: fino je blo ni kaj...

....mal sem ostal... glede turistične vožnje... zanalašč spustil štifo in se odpravil direkt dol..pa je blo vse razprodano <_< :slap:

bom vedu za drugič!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povdarek je na tem, da naj gredo tisti modeli sami na pisto, probajo padec, pol se pa škodoželjno režijo s pirom v roki, ko bodo mel izkušnje s tem.

škoda ker ne morem zapisat tona, s katerim je bilo to povedano.

če pade nekdo zaradi želje po boljšem rezultatu ali pa magari zaradi neizkušenosti, sh*t, se dogaja

da si pa nekdo želi da bi se kaj naredilo, da ne bo monotono, čaki no, to me pa razpizdi

zanima me, koliko takih je potem frajarilo na navadnih cestah na poti proti domu

da, tudi to je grobnik (in podobne prireditve)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty sam moras pa priznat, da je zdrs, če ga vidš na dirkalušču, zanimiva reč. Ni pogoj za zanimivo dirko, je pa del le-te. Seveda je stvar zanimiva, le če ostane pri polomljeni plastiki. Bilo mi je pa zelo zal za tistega, ki je v zadnjem treningu, padel, in si poškodoval motor. Bil je registriran, in verjetno se je lastnik z njim pripeljal. Upam da se je zanj vse uspešno iztelko. A je bil to kdo iz motosveta??

ej ti morš pa na zdravljenje, da ti je zanimivo, če vidiš kakšen padec!!! :SS

zanimivo je gledati kakšne so razlike med MOJSTRI in tistimi malo manjšimi mojstri...

vsaka čast!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa je bilo meni najbolj zanimivo gledati prikoličarja...

vsaka čast!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en minus ki mi je ravno v glavo padel: na tribuni sva s tvingotom16v gledela rekreacijsko vožnjo in sem ujel komentar v stilu: brezveze, kaj se ne misli noben razbit. vsaj eden no, da bo zanimivo  :angry:  :fight2:

bli so trije modeli, tam okoli 40ih z obveznim pirom v roki  :nono:

Če so sam zarad tega pršli, pol res škoda da so motoristi :BUA: , očitno med vožnjo do Grobnika niso naletel na nesrečo, oziroma videl posledic . . . . R.I:P.

S tolarji tud nisi smel mahat pred kelnarjem za šankom, te ni j.p.p. :D , kajneda Misty

Drgač bilo fino-fajn :OK: . Kot večino je tud mene mal po nosu ožgalo :blush: !

Naslednjič pa upam, da tudi moje gume okusijo Grobniški asfalt .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. Če delaš na Mobikrogu 1.12, kak cajt bi dosegu na Grobniku?

ma js mislim da bi ti uspelo 1.28.9 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27.04.2005

Prometna nesreča s smrtnim izidom

Dne 27.4.2005 ob 10.42 uri je na cesti Kočevje - Brod na Kolpi, v kraju Kostel, 26 letni voznik motornega kolesa iz okolice Velenja, zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo padel po vozišču in na kraju nesreče poškodbam podlegel.

27 letna sopotnica iz Maribora pa je bila hudo telesno poškodovana in odpeljana v Klinični center v Ljubljano.

Operativno-komunikacijski center

Generalne policijske uprave

Se pravkar odpravljam iz pogreba (mojemu sošolcu umrl oče), pa me sestra kliče, da se je ne dolgo nazaj ubil moj kolega oziroma dober znanec. Moj sestrič je bil zraven.Vozil se je zadaj njega in je vse vidu. Še danes je odjavu motor in ga bo prodal! Še sedaj nemorem verjet, da se je to zgodilo! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Vsem motoristom: ceste niso za dirkanje, vozte raje po pameti, drugače bojo najbolj trpeli vaši bližnji in prijatelji ne vi!

Srečno vožnjo! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. Če delaš na Mobikrogu 1.12, kak cajt bi dosegu na Grobniku?

Verjetno je mal težko rečt. Pisti se po tehnični zahtevnosti razlikujeta. Odvisno tud od motorja, namreč dva ki mata isti cajt na Mobi-ju in različna motorja (600 vs 1000 ccm), ni nujno da mata isti cajt na Grobniku.

Od oka: 1.47 - 1.53 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

S tolarji tud nisi smel mahat pred kelnarjem za šankom, te ni  j.p.p.  :D , kajneda Misty

...

ja, zanimivo da na benz pumpi z evri ni blo problemov, čeprav imajo čudne menjalne tečaje :rolleyes:

greg570: dokler ne probaš ne veš

jaz mam na mobikrogu z original cbr 600 1:11 včeraj sem na grobniku peljal 1:47:9

oba časa sta seveda neuradna, za njuno verodostojnost odgovarja tvingo16v :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js mislim da bi ti uspelo 1.28.9              :grim

:grrr

Zakaj ga z.......š? :huh:

Človek je verjetno mislil resno. :closedeyes:

Jaz mislim, da mu tak čas nebi uspelo doseči, če bi odpeljal cel krog. :grrr

Ni šans, da odpelje cel krog pod 01:29:00.

Mogoče pa, če so baterije v štoparci že fajn švoh.

Al pa če si prej s to štoparico plaval v morju, pa je potem štoparca polna soli. :blink: Se pol koleščki vrtijo mal težje, pa so tako sekunde daljše. :grim

Al pa če si pred štopanjem dolgo grel gume na močnem soncu in bil ves čas pristoten brez pokrivala na glavi. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje... vem da je malo relativno, samo vseeno:

Če se na Grobniku pelješ 1.58 z nič predelano CBR600F, katero imaš manj kot eno leto, je to dobro ali slabo? ali srednje dobro? :) :)

btw., drugo leto ne bo več vse orginal, saj se je pri padcu zraven plastike poškodoval izpuh :)

p.s.: oni padec.. brez telesnih poškodb O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje... vem da je malo relativno, samo vseeno:

Če se na Grobniku pelješ 1.58 z nič predelano CBR600F, katero imaš manj kot eno leto, je to dobro ali slabo? ali srednje dobro? :) :)

btw., drugo leto ne bo več vse orginal, saj se je pri padcu zraven plastike poškodoval izpuh  :)

p.s.: oni padec.. brez telesnih poškodb  O:-)

aa! Gujdek, moje sožalje - navsezadnje pa, sreča v nesreči, je le plastika ...

ta čas s tvojimi pogoji je kar v redu, čestitke! B) pravzaprav, če še nikdar prej nisi vozil Grobnika, je prav soliden cajt. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem vozila (se treba cakat na dnar za motor... :cry:), ampak mi je blo vseeno ful fajn :OK: v bistvu pa tud ce bi mela motor, ne vem ce ni blo "malo" prevec guzve na stezi :? No, kakorkoli... ko bo spet, se spet oglasim! :D (upam)

Vidla tudi nekaj motosvetovcev... Perlo skori spregledala :oops: ... je mela prow ko je rekla, da se tko malo vidmo, da se niti ne spoznamo vec - rabmo kako srecanje spet! :D Ce pa je se kdo bil, k ga nism pozdravla, tudi ce se poznamo, se pa iskreno opravicujem! :blush:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tko kt smo se pogovarjal že s kolegi...letos bo treba it tud aktivno vozit gor na progo :grim ....ne sam turistično...ane Pečo,metalbike.... :naughty:

Sm doma že mal potipou za sponzorstvo gum - za enkrat slabo kaže, sploh k so vidl kakšne so gume po rekreativni furi. :huh: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!