Skoči na vsebino

Slovenski dan na Grobniku


Zarja

Priporočene objave

dejmo tale usnje mal difinirat,usnjene hlače+jakna klasična brez raznih ščitnikov

ja al ne?

nisem še bil dol tko da ne me kurcat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno neki puzabu vprašat:

prjavm se za prosti trening plačam 15k v predprodaji pol pa kvalifikacij pa dirke ne vozm.možno al ne? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z nami se boš vozu...  :D

:oops: mislm ZA nami ja...  :lol:

mogoce ti pridem konkurenco delat,ce bo motorcek zrihtan sam najbrz bom nazalost v kaki drugi kategoriji tm do 125ccm :( razn ce mi fotr posod motor pa da k pridem u bokse mi kdo motor pomaga drzat k 300kg je pa mau tu much :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razn ce mi fotr posod motor pa da k pridem u bokse mi kdo motor pomaga drzat k 300kg je pa mau tu much  :blush:

A je problem tistih 300kg al je motor mal prevelik oz. ti premejhna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kir cestak pa ma 300kg?  :kva2:

cestno tusristicen..honda vfr 750 s polnim tankom bliz 300 no mal mn an ampak da zaukrozmo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejmo tale usnje mal difinirat,usnjene hlače+jakna klasična brez raznih ščitnikov

ja al ne?

nisem še bil dol tko da ne me kurcat :?

Redarji zahtevajo da je oprema usnjena, scitniki niso obvezni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno neki puzabu vprašat:

prjavm se za prosti trening plačam 15k v predprodaji pol pa kvalifikacij pa dirke ne vozm.možno al ne? :?

Seveda je mozno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redarji zahtevajo da je oprema usnjena, scitniki niso obvezni.

Usnje brez ščitnikov - ja - Cordura (&co) z vsemi ščitniki pa ne!? :kva2:

To velja tudi za 'rekreativno' vožnjo?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usnje brez ščitnikov - ja - Cordura (&co) z vsemi ščitniki pa ne!?  :kva2:

To velja tudi za 'rekreativno' vožnjo?

D.

Za rekreativno voznjo ni tako strogo glede opreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdaj to pomeni za rekreativno vožnjo...a je cordura dovoljena al ne?

rekreativna vožnja je tud v bikiniju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rekreativna vožnja je tud v bikiniju ...

Točn tko.

Ejga fantje, vi, ki se zdej mente al bi mel ščitnike al ne, na Grobniku je VEDNO obvezen usnjen kombinezon, rokavice, škornji, čelada in pa seveda poznavanje pravil in zastavic na sami stezi. Zdej če misle kdo pelat 1.37 .) pol nej ma kombinezon vsaj ščinike, kdor pa misli vozit z inštruktorjem (če bo za une začetnike) al pa tako, da ne pretirava, potem si ne beliti glave, če vaš kombinezon nima ščitnikov. Seveda ščitniki niso zarad pravil, temveč za vašo lastno varnost.

Se pa zdej sevede sami odločte.

In kot je reku Sym, če se mente že o rekreativni vožnji, je ta lahko tudi v bikinkah in na kolesu ali rolerjih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tko.

Ejga fantje, vi, ki se zdej mente al bi mel ščitnike al ne, na Grobniku je VEDNO obvezen usnjen kombinezon, rokavice, škornji, čelada in pa seveda poznavanje pravil in zastavic na sami stezi.

A ni boljše dobra oprema iz cordure s ščitniki kot usnjen kombinezon brez!? Za ostalo opremo pa ja itak jasno - brez rokavic, škornjev in čelade se nikamor ne peljem...

Se pa zdej sevede sami odločte.

In kot je reku Sym, če se mente že o rekreativni vožnji, je ta lahko tudi v bikinkah

Tega pa verjetno noben ne bi hotel gledat... mene v bikinkah. :SS

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*Cena prijave prostega treninga vključuje prosti trening po urniku, kosilo z osvežilnim napitkom, bon trgovine TC Motoshop, Ebax, Delko, poster ter parkirni prostor z vodo in elektriko.

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni boljše dobra oprema iz cordure s ščitniki kot usnjen kombinezon brez!?

NI!

Probaj se 50m drsat po grobem asfaltu s korduro. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI!

Probaj se 50m drsat po grobem asfaltu s korduro. :?

Ne, hvala. Upam, da tega ne bom nikoli preizkusil. Niti z usnjem niti s korduro.

A si ti morda probal to isto z usnjem brez ščitnikov? :?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@caca

Če prav berem, dirka bo v razredih do 600 in Open. Nekaj kolegov bi šlo, pa so v dilemi - mogoče bi kakšen odpeljal tudi dirko (kdo pa ne bi rad poskusil?), pa bo prvič na Grobniku, takorekoč začetnik.... motor pa malček presega 600 kubikov.

Bodo vozniki recimo SV 650, Kawe 636 "padli" v razred nad 600 in vozili s tistimi, ki vozijo hude čase :blink: , ali bo zadeva ločena tudi na tiste najhitrejše in "ostale"?

Hvala za odgovor in LP (do prijave)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, hvala. Upam, da tega ne bom nikoli preizkusil. Niti z usnjem niti s korduro.

A si ti morda probal to isto z usnjem brez ščitnikov? :?

D.

Jaz sem probala z usnjem + ščitniki (sicer ne na dirkališču) pa sta uničena (počena) oba kolenska ščitnika in ščitnik na levem komolcu, ščitnik ki pride na celo hrbtenico (želva) pa je malo popraskana od kamnov, aja pa še na škornju sta mi odpadla oba drsna ščitnika, tako da moram nabaviti nov kombinezon.

Tako da priporočam celo "bojno" opremo tudi na dirkališču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem probala z usnjem + ščitniki (sicer ne na dirkališču) pa sta uničena (počena) oba kolenska ščitnika in ščitnik na levem komolcu, ščitnik ki pride na celo hrbtenico (želva) pa je malo popraskana od kamnov, aja pa še na škornju sta mi odpadla oba drsna ščitnika, tako da moram nabaviti nov kombinezon.

Tako da priporočam celo "bojno" opremo tudi na dirkališču.

Jeba... a to si pred kratkim zgrmela?

Meni je drugače nekj metrov drsenja na corduri naredilo majhen razkorak med šivi in ščitnikom... ampak če bi bilo drsenja še dvakrat toliko, pa bi najbrž ščitnik šel rakom žvižgat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeba... a to si pred kratkim zgrmela?

Meni je drugače nekj metrov drsenja na corduri naredilo majhen razkorak med šivi in ščitnikom... ampak če bi bilo drsenja še dvakrat toliko, pa bi najbrž ščitnik šel rakom žvižgat...

Ne je že 2 leti od tega, prejšnji teden pa so mi zaključili zdravljenje. Me je kar groza če pomislim kaj bi šele bilo če bi bila brez opreme usnjene seveda. Počasi pa se spet vračam v motoristične vode pa tudi na Grobnik čeprav samo kot gledalka zaenkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kako bi človek najceneje in najučinkoviteje sporti meril čas svojih krogov na grobniku? Torej brez, da bi ti nekdo ob ciljni ravnini dvigoval tablice. Sem enkrat videl, da obstaja neka štoparica, ki jo daš na tank... kdo ve, kako to deluje in kje se jo da dobit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kako bi človek najceneje in najučinkoviteje sporti meril čas svojih krogov na grobniku? Torej brez, da bi ti nekdo ob ciljni ravnini dvigoval tablice.  Sem enkrat videl, da obstaja neka štoparica, ki jo daš na tank... kdo ve, kako to deluje in kje se jo da dobit?

Tudi jaz sem že vidla to štoparico sicer ne vem kje se da dobiti. Nova 636 pa jo ima že vgrajeno in smo jo lih zadnjič malo preizkušali.

Pomoje se dobi kje v kaki motoristični trgovini ali na servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar jest vem majo ta novi motocikli ze vgrajeno, in samo pritisnes knof za blendat pa ti belezi case....mislm da tko dela, da lahko potem tud za nazaj gledas kako si vozil...zato na ciljni vsi blendajo...ce sm prov zastopu..

Sicer pa sigurno dobis v vsaki moto trgovini kako pripravno stoparico.

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!