Skoči na vsebino

Javna morala na pohodu


Insallah

Priporočene objave

....pa pametnjacenje....

....pa prekomerno tezo....

....pa ........

:doze:

.... paaaaa ....

:hmm:

pa jaaaaa ...

:slap:

.. sladoled ..

kenede, kenede ...

sy sm veduuu ..

da vem ..

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

porast priljubljenosti motociklizma kot posledica nesposobnosti odločiti se za otroke itd :-)

Sploh pri situiranih ženskah :grrr :grim :D :headbang: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....je treba Tanjuško vprašat kok jih je ,,jakih na kurcu,, ne sam na gobcu....

Dajmo, ja :)

Čeprav so, kot kaže, pogledi intelektualk na tovrstno materijo malce... neobičajni :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo, ja :)

Čeprav so, kot kaže, pogledi intelektualk na tovrstno materijo malce... neobičajni :hmm:

dobro jutro

malce sem te že pogrešow - si biw na potepu?

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo, ja :)

Čeprav so, kot kaže, pogledi intelektualk na tovrstno materijo malce... neobičajni :hmm:

:kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

No....pa ga bodo le odstopili.....če ga že splavili niso :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

No....pa ga bodo le odstopili.....če ga že splavili niso :OK: :OK: :OK: :OK:

Baje bo iz protesta zgradil splav in rešil romsko problematiko :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje jih bodo pa splavili. Na Krki al Savi :?

Ljubljanici :grim ker najbolj smrdi :devil:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse ki potrebujejo podnapise: sarkazem by njegova eminenca.

....pa pametnjacenje....

....pa prekomerno tezo....

....pa ........

:doze:

shit :blink: ....to boš plačal :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, smo pred časom v eni (kot običajno) poglobljeni debati na motomarsu ugotovili, da je neplodnost dedna. V smislu: če starši osebe X niso mogli imeti otrok, jih 100% tudi oseba X ne bo imela. Torej smemo pričakovati, da se bo v doglednem času problem neplodnih razrešil sam po sebi, brez uporabe agresivnih sredstev.

:eek: Pepe, ti si pa res PEPE :headbang:

:huh: Če starši niso imeli otrok, Od kje je prišel v igro osebek X :? :eek: :doze:

:hmm: Ni otrok = ni osebka X :whistle:

"se bo v doglednem času problem neplodnih razrešil sam po sebi" :headbang:

Pa brez zamere :yea1:

:( Ups, nisem do konca prebral. :BUA: Komentiram že komentirano. Sorry :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveže: Drobnič se je odločil da ne bo odstopil.

To bo še zabavno :evilgrin:

WTF.......smozavest večja od Triglava

:eek: :eek: :eek: :eek: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz bi se izredno čudila, če bi odstopil. Včeraj se je čisto preveč smejal Slaku na vprašanja v Trenjih.......

škoda, res škoda :BUA: :BUA:

Sicer pa me je včerajšnja oddaja samo še bolj prepričala, da je kreten prve klase. najbolj se je osmešil, ko je trdil, da bodo povečali zaželene otroke, ko bodo splav zračunali. Sej moraš biit mentalno omejen, da kaj takega izjaviš........

Najbolj pa me je razkuril Bertole, direktor ginekološke klinike, ki najprej trdi, da je tu v lastnem imenu (čeprav ga prestavijo kot direktorja ginekološke klinike), potem pa krši kodeks in izraža lastno mnenje - mnenje, za zaračunavanje splavov oz. da jasno vedeti, da on splavov ne podpira. Kaj takega in brez posledic se lahko dogaja le v SLO......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, da ga bodo skinili z interpelacijo. Pa, da si ne bodo delali dvojnih stroškov predlagam, da še v paket dodajo Andrejasa Bajukusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že gremo kapitalizem pa naj bo prvih 10 ali 20 splavov zastojn, ostali se pa plačajo.

Ampak o vsakem naj odloča ženska sama, NE pa minister, zdravnik, župnik ali kateri drugi ku**c!

Svetovalna vloga je že dobrodošla, psihološka pomoč tudi, vendar nič pod prisilo in še to naj bo na nivoju,

kar je pa pri nas malokje. Govorim iz lastnih izkušenj, ko si je moja draga žena v tretjem mesecu zelo zaželjene nosečnosti zdrobila gleženj. Potem pa brez vsemogočih slikanj ni šlo. Ginekologina je bila absolutno proti, ortoped pa je trdil da brez slikanja ne more nič, ter da ne bo mogla nikoli normalno hodit!

Ne bom omenjal kako nama je bilo pri srcu, vendar sva se na koncu odločila, najhuje je bilo mojo ženo, ki te reči ne bo nikoli pozabila. Take izkušnje ne želim nikomur!

Apeliram pa na vse tiste ki "mislijo" da imajo oblast v rokah, naj se takšnih tem lotevajo prefesionalno ne pa politično, versko ali celo v populističnem interesu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz bi se izredno čudila, če bi odstopil. Včeraj se je čisto preveč smejal Slaku na vprašanja v Trenjih.......

škoda, res škoda :BUA: :BUA:

Sicer pa me je včerajšnja oddaja samo še bolj prepričala, da je kreten prve klase. najbolj se je osmešil, ko je trdil, da bodo povečali zaželene otroke, ko bodo splav zračunali. Sej moraš biit mentalno omejen, da kaj takega izjaviš........

Najbolj pa me je razkuril Bertole, direktor ginekološke klinike, ki najprej trdi, da je tu v lastnem imenu (čeprav ga prestavijo kot direktorja ginekološke klinike), potem pa krši kodeks in izraža lastno mnenje - mnenje, za zaračunavanje splavov oz. da jasno vedeti, da on splavov ne podpira. Kaj takega in brez posledic se lahko dogaja le v SLO......

Posameznika se lahko predstavi kot direktorja vendar če povdari, da govori v lastnem imenu in da so to njegova osebna stališča, ni v tem nič narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, če bi se s tem strinjala. Predvsem pri tako delikatnih zadevah, kot so splav in ginekologija. Mogoče to drugače gledam, ker sem ženska, samo imela bi izredno slab občutek, če bi se odločala za splav in bi vedela, da se moj ginekolog ali predstojnik klinike ne strinja in ne podpira splavov. Takoj bi me bilo še dodatno strah, da se ne bo potrudil in da me bo zašuštral........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, da ga bodo skinili z interpelacijo. Pa, da si ne bodo delali dvojnih stroškov predlagam, da še v paket dodajo Andrejasa Bajukusa.

Bajuk je lani dobil nagrado kot najuspešnejši finančni minister v EU in zato naj bi ga interpeliral. :eek:

Prepričan sem da nimajo (in za nikogar, objektivno gledano, ne bi smele imeti) osebne antipatije nobene veze z uspešnostjo,rezultati dela ministra.

ne vem, če bi se s tem strinjala. Predvsem pri tako delikatnih zadevah, kot so splav in ginekologija. Mogoče to drugače gledam, ker sem ženska, samo imela bi izredno slab občutek, če bi se odločala za splav in bi vedela, da se moj ginekolog ali predstojnik klinike ne strinja in ne podpira splavov. Takoj bi me bilo še dodatno strah, da se ne bo potrudil in da me bo zašuštral........

Nisem govoril o vsebini, niti tehtal legitimnosti-primernosti izjav glede na funkcijo, ki jo opravlja-povedal sem da ima legalno pravico izražat mnenje kot državljan.

V nasprotju z Drnovškom, ki jo kot predsednik države pravzaprav nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem govoril o vsebini, niti tehtal legitimnosti-primernosti izjav glede na funkcijo, ki jo opravlja-povedal sem da ima legalno pravico izražat mnenje kot državljan.

V nasprotju z Drnovškom, ki jo kot predsednik države pravzaprav nima.

aja, ne velja za vse enako...... nisem vedela.... :hmm:

in ja.... jaz pa sem govorila o vsebini in legitimnosti-primernosti izjav glede na funkcijo......

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!