Skoči na vsebino

Javna morala na pohodu


Insallah

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Ne da se mi odpirat nove teme, pa sem dal sem.

Iz današnjega Večera:

http://www.vecer.si/clanek2007040405191468

Zahtevajo prepoved švicarske evrovizijske pesmi

Švicarski kristjani so mednarodno priznanega glasbenika Dj Boba oklicali za satanista in odgovorne pozvali, naj mu odvzamejo pravico zastopanja te alpske države na letošnjem izboru za pesem Evrovizije v Helsinkih.

Federalna demokratična unija (FDU) je s pomočjo peticije zbrala 49 tisoč podpisov, s katerimi zahtevajo od vlade, da Dj Bobu prepove nastop na izboru za pesem Evrovizije.

Kot trdi FDU 39-letni pevec v pesmi Vampires are alive opisuje pekel in Satana kot nekaj vsakdanjega. Po njihovem mnenju je besedilo okultno in verzi, kot so "Free your spirit after midnight, sell your soul" in "From heaven to hell, enjoy the ride" oziroma v prevodu "ob polnoči osvobodi duha in prodaj svojo dušo" ter "uživaj na poti od nebes do pekla", nosijo skrivno sporočilo. "Nič nimamo proti Dj Bobu, vendar je pesem škodljiva in želimo, da je več ne predvajajo," je dejal predstavnik FDU Thomas Feuz.

DJ Bobo, čigar pravo ime je Rene Baumann se je pritožil: "To je nesmiselno in absurdno. Besede so izmišljene in vsakdo ima pravico, da pove kar želi." Vendar se tudi švicarsko-nemške radijske postaje zoperstavljajo, da bi po svojih valovih spustile omenjeno pesem. Pa ne zato, ker naj bi bila "satanistična", ampak ker je pesem bojda nekvalitetna. Presodite sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da se mi odpirat nove teme, pa sem dal sem.

Iz današnjega Večera:

http://www.vecer.si/clanek2007040405191468

Zahtevajo prepoved švicarske evrovizijske pesmi

Švicarski kristjani so mednarodno priznanega glasbenika Dj Boba oklicali za satanista in odgovorne pozvali, naj mu odvzamejo pravico zastopanja te alpske države na letošnjem izboru za pesem Evrovizije v Helsinkih.

...

Bi bilo zanimivo prebrati odgovor kakšnega satanista. Da slišimo še drugo stran.

Takole na hitro in na pamet gre za versko nestrpnost. Lahko se predvaja razne ave maričke, ko se opeva drugi pol, je pa cel hudič. Prmejduš krucinal, da me zanima. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo zanimivo prebrati odgovor kakšnega satanista. Da slišimo še drugo stran.

nevem, vprašajmo eina če je začel DJ Bobota poslušat :devil: :lol1:

eh saj je za crknit, sem ravno bral pred dnevi da se je v ZDA končala desetletja dolga tožba ker je neka fanatično-krščanska skupina v logotipu P&G videla satanistične simbole in so zahtevali prepoved. Neki drugi maniaki pa so v camelovem logotipu v nogi kamele vidli tipa z erekcijo :lol1: tak da veste, rossi je skoz nosil sliko tipa z erekcijo :devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
...

Horjo, kaj pa praviš na to...

Ja pišuka Pizdek si me napizdil. Jaz se pa matram čez celo to sranje, kje bom kakšno ubogo srnico videl. :slap:

Sicer pa mi ni jasno, kaj ima to veze z javno moralo? :blink:

Pa ko že pišem, še nekaj kar ima veze z njo, je pa po debilizmu na istem nivoju kot to iz tvojega prispevka.

Namreč včeraj sem silom prilike ob delu z čarunalnikom sledil še kretenski oddaji Piramida.

V vseh temah je prav blestel mlajši Podpoštenjakar, Ajnzidlerca pa mu je uspešno sledila. Še resnik, ki ga imam sicer za prvovrstno budalo, je ob njima blestel v drugo smer.

Satanisti in komunisti, pazite se, klerofašistični podmladek pripravlja ofenzivo. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uboge gozdne živali... :huh: krutost ne pozna meja...

Horjo, kaj pa praviš na to... (bodo srnice s sirom v ušesih kmalu realnost?)

UBOGE ŽIVALCE

Ja bojo od žalost vse popadale. Ma ti tvoji posti me pa zmeraj fascinirajo :P :naughty: , se kar malo izgubim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@HHV

mah nisem vedel kam naj poknem to žalost, pa sem jo kar sem, da bodo lahko nekateri zagrabili "fake" kost... :naughty:

@Klajba

se človek kar zastrmi, kajne... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Klajba

se človek kar zastrmi, kajne... :blush:

............................................................................................ in...............................................................pozabi.....................na.............čas............. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!