Skoči na vsebino

Javna morala na pohodu


Insallah

Priporočene objave

Podvprašanje na to temo

Ali je moralno, da politik laže svojim volilcem?

Moje mišljenje: Vsi politiki lažejo, :grim kar je morda neetično, :hmm: nemoralno pa je , če ga na laži :headbang: ujamejo :slap:

In kar je najslabše, našemu velikemu vodji se je to v zadnjem času že kar nekajkrat zgodilo :whistle:

Ampak, najbrž je to popolnoma :topic:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se s porajklnom čist simpl reši! :grim

Lejti

ti lumpka .. lej, lej .. on bi krtakole virtualno

prec svoj "porajklčk" ufurow u akcijo ..

:blush:

Horčy,

Horčy - ys sm pa misliw, da si bolj diskreten ..

:slap:

.....

;)

Ampak, najbrž je to popolnoma :topic:

:grim

točno .. čisto ..

:topic:

kojebe

politike, sy pri njih o morali sploh

nima smisla debatirati - to je tako kot tista

butalska debata o tem katera polovica dreka

bolj smrdi: leva ali desna?

Trenutno

je na tapeti javna virtualna morala med

HHV in Lino

in prosim, da se držite teme!

:evilgrin:

........

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Trenutno

je na tapeti javna virtualna morala med

HHV in Lino

in prosim, da se držite teme!

:evilgrin:

........

:lol1:

Ne, ne Br. uno, se ne strinjam. To je že kar malo offtopics, ker špetirček, četudi takole javen, nima veze z javno moralo.

Bi pa verjetno imelo veze, če preusmerimo debato na lažno moralo, katero zganjajo živaloljubčki a'la Lina in Žverca, ko ob zrezku na talarju ali pašteto namazan ob televiziji, jokajo za vsako mačko, katero takorekoč zaradi samohranitve zgaziš na cesti.

Ko sem pred časom razpredal o vožnji v naseljih in dajal za primerjavo kako lahko hitro zaradi naših napak ubiijemo otroka, je :wacko: , sedaj pa bi izven naselij in povsod morali svoja življenja podrejati nagonskim reakcijam živali ali še huje šlampariji lastnikov mačk in psov!

E, temu se pa reče lažna morala, ki je prav frdamano na pohodu v javnost. :grim

No sedaj lahko naprej špetiramo on topics in še v duhu motorociklizma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, sedaj pa bi izven naselij in povsod morali svoja življenja podrejati nagonskim reakcijam živali ali še huje šlampariji lastnikov mačk in psov!

E, temu se pa reče lažna morala, ki je prav frdamano na pohodu v javnost. :grim

No sedaj lahko naprej špetiramo on topics in še v duhu motorociklizma.

Ne, ne povsod izven naselji...le tam kjer ni table ,,pozor divjad,,, ker če jo (divjo žival seveda kar potepuški maček ni) zbijete tam ne dobite nič, še plačate....tabel je pa toliko, da jih niti ne zaznamo več...torej nekdo si je pokril hrbet in tako velja, da le pse in mačke lahko zbijate brez kančka slabe vesti celo odškodnino boste dobili od brezbrižnih lastnikov, ki nimajo mačk doma na ketni. In potem jokajte za vsak nov zakon o kakšni prepovedi, ki posega v vašo svobodo. Drugače očitno ne gre, ker lastne pameti ali inicijative ni za pričakovat vam pač to ureja država s kazimi. In kazen je spet zadnji glid na verigi, ki ne posega v način razišljanja.

Sicer pa je statistika o prometnih nesrečah dovolj zgovorna o načinu vožnje pri nas tako, da se najbrž lahko nadejamo kakšni novi prepovedi ali vsaj večjim kaznim, pa ne verjamem, da bodo za to krive mačke, ki so tu le nesrečne žrtve, ki se znajdejo na napačnem kraju ob napačnem času, povejo pa dosti o etiki voznikov, seveda tistm, ki to sploh opazijo.

Sej 10.000 divjih živali, ki vsako leto končajo na naših cestah ali poginejo v mukah kje v bližini ni velika številka....in sploh ni vredna razmisleka kaj delamo narobe, važno da se jih naučimo zbijati s čim manj stresa za nas, itak da gre za žvau, tisto bedno bitje, ki nima tok pameti, da bi vedla kako se gre čez cesto, za razliko od nas, ustvarjenih po božji podobi, ki smo sami sebi dovolj in edini, ki imamo pravico soditi o bolečini ,seveda, ko se le ta dotakne nas, nič prej. Toliko o dvojni morali oz. hinavščini.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...6302&st=780

A ja zaradi tega ker morajo zavarovalnice izplačati toliko škode se bo najbrž zavarovanje dražilo in to z razlogom...na mizo bodo vrgli statistiko....pa bo spet jok in stok, da bi pa nekaj naredili sami, da se tega ne bi dogajo v takšnih številkah...to je pa že preveč, očitno pomagajo samo batine in ker smo civilizirana/moralana/etična družba so batine namenjene le denarnici in v ta koš pademo vsi....tudi jaz.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne povsod izven naselji...le tam kjer ni table ,,pozor divjad,,, ker če jo (divjo žival seveda kar potepuški maček ni) zbijete tam ne dobite nič, še plačate....tabel je pa toliko, da jih niti ne zaznamo več...torej nekdo si je pokril hrbet in tako velja, da le pse in mačke lahko zbijate brez kančka slabe vesti celo odškodnino boste dobili od brezbrižnih lastnikov, ki nimajo mačk doma na ketni. ...

Hi, hi, spet eno trabunjanje a'la nekdo ipd. :P

...A ja zaradi tega ker morajo zavarovalnice izplačati toliko škode se bo najbrž zavarovanje dražilo in to z razlogom...na mizo bodo vrgli statistiko....pa bo spet jok in stok, da bi pa nekaj naredili sami, da se tega ne bi dogajo v takšnih številkah...

Base, base, baseeeeee, klubaseee, basiceeeee! Ej. Lina, pa ti sploh prebereš kakšne base razmetavaš tlele? Mešaš base, rebrca pa še kračke povrh.

Hi, hi, kar tranbunjaj dalje, se boš sama našla kje črevca kvačkaš, če si kej pr' briht!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi, hi, spet eno trabunjanje a'la nekdo ipd. :P

Base, base, baseeeeee, klubaseee, basiceeeee! Ej. Lina, pa ti sploh prebereš kakšne base razmetavaš tlele? Mešaš base, rebrca pa še kračke povrh.

Hi, hi, kar tranbunjaj dalje, se boš sama našla kje črevca kvačkaš, če si kej pr' briht!

Se mi je zdel, da kaj dalj od svij in bas ne bo šlo...kmavz pač...poznam jih še ene par, ki vsakič neglede na temo slej, ko prej zavijejo na base, in svije (svinje po slovensko)in mast...so pa iz Polhovega gradca in vedno se konča ne glede na trud z basami, kje kdaj in kako se jih bo delalo.

Zato pa je na tem svetu tako kot je....zaleže le palica in korenček....morala in etika pa je le bedna lastnost kretenov, ki ne znajo gledati vse čez prizmo denarja.

škoda.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej

pred davnimi časi sem videw .. da malo spremenimo tole temo .. kako se je nekdo na cesti razsul

z avtom, ker je zaviral zaradi mačka. Mačku seveda ni bilo nič .. nalet je biw pa hud.

Veliko skrivljene pločevine in nekaj lažjih poškodb.

Od

takrat VEDNO, če vidim mačka ali psa pred avtom, NAJPREJ pogledam v ogledalo,

če za mano ni nikogar pa zaviram .. previdno, seveda, da me ne bi zaneslo.

Če pa kdo vozi za mano, pa enostavno peljem naprej

in od živali je odvisno ali se reši ali ne.

Moram priznati, da se jih nekaj NI rešilo.

A

sm zdej hud, obsojanja vreden kriminalc?

:blush:

Ne

gleda na to ali bo zdaj Lynčica (in še nekaj njenih somišljenic)

pripravilo grmado, da skurijo hudobnega coprnika imenovanega Br1

izjavljam,

da NIKOLI ne bom tvegal svojega življenja, življenja

drugih ljudi in svojega premoženja (vozila) zato,

ker se je sredi ceste v nepravem

trenutku znašel majhen srčkan mucek ali kužek.

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej

pred davnimi časi sem videw .. da malo spremenimo tole temo .. kako se je nekdo na cesti razsul

z avtom, ker je zaviral zaradi mačka. Mačku seveda ni bilo nič .. nalet je biw pa hud.

Veliko skrivljene pločevine in nekaj lažjih poškodb.

Od

takrat VEDNO, če vidim mačka ali psa pred avtom, NAJPREJ pogledam v ogledalo,

če za mano ni nikogar pa zaviram .. previdno, seveda, da me ne bi zaneslo.

Če pa kdo vozi za mano, pa enostavno peljem naprej

in od živali je odvisno ali se reši ali ne.

Moram priznati, da se jih nekaj NI rešilo.

A

sm zdej hud, obsojanja vreden kriminalc?

:blush:

Ne

gleda na to ali bo zdaj Lynčica (in še nekaj njenih somišljenic)

pripravilo grmado, da skurijo hudobnega coprnika imenovanega Br1

izjavljam,

da NIKOLI ne bom tvegal svojega življenja, življenja

drugih ljudi in svojega premoženja (vozila) zato,

ker se je sredi ceste v nepravem

trenutku znašel majhen srčkan mucek ali kužek.

:grrr

Zakaj bi pripravljala grmado?...se strinjam s tabo tudi jaz prvo preverim špegle ali bo un za mano lahko ustavil (nikoli nobenga dirkača za mano, ker me je že prehitel in nikoli še nisem zavirala na polno tik pred)...res pa je, se držim omejitve ok +10 si včasih privoščim tudi v naselju in tudi izven naselja ponoči, ko ni prometa in slabša vidljivost ne vozim do dovoljne hitrosti če mi teren tega ne dopušča in to ravno zaradi divjadi. ...vedno sem zadevo opazila prej in mi nagla rekcija ni bila potrebna. Tudi jaz bi v situaciji kot jo opisuješ ti, mačka pač povozila...AMAPAK še enkrat: še nikoli mi tega ni bilo potrebno. Bo sedaj jasno.

A ja tega me je navadil fotr, ko sem bila majhna mi je vedno razlagal kako pa kaj in seveda zakaj je v prometu potrebno to in ono, vedno z razlogom, da do kritičnih situacij SPLOH ne bi prišlo...zaradi moje varnosti ne zaradi bambijev. Jaz pa sem žal postala še tak človek, ki me pač trpljenje živih bitji gane najbrž bolj kot koga drugega, sploh ker bi ga lahko preprečili in za kaj takega ni potrebno prav veliko, mogoče le, da na cesti pozabimo na to, da se nam mudi, ker smo štartali z zamudo, ki jo potem nadoknadimo s tem, da ogržamo druge. Mogoče pa imam tega poln kufer zato, ker vedno ustavim in nesrečnežem pomagam, tudi po grabnih sem se že plazla, ko sem videla, da se je maček po prvih nogah odvlekel s ceste. Vsaj evtanazijo si je zaslužl ...aja mal črvc so mu čez rit ven gledal in maček je celo pot zamolklo jokal in predel tako na glas da me je bila prav groza (zakaj in kdaj mački predejo je sicer druga tema)....inekcijo sem plačala jaz ...in to po tarifi, ki jo imajo dežurni veterinarji :SS .

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi pripravljala grmado?...se strinjam s tabo ...

:kva2:

huh .. kar oddahniw sem si ..

BTW

imam eno tako sosedo, ki pomaga vse sorte ogroženim živawcam

in ji nikoli ni žal denarja za veterinarske barabe ..

zeloo v redu soseda - tako si pa lahko človek le želi:

vedno pripravljena pomagati vsakemu, ki mimo pride pa naj bo na dveh

ali štirih nogah.

Mislim

če smo že pri javni morali, da tudi to spada sem - od države bi lahko pričakovali

vsaj to, da takimle napow mrtvim žvalam, katerim je pisano samo še

pol ure ali dneva trpljenja in bolečin - da takim država špendira tisto

qrčefo injekcijo, ki tako ali tako v grosistični prodaji ne stane več kot

1 €.

...................

upam, da tole ni :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10.000 divjih živali, ki vsako leto končajo na naših cestah ....

mene pa zanima kaj vse se šteje pod divje živali? 10000? :huh: a žabe so vštete, pa ježki...? Muhe, komarji, muišice.. itd? Teh motoristi pobijemo ogromno. Vsaj sodeč po mojem vizirju in ostalem, že jih samo jaz pobijem v 7 mestnem številu... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj vse se šteje pod divje živali? 10000? :huh: a žabe so vštete, pa ježki...? Muhe, komarji, muišice.. itd? Teh motoristi pobijemo ogromno. Vsaj sodeč po mojem vizirju in ostalem, že jih samo jaz pobijem v 7 mestnem številu... :wacko:

To ti bo pa presvetla Lina razložila, ker se na to evidenco spozna uhaaaaaa bolje. Le glej, ko bo prištevala lose, svinje bradavičarke in belorepce, bo nekaj narobe!

Se mi je zdel, da kaj dalj od svij in bas ne bo šlo...kmavz pač...poznam jih še ene par, ki vsakič neglede na temo slej, ko prej zavijejo na base, in svije (svinje po slovensko)in mast...so pa iz Polhovega gradca in vedno se konča ne glede na trud z basami, kje kdaj in kako se jih bo delalo.

Zato pa je na tem svetu tako kot je....zaleže le palica in korenček....morala in etika pa je le bedna lastnost kretenov, ki ne znajo gledati vse čez prizmo denarja.

škoda.

Na base se je marostarca obesla in na basi je ostala. :lol1:

No, ti bom lepo počasi razložil. Posluš, na ta lev uh! Si čisto blizu? OK.

POJMA NIMAŠ, PA BUČE PRODAJAŠ. Pa base seveda!

Glede zav... ne, ne, ne bom še povedal, še malo se zakvačkaj!

No sedaj pa čakam, da boš še kakšne kmavze ( :blink: WTF is it?) z Ligojne ali Zaplane omenila. Pa nikar naprej do rid šibat, tam si se že zamerla, pa ti lahko kakšen mačka pod kolesa zabriše. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...6302&st=780

A ja zaradi tega ker morajo zavarovalnice izplačati toliko škode se bo najbrž zavarovanje dražilo in to z razlogom...na mizo bodo vrgli statistiko....pa bo spet jok in stok, da bi pa nekaj naredili sami, da se tega ne bi dogajo v takšnih številkah...to je pa že preveč, očitno pomagajo samo batine in ker smo civilizirana/moralana/etična družba so batine namenjene le denarnici in v ta koš pademo vsi....tudi jaz.

mene pa zanima kaj se vse šteje pod divje živali? 10000? :huh: a žabe so vštete, pa ježki...? Muhe, komarji, muišice.. itd? Teh motoristi, vsaj sodeč po mojem vizirju in ostalem, že samo jaz pobijem v 7 mestnem številu... :wacko:

mene pa zanima kaj vse se šteje pod divje živali? 10000? :huh: a žabe so vštete, pa ježki...? Muhe, komarji, muišice.. itd? Teh motoristi pobijemo ogromno. Vsaj sodeč po mojem vizirju in ostalem, že jih samo jaz pobijem v 7 mestnem številu... :wacko:

Odpri link, ki ga je nalepila ( http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...6302&st=780

) in ti bo jasno. Zanimivo je prebrati tudi HHV poste, ki so sledili. Ne vem ali ima trenutno alerijo na lino ali pa je šizofernik. :huh:

Popravljeno . Popravil peshi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ne vem ali ima trenutno alerijo na lino ali pa je šizofernik. :huh:

WTF is:

- alerija

- šizofernik

:eek:

Predno

karkoli odgovoriš in "pametuješ"

brez osnovne organske podlage

za zate tako nemogočo dejavnost,

ti iz srca priporočam poglobljen

študij pravopisja in

Horyotovih (HHV)

postov.

......................

Botukile enavirtualna budala

mojga frenda jebala

:slap:

lečakise

:evilgrin:

ps:

upam, da ti bo

spodnji txt bolj razumljiv

pps:

tebi

zaradi zgoraj navedenih vzrokov

seveda NE MORE priti na pamet

(kako bi le "nekaj nekam prišlo",

če tistega "nekam" ni)

da se Horčy in Lyinčy samo hecata

in sta drugače v več kot dobrih in prijateljskih odnosih??

:naughty:

:wub: :wub:

:photo:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kaj namiguješ? :huh:

Da se frendica & frend hecata .. kaj si pa ti misliw?

Še ka drugega?

:?

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF is:

- alerija

- šizofernik

:eek:

Predno

karkoli odgovoriš in "pametuješ"

brez osnovne organske podlage

za zate tako nemogočo dejavnost,

ti iz srca priporočam poglobljen

študij pravopisja in

Horyotovih (HHV)

postov.

......................

Botukile enavirtualna budala

mojga frenda jebala

:slap:

lečakise

:evilgrin:

ps:

upam, da ti bo

spodnji txt bolj razumljiv

pps:

tebi

zaradi zgoraj navedenih vzrokov

seveda NE MORE priti na pamet

(kako bi le "nekaj nekam prišlo",

če tistega "nekam" ni)

da se Horčy in Lyinčy samo hecata

in sta drugače v več kot dobrih in prijateljskih odnosih??

:naughty:

:wub: :wub:

:photo:

In ti druge učiš SLO pravopisa, ko se ga sam še najmanj držiš? Pa ti si še hujši kot naši politiki, ki nam zapovedujejo eno, sami pa delajo drugo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti druge učiš SLO pravopisa ..

Lobsy ..

daj poglej pod posteljo,

kjer si danes pozabiw svoj

smisel za zez ..

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj se vse šteje pod divje živali? 10000? :huh: a žabe so vštete, pa ježki...? Muhe, komarji, muišice.. itd? Teh motoristi, vsaj sodeč po mojem vizirju in ostalem, že samo jaz pobijem v 7 mestnem številu... :wacko:

mene pa zanima kaj vse se šteje pod divje živali? 10000? :huh: a žabe so vštete, pa ježki...? Muhe, komarji, muišice.. itd? Teh motoristi pobijemo ogromno. Vsaj sodeč po mojem vizirju in ostalem, že jih samo jaz pobijem v 7 mestnem številu... :wacko:

ljubi bog :lol1:

priporočam poglobljen

študij pravopisja....

pol nisi videl mojega posta.... mater sem bil cepljen včeraj :beer2: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobsy ..

daj poglej pod posteljo,

kjer si danes pozabiw svoj

smisel za zez ..

;)

Pa človek ima komaj dva posta. Je še čisto frišn, ti pa takoj v nizkem štartu s koleno v jajca, s pešico po zobah in z glavo po nosu. Ga boš ja čisto prestrašil. Že itak nam krvavo primanjkuje sogovornikov odkar so Gattolinota izgnali iz MS raja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že itak nam krvavo primanjkuje sogovornikov odkar so Gattolinota izgnali iz MS raja.

ja tip je res naštepal povprečno 32 objav na dan... brez pobrisanih seveda... :eek: zakaj pa je letel? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je brojči?...si odpru link al ga čem raje copy/ paste jaz osebno? Tudi tvoji komentarji, ki so sledili mojemu povzetku iz tednika VEČ niso bili ravno takšni kot danes. Res pa je, da ga HHV takrat ni zanikal, meni se zdi (bi rekla da vem, pa bo najbrž spet problem pri razumevanju), da jih ga je celo potrdil. Tebi pa pač ni pomembno napisano ampak reakcija HHV-ja in nato se ti vključiš v debato kot goreč zagovornik HHV-ja Don Kihot in Sančo pansa...s tem, da je Sančo vsaj vsake toliko podvomil vmentalno zdravje Dona (se mi zdi, da je bilo tako, ker je že več kot desetljetje od kar sem prebirala to knjigo.)

Torej moj post iz davnega 1.2.2006

Ne vem sicer če je tole točno za semle...ampak jagri...in divjad mi gre vsaj malo skupaj....in cifra povženih mi je STRAŠNA.

Leta 2004 je pod kolesi oz. na cesti končalo DOKAZANO cca 8500 divjih živali, realna števila pa je tam okoli 10.000. Najbolj so na udaru srne, zajci, lisice...ostale, ki so v naravi redkejše predtavljajo tudi na cesti sorazmerno manjši delež. Po domačih logih se suka cca 85.000 srnjakov, 5700 jih pobere cesta, povozi se od 15-20 medvedov ter nekaj sto večjih vrst (jeleni, prašiči), davek pa je tudi med mufloni, gamsi, risi. Manjše (kune, lisice, jazbeci, fazani, dihurji, jerebice, šoje, vevericae, kanje...ŽABE, ki pa niso vštete v teh 8500) divje živali največkrt ostanejo neopažene ali pa so tako zvožene, da se ne ve za katero sploh gre. Velik krvni davek med mladiči poberejo kosilnice in vzgoja monokultur potisne določeno vrsto v izginotje, pesticidi naredijo svoje.

Vozniki divjo žival pogosto smo ranijo in ta se odvleče v gozd kjer v mukah pogine. Tako ranjeno žival poiskušajo izslediti lovci s krvoslednimi psi...seveda če voznik nesrečo prijavi. Prijavljajo jih tisti, ki imajo zavarovanje za primer naleta divjadi oz, kadar pričakujejo povračilo škode. Za ostale primere ostanejo modro tiho ali pa jo vržejo v prtljažnik.

Živali, ki se pasejo.. pozimi najdejo hrano in tudi smrt na železniških tirih ali ob cestah, kjer jih privablja sol in kopnina, ki jo le ta naredi....povožena žival pa spet privabi mesojede.

Naša največja zavarovalnica je leta 2004 obravnavala 3300 nesreč z živalmi in izplačala za 570 miljonov odškodnin.

Znakov nihče ne jemlje resno zato poiskušajo zlasti lovske organizacije marsikaj, da bi se ta mrtvaški ples ustavil. Testirajo se kemična sredstva (vonj volka npr.) in zvočni in svetloni signali, ki se sprožijo na določenem odseku, ko se mu približuje vozilo...in te so 2004 testirali na najbolj nevernih odsekih v skupni dolžini 35 km.

Iz tednika VEČ...članek ...ŽIVALI NIMAJO IZPITA (krivi smo samo ljudje)

sledita tvoj post:

Ne

se preveč sekirat .. včasih so se pa med sabo požrle .. in ob umiranju jim ravno tako ni bilo luštn.

Samo, da takrat še niso tiskali časopisov, da bi praljudje doživljali to kot nekja groznega ..

to = tak planet, veš .. se ne da nič pomagat

in post HHV:

Da Lina, taka je ta žalostna reč. trance_13_cry.gif

Ko je zadeva že v tem topicu, naj še malo dodam. Pred časom in žal v nekaterih LD še danes, je bilo bistveno samo koliko divjadi je ostalo za odstrel. Za lovske užitke. K sreči se je z leti mentaliteta lovcev, njihovih zvez, na pritisk strokovnih sodelavcev in lovcem, ki jim ni mar samo streljanje, spremenila in danes se povožena divjad šteje k celotnemu odvzemu iz narave. Prej pa se je samo to kar so uplenili. Marsikje so tako prekomerno zmanjšali stalež. Kar pomeni, da če bi na cestah povožene in na travnikih pokošene, od psov raztrgane ipd. divjadi bilo toliko da bi število doseglo tistega, ki je planiran za odvzem iz okolja, se odstrela enostavno ne bi izvajalo. In prav je tako! Seveda se lovci trudijo take izgube čimbolj zmanjšati z raznimi ukrepi. Pa ne le zato, da ne bi bili prikrajšani lova. Zato ker je taka smrt mučna, nenaravna in nepotrebna. Povrhu pa ne prinese denarja, ki bi omogočal trajnostno gospodarjenje z divjadjo in s tem ohranitev divjadi in njihovega okolja.

No sedaj mi HHV očita base, Broj pa kot brezobi tiger grize ,,mimoidoče,,.

Res ste cvetke in priznam jaz največja budala, ki se ji ljubi ukvarjati s takimi primerki, ki menjajo mnenje kot ženske gate...vedno sveže in vedno druge.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je brojči?...

Lyntschitza ..

:wub:

tok slušna ksjezna ..

Pa

bi bi menda že lahko poštekala,

da te prow zato enumicenu dražimo ..

:naughty:

kse tokfino raspištoljačkaš

:photo:

in use zares wzameš

:slap:

sy prawm .. prow srčece si .. res, no ..

se nč ne hecam

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja...prav, pa hec.

Kot v primeru, ko ti ena kelnarca stalno premalo vrača ali kakšno rundo preveč pritisne, ko to opaziš ti reče: ,,oprostite sem se zmotila,,

Jaz pa ,,če rata, rata. Če ne, je pa pomota, a ne?,,

:winkiss:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!