Skoči na vsebino

Javna morala na pohodu


Insallah

Priporočene objave

S tem se bo največ obadal tisti, ki bo to dobil za ženo ali partnerico v kakšni drugi obliki. Kar se pa te faroške vlade tiče je pa živo sranje. Že tardeči so bili odbiti ampak ne toliko kot teli. Te pa res vsega hudiča sprejmejo in sklenejo, ko se kakšnemu ovratničkarju rit dvigne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kar se pa telih oblek tiče, ko vse hodi na pol nago še pri 10 stopinjah nad ničlo je pa že res malo preveč. Slej ko prej bo to vse bolano in popolnoma nuporabno. Pol jih bo pa vse peklo in bolelo! Še vedno raje pogledam žensko, k ma majco zatlačeno za gate, ker iz take vsaj kaj bo. No, to sem lahko počel sedaj pa že kakšno desetletje ne več.

:eek: Že celih 10 let tut pugledat ne morš več :? :blink: :cry:

Moje sožalje :huh: :headbang:

:hmm: Retorično vprašanje :evilgrin:

:wacko: A mogoče zdej fantke gledaš :? :naughty: :kva1: :kva2: :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in plača naj se ker??????????

Ker je to nenujna storitev. Nujne zdravstvene storitve so operacije, zdravljenje bolezni, ravnanje kosti...

Če se pa nek situiran par pri 26 še ne počuti zrelega za otroka, pa bi ga rad še malo žural, pa naj si kar plača splav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je to nenujna storitev. Nujne zdravstvene storitve so operacije, zdravljenje bolezni, ravnanje kosti...

:? :huh:

Če se pa nek situiran par pri 26 še ne počuti zrelega za otroka, pa bi ga rad še malo žural, pa naj si kar plača splav.

Ziher je nujna......cajta je slabe tri do pet tednov :evilgrin:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ful fino a ne Brihta ... na eni strani je potrebno doplačilo za kontracepcijske tablete, ki bodo itaq, če bojo kreteni še dolgo na vladi, 100% plačljive ... na drugi strani je pa tudi splav treba plačat ... na koncu pa bodo vse, ki seksajo pred poroko začeli zažigat na grmadah ... pa seveda boš moral za lasten sežig prej plačat ...

Ne, zastonjske tabletke podpiram, pa poceni kondome tut, pa una tabletka, k ubije zarodek v prvih nekaj dnevih naj bo tudi zastonj...

Ne mislim se spuščat v etičnost splava...to naj razčisti vsak pri sebi...definitivno pa to ne bo dvignilo rodnosti in iz te strani je to buča...velika buča...

Glede na to, da država recimo nima denarja, da bi vsi rakovi bolniki dobili biološka-tadraga zdravila...in da moramo plačati tudi za zobno protetiko (razen če ti ne fali cela vrsta zob...dobiš socjalno protezo...one size fits all) ...če bo iz tega spodrslaja (ene imajo kar letno karto za drsališče), ki ga je zakrivila brezbrižnost (upam, da v to drobničevo idejo niso vključena posilstva) prikapljal denar za zadeve, za katere v zdravstvu ni denarja...sem ZA...Tako kot bi morali dovoliti oplojevanje samskih žensk...pa magari kot plačljivo zadevo.

Se popolnoma strinjam s tabo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Že celih 10 let tut pugledat ne morš več :? :blink: :cry:

Moje sožalje :huh: :headbang:

:hmm: Retorično vprašanje :evilgrin:

:wacko: A mogoče zdej fantke gledaš :? :naughty: :kva1: :kva2: :lol1: :lol:

Na tele pedre sem jaz sila občutljiv, ker je izgleda moderno, da je že vsak drugi peder. In ne, niso mi všeč fatnki. Mam raje mer pri svoji kot pa da bi ga kje kaj sral. Sicer gre pa poamet po svoje oči pa po svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, zastonjske tabletke podpiram, pa poceni kondome tut, pa una tabletka, k ubije zarodek v prvih nekaj dnevih naj bo tudi zastonj...

:eek: :eek: ok Brihta ... verjetno bodo leta :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škofovska konferenca Slovenije trdi...........morala v Sloveniji je na psu!!!!!!!

Kakšen komentar na to :? :? :?

:angry: Glede na vse afere v krogih RKC že vedo kaj govorijo :devil:

:hmm: Samo, vse Slovence po svojem kopitu soditi, pa tudi ni OK :huh: :nono: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, zastonjske tabletke podpiram, pa poceni kondome tut, pa una tabletka, k ubije zarodek v prvih nekaj dnevih naj bo tudi zastonj...

Kondomi....cca 250 sit za kom

Tabletke...........ne me smejat

Drobnič......bo pa vse skupaj še podražil......ker RKC vse to prepoveduje.......

Po nauku RKC je edina dovoljena kontracepcija......VZDRŽNOST

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jojjjjjjjjj......sam d se ti nau slučajno zalomil.

Pol bo pa jok in stok.

:evilgrin:

Če bi zdele saša zanosila bi bil proti splavu. Se o tem veliko pogovarjava. S tem da je ona stara 20 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi zdele saša zanosila bi bil proti splavu. Se o tem veliko pogovarjava. S tem da je ona stara 20 let.

Oprosti........veš, da te mam rad......ampak si kronani cepec.....če to resno misliš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malega imaš, če si korkoli pri močeh v manj kot dveh minutah narejenega. Samo pol je pa jeba! Sploh pa pri taki vladi kot je zdej! Ko bodo verjetno še davek na otroke dali, ker so oni naše največje bogastvo!!! :BUA: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: ok Brihta ... verjetno bodo leta :eek: :eek:

Kaj spet :?

Oprosti........veš, da te mam rad......ampak si kronani cepec.....če to resno misliš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ni panike. Ampak ona ima redno službo, imava stanovanje, jaz imam tudi 100.000 rednega mesečnega dohodka. Se je da planiram otroka, ampak če bi se že zgodilo bi prepustil odločitev Saši. Nikoli je ne bi silil v splav. Prej bi bil za to, da obdrži otroka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj spet :?

Ni panike. Ampak ona ima redno službo, imava stanovanje, jaz imam tudi 100.000 rednega mesečnega dohodka. Se je da planiram otroka, ampak če bi se že zgodilo bi prepustil odločitev Saši. Nikoli je ne bi silil v splav. Prej bi bil za to, da obdrži otroka.

Torej lahko že kamot kandidiraš za poslanca, župana ali predsednika :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj spet :?

Ni panike. Ampak ona ima redno službo, imava stanovanje, jaz imam tudi 100.000 rednega mesečnega dohodka. Se je da planiram otroka, ampak če bi se že zgodilo bi prepustil odločitev Saši. Nikoli je ne bi silil v splav. Prej bi bil za to, da obdrži otroka.

Ma sej maš prou.........najprimernejša leta za otroke so......takrat.....ko si še otrok.....ker se ne zavedaš....kaj te čaka :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kondomi....cca 250 sit za kom

Tabletke...........ne me smejat

Drobnič......bo pa vse skupaj še podražil......ker RKC vse to prepoveduje.......

Ja sej sem reku da sem proti podražitvi kontracepcije. Morali bi jo še poceniti.

Ma sej maš prou.........najprimernejša leta za otroke so......takrat.....ko si še otrok.....ker se ne zavedaš....kaj te čaka :devil:

Otrok pa si, dokler nimaš otrok. Kako zanimivo :D

Imam sošolce stare po 30 let, pa so kvečjemu manj resni in odgovorni od mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej sem reku da sem proti podražitvi kontracepcije. Morali bi jo še poceniti.

Beri dalje in ti bo jasno.....zakaj je ne bodo pocenili!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej lahko že kamot kandidiraš za poslanca, župana ali predsednika :grim

Župan bi pa res bil :grim

Beri dalje in ti bo jasno.....zakaj je ne bodo pocenili!!!!!!!!!!!!!!!!

Nisem rekel da jo bodo, ampak da jaz podpiram pocenitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej sem reku da sem proti podražitvi kontracepcije. Morali bi jo še poceniti.

Otrok pa si, dokler nimaš otrok. Kako zanimivo :D

Imam sošolce stare po 30 let, pa so kvečjemu manj resni in odgovorni od mene.

Veš.......lej ga vraga.....tut jaz sem meu froca pr 25........ :slap: :slap:

Dej no........pust ji mal žvet........pa 100KSIT mej na lagerju......pa ne za gume pa servis :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš.......lej ga vraga.....tut jaz sem meu froca pr 25........ :slap: :slap:

Dej no........pust ji mal žvet........pa 100KSIT mej na lagerju......pa ne za gume pa servis :devil:

Men je že pri 25 ratal dva pridelati. Pridelal in polnil by Pike :evilgrin: . 100 jurjev je malo, toliko bodo samo plenice pa čaji pa razni frutki koštali na mesec, pa vse mogoče kremice in takšne pa drugačne cunje itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti je žal :blink:

Takrat je bil kruti komunizem na oblasti......in človek....pravzaprav par.....si je otroka lahko privoščil :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti je žal :blink:

Najbolj fino se mi je zdelo, ko se je mali naučil malo kletvic v smisli p... materna in to kar smiselno uporabljal :grim . Pa nisem jaz učil! :krneki:

Takrat je bil kruti komunizem na oblasti......in človek....pravzaprav par.....si je otroka lahko privoščil :grim :grim

Moji pridelani v kapitalizmu še kar vztrajajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj fino se mi je zdelo, ko se je mali naučil malo kletvic v smisli p... materna in to kar smiselno uporabljal :grim . Pa nisem jaz učil! :krneki:

:huh: :huh: Pri "verouku" morda:? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!