Skoči na vsebino

Javna morala na pohodu


Insallah

Priporočene objave

Ta strah pred jutrišnjim dnem je že star. Verjetno se je tudi tvoj dedek spraševal, kako bo z Klimro.

Žal te bom razočaral......takrat je bila najsvetejša beseda........JUTRI....RZVOJ.....BLAGINJA.....SFRJ.........in bil je prepričan, da ima Klimbra pred seboj SVETLO bodočnost.

A jo ti morda vidiš...... :? :? :?

Jaz je ne :alien1:

Pa še ena Drobničeva cvetka......v vrtce naj se zaposli neizobražene ženske....itd......Vrtci so itaQ samo prostor, kjer se pazi na otroke....da se v navadi današnjega časa....ne pokoljejo med seboj.

Pa ta je totalni kreten......imbecil.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Zato sem jaz že dolgo nazaj napisal (malo v hecu), da bi morali uvesti reformo. Človek, z enim potomcem dobi 50%pokojnine, človek z 2 otrokoma ali več pa 100% pokojnine.

Pa tudi za marsikatero žensko je nevarno imeti otroka, saj ne vejo kako in če bodo sploh še imele službo po končani porodniški dobi. In to je res velik problem.

Brihta zdej pa nehaj klobasat take kozlarije no ... :headbang: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jo ti morda vidiš...... :? :? :?

Jaz je ne :alien1:

Pa še ena Drobničeva cvetka......v vrtce naj se zaposli neizobražene ženske....itd......Vrtci so itaQ samo prostor, kjer se pazi na otroke....da se v navadi današnjega časa....ne pokoljejo med seboj.

Pa ta je totalni kreten......imbecil.......

1. Ne. Dopuščam pa tudi možnost da bo. Nisem pa prepričan da bo.

2. Moja mati je vzgojiteljica, sem včasih tam na obisku in poznam vzgojiteljice. Izobrazba ni pogoj, da si dobra vzojiteljica. Pomaga pa :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ne. Dopuščam pa tudi možnost da bo. Nisem pa prepričan da bo.

2. Moja mati je vzgojiteljica, sem včasih tam na obisku in poznam vzgojiteljice. Izobrazba ni pogoj, da si dobra vzojiteljica. Pomaga pa :grim

Verjemi........izobrazba in veselje........=dobra vzgojiteljica.....

Živel in bil 20 let vzgajan od take...... :blush:

Trditev, da je vrtec zgolj....daly care place......je vrhunec bebavosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi........izobrazba in veselje........=dobra vzgojiteljica.....

Živel in bil 20 let vzgajan od take...... :blush:

Trditev, da je vrtec zgolj....daly care place......je vrhunec bebavosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Glede na to, da otrok preživi več budnega časa preživi v vrtcu kot doma, je res bedasta trditev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj........kako dvolično......je zavzemanje države za starševstvo.

Se morda....kdo od staršev....še spominja........da smo v obdobju....."kao" rdeče vlade vsi dobivali cca3jurje otroškega dodatka.....takrat se je imenoval univerzalni strševski dodatek.......

Danes.....ko se tačrni tako tolčejo po prsih.....jaz....kot samohranilec....s povprečno plačo.......ne dobim niti tolarja.......oziroma.......moral bi imeti najmanj dva otroka, da bi dobil minimalca.........in to je spodbujanje rodnosti :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ in razgrajači me ne presenečajo. Bilo je pričakovano, vse kar počnejo ... što ste volili, ste izvolili ... jebat ga ... drugače pa kar se STRATEGIJE RODNOSTI tiče ... predlagam, da si jo preberete ... če se vam pa ne da glodat tega špeha (kar se večini ne da, pri vseh sprejetih strategijah, in kar je velika škoda, ker potem klobaste neumnosti po dolgem in po čez) pa prebirite vsaj tale KOMENTAR ŽENSKE pa potem blejajte dalje ...

no, sem prebrala podrobno ta odstavek v Strategiji rodnosti tiče. S prvim delom se popolnoma strinjam:

4.3.3 Vzpostaviti učinkovit sistem pomoči nosečnicam in mladim materam v

stiski, ki razmišljajo o prekinitvi nosečnosti

Pristojni organi poskrbijo za celovit in učinkovit sistem pomoči materam, ki se ob

začetku svoje nosečnosti znajdejo v stiski. Bodisi zaradi novice o lažjih ali težjih

anomalijah ploda, bodisi zaradi drugih osebnih in družinskih težav, zaradi katerih

premišljuje o prekinitvi nosečnosti.

Pristojni organi zato uvedejo obvezne posvetovalnice in obvezni čas za razmislek

pred dokončno odločitvijo glede nujnosti umetne prekinitve nosečnosti (npr. 1 teden).

Med prvim obiskom pri ginekologu, ob katerem nosečnica izrazi željo po umetni

prekinitvi nosečnosti in dejansko napotitvijo na poseg umetne prekinitve nosečnosti,

bo moral biti predpisan čas (odvisno od trajanja nosečnosti), da bo nosečnica

temeljito razmislila in se v tem času udeleževala obveznega svetovanja s strokovnimi

delavci (psiholog, socialni delavec) ter se seznanila z oblikami pomoči (začasna

namestitev, denarne pomoči idr.) in možnostmi namestitve otroka v primeru, če ga ne

želi obdržati (rejništvo, posvojitve). Prav tako je nosečnicam, ki se zaradi kakršnihkoli

razlogov odločajo za splav, potrebno jasno predstaviti dejstvo, da omenjeni poseg

predstavlja znatno tveganje za nastanek ne samo fizičnih temveč predvsem psihičnih

motenj. Potrebno je prenehati si zatiskati oči pred številnimi ženami, ki se po

prekinitvi nosečnosti znajdejo v hudi duhovni in duševni stiski, ki se mnogokrat kažejo

tudi v psihičnih motnjah.

4.3.4 Plačilo splava

Pristojni organ poostri standarde zdravniške komisije, ki obravnavajo predlagane

splave. Država krije stroške splava samo v primeru, da je ta po oceni zdravniške

komisije nujen za zdravje nosečnice. V nasprotnem primeru se prekinitev nosečnosti

izvede na stroške nosečnice.[b/]

z odstavkom 4.3.4. pa se nikakor ne morem strinjati. Namreč če dajo čas nosečnici, da se odloči, da ji ponudijo vse pomoči in se še vseeno odloči za splav, potem bi morala biti to njena pravica, saj je splav v RS še vedno legalen in za to ne bi smela plačevati stroškov postopka. Zdi se mi bolj logično, da bi mogoče plačale ženske, ki imajo za sabo že mogoče drugo ali tretjo nezaželjeno nosečnost in splav in se zaradi lastne neodgovornosti odločajo za ponovni splav, zagotovo pa ne ženske, ki se jim je pač zalomilo in se prvič odločajo za ta poseg.

kar se odstavka 4.4.4. tiče, sestre definitivno niso problem, saj sem ravno tri dni prebila v bolnici in so izredno prijazne, bolj problematični so zdravniki, ki ti ne obrazložijo zadev razen, če jim ne zatežiš, da ti povejo, kaj se dogaja......

odstavek 4.5.3 je kretenizem. Represivni organi naj poskrbijo, da se bodo zadeve sprotno reševale, prav tako ostali organi države, nikakor pa ne podpiram vtikanje države v medije in poročanje.

Sicer pa v osnovi program kot tak ni slab, le težko ga bo izvajati. Predvsem zaradi bremena, ki si ga RS daje na pleča, kar se tiče plačevanja in finančne pomoči mladim družinam. Na žalost mislim, da je vse skupaj le dobra ideja, ki ni realna in katere v današnjih časih ni mogoče realizirati.

Je pa tudi predlog v mnogih stvareh si kontradiktoren. Oz. predlog kot tak ne, bolj si je država s svojimi komentarji in dejanji. Po eni strani mislijo pomagati ženskam, da bi se odločile za polovični delovni čas samo zato, da bodo rojevale otroke, po drugi strani pa popuščajo delodajalcem na področju neplačevanja malice in prevoza. Kaj ti potem pomaga, da ti država povrne stroške prevoza, če pa ti ga delodajalec že v osnovi vzame.... in te kontradiktornosti je še veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je to nenujna storitev. Nujne zdravstvene storitve so operacije, zdravljenje bolezni, ravnanje kosti...

Če se pa nek situiran par pri 26 še ne počuti zrelega za otroka, pa bi ga rad še malo žural, pa naj si kar plača splav.

OK popravi me z statistiko ampak mislim da je malo parov, sploh 26. letnih kjer delajo splav če ga pa že pa verjetno ker je kontracepcija odpovedala. verjetno je večina splavov pri ženskah brez resnih partnerjev (tudi take kjer se moški ne šteje za "ready" štejem kot neresne partnerje), sploh pa so verjetno mlajše kot 26.

tako razmišlanje je bedarija, potem bi bilo potrebno plačati vsako zdravstveno "stanje" ki ga zakriviš z neodgovornim ravnjanjem. torej prosim tudi vse operacije debeluhov ki jim peša srce, pa rakastih kadilcev in zjebanih alkoholikov!

lahko pa gremo naprej in damo zraven še kakega motorista na rehabilitaciji - kdo pa ga je silil na motor, poflikajmo ga da ne izkrvavi, rehabilitacijo in ostalo pa naj plača sam če še hoče hodi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi država mladim (samskim ženskam ali parom) pomagala tako da so ob rojstvu otroka recimo prve 3 leta oproščeni plačila prispevkov za PIZ,.....

tako bi delodajalec lahko delavcu nakazal celotno bruto plačo, namesto da gre krepki del državi? delodajalci bi se strinjali, država pa bi bila na slabšem ampak bi pa bilo bolj simpl pa še direktna spodbuda bi bila :whistle:

seveda pa bi sprejeli zakon da delodajalec ne sme naenkrat znižat bruto plače :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in tole

je bedarija. sicer ne na prvi pogled, amapk je.

izobrazba ženske nima absolutno nobene veze z željo po otroku. ima pa vezo z odločitvijo, ker se bo izobražena morda malce prej vprašala, če bo tega pamža sploh mela kam vtaknit medtem ko je v službi (klobasa o karierizmu je prava cvetka- večina slovenski žensko hodi v službo - s srednjo, osnovno ali visoko izobrazbo in imajo vse enake tezave z dnevnim varstvom otrok)

toda ženske imajo željo, ali pa je nimajo neglede na izobrazbo.

torej hoče vlada slovenije vzpodbujat prenagljene odločitve žensk za otroka, čeprav mu mogoče sploh ne bodo kos v danih situacijah. in potem se bo otroke dajalo v posvojitev temu in onemu in tretjemu (na koncu pa nikomur ker nihče ne bo dovolj dobro situiran, premlad, premalo bla bla bla), se jih valjalo po slovensko učinkovitih zavodih in podobno sranje....

sicer se s tvojim prejšnjim odstavkom v večini strinjam, bom pa vseeno tu dodala nekaj. Kar je napisano je v bistvu čisto res. Problem izobraženih žensk ni v izobrazbi sami, ampak predvsem v tem, da se ne odločajo za otroka v času izobraževanja ali delanja kariere, potem pa imajo ženske problem zanositi. Hormonska slika ženske se iz leta vleto veliko slabša in mora veliko žensk skozi pekel, da pride do vsaj enega otroka. Kot sem že prej omenila, sem bila ravno zadnje tri dni v bolnici na ginekologiji in sem spoznala od 6. žensk eno, ki je zanosila preko osemenitve (stara 35. let), eno 27. letnico, ki ima že enega otroka, a je že dvakrat imela izvenmaternično nosečnost, sedaj celo spontatni splav in je ostala brez obeh jajcevodov in štiri punce vse stare 30+, ki hodijo na razne preglede (trenutno so bile na pregledu prevodnosti jajcevodov), kasneje pa jih čaka hormonska terapija, s katero bodo MOGOČE zanosile. Starejše kot so ženske, več je teh primerov, čeprav se zaradi "degeneriranosti" žensk dogaja tudi izredno mladim ženskam - le v povprečju jih je manj.

Zato tega nisem jemala kot neko mačistično prigovarjanje ljudi o neizobraževanju žensk, ampak zgolj kot golo realnost. Mogoče pa se motim...... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oz domneva, da se spodobi biti jezen :yes:

In zakaj nebi bil........načeloma se ne spuščam v veleumne pogruntavščine naših "velmož".....ampak....določenene stvari me pa sezujejo......

Tolk enga kretenizma in bebavosti.....kot jo je sposoben sproducirati ta degen......že dolgo nisem zasledil.....sicer pa.....

Wale je enkrat rekla.....Klimbra je itaQ mal čudn......moral bi bit punčka!!!! :blush:

sicer se s tvojim prejšnjim odstavkom v večini strinjam, bom pa vseeno tu dodala nekaj. Kar je napisano je v bistvu čisto res. Problem izobraženih žensk ni v izobrazbi sami, ampak predvsem v tem, da se ne odločajo za otroka v času izobraževanja ali delanja kariere, potem pa imajo ženske problem zanositi. Hormonska slika ženske se iz leta vleto veliko slabša in mora veliko žensk skozi pekel, da pride do vsaj enega otroka. Kot sem že prej omenila, sem bila ravno zadnje tri dni v bolnici na ginekologiji in sem spoznala od 6. žensk eno, ki je zanosila preko osemenitve (stara 35. let), eno 27. letnico, ki ima že enega otroka, a je že dvakrat imela izvenmaternično nosečnost, sedaj celo spontatni splav in je ostala brez obeh jajcevodov in štiri punce vse stare 30+, ki hodijo na razne preglede (trenutno so bile na pregledu prevodnosti jajcevodov), kasneje pa jih čaka hormonska terapija, s katero bodo MOGOČE zanosile. Starejše kot so ženske, več je teh primerov, čeprav se zaradi "degeneriranosti" žensk dogaja tudi izredno mladim ženskam - le v povprečju jih je manj.

Zato tega nisem jemala kot neko mačistično prigovarjanje ljudi o neizobraževanju žensk, ampak zgolj kot golo realnost. Mogoče pa se motim...... :wacko:

Pupa.....kako ZELOOOOOOOOOOOOOOOO.....se motiš.

Ženske z nižjo izobrazbo......mnooooooooooogoooooooooooooo prej izgubijo službo v fabriki, ko zanosijo.......kot pa izobražene.......visoko izobražene.

Kanon futr.....a ti ta beseda kej pomeni....... :doze:

BTW.....a si preverjala njihovo izobrazbo????

Na ginekološki se zdravijo tiste, ki to potrebujejo!!!!!!!! Ne glede na izobrazbo....torej?????

Ni malo mamic.......pri 40-ih letih.......in ni malo žensk, ki pri tej starosti.....in več.....z lahkoto zanosijo!!!!!

Drobnič je pač kreten prve vrste.........in ne loči osnov......in to naj bi bil CELO doktor........česa se sprašujem :doze: :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se pa ti razburjaš? si prebral ves program, ali sklepaš samo iz tistega, kar sem citirala?

Se mi zdi, da si samo tisto, kar sem citirala, sicer bi malo bolj razumel, kaj sem napisala.......... zato niti ne bom komentirala tvojih izjav..........

Pervy :OK: sploh ne bi bilo slabo. Ampak to bi delovalo LE če bi država resnično imela sistem, kako uresničevati, kar je napisano v tem programu. Ker pa tega seveda ne dela in samo nabija in se dela lepo, pa ti kar sanjaj o bruto plači na tvojem računu........ .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se pa ti razburjaš? si prebral ves program, ali sklepaš samo iz tistega, kar sem citirala?

Se mi zdi, da si samo tisto, kar sem citirala, sicer bi malo bolj razumel, kaj sem napisala.......... zato niti ne bom komentirala tvojih izjav..........

Pervy :OK: sploh ne bi bilo slabo. Ampak to bi delovalo LE če bi država resnično imela sistem, kako uresničevati, kar je napisano v tem programu. Ker pa tega seveda ne dela in samo nabija in se dela lepo, pa ti kar sanjaj o bruto plači na tvojem računu........ .)

Prebral celega.

Able,bable......

Inetrnet ima neverjetne sposobnosti........in po mejlih se marsikaj dobi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj nebi bil........načeloma se ne spuščam v veleumne pogruntavščine naših "velmož".....ampak....določenene stvari me pa sezujejo......

Tolk enga kretenizma in bebavosti.....kot jo je sposoben sproducirati ta degen......že dolgo nisem zasledil.....sicer pa.....

Wale je enkrat rekla.....Klimbra je itaQ mal čudn......moral bi bit punčka!!!! :blush:

Pupa.....kako ZELOOOOOOOOOOOOOOOO.....se motiš.

Ženske z nižjo izobrazbo......mnooooooooooogoooooooooooooo prej izgubijo službo v fabriki, ko zanosijo.......kot pa izobražene.......visoko izobražene.

Kanon futr.....a ti ta beseda kej pomeni....... :doze:

BTW.....a si preverjala njihovo izobrazbo????

Na ginekološki se zdravijo tiste, ki to potrebujejo!!!!!!!! Ne glede na izobrazbo....torej?????

Ni malo mamic.......pri 40-ih letih.......in ni malo žensk, ki pri tej starosti.....in več.....z lahkoto zanosijo!!!!!

Drobnič je pač kreten prve vrste.........in ne loči osnov......in to naj bi bil CELO doktor........česa se sprašujem :doze: :doze: :doze:

kje sem omenila, da so izobražene ženske kanonfuter?? oz. zakaj neizobražene ženske ne bi bile kanon futer? pa kaj ti res prebereš, kaj napišem, ali samo malo kontro mečeš, ker nimaš nič pametnega početi??

Če mogoče še nisi poštudiral, se mi zdi Drobnič en kreten, ki bi bil v prvi vrsti za zažig na grmadi. Zato prosim preberi realno vse, kar sem napisala, pa boš mogoče sedaj lažje doumel moje pisanje, ok?

oz. še prej bi res rabila, da bi mi obrazložil ves tvoj zadnji prispevek, zakaj si ga sploh napisal, saj nima nič veze s tem, kar sem sama pisala........... Očitno mi nosečnost škoduje in te ne razumem niti za sekundo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje sem omenila, da so izobražene ženske kanonfuter?? oz. zakaj neizobražene ženske ne bi bile kanon futer? pa kaj ti res prebereš, kaj napišem, ali samo malo kontro mečeš, ker nimaš nič pametnega početi??

Če mogoče še nisi poštudiral, se mi zdi Drobnič en kreten, ki bi bil v prvi vrsti za zažig na grmadi. Zato prosim preberi realno vse, kar sem napisala, pa boš mogoče sedaj lažje doumel moje pisanje, ok?

oz. še prej bi res rabila, da bi mi obrazložil ves tvoj zadnji prispevek, zakaj si ga sploh napisal, saj nima nič veze s tem, kar sem sama pisala........... Očitno mi nosečnost škoduje in te ne razumem niti za sekundo.

Pupa.....kanon futer........je pešadija....najnižji rang vojske....torej.....preneseno v real life.......delavke z delno oziroma samo osnovno šolo!!!!!!

Ja.......vem, da ti gre na živce.......ampak.....v njegovih idiotizmih še vedno najdeš dobre stvari, ki pa niso nič drugega, kot politične.....versko obarvane.....floskule.!!!!!!

Sej te mam rad......resnično :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa.....kanon futer........je pešadija....najnižji rang vojske....torej.....preneseno v real life.......delavke z delno oziroma samo osnovno šolo!!!!!!

Ja.......vem, da ti gre na živce.......ampak.....v njeg ovih idiotizmih še vedno najdeš dobre stvari, ki pa niso nič drugega, kot politične.....versko obarvane.....floskule.!!!!!!

Sej te mam rad......resnično :blush:

no super... to sicer sem vedela, kar pomeni, da mi tega ne bi bilo treba razlagati. Ampak lep začetek. Sedaj mi pa še povej, kam to paše glede na moje pisanje o izobraženih ženskah, ki se najprej posvečajo izobrazbi in karieri, potem jim pa mati narava malo ponagaja?

Če boš to znal notri uvrstiti in bo celo smiselno bo fino, da bom končno razumela.

Ja, še vedno mislim, da so notri dobre stvari, ki bi bile koristne, če bi bile možne delovanja. to pa sem tudi takoj napisala, da niso možne. Recimo ravno debate o vrtcih bi bile super. Zakaj? Sedaj moraš dodatno plačevati vrtec, če daš otroka vanj in ni v tvoji občini. Če bi to držalo, da bi spodbujali, da bi bili primerni vrtci tisti, ki so bližje moji službi bi bilo odlično. Jaz namreč delam v CE, živim v MB in bi mi pasalo iz večih razlogov:

1. ne bi mi bilo treba otroka zelo zgodaj zjutraj spraviti v vrtec, da bi tudi sebe potem uredila za službo.

2. tudi jutranjih 45. minut, ko se peljem v službo bi prida izkoristila s čvekanjem z otrokom, pa čeprav med vožnjo.

3. otroka bi vsaj 45. minut prej vzela iz vrtca, kar pomeni, da bi na dan samo za vožnjo preživela uro in pol več časa skupaj.

4. ne bi ko sneta sekira letela iz vrtca, da bi ga pobrala še pravočasno, da mi ne zaračunajo (zelo mastno) vsko dodatno uro, ko je otrok v vrtcu

in še bi lahko naštevala......

zato še vedno trdim, da se notri kar nekaj pametnega najde, samo tega pri nas ni mogoče izvesti in je čista utopija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emeni ...

In vsi naslednji posti.

Tudi sam sem enakega ali vsaj podobnega mišlenja.

Še prej pa predlagam majhen test: sposodi si za kakega pol leta otroka. Majcenega, vreščečega, pokakanega in vse kar sodi zraven. In ko ga boš vrnil, bo ravno pravšnji čas, da preveriš realnost svoje želje. :)

Ma to so malenkosti. Hudič nastane, ko postane večji. Bi šel na furo z mopijem, pa ga ni, ker ga je vzel froc. Bi šel zvečer v gostilno na pijačo z avtom, ga ni ker je froc v disku. Pridem peš iz gostilne in bi si malo spočil za računalnikom, zašpilal karte, pa ne gre, ker je froc na MSNju. Itd., itd.

Res je. Zato sem jaz že dolgo nazaj napisal (malo v hecu), da bi morali uvesti reformo. Človek, z enim potomcem dobi 50%pokojnine, človek z 2 otrokoma ali več pa 100% pokojnine.

Pa tudi za marsikatero žensko je nevarno imeti otroka, saj ne vejo kako in če bodo sploh še imele službo po končani porodniški dobi. In to je res velik problem.

A neplodnim, homičem in župnikom pa šus v čelo, ko bo čas za penzijo?

Eeee koliko samskih žensk bi rado umetno zanosilo? A one pa ne bodo dvignile slovenske natalitete? Odkod se jemlejo tako tupi ministri :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeee koliko samskih žensk bi rado umetno zanosilo? A one pa ne bodo dvignile slovenske natalitete? Odkod se jemlejo tako tupi ministri :headbang:

s tem se ne bi mogla bolj strinjati. Ampak takrat so bile to samo nagravžne lezbače, ki so tako grde, da jih še moški noče podreti in motene frigidne feministke, ki bodo z lastnim razmišljanjem uničevale otroka...... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko razmišljaš tako ... jaz pa kot situirana 32-letnica še vedno mislim, da je otrok eden največjih življenjskih projektov, ki ga ne moreš obravnavat kot štruco kruha ali kot nekaj samoumevnega ... in niti ne mislim dalje o tem razpredat, ker je otrok subjektivna odločitev posameznika ...

:OK: :worship: :worship:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!