Skoči na vsebino

Javna morala na pohodu


Insallah

Priporočene objave

s tem se ne bi mogla bolj strinjati. Ampak takrat so bile to samo nagravžne lezbače, ki so tako grde, da jih še moški noče podreti in motene frigidne feministke, ki bodo z lastnim razmišljanjem uničevale otroka...... :BUA:

Pupsy my man .. ko se vidiva, dobiš en šnops .. če pa ga ne boš marawa pa Cockto

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu je.

a je tudi, če mama doma kuha kosilo, otrok pa v dnevni sobi gleda televizijo pa na vsake toliko časa mama zateži otroku, naj gre raje domačo nalogo delat? Ne me narobe razumeti, te ne napadam. Hočem povedati le, da nažalost tega vedno manj in da smo včasih lahko veseli, da jih vidimo preden grejo spat, kaj šele, da bi z njim med tednom imel ne vem koliko časa za skupno preživljanje.

Zato mi je tudi teh 45. minut veliko boljše kot nič.....

Pupsy my man .. ko se vidiva, dobiš en šnops .. če pa ga ne boš marawa pa Cockto

:OK:

glede na to, da sem bila danes že parkrat narobe razumljena, bi rada poudarila, da se mi je zdelo grozno, da so samskim ženskam ukinili pravico do oploditve zaradi takih izjav primitivcev.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem, da so se stroški povečali. In zato ženske ne vejo, če bodo kos vzgoji otroka v danih situacijah.

:eek: :eek: :eek: brihta ,če bi jaz bila tvoja punca, bi ti že včeraj ušla...... :chase:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse mame med prevajalke - te imajo v glavnem dovolj časa za svoje bejbite

:yes:

:eek: :eek: :eek: brihta ,če bi jaz bila tvoja punca, bi ti že včeraj ušla...... :chase:

dr.looney :devil:

dobro da nisi - potem bi biw Bryhtič žalosten fnt

:cry:

glede na to, da sem bila danes že parkrat narobe razumljena, bi rada poudarila, da se mi je zdelo grozno, da so samskim ženskam ukinili pravico do oploditve zaradi takih izjav primitivcev.......

ys tut narobe razumljen ...

:cry:

tkole išče pušten fnt izgovor,

da pošteno punco povabi na

pošten šnops .. evo .. pol pa

takele mora čitat

:grrr

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse mame med prevajalke - te imajo v glavnem dovolj časa za svoje bejbite

:yes:

dobro da nisi - potem bi biw Bryhtič žalosten fnt

:cry:

ys tut narobe razumljen ...

:cry:

tkole išče pušten fnt izgovor,

da pošteno punco povabi na

pošten šnops .. evo .. pol pa

takele mora čitat

:grrr

jah a veš... u blaženem času ne smem šnopca pit :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic:

Čudno se mi zdi, da je prav zdaj, ko je prišel v javnost Osnutek strategije za povečanje rodnosti, dal JJ Drobniču rok do polnoči, da odstopi. Razlogi, začuda, ne bodo osebni ampak nedoseganje pričakovanih delovnih rezultatov.

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah a veš... u blaženem času ne smem šnopca pit :wacko:

Cockto pa lahka - kenede

kaj pa ena poštena Cockta?

:hmm:

Malo :topic:

Čudno se mi zdi, da je prav zdaj, ko je prišel v javnost Osnutek strategije za povečanje rodnosti, dal JJ Drobniču rok do polnoči, da odstopi. Razlogi, začuda, ne bodo osebni ampak nedoseganje pričakovanih delovnih rezultatov.

Mogoče pa Drobnič ni uspel zadovoljiti JJ-ja

:blush:

qrcpamoralapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko razmišljaš tako ... jaz pa kot situirana 32-letnica še vedno mislim, da je otrok eden največjih življenjskih projektov, ki ga ne moreš obravnavat kot štruco kruha ali kot nekaj samoumevnega ... in niti ne mislim dalje o tem razpredat, ker je otrok subjektivna odločitev posameznika ...

in kot je rekla moja mama, če preveč planiraš in razmišljaš ni nikoli pravi trenutek, potem pa se nekega dneva zaveš da si preko 40 pa še vedno nisi dosegel vsega kar misliš da je potrebno preden se lotiš tega "projekta"!

pa še kako prav je imela, sedaj vidim da bi za uresničitev vseh mojih načrtov kaj bom še naredil in ustvaril prej moral dočakati 100 let. sedaj pa ravno tako gre brez problema, le načrtovani nov motor se je premaknil iz pomladi 2006 na pomlad 2007, realno gledano pa verjetno na jesen 2007 ali pomlad 2008 ker je edino kar me res nervira :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kot je rekla moja mama, če preveč planiraš in razmišljaš ni nikoli pravi trenutek, potem pa se nekega dneva zaveš da si preko 40 pa še vedno nisi dosegel vsega kar misliš da je potrebno preden se lotiš tega "projekta"!

pa še kako prav je imela, sedaj vidim da bi za uresničitev vseh mojih načrtov kaj bom še naredil in ustvaril prej moral dočakati 100 let. sedaj pa ravno tako gre brez problema, le načrtovani nov motor se je premaknil iz pomladi 2006 na pomlad 2007, realno gledano pa verjetno na jesen 2007 ali pomlad 2008 ker je edino kar me res nervira :headbang:

pol sva pa hudooo na istem ..

:cry:

men

je kreda za sina pojedla motor .. pa ne enga - 2

ampak kaj čmo - tko je to

otrok je pa ja važnejši od kupa železja ..

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A neplodnim, homičem in župnikom pa šus v čelo, ko bo čas za penzijo?

Če se ne motim, smo pred časom v eni (kot običajno) poglobljeni debati na motomarsu ugotovili, da je neplodnost dedna. V smislu: če starši osebe X niso mogli imeti otrok, jih 100% tudi oseba X ne bo imela. Torej smemo pričakovati, da se bo v doglednem času problem neplodnih razrešil sam po sebi, brez uporabe agresivnih sredstev.

Zaključkov okoli dednosti celibata in homoseksualnosti se pa ne spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ful fino a ne Brihta ... na eni strani je potrebno doplačilo za kontracepcijske tablete, ki bodo itaq, če bojo kreteni še dolgo na vladi, 100% plačljive ... na drugi strani je pa tudi splav treba plačat ... na koncu pa bodo vse, ki seksajo pred poroko začeli zažigat na grmadah ... pa seveda boš moral za lasten sežig prej plačat ...

pa kondome obdavčit za 300% ... pa čike pa pir pa bencin pa vozniško A kategorije ...

:)

Tako kot bi morali dovoliti oplojevanje samskih žensk...pa magari kot plačljivo zadevo.

kaj plačljivo, na motosvtu je dost ssamcev, ki bi oplojevali zastonj :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... da je neplodnost dedna.

za vse ki potrebujejo podnapise: sarkazem by njegova eminenca.

pa kondome obdavčit za 300% ... pa čike pa pir pa bencin pa vozniško A kategorije ...

:)

kaj plačljivo, na motosvtu je dost ssamcev, ki bi oplojevali zastonj :devil:

....pa pametnjacenje....

....pa prekomerno tezo....

....pa ........

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

kaj plačljivo, na motosvtu je dost ssamcev, ki bi oplojevali zastonj :devil:

Ja ziher ja....je treba Tanjuško vprašat kok jih je ,,jakih na kurcu,, ne sam na gobcu. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razen seveda za pravkar preteklo stoletje, ki je bilo v tem pogledu izjema.

da in sedaj ej treba vzpodbujati in preprečevati splave,da bodo tisti, rojeni sredi prejšnga stoletja, lahko penzije dobival ...

Brihta vesela sem zate, da tako misliš ... :slap: :rolleyes:

jaz mu dam prav ...

porast priljubljenosti motociklizma kot posledica nesposobnosti odločiti se za otroke itd :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tudi, če mama doma kuha kosilo, otrok pa v dnevni sobi gleda televizijo pa na vsake toliko časa mama zateži otroku, naj gre raje domačo nalogo delat? Ne me narobe razumeti, te ne napadam. Hočem povedati le, da nažalost tega vedno manj in da smo včasih lahko veseli, da jih vidimo preden grejo spat, kaj šele, da bi z njim med tednom imel ne vem koliko časa za skupno preživljanje.

Zato mi je tudi teh 45. minut veliko boljše kot nič.....

glede na to, da sem bila danes že parkrat narobe razumljena, bi rada poudarila, da se mi je zdelo grozno, da so samskim ženskam ukinili pravico do oploditve zaradi takih izjav primitivcev.......

Se strinjam s tabo 100% Vso to štorijo poznam iz prve roke, pa kaj poznam, živim v njej!

Dokler bodo na oblasti taki idioti kot zadnjih 15 let, žal ne bo boljše. Žal je premalo razumnih žensk v politiki, pa tudi pametni moški si nočemo ali nočejo roke mazat z politiko. Zato pa dobri stari rek "drek vedno plava na vrhu".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: Le zakaj.......me prevzema nek....čuden.......strah :? :? :?

mah, klimbra, to je tebe samo strah, ker tamau nikol ne bo vedu, kaj je to sočna, kosmata p...a. :-)

k bojo vse porazirane :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da in sedaj ej treba vzpodbujati in preprečevati splave,da bodo tisti, rojeni sredi prejšnga stoletja, lahko penzije dobival ...

jaz mu dam prav ...

porast priljubljenosti motociklizma kot posledica nesposobnosti odločiti se za otroke itd :-)

Rešitev je :

- penzionistom odvzet volilno pravico

ali pa

- volilno pravico dati vsem državljanom (naj starši volijo za otroke do 18.leta)

pol pa nebo takih idiotov na vladi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa dobri stari rek "drek vedno plava na vrhu".

... in pobere vso smetano, pa magari če plava na vrhu greznice in je to navadna pena od svinjarije :-)

Novica

23.11.2006

Premier predlagal ministru za delo, družino in socialne zadeve, da odstopi

Predsednik vlade Republike Slovenije Janez Janša je v torek, 21.11.2006, opravil pogovor z ministrom za delo, družino in socialne zadeve, mag. Janezom Drobničem in mu predlagal, da zaradi nedoseganja pričakovanih delovnih rezultatov odstopi s funkcije ministra. Kljub nekaterim nedvomnim rezultatom, ki jih je ministrstvo doseglo v času njegovega ministrovanja, skupna ocena njegovega dela ni pozitivna. Prevečkrat je po njegovi krivdi prišlo do neusklajenega ravnanja, premalo pretehtanih predlogov in nepotrebnih konfliktov. Še posebej pa se je šibkost vodenja in šibkost pri usmerjanju politik v pristojnosti ministrstva pokazala pri pogajanjih s socialnimi partnerji in nekaterimi organizacijami civilne družbe.

Gospod Janez Drobnič je 21.11.2004 podpisal Etični kodeks Vlade Republike Slovenije, v katerem se je zavezal, da bo v primeru ocene, da ne dosega pričakovanih rezultatov, predsedniku vlade ponudil odstop s svoje funkcije. Predsednik Vlade RS pričakuje, da bo gospod Drobnič svojo zavezo izpolnil najkasneje v četrtek, 23.11.2006 do 24. ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, smo pred časom v eni (kot običajno) poglobljeni debati na motomarsu ugotovili, da je neplodnost dedna. V smislu: če starši osebe X niso mogli imeti otrok, jih 100% tudi oseba X ne bo imela. Torej smemo pričakovati, da se bo v doglednem času problem neplodnih razrešil sam po sebi, brez uporabe agresivnih sredstev.

Zaključkov okoli dednosti celibata in homoseksualnosti se pa ne spomnim.

Edino ne razumem nekaj: če starši osebe X niso mogli imeti otrok potem po mojem osebe X sploh ni!! Ali se motim??? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino ne razumem nekaj: če starši osebe X niso mogli imeti otrok potem po mojem osebe X sploh ni!! Ali se motim??? :? :?

Drži ja :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino ne razumem nekaj: če starši osebe X niso mogli imeti otrok potem po mojem osebe X sploh ni!! Ali se motim??? :? :?

bigooooooooo...juhej, zihr dobivaš zoisovo štipendijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bigooooooooo...juhej, zihr dobivaš zoisovo štipendijo?

To je bla ziher TITOVA štipendija, za njega pa tak vemo ki je.

... in pobere vso smetano, pa magari če plava na vrhu greznice in je to navadna pena od svinjarije :-)

Novica

23.11.2006

Premier predlagal ministru za delo, družino in socialne zadeve, da odstopi

Predsednik vlade Republike Slovenije Janez Janša je v torek, 21.11.2006, opravil pogovor z ministrom za delo, družino in socialne zadeve, mag. Janezom Drobničem in mu predlagal, da zaradi nedoseganja pričakovanih delovnih rezultatov odstopi s funkcije ministra. Kljub nekaterim nedvomnim rezultatom, ki jih je ministrstvo doseglo v času njegovega ministrovanja, skupna ocena njegovega dela ni pozitivna. Prevečkrat je po njegovi krivdi prišlo do neusklajenega ravnanja, premalo pretehtanih predlogov in nepotrebnih konfliktov. Še posebej pa se je šibkost vodenja in šibkost pri usmerjanju politik v pristojnosti ministrstva pokazala pri pogajanjih s socialnimi partnerji in nekaterimi organizacijami civilne družbe.

Se bi odstopil, pa ne zna ker je pretumast!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro da nisi - potem bi biw Bryhtič žalosten fnt

:cry:

Ma ne bi bil. Pol bi bil svoboden, kot ptička na veji, bi vsak teden drugo seksal, pil, kadil, ga žural.....skratka ne bi imel časa, da bi razmišljal o neumnostih, kot so imeti otroka :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vsega brala... No, men se zdi zlo butasta ideja ta plačljivi splav. Itak bi večinoma sam manj izobražene ženske najebale, če bi zadevo realizirali... Mogoče bi drugače razmišljala, če ne bi poznala par primerov. Npr. ko pri 16-ih z grobarjem zanosi umsko moteno dekle, pa sploh ne ve, zakaj se je to zgodlo :blink:... Pa dekleta, ki zganjajo paniko, ker jim je nekdo sam prst noter potisnil in so prepričane, da bojo mame :eek:. Dost (na žalost) resničnih zgodb. Mislim, večji efekt bi bil, če bi mladino začeli bolj izobraževat (npr. da bi bla spolna vzgoja obvezni učni predmet enkrat tedensko v OŠ). Ker ena ura nekje okol 1. decembra, ki jo posvetijo temu, da pride medicinska sestra mal igrat pred razred in se pol vsi skup nasmejijo, ni najbolj efektivna... Pa tolko ko je še družin, ko se o tej grozno grešni zadevi ne pogovarjajo :fredy: :BUA:... Seks je ponekod še vedno prevelik tabu... Eh :glare:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!