Skoči na vsebino

Glasbeni program


Priporočene objave

Sem preletel marsikaj na forumu,pa nisem našel odgovora.

Pred cca.dvemi leti,sem pri Raab-ovi oddaji TV-total videl en program,ki se ga da z neta snet,ampak si takrat tega nisem...zdaj pa bi ga imel.Programček pa je tak,da s pomočjo mikrofona zapoješ,zamrmraš,ipd.eno pesem,melodijo,program pa ti izpiše top-nekaj možnosti za katero pesem bi naj šlo.Iskal sem tudi na njihovi strani,pa žal ni podatka o tem.

Če ima kdo kakšne informacije,kje bi se dalo omenjeni programček dobit,bi bil hvaležen.Ali pa vsaj ime tega programa,pa da ga z Mule dol potegnem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti bi na radiu C..ter v MB v nagradni igri rad zmagal, al ti to resno misliš?  :hmm:

Tu si me pa čisto zgubu.Mislim,da vem,kateri radio misliš (se konča na Y),ampak kakšna nagradna igra?Kaj je treba kaj pet?Pa saj nisem mislil program za karaoke,ta program ti samo izpiše naslov pesmi,ki jo mrmraš,oz.10 približkov tega,kar poješ-mrmraš.Namenjen je temu,da če poznaš melodijo,naslova pa ne,ti ga proba izbrskat,če le imaš vsaj malce posluha...ja,resno mislim s tem programom.A veš katerega mislim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne, na koncu je "ter", saj ti piše.

majo pa zdaj kao neko nagradno igro, ko dajo enemu naključnemu poslušalcu gor slušalke, potem pa neko znano pesem gor, pa mora on krulit zraven (no, mrmrat :lol: ), potem pa samo to kruljenje prenašajo, ti pa moraš ugotovit, katero pesem je krulil.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne, na koncu je "ter", saj ti piše.

majo pa zdaj kao neko nagradno igro, ko dajo enemu naključnemu poslušalcu gor slušalke, potem pa neko znano pesem gor, pa mora on krulit zraven (no, mrmrat :lol: ), potem pa samo to kruljenje prenašajo, ti pa moraš ugotovit, katero pesem je krulil.

Aja,bom prešaltal,da slišim "talente" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a si že našel program?

Če si ga, potem napiši link, ko bi ga js tud mel. Bi zelo prav prišel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nevem, če je to glih mogoče. Vsaj ne za vse pesmi! Kako bi program poznal vse pesmi in našel približke? Potem bi moral program imeti vse pesmi v sebi. Ali ima samo nekaj znanih pesmi ali pa moraš ob uporabi biti priklopljen na internet, da tam najde zadetke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!