Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

Lepa lepa sam se mi zdi da drsnik ni prišel do asvalta :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo sedaj z mano na tole GP progo ? ;)

Od 18.22 minute

 

Koroški Dragons tail  :OK: s 3D dodatkom

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,zdej sem prišel nazaj.Ej to je noro,3-4 prestava sami hudi ovinki.Pol me je pa še policaj lovil z xx,pa je bil kr nežen-auspuh,prva pomoč,brzina,strgan izpit-50 eur :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo sedaj z mano na tole GP progo ? ;)

Od 18.22 minute

Sem bil že kar nekajkrat na tej cesti (od 22. minute), proti Weissensee. Lepa, široka, dovolj grob asfalt in pregledni ovinki... se da varno tiščat. Edina hiba je, da je prekratka.

Zame je to najboljši odsek kar jih poznam in vedno izkoristim, če sem v bližini. S policaji še nisem imel problemov, oz. jih ni bilo. Mi je pa pravil en (hiter) motorist, da so njega in še nekaj njegovih (hitrih) enkrat ustavili, (brez radarja) in so se zmenili za eno simbolično kazen... cca 40€.

PRIPOROČAM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil že kar nekajkrat na tej cesti (od 22. minute), proti Weissensee. Lepa, široka, dovolj grob asfalt in pregledni ovinki... se da varno tiščat. Edina hiba je, da je prekratka.

Zame je to najboljši odsek kar jih poznam in vedno izkoristim, če sem v bližini. S policaji še nisem imel problemov, oz. jih ni bilo. Mi je pa pravil en (hiter) motorist, da so njega in še nekaj njegovih (hitrih) enkrat ustavili, (brez radarja) in so se zmenili za eno simbolično kazen... cca 40€.

PRIPOROČAM!!!

Ja,cca 3 km jo je,sej greš pa parkrat gor in dol in imaš dovolj ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,cca 3 km jo je,sej greš pa parkrat gor in dol in imaš dovolj ;)

Ja tud uni tahitri so stezo vzeli v zakup za en popoldan in so bli štrafani. Policaj je rekel,da je bila prijava in da mora nekaj vzet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud uni tahitri so stezo vzeli v zakup za en popoldan in so bli štrafani. Policaj je rekel,da je bila prijava in da mora nekaj vzet.

...ne boste verjeli, da se v takem idiličnem pravljičnem gorskem koncu to sliši kot na MGP dirki.... sploh ko se nažiga brez denferjev in napaljotke do blokade, pa pol pokanje v avspuhih... itd...in to cel popoldan eni in isti gor pa dol... sej ni čudno, da so pol prijave...

Sej je odličen občutek, ko motor rohni, nam je ta zvok pomirjajoč.... prebivalcem ob taki cesti pa ne.

 

... enkrat se naj tisti z najbolj glasnim motorjem ustavi ob cesti nekje na Ridah/Rakitni/Reki...itd.... naj se lepo uleže na travnik, da slamico trave v usta in  naj poskuša uživati popoldanski počitek... mimo pa cel popoldan nažigajo motoristi do jaja.... Verjamem, da ti bo ta zvok všeč....

... no, zdaj pa naredi drugi poskus:  ... doma na vrtu se en lep popoldan uleži na ležalnik, ko prideš naspidiran domov iz službe...al pa imaš tečno ženo...in hočeš svoj mir na svojem vrtu, na svojem ležalniku... nakar ti sosed nažiga govejo musko (predpostavljam, da ne maraš te muzike - zelo) do konca po radiju, do jaja.... kako se boš počutil?  Kaj boš naredil?

 

...samo tko, malo sem si vzel cajta, pa sem napisal tole...

 

Drugače pa... ja... lušno je po kolenih drajsat...   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne boste verjeli, da se v takem idiličnem pravljičnem gorskem koncu to sliši kot na MGP dirki.... sploh ko se nažiga brez denferjev in napaljotke do blokade, pa pol pokanje v avspuhih... itd...in to cel popoldan eni in isti gor pa dol... sej ni čudno, da so pol prijave...

Sej je odličen občutek, ko motor rohni, nam je ta zvok pomirjajoč.... prebivalcem ob taki cesti pa ne.

 

... enkrat se naj tisti z najbolj glasnim motorjem ustavi ob cesti nekje na Ridah/Rakitni/Reki...itd.... naj se lepo uleže na travnik, da slamico trave v usta in  naj poskuša uživati popoldanski počitek... mimo pa cel popoldan nažigajo motoristi do jaja.... Verjamem, da ti bo ta zvok všeč....

... no, zdaj pa naredi drugi poskus:  ... doma na vrtu se en lep popoldan uleži na ležalnik, ko prideš naspidiran domov iz službe...al pa imaš tečno ženo...in hočeš svoj mir na svojem vrtu, na svojem ležalniku... nakar ti sosed nažiga govejo musko (predpostavljam, da ne maraš te muzike - zelo) do konca po radiju, do jaja.... kako se boš počutil?  Kaj boš naredil?

 

...samo tko, malo sem si vzel cajta, pa sem napisal tole...

 

Drugače pa... ja... lušno je po kolenih drajsat...   :D

 

EMŠO ?  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EMŠO ?  :kva1:

se pravi varuhi reda in miru odobravate drajsanje gor pa dol in tuljenje iz auspuhov kot na moto gp :eek: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EMŠO ?  :kva1:

...ti pa s za štose....   :lol1:

se pravi varuhi reda in miru odobravate drajsanje gor pa dol in tuljenje iz auspuhov kot na moto gp :eek: ?

...tuki pa ni vprašanje EMŠO...  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj se da lepo odpeljat ovinek tut brez kolena ... :krneki:

..as ga znucu? ....k na tvoji avatar sliki iskre od njega letijo  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotomontaža :kva2:

 

js k se peljem po kolenu sem počasnejši, tko da se kr po omejitvah vozm :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi za tiste k se po kolenu vozjo dal višjo cestnino :kva2:

Pol bi se moral istočasno po obeh kolenah vozt, da bi bil višji rang

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upisan si :krneki:

 

al pa nagrado, ker s kolenom kamnčke dol frcam, da ne bi kakšn z gumo gor zapelju in bi ga lahko odnesl u maline :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upisan si :krneki:

 

al pa nagrado, ker s kolenom kamnčke dol frcam, da ne bi kakšn z gumo gor zapelju in bi ga lahko odnesl u maline :P

pazi da ne bo kak večji od 3cm da te nov z motorja potegnil :-)

Dost bučk....grem še jest dans kamenčke dol frcat :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Maus se naprej ogreje preden gre kamne pucat :ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotomontaža :kva2:

 

js k se peljem po kolenu sem počasnejši, tko da se kr po omejitvah vozm :krneki:

 

Ti greš skozi ovinke s tako brzino, da če si ne bi pomagal s kolenom, bi se prevrnil. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaki po kolenu..to ti zna usaka babica :P...gremo po komolcu... pa še to je že preveč v modi :D....tak da najbolše bo da gremo po ramah!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi varuhi reda in miru odobravate drajsanje gor pa dol in tuljenje iz auspuhov kot na moto gp :eek: ?

 

Lepo, da me tako imenuješ. Ponavadi slišim ali preberem vse kaj drugega in spodobnega.

 

Je bil pa to en velik hec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!