Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

blaz iz maxidelavni (instruktor) je vsakic lepo povedal. kolenckat je fajn, dokler so ceste temu primerne in se zaradi tega pocetja nobenemu nic ne zgodi.

mogoce z leti zrelejsi ratas, nase ceste pa bolj unicene,scimer se tudi kolenckanju odreces.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blaz iz maxidelavni (instruktor) je vsakic lepo povedal. kolenckat je fajn, dokler so ceste temu primerne in se zaradi tega pocetja nobenemu nic ne zgodi.

mogoce z leti zrelejsi ratas, nase ceste pa bolj unicene,scimer se tudi kolenckanju odreces.

ampak kolenčkanje ni pogojeno s hitrostmi nad 130 na uro..se da pri 50 ali 60 fajn drajsat..

vse je fajn počet dokler se nobenmu nč ne zgodi..

dejstvo pa je da nesreča nikol ne počiva in da se velikokrat zgodi tistim ki niti v sanjah ne kolenčkajo..

pri toliko spremenljivkah delat kalup..ne vem no..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem si nič zmislil..ampak ljudje si kolenčkanje predstavljajo pri velikih hitrostih..

ampak stvar je taka..če greš s tačko po tleh se varno pelješ, če pa s kolenom pa divjaš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kolenčkanje, kaj pa vem (raje ne), nagib do pedalk - seveda! "Potiskanje" je zakon!

 

Zame najbolj smotan filing na cesti: drsanje s stopalko po tleh. :)  Če bi imel motor, ki se ga ne bi dalo predelat, da ne drsa več, bi ga prodal. Mejo naj dajo gume, občutek, ki ga imaš v ovinku, itd, ne pa fizična ovira (kar se mene tiče) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah tole s tačkami je mal mem ker so nameščene zelo različno. Nekoč sem si sposodil skuterja in ni blo ovinka de nebi nekaj zaružilo ... kar neki!!?

 

Mam pa mulca ki se stalno drajsa za mano tudi ko vozi pri hitrostih ko sam niti ne pomislim na kaj takega. Grmo pa na stezo in si damo duška. Sem pa opazil da imamo ljudje zelo različen čas prilagajanja. Lani sem na ridah drgnil tako da sem se s kolenom dejansko odrival od tal na izhodu medtem ko dva dni nazaj se mi je poden zdel neznansko daleč. Kumi 2x poprasku he he. Sam užitek varnega kolenčkanja pa zares lah primerjam s kako erogeno cono  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah tole s tačkami je mal mem ker so nameščene zelo različno. Nekoč sem si sposodil skuterja in ni blo ovinka de nebi nekaj zaružilo ... kar neki!!?

 

Mam pa mulca ki se stalno drajsa za mano tudi ko vozi pri hitrostih ko sam niti ne pomislim na kaj takega. Grmo pa na stezo in si damo duška. Sem pa opazil da imamo ljudje zelo različen čas prilagajanja. Lani sem na ridah drgnil tako da sem se s kolenom dejansko odrival od tal na izhodu medtem ko dva dni nazaj se mi je poden zdel neznansko daleč. Kumi 2x poprasku he he. Sam užitek varnega kolenčkanja pa zares lah primerjam s kako erogeno cono  :OK:

 

 

.... stari, sam ponavad je pri teh erogenih conah na Ridah tko, glih k ti pride, ponavad fukneš .... :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

.... stari, sam ponavad je pri teh erogenih conah na Ridah tko, glih k ti pride, ponavad fukneš .... :kva2:  

Jaz pa fuknem,pol mi pa prhaja tud do enga leta :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Eno majhno vprašanje. Na novem motorju so RoadSmart 1. generacije, letnik 2010, tam nekje oktobra. Gume so v bistvu nove, par km odpelanih z njimi. Je sploh še varno it po kolenu s tem, al bom mogo nove gume kupit? :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se mores tega vprasat, potem verjetno ni najbolj varno.

Odvisno tudi od tega kje so se bile skladiscene te 2 leti - po mojem je skoraj bolse ohranit kolena kot pa bit testni zajcek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi edino ko so mrzle!!stara pnevmatika potrebuje nekaj več ogrevanja.Tam do 4 leta ni problema potem pa čim prej dol z njimi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno majhno vprašanje. Na novem motorju so RoadSmart 1. generacije, letnik 2010, tam nekje oktobra. Gume so v bistvu nove, par km odpelanih z njimi. Je sploh še varno it po kolenu s tem, al bom mogo nove gume kupit? :/

 

če se znaš po kolenu pelat, se da ... ne vem, zakaj ne bi šlo :?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprašujem, ker me zanima kako je z oprijemom pri taki starosti.

 

po suhem in vročem asfaltu z ogretimi gumami, ni problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kupi od mausa taznucane iskreče kolenčnike... ej... ti pol sploh nau treba po kolenih vozit..  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kupi od mausa taznucane iskreče kolenčnike... ej... ti pol sploh nau treba po kolenih vozit..  :P

 

prodajam ... po 10 € par ... ne cenkam se :krneki: ... mam dva para na zalogi in tretji par bo tut kmau v prodaji :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po kolenu gre tudi 10 let stara guma...preizkušeno....le pogoji morajo biti pravi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče, samo mora biti poletje, vroče, guma pa neka specialka. Na sedanji 7 let stari sprednji gumi sem lahko samo sanjal o kolenu. Saj pri majhnih hitrostih in zaprtih ovinkih je šlo skoraj do kolena, vendar je na žalost potem začela drset in bi bil hitro na tleh, če bi bolj nagnil.

 

Mam pa tud že od prejšnjega lastnika kombinezona malo podrsan lev drsnik, tako, da se lahko vseeno važim  :grrr

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se hecat fantje z starimi gumami! :nono: ...pol bo pa spet v Žurnalu prva stran.."V ograjo priletel eden, za ograjo sta bila dva"!!!

Popravljeno . Popravil goggy99
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!