Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

Jz bi pa rajš učitelja :rolleyes: .....S-N ti maš že neki izkušenj zgleda :whistle:

ah bolj slabe izkušnje mam jaz. sam dva motorja sem mel do sedaj, vi ste mački/mačke.

Lahko pa poskusim kaj inštuirat, mam veliko hišo lahko se jih dost nabere .))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me spomin ne vara ti za kolenčkanje ne rabiš inštrukcij :whistle:

naša S_N ne potrebuje inštrukcij, mam še zdej njeno sliko z repsol po kolenu kak se fura mačka. Kvečjemu bi nas lahk učila !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja S-N Repsolka je pa bla :wub: na prvo koleno......najbolš d se zmenmo, k bom (upam d kmal :rolleyes: ) začela spet praskat, vsak bo mal dodal pa ni hudič d neb za eno kolenčkanje skp spravl an .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, amaterji :krneki: .. Jest sm dans fleksarco v roke vzel in resu drsnike... Zdj pa v taprvo gostilno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, amaterji :krneki: .. Jest sm dans fleksarco v roke vzel in resu drsnike... Zdj pa v taprvo gostilno...

Pismo, kwa pa delaš škodo :angry: :whistle: ......kk si pa jih, kt d so z Grobnik, Brno, Kočevje-Dvor, Kačje ride.....maš to več kvalitet brušenja haha .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, kwa pa delaš škodo :angry: :whistle: ......kk si pa jih, kt d so z Grobnik, Brno, Kočevje-Dvor, Kačje ride.....maš to več kvalitet brušenja haha .)

iz pticje perspektive zgledajo kot 6 kraka piramida...po zelji torej, itak bom reku d jih prelimavam po jezkih...sm le profi,ne? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz pticje perspektive zgledajo kot 6 kraka piramida...po zelji torej, itak bom reku d jih prelimavam po jezkih...sm le profi,ne? :evilgrin:

drajsniki zdrajsani, guma pa sm posred pobrana ane :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nehite nabijat ...

Sej nas bo admin skenslal in nam pokazal, d nabijanje pride v postev sele, ko se zares zapelemo po kolenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jest sm pa tuki zravn naložu sliko mene na fazerci, zdej bi pa lepo prosu vas strokovnjake da me mal skritizirate oziroma mi kej svetujete, ali visim preveč z motorja?položaj noge?telesa ipd.. S tako držo ki jo imam tukaj na sliki, se prej zaiskri po tleh od tačke kakor pa od kolena :? Ali bo treba le zdrsati tačke, ali moram še popraviti svojo "tehniko kolenčkanja" :P:P ??Sam na tej sliki ni blo ravno do tačke, ko sem na tački mi zmanka do kolena še nekje 2cm.

Hvala za odgovore

post-23774-1242801648_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kavc..če hočeš s kolenom drsat se bo treba bl presest..ker ti tačka prej podrajsa..al pa sintesajzer za motor zamenej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa predvsem tiste štifte na tačkah stran dat, ker na sliki zgleda kot da jih še nisi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štifti nimajo nč veze, tudi z njimi se da kolenčkat, če jih zbrusiš seveda lažje. Jaz tudi podrgnem z kolenom po tleh na FZ6, če se minimalno presedem. Pojdi najprej probat na kakšno dirkališče (je bolj varno), tudi jaz sem se tam naučil, pol pa to itak delaš samoumevno, pol pa nehaš k moraš ščitnike kupovat :). Pa pazi na levi strani, ker zelo hitro nasedeš na tačko in ti vzame zadnji konec motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štifti nimajo nč veze, tudi z njimi se da kolenčkat, če jih zbrusiš seveda lažje. Jaz tudi podrgnem z kolenom po tleh na FZ6, če se minimalno presedem. Pojdi najprej probat na kakšno dirkališče (je bolj varno), tudi jaz sem se tam naučil, pol pa to itak delaš samoumevno, pol pa nehaš k moraš ščitnike kupovat :). Pa pazi na levi strani, ker zelo hitro nasedeš na tačko in ti vzame zadnji konec motorja.

moji so čist celi ... razen od klečanja mal porajsani, to se zgodi pri pumpanju gum :P

kaj naj naredim :?

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štiftov si ravno ne upam dati stran, ker se bojim da mi zmanjka gume :wacko: , jih bom raje zbrusil :OK: bikez ko si kolenčkal s štifti, ali si jih že čisto zdrsal?ali so bili le rahlo podrsani? Drugače pa sem imel v načrtu da bi šel na kako dirkališče ja, sedaj pa me zanima še malo moja drža/pozicija na motorju, kolena, noge,...? Da bom sploh vedel kaj naj na dirkališču popravim? Ali moram še bolj viseti z motorja, ali imam nogo pravilno na stopalki? Drža glave/celotnega telesa?

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štiftov si ravno ne upam dati stran, ker se bojim da mi zmanjka gume :wacko: , jih bom raje zbrusil :OK: bikez ko si kolenčkal s štifti, ali si jih že čisto zdrsal?ali so bili le rahlo podrsani? Drugače pa sem imel v načrtu da bi šel na kako dirkališče ja, sedaj pa me zanima še malo moja drža/pozicija na motorju, kolena, noge,...? Da bom sploh vedel kaj naj na dirkališču popravim? Ali moram še bolj viseti z motorja, ali imam nogo pravilno na stopalki? Drža glave/celotnega telesa?

štifte kr dol..pa en inbus šrauf not prišraufaj..

brez skrbi..ne bo zmanjkalo gume ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štiftov si ravno ne upam dati stran, ker se bojim da mi zmanjka gume :wacko: , jih bom raje zbrusil :OK: bikez ko si kolenčkal s štifti, ali si jih že čisto zdrsal?ali so bili le rahlo podrsani? Drugače pa sem imel v načrtu da bi šel na kako dirkališče ja, sedaj pa me zanima še malo moja drža/pozicija na motorju, kolena, noge,...? Da bom sploh vedel kaj naj na dirkališču popravim? Ali moram še bolj viseti z motorja, ali imam nogo pravilno na stopalki? Drža glave/celotnega telesa?

Pa v soboto se oglasi na Marofu. Maš lepo celodnevno turco (200 km dol + 200 km nazaj), pa še drajsanje po super pisti za 27 EUR. In uspeh je že skoraj zagotovljen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!