Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

Centralno stojalo(kot vidim na tvoji sliki) je ena od nevarnejših zadev za po kolenu vozit. Te lahko prestavi, ko zadane ob asfalt.

In to zelo konkretno in zelo neprijetno.Ker je stojalo bolj zadaj in v bistvu zadaj dvigne cel motor!Sam sem se komi rešil in,če ne bi imel škornjev bi po vsej verjetnosti šli vsi prsti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preprican sem da :yes: ... Lahko pa je blo tud kej od tega, kar so drugi opisal..

Men do kolenckanja manjka se veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik..najmanj 20- 30 cm v ovinku.. Verjetn delam vse narobe in se sam neki silm... Nc, se bom drzal sedanjega ˝stila˝voznje..

Kaj pa če bi šla enkrat med tednom na raceland, ko je prazno, pa tam eksperimentirava? Pomojem ti ne manjka velik, glede na obrabo gume se mi zdi da se kar dobr nagibaš. Meni tudi še precej manjka, pomojem še več kot tebi... bi blo dobr enkrat probat na progi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi šla enkrat med tednom na raceland, ko je prazno, pa tam eksperimentirava? Pomojem ti ne manjka velik, glede na obrabo gume se mi zdi da se kar dobr nagibaš. Meni tudi še precej manjka, pomojem še več kot tebi... bi blo dobr enkrat probat na progi.

Takoj sem za, sam, da se kolkr tolk vreme naprav... Pa mogoce bi kaksna instruktaza prav prsla...anyone? :krneki: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj sem za, sam, da se kolkr tolk vreme naprav... Pa mogoce bi kaksna instruktaza prav prsla...anyone? :krneki: :unsure:

Daj k boste šli sporočte, bom šu tud jst :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me with knees down, zadaj pa P182 :yea1::whistle:

64951120137776603162180.th.jpg

P.S

Nor vikend :)

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Se strinjam..

Obisk piste je po mojem mnenju OBVEZEN za vsakogar, ki se rad malo bolj športno pelje. Se skoraj ne da verjet, koliko se lahko človek navadi, oziroma dobi filing za motor že v enem ali dveh obiskih Racelanda/Marofa.. 100km tam, pa odneseš več kot 1000km improviziranja po cesti, da ne omenjamo, da je bistveno manj nevarno :)

Tako, da kdor ima željo po drsanju tac, kolenčkanju, ipd, lepo na Marof pa akcija. Mu ne bo žal, garantiram! :D

Poleg tega pa potem čisto spremeniš pogled na tiščanje po cesti in se pelješ drugače.

sliši se lepo ja, smo se že neki pogovarjal da bi šli s kolegi na marof mal pelat, sam men ne vem če bo ratal, strah mam in se ga ne morem znebit, levi ovinki so še nekak ok , desn pa sploh ne gre, se ustrašim in se kot po jajcih peljem v ovinek, najbol me je strah tega k ne vem kakšen ovinek je pred mano in potem zbremzam pol pa vidim da bi šlo lahko full hitreje, vožnja po klancu navzdol me pa sploh ubija.... sploh ne vem kaj narest da bi ta strah premagal.... polom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sliši se lepo ja, smo se že neki pogovarjal da bi šli s kolegi na marof mal pelat, sam men ne vem če bo ratal, strah mam in se ga ne morem znebit, levi ovinki so še nekak ok , desn pa sploh ne gre, se ustrašim in se kot po jajcih peljem v ovinek, najbol me je strah tega k ne vem kakšen ovinek je pred mano in potem zbremzam pol pa vidim da bi šlo lahko full hitreje, vožnja po klancu navzdol me pa sploh ubija.... sploh ne vem kaj narest da bi ta strah premagal.... polom

Boljs, d te je strah, kolkr d bo polom... Se bomo enkrat ze zmenil, sam se instruktorja najdemo.....proba na racelandu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....proba na racelandu..

V petek majo neki motoristi....tako,da gokartov ne bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sliši se lepo ja, smo se že neki pogovarjal da bi šli s kolegi na marof mal pelat, sam men ne vem če bo ratal, strah mam in se ga ne morem znebit, levi ovinki so še nekak ok , desn pa sploh ne gre, se ustrašim in se kot po jajcih peljem v ovinek, najbol me je strah tega k ne vem kakšen ovinek je pred mano in potem zbremzam pol pa vidim da bi šlo lahko full hitreje, vožnja po klancu navzdol me pa sploh ubija.... sploh ne vem kaj narest da bi ta strah premagal.... polom

Ko te neha biti strah prodaj!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ce mi en izpit rata zdej 12.junija se jst javim, da pokličem na Raceland in se zmenim, potem pa tisti ki želi enostavno pride in vozi :) Lahko tudi Marof.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To moramo kar en datum določit, če ne ne bo nč iz tega. Meni je vseeno, Raceland ali pa Marof. Zaradi mene kadarkoli v juniju ali pa juliju, lahko tudi med tednom.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mi en izpit rata zdej 12.junija se jst javim, da pokličem na Raceland in se zmenim, potem pa tisti ki želi enostavno pride in vozi :) Lahko tudi Marof.

Kje pa je Raceland Jure? Na marofu sm že bil pa je daleč u PM, tko, da me kej preveč ne vleče tja.

Je pa res, da je proga kr luštna za pelat...

Sm najdu Klele

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je Raceland Jure? Na marofu sm že bil pa je daleč u PM, tko, da me kej preveč ne vleče tja.

Je pa res, da je proga kr luštna za pelat...

Krško, par km od nuklearke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi pa zdi full podobna Marofu...

post-15567-127522907755_thumb.jpg

Mogoče iz zraka, drugače je še občutno bolj zaprta, znatno počasnejša in še enkrat krajša :) Je pa vseeno zabavno kdaj pa kdaj se zapeljat tudi tu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi se vam tudi z veseljem pridružil. Pa lhk mi tudi v profil javte kdaj se gre. Plizzzzzz.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raceland bi bil za takšno stvar perfekten! So glih pravšnje hitrosti za šolanje :D.

Jaz osebno sem imel predčasno že šolanje, samouk, na sicer ne mojem motorju in mislim, da kakšne kvalitetne inštrukcije ne bi bile slabe :).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem bil dvakrat gor, zato bi raje videl, da če se že gre, naj se gre na Marof...pa še cenje te pride, vsaj vstopnina :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!