Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

Se strinjam

@Justin

Brez zamere, ampak za moraliziranje je na motosvetu odprtih XXXXXX tem. Ta tema je namenjena vožnji po kolenu, tehniki vožnje, izkušnjam, nasvetom, itd.. Če imaš kakšen nasvet kako se da bolj prav, bolj varno, itd peljat po kolenu, potem kar, drugače pa prosim feel free premaknit pomisileke primernosti tovrsntega početja na cesti v katero izmed za to primernih tem. Ni treba lih v vseh temah na MS eno in isto. Hvala.

Sory samo tle ti izpadeš smešn, ker mu v veh temah dopoveduješ isto, ne razumeš, da je to fora vsega :P ? Pa tut boljše kak neumen, smešen, komentar od JB Mashine al kakorkoli, kot tvoji, ki jih pišeš po 635 vrstic, pri katerih zaspiš zraven, preden izluščiš bistvo :)Pa brez zamer :)

Še poduprašanje. Prej sem imel Berik leder, drsniki so bili lepo ravno podrsani, sedaj pa Dainesa, pri katerem imam problem, ker je drsnik nekoliko nižje na kolenu + malo bolj na zunanjo stran noge je pomaknjen, tako da so podrsani nekako čudno (spredaj zgoraj) + na levi nogi potegnem še z ledrom, ki je prav na kolenu po tleh, zanima me, če je mel že kdo podoben problem, pozicija nog ipd. enaka. Torej kaj narediti, kako se prestavit oz. kako nagnit da bo ok ?

Še slika...

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory samo tle ti izpadeš smešn, ker mu v veh temah dopoveduješ isto, ne razumeš, da je to fora vsega :P ? Pa tut boljše kak neumen, smešen, komentar od JB Mashine al kakorkoli, kot tvoji, ki jih pišeš po 635 vrstic, pri katerih zaspiš zraven, preden izluščiš bistvo :)Pa brez zamer :)

Tu se pa ti motis. Biber oz. Mashina in njegovi prijatelji; Brojjedan, Bremzer itd. samo smetijo po forumu in ga delajo nepreglednega. Po pravici povedano se jih z leti delno naucis ignorirat itd. ampak zakaj bi, ce ni treba? Naj si naredijo svoj peskovnik in tam tezijo pac tistim, katerim pase tezenje. Jst sm Biberja in bande ze prekleto sit. Ce bi bil jaz admin, bi jih zmetal dol. Stoprocentno. Ampak nisem.

Da pa ne bom totalno offtopic:

Mam en problemcek z opremo za kolenckanje, t.j. drsnike. Dostikrat opazim, da sem v svoji corduri ze presneto blizu asfaltu in bi komot zakolenckal, kar bi dejansko pasalo, pa se tik pred tem spomnim, da imam corduro complet in da kolenckanje pac odpade. A obstaja kak nacin, da bi se dalo drajsnit tudi v corduri? Nasitki direkt na hlace najbrz niso najboljsa ideja, ker cordura ni tako oprijeta kot leder in bi se slajder lahko premaknil, ne? Obstaja se kaj drugega? Nocem pa ledra, ker mi je neuporaben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu se pa ti motis. Biber oz. Mashina in njegovi prijatelji; Brojjedan, Bremzer itd. samo smetijo po forumu in ga delajo nepreglednega. Po pravici povedano se jih z leti delno naucis ignorirat itd. ampak zakaj bi, ce ni treba? Naj si naredijo svoj peskovnik in tam tezijo pac tistim, katerim pase tezenje. Jst sm Biberja in bande ze prekleto sit. Ce bi bil jaz admin, bi jih zmetal dol. Stoprocentno. Ampak nisem.

Da pa ne bom totalno offtopic:

Mam en problemcek z opremo za kolenckanje, t.j. drsnike. Dostikrat opazim, da sem v svoji corduri ze presneto blizu asfaltu in bi komot zakolenckal, kar bi dejansko pasalo, pa se tik pred tem spomnim, da imam corduro complet in da kolenckanje pac odpade. A obstaja kak nacin, da bi se dalo drajsnit tudi v corduri? Nasitki direkt na hlace najbrz niso najboljsa ideja, ker cordura ni tako oprijeta kot leder in bi se slajder lahko premaknil, ne? Obstaja se kaj drugega? Nocem pa ledra, ker mi je neuporaben.

Edino kar mi pade na misel so kakšni trakovi s katerimi bi bil recimo pripet drsnik nad in pod kolenom.. Mogoče elastični trakovi.. Sam a misliš, da so hlače tolk ohlapne, da ne bi mogu gor drsnika z ježkom recimo nalimat.. Ker ko imaš pokrčeno koleno in sediš na motorju, je pomojem dokaj oprijeto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory samo tle ti izpadeš smešn, ker mu v veh temah dopoveduješ isto, ne razumeš, da je to fora vsega :P ? Pa tut boljše kak neumen, smešen, komentar od JB Mashine al kakorkoli, kot tvoji, ki jih pišeš po 635 vrstic, pri katerih zaspiš zraven, preden izluščiš bistvo :)Pa brez zamer :)

To kar je ratalo v zadnjem času, je šlo čez vse meje. Nos vtika v vsako temo in je pameten čisto povsod, če bi ves ta čas in trud vložil v nek biznis, bi bil že miljonar.

Zakaj se ga ne bana ne vem, a ima kake privilegije pri modih? Poln k... ga že imam, pa vrjamem da je z ostalimi isto.

Bremzer celo pomaga ljudem, pa so ga že miljonkrat banal, mashina pa teži, če ga ne bi bilo, forum ne bi bil nič na slabšem, njegov doprinesek je ničen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en problemcek z opremo za kolenckanje, t.j. drsnike. Dostikrat opazim, da sem v svoji corduri ze presneto blizu asfaltu in bi komot zakolenckal, kar bi dejansko pasalo, pa se tik pred tem spomnim, da imam corduro complet in da kolenckanje pac odpade. A obstaja kak nacin, da bi se dalo drajsnit tudi v corduri? Nasitki direkt na hlace najbrz niso najboljsa ideja, ker cordura ni tako oprijeta kot leder in bi se slajder lahko premaknil, ne? Obstaja se kaj drugega? Nocem pa ledra, ker mi je neuporaben.

kolega je enkrat za foro kolenčkal s kratkimi hlačami..gor je mel pa ščitnike za rolerje ;)

prov hudo je zgledal..

To kar je ratalo v zadnjem času, je šlo čez vse meje. Nos vtika v vsako temo in je pameten čisto povsod, če bi ves ta čas in trud vložil v nek biznis, bi bil že miljonar.

Zakaj se ga ne bana ne vem, a ima kake privilegije pri modih? Poln k... ga že imam, pa vrjamem da je z ostalimi isto.

Bremzer celo pomaga ljudem, pa so ga že miljonkrat banal, mashina pa teži, če ga ne bi bilo, forum ne bi bil nič na slabšem, njegov doprinesek je ničen.

sej ga prejšnjič ni blo 3 dni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je enkrat za foro kolenčkal s kratkimi hlačami..gor je mel pa ščitnike za rolerje ;)

prov hudo je zgledal..

Hmmmm, that could work... sam bi moral uno plastiko od rolerjev dol nekak spravit pa uno tapravo gor nalepit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm, that could work... sam bi moral uno plastiko od rolerjev dol nekak spravit pa uno tapravo gor nalepit

za vsake tolk mal popraskat je dost..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm, that could work... sam bi moral uno plastiko od rolerjev dol nekak spravit pa uno tapravo gor nalepit

Ma napopaj kar čez pa bo še bližje tal he he!! Sicer prve začetne praske zdrži tud tista plastika!! Preverjeno!!

Sicer sem tud sam bil na istem pa sem pred par dnevi ubodu enga Firsta za male pare pa je podn še precej dol he he! res de sem dvakat podrsal ampak se mi zdi čist preveč prizadevanja za brezveze. headbang.gif

Mi pa ni jasno ker s tačkam plužim po tlek če pa hočem po kolenu si pa skor kolke pa gležnje spahnem!! A more člouk bit neki gimnastičar al koko??surrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma napopaj kar čez pa bo še bližje tal he he!! Sicer prve začetne praske zdrži tud tista plastika!! Preverjeno!!

Sicer sem tud sam bil na istem pa sem pred par dnevi ubodu enga Firsta za male pare pa je podn še precej dol he he! res de sem dvakat podrsal ampak se mi zdi čist preveč prizadevanja za brezveze. headbang.gif

Mi pa ni jasno ker s tačkam plužim po tlek če pa hočem po kolenu si pa skor kolke pa gležnje spahnem!! A more člouk bit neki gimnastičar al koko??surrender.gif

ne..sam mal se lahko presedeš..sredina riti na robu sedeža..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory samo tle ti izpadeš smešn, ker mu v veh temah dopoveduješ isto, ne razumeš, da je to fora vsega :P ? Pa tut boljše kak neumen, smešen, komentar od JB Mashine al kakorkoli, kot tvoji, ki jih pišeš po 635 vrstic, pri katerih zaspiš zraven, preden izluščiš bistvo :)Pa brez zamer :)

Še poduprašanje. Prej sem imel Berik leder, drsniki so bili lepo ravno podrsani, sedaj pa Dainesa, pri katerem imam problem, ker je drsnik nekoliko nižje na kolenu + malo bolj na zunanjo stran noge je pomaknjen, tako da so podrsani nekako čudno (spredaj zgoraj) + na levi nogi potegnem še z ledrom, ki je prav na kolenu po tleh, zanima me, če je mel že kdo podoben problem, pozicija nog ipd. enaka. Torej kaj narediti, kako se prestavit oz. kako nagnit da bo ok ?

Še slika...

mogoče je pa to dirkalni kombinezon, in ne za na ride :whistle: na pisti so hitrosti višje, nagibi globlji, koleno pa stisnjeno ob tank ko drsa po tleh, takrat pa je ta drsnik na pravem mestu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm, that could work... sam bi moral uno plastiko od rolerjev dol nekak spravit pa uno tapravo gor nalepit

evo lih posnetek sem gledal pa sem se nate spovnu, nekaj takega kot je na 0:46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo lih posnetek sem gledal pa sem se nate spovnu, nekaj takega kot je na 0:46

No sej voznja je pa tud nadvse podobna moji... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu se pa ti motis. Biber oz. Mashina in njegovi prijatelji; Brojjedan, Bremzer itd. samo smetijo po forumu in ga delajo nepreglednega. Po pravici povedano se jih z leti delno naucis ignorirat itd. ampak zakaj bi, ce ni treba? Naj si naredijo svoj peskovnik in tam tezijo pac tistim, katerim pase tezenje. Jst sm Biberja in bande ze prekleto sit. Ce bi bil jaz admin, bi jih zmetal dol. Stoprocentno. Ampak nisem.

Da pa ne bom totalno offtopic:

Mam en problemcek z opremo za kolenckanje, t.j. drsnike. Dostikrat opazim, da sem v svoji corduri ze presneto blizu asfaltu in bi komot zakolenckal, kar bi dejansko pasalo, pa se tik pred tem spomnim, da imam corduro complet in da kolenckanje pac odpade. A obstaja kak nacin, da bi se dalo drajsnit tudi v corduri? Nasitki direkt na hlace najbrz niso najboljsa ideja, ker cordura ni tako oprijeta kot leder in bi se slajder lahko premaknil, ne? Obstaja se kaj drugega? Nocem pa ledra, ker mi je neuporaben.

Lojze iz afstrije ima take drsnike na lastiko in ježka, ki jih zapneš na katerekoli hlače, al pa na golo kožo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zato ti priporočam, da iščeš svoje mesto v temi ala Easy Rider, konstruktivne nasvete vožnje po kolenu pa pustiš tistim z dobrimi nameni in željo pomagati.. Do zdej v zgodovini te teme nisi dal še ene uporabne informacije... Pa ne samo po mojem mnenju ;) Pač dejstvo je da si vedno neki proti.. Krivemu kurcu svaka dlaka smeta :P

Večina mojih objav je koristnih. Koliko ljudi se s tem strinja ali ne, mi dol visi.

In pravilno gre pregovor "Rđavom kurcu i (svaka) dlaka smeta". ...

Viš, pojma nimaš.

Drgač pa, priznam - v življenju še nisem imel potrebe s kolenom tipat asfalta. Slajderje imam pa zdrajsane do konca, mi je Bladzo nekoč dal ene stare ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

večkrat sem že se trudo od pesnice proti šentilju pa naprej po bregu proti selnici. počasi napredujemo ampak nismo se podrsali :) sam cesta tam pa vsako leto slabsa :BUA: je pa mi najbolj pri srcu ker že leta vozim tam in jo poznam. še vozite kaj tam mariborčani in okolica ? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Ne bom preveč pameten... vendar če se že več let trudiš do tal priti s kolenom, mogoče le nimaš pravega pristopa.

Pa cesta najbrž tudi ni primerna za prvi tak podvig. Zmeni se s prijatelji, ki že imajo izkušnje, pejdite recimo na Marofa, pokolenčkaj...se ti bo samo smejalo... ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večkrat sem že se trudo od pesnice proti šentilju pa naprej po bregu proti selnici. počasi napredujemo ampak nismo se podrsali :) sam cesta tam pa vsako leto slabsa :BUA: je pa mi najbolj pri srcu ker že leta vozim tam in jo poznam. še vozite kaj tam mariborčani in okolica ? :OK:

tak kot so ti že napisali cesta ni primeren kraj za učenje.. čeprav newem kaj pametujem ker sem se tud sam tako učil...

najlažje je da se čez pesniški rondo par krogov zapelješ, se lepo presedeš (če slučajno ne veš kaka je pravilna drža pobrskaj par strani nazaj ali pa poišči na youtubu video..) in pospešuješ do te mere da počohaš..

je pa tud na pohorje kr počasna in zaprto ovinkasta cesta..

ampak!

če si brihten se boš vseeno raje ob prvi priliki zapeljal do marofa, plačal tistih 27€ in se naučil toliko o kolenčkanju ko se v 3 letih na pesniškem rondoju neboš.. pa še kak nasvet pameten boš dobil če si vsaj malo družaben in te ni strah kaj vprašat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohorje nikoli več. lani je en avtobus prehitevo pa mi je kak sem so iz ovinka prleto po mojem pasu jaz na bankino šodratno tolko da se nism odpelo v jarek in lepo na bok. :headbang: tam gor še samo počasi :D nasploh nikjer ni pametno itaq ne ker enkrat se zgodi nekaj pol pa samo molis da ni hudo. al pa drugi molijo za tebe odvisno. sej bi so na marof al pa magari na grobnik, panonia bilokam. samo nimam z kom za it takim ko ze kaj ve in zna vozit. samemu pa mi ni za hodit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohorje nikoli več. lani je en avtobus prehitevo pa mi je kak sem so iz ovinka prleto po mojem pasu jaz na bankino šodratno tolko da se nism odpelo v jarek in lepo na bok. :headbang: tam gor še samo počasi :D nasploh nikjer ni pametno itaq ne ker enkrat se zgodi nekaj pol pa samo molis da ni hudo. al pa drugi molijo za tebe odvisno. sej bi so na marof al pa magari na grobnik, panonia bilokam. samo nimam z kom za it takim ko ze kaj ve in zna vozit. samemu pa mi ni za hodit :D

Da nobenega ni,ni ravno res,večkrat napišem da gremo,malo beri forum pa se bomo našl in lahko greš z nami,le prevoz moraš met,je pa kolega ki štarta iz Lenarta in se zmeniš z njim,če nimaš prevoza. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nobenega ni,ni ravno res,večkrat napišem da gremo,malo beri forum pa se bomo našl in lahko greš z nami,le prevoz moraš met,je pa kolega ki štarta iz Lenarta in se zmeniš z njim,če nimaš prevoza. :OK:

kaj vi grete z kakim kombijom al direkt z motori dol? Kdaj se gre letos kaj? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vi grete z kakim kombijom al direkt z motori dol? Kdaj se gre letos kaj? :D

vedno z kombijem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

zdele šele zvedu, kaj delam narobe ... visoke petke bi moral met, pol gre lažje po kolenu

[media=]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!