Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

Ko bo Ledeni prišel z dopusta, bo pela metla! Da ne bo kdo jokal, ko jih bo z njo po riti dobil! .)  :yea1:

Kolikor jaz vidim zadnje dni, je Ledeni kar lepo pred računalnikom....in v tej temi nima nikakršnih pooblastil. Ledeni je motoradirkar v temi Motocikli. Moj dragi Horjulski, nč hudga, skoz se neki učimo, a ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlog za promocijo nacističnih idej! bi bilo bolj očem prijazno ko obrite tipe gledat  :grim

A takole so zbral, o hudirja. Grem takoj partijsko knjižico vrnit. To pa ne, ma nikakor ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za komunistične pa bi bilo prav odpreti posebno temo. Saj komunistične teme že imamo a prav za take komunistične izpade pa še ne.

A se ti zdi, da bi bilo to res nujno? :?

Naj grejo takšni, ki se jim takšne zadeve dopadejo, smetit na forume, ki so za takšne stvari. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že v penziji. Bil sem pa tudi delegat v SZDL, član partije, in bil prisoten na X kongresu naše slavne ZKJ, leta 1974. 27 maja v dvorani Pionir v Beogradu. Sem komunist, na to sem ponosen!

bodi. si tudi ponosen na vse "sovraznike naroda" katere ste po nedolznem preganjali po 1945? jih zapirali, streljali?

Kar se tiče nacizma. Mrtev je, mi smo ga uničili tako, da se nikoli nebo več obnovil, NIKOLI!

na naso veliko zalost se motis.

Kolikor jaz vidim zadnje dni, je Ledeni kar lepo pred računalnikom....in v tej temi nima nikakršnih pooblastil. Ledeni je motoradirkar v temi Motocikli. Moj dragi Horjulski, nč hudga, skoz se neki učimo, a ne  .)

sem pred carunalnikom, da. in iz demokraticno-socialnih razlogov dopuscam svobodno izrazanje mnenj; da ne bo spet kdo zacel s flancarijami a la "svoboda govora" itd.

BTW: genaralissimus strelnikovski se malce ohlaja. kljub prosnji in opozorilu se naprej smeti kjer ni potrebno.

MUAAHAHAHAHAHAHAHAH :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZDLS je bila dokaj daleč od komunistične

Horjo Horjo ... bi pa lahko vedel, da je SZDL in ne ZDLS ... še meni odzvanja ta kratica tam nekje v hipotalamusu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo Horjo ... bi pa lahko vedel, da je SZDL in ne ZDLS ... še meni odzvanja ta kratica tam nekje v hipotalamusu .)

Mah qrc, sej veš kako je pri tem odzvanjanju, črke se mimgrede zmeštrajo! :blush:

:hmm: Zgleda, da je m eni bolj prow odzvanjalo:

Društvene aktivnosti:

več mandatov član KK SZDL Gradišče

več mandatov član MK SZDL Ljubljana

....

Ufff teletna goveja!!! Kaj je dons za en dan?

Dan za metek? Ni čudn de ga tolk biksam. :blush: :blush:

Pa qrc FGPŠĆČ al pa ČMRGF. se je isti drek! .) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem postal eden od izbrisanih... :cry:

Ni kaj, sem si zaslužil :whistle:

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!! Ne bom več grdo pisal na forumu!!!

Vem, da je :topic: a upam da bojo stric admin mehkejšega srca.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Danes sem prodal svoj motor in naročil novega. Zunaj je sončno in +32 stopinj, levo od monitorja pa se rosi steklenica piva.

Problemi? It's a fucking beautiful day. Peace brother.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premajhno. Čeprav Italijani trdijo, da smo jih 20.000 not zmetal. Pa spet rezervirano za tačrne.

Bo Sv. Urh bolj primeren. Rdeče so pa itak kar vsepovsod pobijal, ni tako znanih koncev kot je Kočevski Rog.

Jaz predlagam da nostalgike in nepomirjene duše oborožimo in jih zapremo, v ograjen prostor na Počku. Potem se lahko pobijejo kot ljudje in že enkrat končajo to pof.kano 2. sv. vojno. Vstopnina za sodelujoče - zastonj, gledalci 10.000 SIT (strelivo stane).

Nisem pa še pogruntal, kaj storiti s preživelimi? Predlogi?  :naughty:

Survivers will be shot! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

madona jz pogrešam tole temo....dej no divja zver....dej še kej napiš :grim ...

a rabš kej vzpodbude?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona jz pogrešam tole temo....dej no divja zver....dej še kej napiš :grim ...

a rabš kej vzpodbude?? :naughty:

Smešno, pred nekaj dnevi sem sam zastavil podobno vprašanje, pa ga je očitno moderator/ka izbrisal/a. Če je to ista oseba, ki ima čez "ljubezen", potem kot kaže me ima na piki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

krotka muca si je pa očitno jezička popala.. :xx:

al pa mora domače naloge pisat pa nima časa za Leglo nadpovprečno pametnih ljudi? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da, nekatere požare se gasi z razstrelivom, goreči naftni vrelci recimo...... :afro1:

Razstrelivo in bencin ni eno in isto.

Čeprav bi bilo manjši požar možno pogasiti tudi z bencinom. Vsaj teoretično. Dovolj velika količina bencina, da takoj ohladiš žerjavico in odvzameš kisik.

Tako pa če pomalem dolivašaš bencin, pa samo paziš, da ne ugasne ogen in zabava je tu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o možnih vzrokih molka lahko preberete s tega linka .)

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...906_3060550.php

Drkanje Hanžeka v glavo, mamo da ga pojebemo, bandita ušivga!

bi porekli nekateri..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeee, kaj pa jaz vem. Tale Hanžek, prav veliko zraka ni premešal, ga najbrž tudi ne bo.

Menim, da smo se Slovenci že zdavnaj navadili živeti z ostalimi narodi, če ti pa kdaj gre kdo na jetra ga pač na pol naglas ozmerjaš. Čefur?, poslanec? Osebno mislim več slabega o poslancih.

Spodbujanje sovraštva v medmrežju ali kje drugje pa bi bilo treba ustaviti. Takoj!

Saj še ni minilo toliko let, da bi pozabili, kajne? Saj še danes niso prekopali vseh kosti.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč je bila ena pesmica, katere besedilo je šlo nekako tako:

Ljubi me ljubi "divja zver".......................

Čudno, kako to, da se je ne sliši več.........mar ima tudi tukaj Hanžek prste vmes :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!