Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

Nekoč je bila ena pesmica, katere besedilo je šlo nekako tako:

Ljubi me ljubi "divja zver".......................

Čudno, kako to, da se je ne sliši več.........mar ima tudi tukaj Hanžek prste vmes :hmm:  :hmm:  :hmm:

po moje je pa mama videla kaj piše na domačem kompu pa ji ga je dala pod kluč njo pa v valburgo ..... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

**************zbrisano:

žverca :wub: :OK: welcome back :004

Let's get this party started, let's get retardet! :yea2:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe  :)  look what the cat dragged in. :devil:

:OK: hehehe to sem tudi jaz zgoraj hotel napisat, pa sem se iz meni povsem neznanih blagohotnih razlogov odločil za milejšo varianto. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nacifašistična zver ponovno dviga svojo stokrat poteptano glavo, zmaj protičloveških hord bi se rad prebudil iz zavrženosti pozabe, sramotna zahrbtnost izdaje bi se spet rada napila krvi naroda, ki se je v svoje tisočletnem boju končno izvil izpod tujčevega jarma! vendar svetla zvezda svobode, bo zopet vstala v ognju zanosa, duh pradedov, ki so branili slovenska ognjišča bo zopet se združil pod zastavo upora, ne tujec ne domači izdajalec ne bosta premagala trdne volje in vere v svobodo, nobena podla zahrbtna ideologija ne bo več kazila zdravega telesa naroda, nobena tuja nacija ne bo diktirala usode slovenskega naroda, izdajalska morilska zver bo pomendrana v prah in odpihnjena v pozabo zgodovine v ognju pravičnega boja za svobodo!

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nacifašistična zver ponovno dviga svojo stokrat poteptano glavo, zmaj protičloveških hord bi se rad prebudil iz zavrženosti pozabe, sramotna zahrbtnost izdaje bi se spet rada napila krvi naroda, ki se je v svoje tisočletnem boju končno izvil izpod tujčevega jarma! vendar svetla zvezda svobode, bo zopet vstala v ognju zanosa, duh pradedov, ki so branili slovenska ognjišča bo zopet se združil pod zastavo upora, ne tujec ne domači izdajalec ne bosta premagala trdne volje in vere v svobodo, nobena podla zahrbtna ideologija ne bo več kazila zdravega telesa naroda, nobena tuja nacija ne bo diktirala usode slovenskega naroda, izdajalska morilska zver bo pomendrana v prah in odpihnjena v pozabo zgodovine  v ognju pravičnega boja za svobodo!

:afro1:

prevod: sjebat čemo mi nju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nacifašistična zver ponovno dviga svojo stokrat poteptano glavo, zmaj protičloveških hord bi se rad prebudil iz zavrženosti pozabe, sramotna zahrbtnost izdaje bi se spet rada napila krvi naroda, ki se je v svoje tisočletnem boju končno izvil izpod tujčevega jarma! vendar svetla zvezda svobode, bo zopet vstala v ognju zanosa, duh pradedov, ki so branili slovenska ognjišča bo zopet se združil pod zastavo upora, ne tujec ne domači izdajalec ne bosta premagala trdne volje in vere v svobodo, nobena podla zahrbtna ideologija ne bo več kazila zdravega telesa naroda, nobena tuja nacija ne bo diktirala usode slovenskega naroda, izdajalska morilska zver bo pomendrana v prah in odpihnjena v pozabo zgodovine  v ognju pravičnega boja za svobodo!

:afro1:

Kardelj?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nacifašistična zver ponovno dviga svojo stokrat poteptano glavo, zmaj protičloveških hord bi se rad prebudil iz zavrženosti pozabe, sramotna zahrbtnost izdaje bi se spet rada napila krvi naroda, ki se je v svoje tisočletnem boju končno izvil izpod tujčevega jarma! vendar svetla zvezda svobode, bo zopet vstala v ognju zanosa, duh pradedov, ki so branili slovenska ognjišča bo zopet se združil pod zastavo upora, ne tujec ne domači izdajalec ne bosta premagala trdne volje in vere v svobodo, nobena podla zahrbtna ideologija ne bo več kazila zdravega telesa naroda, nobena tuja nacija ne bo diktirala usode slovenskega naroda, izdajalska morilska zver bo pomendrana v prah in odpihnjena v pozabo zgodovine  v ognju pravičnega boja za svobodo!

:afro1:

In čaščeno ljudstvo tvojih dedov bo ponovno vpreglo topoumne duše v jarem vsakdanje tlake. Kratek je spomin sužnjev, pritlehne reči jih kmalu navdajo z strastjo in zanosom. Krvoločni, utrujeni, izžeti bodo spet in spet uničevali svoje družbeno telo. Vedi to, v tihoto pozabe se bo potuhnila in ko bo zadnja straža zaspala, tedaj kot ptič ognjeni, se naša žverca dvigne in duše teh človečkov, razmeče naokrog kot veter listje v jeseni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dajte jo gor, zakaj brez Divje zveri, meni živeti ni.

Sym: ti me pa opominjaj v zvezi z neustrezno uporabo ločil, da jaz to svoje vejevje izboljšam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
eh norci.

Ne vsi. Jaz osebno sem tu zaradi zabave. Mam pa potrdilo, da nisem nor. Ga imaš ti tudi?

Dobil sem ga, ko sem bil na zdravniškem pregledu za v Tacen. Pa me niso vzeli. Zgleda, da so jemali one druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!