Skoči na vsebino

Hyosung GT 650 Comet


pobalin

Priporočene objave

pozdravljeni,

a mogoce kdo ve kje bi se dalo dobiti crash padse za husota in koliko $ stanejo?

predvidevam da homologacija ni potrebna al pa?

lp bojan

jst sm jih nabavu pr Barboriču v Žužemberku,cena pa je 10k sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm jih nabavu pr Barboriču v Žužemberku,cena pa je 10k sit.

Ja saj jst morm it tud na servis k njemu, ker je najblizji pa po vasih postih tud najboljsi.

a nisi nekje reku da so bli tvoji crash padsi samo privarjeni gor in se ti je zato odlomil pri padcu?

lp bojan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal prehitro sem sklepal,v bistvu je bil navoj posnet in je zgledal kot,bi bil res privarjen na okvir...

je pa res,da se je odlomil,ker je v mojem primeru motor vrglo,crash pad pa mora biti dimenzioniran tako ,da se pri preveliki obremenitvi odlomi,sicer lahko pride do deformacije okvirja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Danci

Oj! A si ti že dobil dize.....Kako misliš zadevo izpeljat? Ali samo glavne dize, ali tudi drugo iglo......... ?

A se ti tole zdi drago (cena je v CHF = cca 72kSIT)?

Huso tuning kit

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Danci

Oj! A si ti že dobil dize.....Kako misliš zadevo izpeljat? Ali samo glavne dize, ali tudi drugo iglo......... ?

Ja, sem že dobil - Dynojet kit vsebuje:




  • po dve dizi velikosti 134, 138, 140, 144, 180 in 185


  • dve igli


  • dve vzmeti za igle


  • dve vzmeti za drsnik


  • dve E-sponki


  • dve podložki


  • 1 sveder za drsnik


Tak komplet stane pri Louis-u ~100€.

Seveda sem pri taki ponudbi diz sedaj malo v temi in sploh ne vem, s katerimi dizami naj začnem - še posebej, ker nimam nobenega merilnega instrumenta, s katerim bi lahko ugotovil, kakšno je razmerje med zrakom in gorivom (A/F ration).

Zato imam v načrtu nabavit A/F merilec s funkcijo beleženja glede na vrtljaje... :OK:

A se ti tole zdi drago (cena je v CHF = cca 72kSIT)?

Huso tuning kit

LP

Glede na to, da je to pravzaprav Dynojet kit s tremi pari diz (namest šestimi) in da K&N zračni filter za SV650 stane cca. 80€, je ta švicarska zadeva kar draga.

Si ze kaj izvedel glede papirjev?

Nope, zaenkrat še nobenega odgovora... Kak dan še počakam, potem pa jih bom klical.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato imam v načrtu nabavit A/F merilec s funkcijo beleženja glede na vrtljaje... :OK:

Pa boš to za kak pir tudi posodil... :whistle:

Na en vhod moraš priklopiti še položaj plina, ki je tu najpomembnejši podatek. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa boš to za kak pir tudi posodil... :whistle:

Na en vhod moraš priklopiti še položaj plina, ki je tu najpomembnejši podatek. :D

Ta moped tega nima - morda bi se dalo kak dogradit vsaj za namen meritve...

Pri FZS600 pa bi to že moralo it - glede na to, da ima naprava 3 analogne vhode.

Pir bomo s čem drugim nadomestili, pa bo. :)

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta moped tega nima - morda bi se dalo kak dogradit vsaj za namen meritve...

Pri FZS600 pa bi to že moralo it - glede na to, da ima naprava 3 analogne vhode.

Pir bomo s čem drugim nadomestili, pa bo. :)

D.

:yea1: Danci Tuning shop! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pomaga in pove svoje mnenje.Odločam se za nakup motorja gt 650r in letnik 2006 stane 1.299.000 sit ,letnik 2005 pa 1.019.000 sit .In sedaj me zanima če obstaja kakšna velika razlika med letnikoma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pomaga in pove svoje mnenje.Odločam se za nakup motorja gt 650r in letnik 2006 stane 1.299.000 sit ,letnik 2005 pa 1.019.000 sit .In sedaj me zanima če obstaja kakšna velika razlika med letnikoma?

Kolk kilometrov ma letnik 2005?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mal pobrskaš, boš dobu še letnik 2004, še v salonu, pa za 990.000.

Če počakaš še kako leto, dve, ga pa dobiš zastonj :OK: (sicer mal rabljenga, pa vendar...)

PS. A veš, zakaj je bil Zaporožec večni avto?

Ups, napaka iščeš model 650r.!!!!!!!!

Potem moj post mirno spreglej. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem že dobil - Dynojet kit vsebuje:



  • po dve dizi velikosti 134, 138, 140, 144, 180 in 185

  • dve igli

  • dve vzmeti za igle

  • dve vzmeti za drsnik

  • dve E-sponki

  • dve podložki

  • 1 sveder za drsnik

Tak komplet stane pri Louis-u ~100€.

Glede na to, da je to pravzaprav Dynojet kit s tremi pari diz (namest šestimi) in da K&N zračni filter za SV650 stane cca. 80€, je ta švicarska zadeva kar draga.

D.

A ti si ta Dynojet nabavil v Louisu al kje drugje?

Pa zanima me tudi, če paše K&N filter od SVja na Cometa, ker sem se menil z enim tipom, ki bi mi omenjen filter zrihtal, pa je nekaj palamudil da ne ve če paše..

LP, deX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si ta Dynojet nabavil v Louisu al kje drugje?

Jap, v Louisu. V Hein-Gericke je cena skoraj enaka, za kake druge variante pa se v bistvu nisem niti zanimal.

Pa zanima me tudi, če paše K&N filter od SVja na Cometa, ker sem se menil z enim tipom, ki bi mi omenjen filter zrihtal, pa je nekaj palamudil da ne ve če paše..

Glede filtra nisem 100%, da kar paše - po obliki (sodeč po slikah) je sicer zelo podoben, sem pa na nekih forumih prebral da ne paše - brez modifikacij...

Bom še vprašal na raznih forumih - pa ko kaj zvem, objavim tu...

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dynojet je kupljen za SV650 a ne? Ker nisem zasledil na Louisovi strani djynojeta za husota..

No kakorkoli že, želim ti uspešno predelavo, pa poročaj tu gor, kako ti kej gre. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dynojet je kupljen za SV650 a ne? Ker nisem zasledil na Louisovi strani djynojeta za husota..

Točno tako - glede na to, da imata enake vplinjače pa tudi motor je po merah (gib x vrtina) skoraj enak, se bo verjetno dalo s tem nastavit kar OK.

No kakorkoli že, želim ti uspešno predelavo, pa poročaj tu gor, kako ti kej gre. :)

10x. :D Če bo ratalo kaj dobrega, se bom že pohvalu. :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če slučajno kdo ve kje bi se dal za kakšno ugodno ceno ketno nabavt oz. al paše tut od kakšnega drugega motorja.

lp

Mtb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če slučajno kdo ve kje bi se dal za kakšno ugodno ceno ketno nabavt oz. al paše tut od kakšnega drugega motorja.

lp

Mtb

ketna je ketna, so razlike v kakovosti, izdelavi, O-ringih ampak na koncu je ketna enaka za vsak motor. v temi o stanovniku je en forumaš (očitno zastopnik za ČZ ketne) ponujal ugodne cene.

aja ponavadi z ketno menjaš tudi zobnike če so obrabljeni, nekje normalno bi bilo to na 20.000 km.

PS: bo treba še kako drugo temo prebrat ne samo o husotu, pa za ketne tema tudi obstaja .)

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok km pa je drzala ketna? Ce kaj zves glede cen ketn in modelov in kje se jih da kupiti sporoci.

Moj motor ima sedaj nekaj malega čez 15.000 km-jev in ketna je zrela za menjavo. Če se ne motim je dal Tedybear za novo original ketno 30 jurjev; po moje bi se jo dal cenej dobit.

ketna je ketna, so razlike v kakovosti, izdelavi, O-ringih ampak na koncu je ketna enaka za vsak motor. v temi o stanovniku je en forumaš (očitno zastopnik za ČZ ketne) ponujal ugodne cene.

aja ponavadi z ketno menjaš tudi zobnike če so obrabljeni, nekje normalno bi bilo to na 20.000 km.

PS: bo treba še kako drugo temo prebrat ne samo o husotu, pa za ketne tema tudi obstaja .)

Hvala Pervy za info, mogoče se pa res še kaj uporabnega naučim od tebe .) . Šibam še na drug forum :grim

http://www.bmtrade-si.com/czchains.html

evo, našla ketne :blush:

Kako naj pa zdj vem katera gor paše? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj pa zdj vem katera gor paše? :huh:

nič lažjega. B) Pogledaš, katero številko ketne imaš zdaj, nato pa vzameš novo ketno enake številke (XS, S, M, L, XL, XXL) :grim :) :P :devil: :whistle:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj pa zdj vem katera gor paše? :huh:

pirrules varianta ali "joj stric veste, mam husota, kero ketno rabim?" .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!