Skoči na vsebino

Hyosung GT 650 Comet


pobalin

Priporočene objave

Custom made full krivina za Cometa 650...

:OK:

Ce komu Stock bremze niso dost evo nadomestilo...

Dobra krivina,a je bla cena tud znana?Bolj ko berem tole bolj mi je vsec zadeva,se mal pa si ga bom se sam kupu :yea1: :yes: Sam ko gledam po netu noben noče prodajat R varjanto,pa vem da jih je blo kar neki pr nas prodanih.Kva je zdej to,vsak ma neki proti husotu ampak k ga pa kup,ga pa prodat noče :hmm: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra krivina,a je bla cena tud znana?Bolj ko berem tole bolj mi je vsec zadeva,se mal pa si ga bom se sam kupu :yea1: :yes: Sam ko gledam po netu noben noče prodajat R varjanto,pa vem da jih je blo kar neki pr nas prodanih.Kva je zdej to,vsak ma neki proti husotu ampak k ga pa kup,ga pa prodat noče :hmm: :slap:

Ma kupi novega!

Cena R variante je zdaj 1059kSIT

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot zgleda bo treba še kako huso nabavit, pa v predelavo... :D

Sam to pa res,relativno pocen motor in predvsem v tujini zlo dobre in pocen moznosti predelav,kaj hoces boljšga. :OK: Mal sm gledu po nemških forumih in ta Hyosun Cup k ga majo in praktično dobiš za ta motor glih kar se ti sprdne,sam pr nas je pa zadeva glih obratna.Drugač pa pomojm da bi mu ful pasu gor tanov lonc od Akrapoviča :wub: Mislte da ga bo stric Akrpovič tud za Hyosunge delu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislte da ga bo stric Akrpovič tud za Hyosunge delu?

Kdo bo pa dal za komplet izpušni sistem približno četrtino vrednosti motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo pa dal za komplet izpušni sistem približno četrtino vrednosti motorja?

Saj to pol več ne bo motor, ampak inštalacija za prevažanje akrapovičevega auspuha. :grim :devil: :whistle: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to pol več ne bo motor, ampak inštalacija za prevažanje akrapovičevega auspuha. :grim :devil: :whistle: :lol:

In ti si potem še upaš kdaj pridt na Huso srečanje, al kva :devil:

:oops:

Sicer se pa kar strinjam s Symom; no ja, saj zakaj mamo pa Wingsa, mu čist nč ne fali, pa še spodobna cena je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo pa dal za komplet izpušni sistem približno četrtino vrednosti motorja?

Jest bi ga dal gor.Do zdej sm ga mel čist na vsakmu motorju skor k sm ga mel in mi ni žal tud tolarja k sm ga zapravu za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede - a je komu že ratalo prodat rabljenega husota in kakšne so kaj izkušnje glede doseganja dobre prodajne cene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede - a je komu že ratalo prodat rabljenega husota in kakšne so kaj izkušnje glede doseganja dobre prodajne cene?

Huso je motor za celo zivljenje...

(ko kupis, ne mores vec prodat . press) :lol1:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki smo pa mi slovenci. Ce bi pa honda na istem(ista kvaliteta,deli....) motorju gor pisal bi ga pa prodal brez problema tud ce bi ga skor pol manjkal.

Sorry sam tako mielnost majo juznaki npr pri avtih:

Sam da je wv,mercedes,bmw al pa kj podobnga pa prec kupjo pa ne glede kaksen avto je.

Sj pr motorih je pa tud podobn sam da ma cigo v lj Hondo Cbr (izgovorjava po cigansko--Ciber). :BUA:

Huso je motor za celo zivljenje...

(ko kupis, ne mores vec prodat . press) :lol1:

:whistle:

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno de je skor vse olje odteklo dol v karter. Pri motorjih ki so meli komplet generalno, pa ko olje nalijejo pol motor lavfajo na starter brez bencina (motor ne sme vzgat) nekaj casa da olje zavkrozi po motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki smo pa mi slovenci. Ce bi pa honda na istem(ista kvaliteta,deli....) motorju gor pisal bi ga pa prodal brez problema tud ce bi ga skor pol manjkal.

Sorry sam tako mielnost majo juznaki npr pri avtih:

Sam da je wv,mercedes,bmw al pa kj podobnga pa prec kupjo pa ne glede kaksen avto je.

Sj pr motorih je pa tud podobn sam da ma cigo v lj Hondo Cbr (izgovorjava po cigansko--Ciber). :BUA:

:BUA:

Se podpišem pod to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma mogoče kdo kak nasvet, kako vžgat motor po 4 mesecih nelaufanja? :? :closedeyes:

Najprej je dobro, če ima akumulator še kaj napetosti, potem zaug do konca in verglat brez gasa, da pumpa porine bencin v uplinjače. Mora vžgat!

Problem je, ker bencin v uplinjačih izhlapi, brez bencina pa ni muzike.

@ ICE_MAN :slap: :doze: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se podpišem pod to.

ladies and vegetables, ne bit tako občutljivi. saj se samo šalimo. :) :grrr :grim

meni tudi ne nabije žolča do nebes, ko mi kdo reče da mam italijansko škatlo s samo pol mašine. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lansko leta ga tud jst nisem mogu k življenju spravt po 3 mescih zimskega spanja.

po tem, ko sm od verglanja do nezavesti spraznu akumulator :blink: ,sm ga vžgal tako ,da sm se spustu v dolino,ruknu v tretjo in je motor vžgal...vendar se akumulator ni napolnil niti po polurni vožnji...

Na servisu so odkrili skurjeno navitje(magnet),napaka pa je bla odstranjena pod garancijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ladies and vegetables, ne bit tako občutljivi. saj se samo šalimo. :) :grrr :grim

Jaz se pa podpisem pod to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huso je motor za celo zivljenje...

(ko kupis, ne mores vec prodat . press) :lol1:

:whistle:

Po kakšnih petih letih uporabe ga parkiraš pred Merkatorjem, pobereš tablico in ko ga j..e. :P Kdo se bo še v globalizaciji mantral s prodajo rabljenega motorja.

Seveda dražji motocikli ne dovolijo takšnega finančnega razmišljanja. Zato je lepo, da ste ponižni in poskusite iztržiti vsaj za burek. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!