Skoči na vsebino

Hyosung GT 650 Comet


pobalin

Priporočene objave

DID in Regina verige so imeli v Louisu prejšnji teden znižane.

Za kok pa, grem ravno v soboto v Gradec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V louisu sploh ne dosbis ketne za cometa in tudi nobenga rezervnega dela ne kot dodatne opreme od raznih nosilcev ... tud sploh niiiiiiiiiiii........... :?

hint: regina, did, rk, cz itd.

hint2: gericke, louis, auner, itd.

hint3: iskalnik.

Za kok pa, grem ravno v soboto v Gradec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gericke, polo in louis nimajo za GT 650 veriznega kit-a.

mogoce probas pri kaksnem serviserju alil zastopniku verig, ce ti lahko sestavi komplet.

ctivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bi se mogl kje dobit RK- ketno z zobniki za ta motor ker je ravno ta original gor. Kje bi se dal te ketne pr ns najcenej dobit?

Popravljeno . Popravil ICE_MAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj motor ima sedaj nekaj malega čez 15.000 km-jev in ketna je zrela za menjavo. Če se ne motim je dal Tedybear za novo original ketno 30 jurjev; po moje bi se jo dal cenej dobit.

Dvomim, da boš kaj cenejšega našla.

Na E-Bayu je en komplet (veriga+zobniki) za 109€. Dodaj 17€ poštnine in si na 30 jurjih...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal 30k samo za ketno. :angry2: Če bi menjal še zobnike (jih ni bilo potrebno) bi me zadeva prišla čez 45k. :cry:

In samo zaradi tega mi gre moj Huso na K...c, ker ne morem (tako kot 98% folka) it v Louis, al pa magar v TC, al HMC...in zadevo kupit za spodoben denar, recimo cel komplet za ene 120 - 130 Eurov.

Saj vem, oziroma poznam tisto, da je najcenejša investicija nam koncu tudi najdražja.

Ampak po drugi strani bi blo pa prav dolgčas, če ga človek ne bi včasih mal kiksnu, ane? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim, da boš kaj cenejšega našla.

Na E-Bayu je en komplet (veriga+zobniki) za 109€. Dodaj 17€ poštnine in si na 30 jurjih...

D.

Pa se vprasanje kaksna je ta ketna na e-bayu? Pa das na koncu 130eur pa dobis en cigumi...

Poklic v promotor center pilko v lj in prasi ce majo kit komplet za cometa. Men se zdi da se ga da narocit od did-a, ker sem ze enkrat cist informativno spraseval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V louisu sploh ne dosbis ketne za cometa in tudi nobenga rezervnega dela ne kot dodatne opreme od raznih nosilcev ... tud sploh niiiiiiiiiiii........... :?

Jasno, luis & co prodajajo samo za japonske jogurtpeharje ... niti naročit se ne da.. in če paše npr. kaka ročka, zajla, ploščica tudi na kaj os Velike četvorke ( suzi, jama, kawa, honda) tudi ne vedo.. :BUA:

El B-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj sem iz trgovine pripeljal motor Hyosung 650 R in ga doma zagnal in ko se je voda v hladilniku ogrela je kar začela iz njega iztekat voda.

Kaj mi svetujete naj mi samo Hladilnik zamenjajo ali mi dajo drug motor ?

LP

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da imaš pravico zahtevati drug motor.. Malo si preberi obligacijski zakonik in zakon o varstvu potrošnikov, je točno navedeno v katerih primerih lahko zahtevaš zamenjavo izdelka.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz bi zahteval nov motor ker bi poppizdil da bi moral nov motor z 0 km prevoženih km voziti okrog po servisih.

kupec lahko izdelek vrne v 8 dneh če z njim ni zadovoljen. ti samo pojdi v trgovino in zahtevaj denar nazaj pol boš pa videl kaj bodo rekli.

pa poročaj kako se bodo stvari razvijale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem iz trgovine pripeljal motor Hyosung 650 R in ga doma zagnal in ko se je voda v hladilniku ogrela je kar začela iz njega iztekat voda....

odvisno iz kje je tekla voda...lahko je bilo samo preveč tekočine in ko se je ogrla je iztekala preko varnostnega ventila...če je poškodovan hladilnik pa ga vsekakor daj zamenjat - cel motor ti pa zaradi tega ne bodo zamenjali...

...glede zamenjave kupljenega izdelka pa za motorna vozila veljajo drugačni pogoji kot npr. za tehnično robo...

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvoznik mi je obljubil da ga bo v četrtek njihov šofer pobral in odpeljal na servis in popravljenega tudi pripeljal nazaj.

Kaj menite če bi z silikonom ali podobno maso zamašil razpoko na hladilniku (rad bi se malo peljal) bi še potem priznali garancijo?

LP

post-10004-1139737684_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dotikaj se ničesar! Ta uvoznik je ena navadna p****, kar mislim da ti lahko potrdi veliko lastnikov Cometov, zato pusti stvari nedotaknjene. Jaz se še vedno bodem z njim zaradi zamenjave diska, ki je bil zvit že ob nakupu motorja..

Lp, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj me zanima glede temperature,meni digitalni prikazovalnik pride dve črtici pred rdečo lučko in še vedno termostat ne odpre.

A se še mora bolj segret ali pa tudi kaj ne funkcionira?

LP

Ne dotikaj se ničesar! Ta uvoznik je ena navadna p****, kar mislim da ti lahko potrdi veliko lastnikov Cometov, zato pusti stvari nedotaknjene. Jaz se še vedno bodem z njim zaradi zamenjave diska, ki je bil zvit že ob nakupu motorja..

Lp, DeX

Pa naj mi samo kaj komplicira mu bom tiste 3 vijake ko sem ga prvič vžgal in je 5min laufal izpadli iz motorja njemu privil. :)

Vprašanje je še samo kolko jih bom še izgubil ko se bom vozil

Popravljeno . Popravil Borut23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: pa to je noro .... .. joooj ta saplex .. postaja že sumljiv :hmm:

očitno je tisti stranski del slabo prešan al pa nima tesnila vmes .... zato pušča ... silikon ne bi pomagal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zahtevaj zamenjavo celotnega hladilnika...glede vijakov pa napiši reklamacijo in zahtevaj ponovni "nulti" servis, ki bi ga morali opraviti pred prodajo in obsega tudi pregled motorja in zategovanje vseh vijakov...sicer pa nisi edini lastnik Hyosungov, ki ima težave z izpadanjem vijakov...zadevo uspešno rešiš z Loctite lepilom za vijake...

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"nulti" servis, ki bi ga morali opraviti pred prodajo in obsega tudi pregled motorja in zategovanje vseh vijakov...

ja to je temu prodajalcu očitno neznano....... :slap: :stupid:

borut@

pa kje si kupil to ???? serviser pa ti ja sproba in pregleda motor prej ko ga odpelješ iz trgovine ....

A mi lahko kdo pomaga in pove svoje mnenje.Odločam se za nakup motorja gt 650r in letnik 2006 stane 1.299.000 sit ,letnik 2005 pa 1.019.000 sit .In sedaj me zanima če obstaja kakšna velika razlika med letnikoma?

evo ... zdaj pa vidiš razliko .. :? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!