Skoči na vsebino

Hyosung GT 650 Comet


pobalin

Priporočene objave

vroč ali bolj vroč zrak, noben ne poveča moči.

Res je! Vroč zrak zmanjša moč, bolj vroč zrak bolj zmanjša moč.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moj Wings je gor. Mater je to glasno :worship: . Si sploh na cesto ne upam :whistle: . Kaj obstaja za to kakšen silencer?

post-15818-1187379498_thumb.jpg

post-15818-1187379518_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moj Wings je gor. Mater je to glasno :worship: . Si sploh na cesto ne upam :whistle: . Kaj obstaja za to kakšen silencer?

Nice tole je pa titan.............obstaja Db-killer jst ga mam pa ga ne dam ker ga rabim kadar grem v tujino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

D.

Mislm da ga bi mogu proizvajalec homologirat (če bi proizvajalec hotu), ne pa kupec oz fizična oseba.

Popravljeno . Popravil ICE_MAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da ga bi mogu proizvajalec homologirat (če bi proizvajalec hotu), ne pa kupec oz fizična oseba.

Hja, po nemških forumih berem, da se pri njih to da (seveda mora biti glasnost v okviru predpisanega, oblika tudi), pri nas mislim, da je situacija s tem bolj slaba...(beri - če nimaš TUV listine)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izdelava je res 1A. Pa zvok tudi. Pa še lahek je. :worship:

sem pisal proizvajalcu za dušilec. upam da mi ga naredi. ICE: policaji kaj težijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, po nemških forumih berem, da se pri njih to da (seveda mora biti glasnost v okviru predpisanega, oblika tudi), pri nas mislim, da je situacija s tem bolj slaba...(beri - če nimaš TUV listine)

Tudi pri nas obstaja možnost 'posamične odobritve' vozil, s čimer je morda možno homologirat tudi Wings-a, če le ni preglasen.

Navsezadnje ljudje izdelujejo razne tro-kolesnike (trike) s čisto po meri narejenimi izpuhi, ki zagotovo nimajo TÜV ali podobnih papirjev oz. homologacije. In jih uspejo homologirat in registrirat...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izdelava je res 1A. Pa zvok tudi. Pa še lahek je. :worship:

sem pisal proizvajalcu za dušilec. upam da mi ga naredi. ICE: policaji kaj težijo?

Se vozim že več kot 2 leti s tem rorom pa zaenkrat ni problemov (nimam ploščice gor in mam gor gravirane original napise). Pač če vidim policaja močno zaprem gas da motor manj brni. Za tujino pa obvezno db-killer not, pol pa tud glasnost ne presega originala pa še ror zgleda kot original tako da sploh ni problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DeX : kaj boš zdaj prodajal, ko ga poznaš v nulo? :naughty: kdaj lahko pripeljem mojega, da menjava dize? :whistle:

daj posnami zvok, da čujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, poznam ga v nulo, zato pa prodajam :D

Za menjavo diz pa ni problema, jaz itak delam v studentskem klubu 50m od doma in mi ni problema si vzet kaksno urco prosto, tudi ce bi bil v sihtu. Ti samo prdi kadar ti ustreza pa je :) Samo sporoci prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pač če vidim policaja močno zaprem gas da motor manj brni...

mmm, ne vem kje se ti vozš ampak tam kjer se jast, se (zaenkrat) še ni zgodil, da bi bremzal oz. spuščal gas zarad tega ... nasprotno, še bl sem vesel, če lahko mal prvijem gas, ko grem mimo ... čeprav mam filing po tem kar sem slišal prejle, da ne ropota tko zelo kot Robertosu ... mogoče je pa moj iz kakšne škrt serije :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmm, ne vem kje se ti vozš ampak tam kjer se jast, se (zaenkrat) še ni zgodil, da bi bremzal oz. spuščal gas zarad tega ... nasprotno, še bl sem vesel, če lahko mal prvijem gas, ko grem mimo ... čeprav mam filing po tem kar sem slišal prejle, da ne ropota tko zelo kot Robertosu ... mogoče je pa moj iz kakšne škrt serije :cry:

Moj je kr glasen se extra dere še iz predelanega zračnega filtra, seveda ni tko glasen kot kak tisočak V2 ampak za 650 je pa kr loud in se že na kilometr sliš da tole tud približn ni original. :huh:

Če si iz lj al pa kje bliz se lahko kdaj dobiva da vidva če je tvoj sound ok.

Popravljeno . Popravil ICE_MAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi se počasi vsi lastniki Hyosungov dobili nekje, pa eno rekli in izmenjali izkušnje. Samo počakajte na torek, da jaz izpit naredim :whistle: . Ne bi bila to super ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi se počasi vsi lastniki Hyosungov dobili nekje......................Ne bi bila to super ideja?

Super že super, sam kdo bo pa pol to staro železje dam zvleku, če nas bo dost bo zihr kakšen kaput :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!