Skoči na vsebino

Hyosung GT 650 Comet


pobalin

Priporočene objave

Wou, Dex, amapak uštimanga maš pa res zlo lepo :worship:

Btw, a pol je treba dol še luči pa to pobrat k greš na pisto? :unsure:

Aja, no, pa če že tle pišem, bi še neki uprašov.

Huso (125 :rolleyes: :trance_33_sleep: ) se mi obnaša tko, k da bi dobil preveč zraka - obrate dobiva zelo počasi v leru, če zaprem gas, pa ga ponovno odprem ga zamori, z zaugom dela bolje kot brez, obenem pa je svečka črne barve kar pomeni da je preveč bencina, tako da sem čisto zmeden :rolleyes:

A je kje kkšnen dober serviser za Husote, ker k Vombergerju ga ne mislem vozit, če bi pa lahko sam pošraufal bi blo pa sploh super, sam ne vem na kaj naj gledam sploh. Šraufanje mi pa drugače ne predstavlja nobenega problema, samo če vem kaj bi lahko sploh bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prpel en dan, pa se bova malo poigrala z razmerjem gorivo/zrak :)

Lahko tudi, da dobiva prevec goriva, pa ga mori.. To pojasni tudi crne svecke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex a maš spredaj montiran 14 zobnik? Če ga nimaš ti bo zelo prav prišel ker se preformansi kar lepo dvignejo in tudi končna hitrost ne trpi zelo. Zadnjič na avtocesti 212km/h@6 prestava@10500 obr/min --->14 zob spredaj (15 org) in tudi z dvema gor je šlo malo manj kot 210.

Zobnik je pa od sv650 (525 format) in paše k ata na mamo na mašino.

Popravljeno . Popravil ICE_MAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž na kakšnem Suzuki servisu?

Nak, 14 zob ni original velikost za SV650, zato ga na Suzuki servisih verjetno ne bodo imeli...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wou, Dex, amapak uštimanga maš pa res zlo lepo :worship:

Btw, a pol je treba dol še luči pa to pobrat k greš na pisto? :unsure:

Aja, no, pa če že tle pišem, bi še neki uprašov.

Huso (125 :rolleyes: :trance_33_sleep: ) se mi obnaša tko, k da bi dobil preveč zraka - obrate dobiva zelo počasi v leru, če zaprem gas, pa ga ponovno odprem ga zamori, z zaugom dela bolje kot brez, obenem pa je svečka črne barve kar pomeni da je preveč bencina, tako da sem čisto zmeden :rolleyes:

A je kje kkšnen dober serviser za Husote, ker k Vombergerju ga ne mislem vozit, če bi pa lahko sam pošraufal bi blo pa sploh super, sam ne vem na kaj naj gledam sploh. Šraufanje mi pa drugače ne predstavlja nobenega problema, samo če vem kaj bi lahko sploh bilo.

jaz sem imel podoben problem pri yamahi smo celga pregledal na konc pa ugotovil ,da je benz zanič.To pa se ti lahko zgodi če tankaš velik na petrolu no vsaj men se je rezultat črne sveče in slaba odzivnost ročice za gas nikakav štantgas dostkrat ugasnil pa po vsej verjetnosti še luft enga ventila šel k juretu dolgi most menjava svečk pa še neko tekočino mi je dal k baje spuca cel sistem zdej laufa k urca

ps pa probavam čim manj tankat na petrolu

če ti bo to kaj pomagal dobr če ne pa srečno pri iskanju problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex kaksno dimenzijo si dal zadaj? pa sirina felge??

Dunlop KR108 165/55 17. Sirine feltne pa ne vem, bom pomeril ko bom nazaj premenjaval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem bil na dirkaliscu prvic, fenomenalno :OK:

Slo Hyo rekord ima Gody in je nazadnje znasal 1.56.4 (mogoce je danes popravil, je kar dobro letel :OK: )

Mene so postopali pa 1.56.7 najboljsi cas :D Je pa res, da ni bilo merjeno z lap timerjem in je lahko nekaj odstopanja, ampak kljub temu, res zelo zadovoljen.

Sploh zato ker se mi zdi, da bi slo danes lahko se vsaj pol sec, ce ne vec hitreje, ce bi Hyosung delal tako kot treba in bi lahko odpeljal se 4 in 5 izhod na pisto.. Vsak krog sem namrec bil boljsi pri zaviranju in nisem vec bremzal pol km prezgodaj, kot na zacetku :) Tako mi je pa zacelo nekaj trokirat in bi 2x kmalu padel, ker je motor kar naenkrat pri polnem odpiranju iz zavoja zgubil moc in jo spet dobil in se posledicno tako zanihal, da me je kar fajn zmetalo :glare: Sem potem raje zakljucil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem bil na dirkaliscu prvic, fenomenalno :OK:

Slo Hyo rekord ima Gody in je nazadnje znasal 1.56.4 (mogoce je danes popravil, je kar dobro letel :OK: )

Mene so postopali pa 1.56.7 najboljsi cas :D Je pa res, da ni bilo merjeno z lap timerjem in je lahko nekaj odstopanja, ampak kljub temu, res zelo zadovoljen.

Sploh zato ker se mi zdi, da bi slo danes lahko se vsaj pol sec, ce ne vec hitreje, ce bi Hyosung delal tako kot treba in bi lahko odpeljal se 4 in 5 izhod na pisto.. Vsak krog sem namrec bil boljsi pri zaviranju in nisem vec bremzal pol km prezgodaj, kot na zacetku :) Tako mi je pa zacelo nekaj trokirat in bi 2x kmalu padel, ker je motor kar naenkrat pri polnem odpiranju iz zavoja zgubil moc in jo spet dobil in se posledicno tako zanihal, da me je kar fajn zmetalo :glare: Sem potem raje zakljucil..

Je mogoče motor zalilo? Maš mal prevelike dize?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako mi je pa zacelo nekaj trokirat in bi 2x kmalu padel, ker je motor kar naenkrat pri polnem odpiranju iz zavoja zgubil moc in jo spet dobil in se posledicno tako zanihal, da me je kar fajn zmetalo :glare: Sem potem raje zakljucil..

Tole pa izgleda, kot da bi bencina zmanjkovalo :)

Ga na Grobniku pac zelo zre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa izgleda, kot da bi bencina zmanjkovalo :)

Ga na Grobniku pac zelo zre ...

Sem tudi jaz pomislil na to, ampak pomoje ni to vzrok.. To mi je naredilo ene dvakrat v drugem izhodu, parkrat v tretjem, ampak je bilo vedno na takih mestih, da ni bilo panike. Ko sem bil pa cetrtic gor, mi je pa 2x v ovinku, 1x v levem na koncu ciljne, enkrat pa v zagrebskem in bi obakrat kmalu padel.. Pa sem ravno prej natocil 6l bencina, posoda pa tako in takp tudi prej ni bila se prazna, sem imel kar nekaj goriva noter.. Se je pa to zacelo dogajat po par krogih na polno, se pravi po par krogih polne obremenitve.

Ne vem kaj ga je zajebavalo... :?

Je bil vceraj nov rekord mogoce? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče motor zalilo? Maš mal prevelike dize?

Dize so za moj full odprti filter se premajhne, sem moral zapret lukno s silver tejpom.. Mi je pa cudno, ker tega ni nikoli prej delalo, motor drugace lepo laufa pri teh nastavitvah ze kar nekaj casa.. Je pa res, da na cesti ni takih obremenitev, kot tam, kjer je rocka za gas vecino casa na full :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj ga je zajebavalo... :?

Je meni enkrat tudi cuknil, ampak potem je sel pa do konca normalno.

Mi je pa takole delal pomladi na Panoniji, se je na koncu izkazalo, da je zracni filter razpadel in se je en del preko lukenj postavljal. Pol smo pa dali originala gor in je bilo v redu.

Je bil vceraj nov rekord mogoce? :)

Ja, baje je bil ampak moram pocakati na pisni dokaz (nekaj okoli 1.55.xx).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil vceraj nov rekord mogoce? :)

:yes: Ampak dokler nimamo uradnih PDFjev črnonabelem, ne bomo govorili o številkah... ;)

Dize so za moj full odprti filter se premajhne, sem moral zapret lukno s silver tejpom.. Mi je pa cudno, ker tega ni nikoli prej delalo, motor drugace lepo laufa pri teh nastavitvah ze kar nekaj casa.. Je pa res, da na cesti ni takih obremenitev, kot tam, kjer je rocka za gas vecino casa na full :D

Morda je premajhen dovod bencina v vplinjač - bencin filter? Pepognjene cevke? Zatikajoči se plovci?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je meni enkrat tudi cuknil, ampak potem je sel pa do konca normalno.

Mi je pa takole delal pomladi na Panoniji, se je na koncu izkazalo, da je zracni filter razpadel in se je en del preko lukenj postavljal. Pol smo pa dali originala gor in je bilo v redu.

Ja, baje je bil ampak moram pocakati na pisni dokaz (nekaj okoli 1.55.xx).

S kakšnimi gumami si pa vozu na grobniku ta čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!