Skoči na vsebino

S 125-ko NA DOLGO POT


GHOST RIDER

Priporočene objave

Mene pa zanima kuk ste se najdle pelal s svojimi 125-kami. Kake so ble težave če so ble in kulk dauč se da pridet. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm šou sz mojo 4ko, sicer predelano, največ ene 80km v enem dnevu, rit me je bolela ko zmaj ej, ja0, šu sm pa iz Ilirske Bistrce u Postojno in nazaj, pa še mal sm se okol fijaku....

Glede 125k pa nevem kaj ti če it narobe, razen če ga boš tišču po avtocesti al kej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tut to lahk kdo kej pove...glede avtoceste a ne zgleda to mal čudn da se ti tam ene 110 goniš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 125 ne bi smela bit problem mal dalša tura.. Edino če greš npr kam na potovanje in maš gor sopotnika pa en kup prtljage, potem je lahko problem premajhna moč motorja..

Ko sem še imel 125, sem npr. enkrat šel dvakrat zapored na morje pa nazaj, ker sem nekaj pozabil doma. Sva bila pa na motorju 2, nekaj prtljage in sva torej prevozila skoraj 400km brez postanka. Kljub temu, da je bilo zelo vroče, da sem motor skoz tiščal na polno in da je bil motor zračno hlajen ni bilo nobenega problema..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ko sm kupu motor sm ga mogu domov prpeljat. to je pa iz koopra v kranj, domov sva sla pa po avtocesti in to 150km skoz gas skor od konca to je ene 160-170 km/h po stevcu. pa ni bilo nikakrsnih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor je kolega reku - ni problema xxx km dokaj razgibane vožnje odpelat- sam da ne matraš mašine preveč.

Drgač pa letos planiram vožnjo do Hamburga obiskat znance, čez Nizozemsko, Belgijo , Švico in Avstrijo nazaj v Slovenijo. Bova dva + prtljaga. Stil vožnje bo ZZLT( Zelo Zelo Lagano Turističen :) ), tko da pomoje bo kr šlo. Podrobnosti sledijo :)

Lp

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor je kolega reku - ni problema xxx km dokaj razgibane vožnje odpelat- sam da ne matraš mašine preveč.

Drgač pa letos planiram  vožnjo do Hamburga obiskat znance, čez Nizozemsko, Belgijo , Švico in Avstrijo nazaj v Slovenijo. Bova dva + prtljaga. Stil vožnje bo ZZLT( Zelo Zelo Lagano Turističen :) ), tko da pomoje bo kr šlo. Podrobnosti sledijo :)

Lp

...a ti to resno?? :o

...no ja sej ne dvomim da motor ne bi zdržal,sam zate ne vem kako bo tolk kilometrov ,boš mogu ene fajn maserke naročit v tujini :D :blink: ....a si že kej računal kolk kilometrov to približno znese?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje misli resno :OK: , zraven naj bi sel pa se en kolega, tako da bom jest 3 tedne brez jakne. Ce jima rata :worship: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jast sem z mojim skuterjem 125 sr naredu v enem dnevu priblizno 500kilometrov pa nisem dozivel nobenih problemov razen tega ,da me je vse bolel. grem pa vsako leto na morje in ni nobenih problemov seveda se peljem po stari ,ki je primerna za motoriste ,,seveda so prijetni uvinki.je pa tudi odvisno koliko pritjage imas ter ali se vozis sam mali imas sopotnika venda je to ze bilo napisano pred mano.motor je zracno hlajen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem naenkrat naredu 140km pa ni nc blo cudn, razn k sem sov 170 po avtocest ( par minut)pa se je segrel ksne 20 - 30 stopnij vec pol se je pa spet ohladu

:OK:

Popravljeno . Popravil mito91
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sam ce ti gre sam 110-115km/h nimas druge izbire na avtocesti kuker da ga tišiš do konca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO DEJTE SE MAL RAZPISAT SIGURN VAS JE VELIK TAKIH KI STE ŠLI NA MORJE S SVOJIMI MOTORČKI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!Jaz sem imela pred leti NSR125. Peljala sem sestricno, veeeelik ruzak (pot za 1 mesec) in sebe do Splita. Torej skoraj 500km v eno smer, velika vrocina. Verjetn motor ni bil res najbol zadovolen, ampak je pa zdrzu. Sam mors met mal obcutka zanga. Glede na to da je men edin kar precej olja popil, sva vmes mogle mal dolit. Sicer pa ko si zmatran se ustavis, popijes eno kavico in pol gres naprej. Drugac pa ce ga bos pametn pelu in vzdrzval te pelje kamr cs. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!Jaz sem imela pred leti NSR125. Peljala sem sestricno, veeeelik ruzak (pot za 1 mesec) in sebe do Splita. Torej skoraj 500km v eno smer, velika vrocina. Verjetn motor ni bil res najbol zadovolen, ampak je pa zdrzu. Sam mors met mal obcutka zanga. Glede na to da je men edin kar precej olja popil, sva vmes mogle mal dolit. Sicer pa ko si zmatran se ustavis, popijes eno kavico in pol gres naprej. Drugac pa ce ga bos pametn pelu in vzdrzval te pelje kamr cs. LP

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v enem dnevu šou iz mb do kopra in nazaj, z novo rsko, tak da se nisem smel preveč hitro peljat, pa do takrat je bla moja najdalsa tura cca. 20 km z tem motorjem, tak da ko sem domou prišo sem samo spat še lahko šou ker sem bil tak koda da bi me nekdo pretepo.. samo zdaj pa ko sem navajen tresljajev pa se mi to ni več problem peljat, samo prvič je blo pač hudo..

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO DEJTE SE MAL RAZPISAT SIGURN VAS JE VELIK TAKIH KI STE ŠLI NA MORJE S SVOJIMI MOTORČKI

Verjetno smo šli vsi.

Kaj pa sploh hočeš slišat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa letos planiram  vožnjo do Hamburga obiskat znance, čez Nizozemsko, Belgijo , Švico in Avstrijo nazaj v Slovenijo. Bova dva + prtljaga. Stil vožnje bo ZZLT( Zelo Zelo Lagano Turističen :) ), tko da pomoje bo kr šlo. Podrobnosti sledijo :)

Lp

Z daelimom? Ce vama pa to rata, sta pa najvecja carja na tem svetu! :OK:

Svaka cast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm šu iz kr na slo obalo,v premanturo,na krk...tud vse troje na enkrat...tudi ponoči...

jebemti,če pa to ni neki najbolšga kar se ti lahko zgodi tm nek med 16. in 18. letom pa tud ne vem. pizda je blo dobr! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm šu iz kr na slo obalo,v premanturo,na krk...tud vse troje na enkrat...tudi ponoči...

jebemti,če pa to ni neki najbolšga kar se ti lahko zgodi tm nek med 16. in 18. letom pa tud ne vem. pizda je blo dobr! :wub:

a zato k si meu zadi prasicko k se je skoz igrala s tvojim tamalim? :naughty: :yea1: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a ti to resno?? :o

...no ja sej ne dvomim da motor ne bi zdržal,sam zate ne vem kako bo tolk kilometrov ,boš mogu ene fajn maserke naročit v tujini :D :blink: ....a si že kej računal kolk kilometrov to približno znese?

He he,kaj pa mislš da med šolo delam :) Pride celotna pot okol 2787,4 km avtocest in navadnih poti (+/- kšnih 300 km za razne oglede ipd.) Dnarja bova mela dost sabo(+za rezervo kartice), šotor , 2 spalki, potovalko + tavelk vojašk ruzak( pač osnovne cunje, neki za preoblečt, kuhalni pribor pa še neki opreme za motor- šprej za ketno, rezervne bovdene za kuplungo in gas itd.) Nosilnost motorja ne bo presežena ( sm že preveru :)) Cajta si bova pa ene 3 tedne uzela-kr je itak preveč, sam je treba takle potovanje z rezervo uzet - pa lepo in počasi, z užitkom :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"2787,4 km avtocest"

To se mi zdi pa hudimano mal. Jst sm sel u Švico čez Italijo nazaj pa čez avstijo (alpe). Tam bil 3 dni. Mal se vozu okol po švici. Rezultat skor 2000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!