Skoči na vsebino

S 125-ko NA DOLGO POT


GHOST RIDER

Priporočene objave

lp

Jaz osebeno se nebi podal na pot ki bi bila daljša od 200km :glare: , nevem pač taki občutek imam, da so še 2T malo nezanesljivi na daljše km, mogoče 125-ka v cestni različici :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ne bom šov tok deleč.pomoje ti rit stran pade pa križ. :) drgač bom pa šov mal na slovensko obalo pogledat pa čatež , pa še kej sam čez mejo se pa ne upam ker mam 24kw :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Brihta:

Jah, tok je route planer vn vrgu. Drgač je do Hamburga 1136 pa še neki km (preverjeno na lastni koži), tko da se mi za krožno vožnjo čez NL in CH zdi kr korektna cifra - kaj je pa res, bom pa še preveru.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam letos grem pa verjetno s svojim mopedom. Mam dol sorodnike. Svica je lepa, zakon, vse najbols o tej drzavici. Tko da jo priporocam, kot izletno tocko. Kot sm ze reku, letos planiram izlet z motorjem, sam ni dnarja, da bi me kdo spravu na pot s 125-ko. Cestke so hitre, sam te lahka za vsakim vogalom na cedilu pust, 4t so pa zanesljivi sam svinjko pocasni. 7 ur viset na avtocesti trst-milano (skoz naravnost) je mal zoprn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi tud letos planiramo morje najprej na servis pol pa gasa pa ma da pridem dol drugač ga bom prodal. Sam mal me skrbi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetn mate vsi kake novejše 125ke , js mam pa cagivo mito letnik 94! premišljujem o kaki daljši turi ,bi to šlo . Mašina zaenkrat ni pokazala kakih problemov tk da ka pravte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ne vem kaj komplicirate. Mi smo se pred 20 do 25 leti z avtomatiki na morje vozili. Največ v enem šusu je bilo iz Lj do Poreča. Kljub temu, da je bilo vse ful navito, 2T in zračno hlajeno je šlo brez težav. Ni treba poudarjat, da je lokalna mularija bolj nas s Tomosi občudovala kot švabe s težkimi stroji... Do Umaga smo šli pa nekajkrat na leto. Pa ob vikendih, ko je bila na cestah konica tudi uro ali dve prej prišli, kot prjatli z avti. Mi sicer malo pretreseni oni pa kuhani. Pa smo šli potem takoj žurat. Ja to so bili cajti !!! :OK:

Me kar zvija, ko pomislim kako so to takrat naši ta stari prenašali :cry:

Popravljeno . Popravil Sas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Sasom, ne vem kaj komplicerate :). Pač če kazalček za temp naraste, nardiš eno čik pavzo pa naprej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problemček nastane če cagerčka ni,ni... O:-) No, sej se kup nadomestn čep za olje s temperaturno skalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš na http://www.louis.de/ pa dej u iskalnik Öltemperatur Direktanzeiger. Fora je pa v tem, da samo zamenaš obstoječi čep za olje z novim, ki vgrajen še termometer.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je z vsakim motorjem strah na dalso turo. Se mi je lani zajla za sklopko strgala 40km od doma. Da bi se mi to zgodl 400 km od doma bi bla pizdarija, sej vemo da teh delov servisi nimajo na zalogi. Sam brez zajle bi se prsu domov, bog ne DAJ DA GRE KEJ DRUZGA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je z vsakim motorjem strah na dalso turo. Se mi je lani zajla za sklopko strgala 40km od doma. Da bi se mi to zgodl 400 km od doma bi bla pizdarija, sej vemo da teh delov servisi nimajo na zalogi. Sam brez zajle bi se prsu domov, bog ne DAJ DA GRE KEJ DRUZGA.

aj brihta dokler si na cesti in ne pod cesto se ti neč ne sekeraj,zmeraj se najde rešitev,to je treba sam reč pa iti nimaš kej razmišlat ko pa pride problem ga bos ze resu ,zmeraj se najde kdo ki ti bo pomagau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ga tiščat, pa najd eno umirjeno hitrost, ki ti bo (bolj pomembno-bo motorju) ustrezala.... :zzz:

pa vsake tolk časa se ustav, da se malce ohladi...

na avtocesto pa jst z njimi ne bi lezu za dalj časa!!! :nono:

lepo najd kake umirjene ceste do tvoje destinacuje-pa ga ne španaj!

če govorimo o kakih starih italijanskih 2takterjih-bi blo mene tud strah,

če pa maš kakšno novejšo zadevco ala honda nsr 125, al pa virageca...pa ne bi smel bit problema.

za motor...tebe bo vse bolel, pa dolgcajt, kr se boš mogu bl počas pelat...

je pa tud res, da ko se kam peljemo s druščino (višje kubikaže) je potovalna hitrost nekje 90-120, tko, da bi verjetno lahko sledil, če bi hotel!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da še jaz nekaj napišem.Z hčerko se večkrat peljeva vsak z svojim motorjem čez vikend na kopanje iz Maribora v Portorož.Ona vozo Aqilo 125.Ponavadi zgodaj zjutraj tja,zvečer pa nazaj.Nikoli nobenih problemov.Ampak moram povedat da ga zmeraj pelje na meji njegovih zmogljivosti.Drugače pa je njena najdaljša vožnja v enem kosu Maribor -Makarska to je okrog 600 km.Potrebovala pa sva okrog 7 ur pa tudi brez problema.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz z Suzukijem DR125 šel v družbi TDM-ke in Nevade čez Plitvice-Knin-Obrovac-Otok Pag.

Naslednje leto pa brat Slovenija-Otok Pag- Zadar - Mostar - Dubrovnik in nazaj po Jadranki do Šibenika kjer je zbil psa in razsul motor.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tale števček sem se čist navdušu :). Dej sam to mi povej k men ni čist jasen kako to deluje. Kokr sem razumel mer temperaturo olja, ne pa kolk se kej mašina greje(al je to slučajen to)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Najdlje sem se pelu 400 km v enem dnevu. Spotoma sem v Škofji Loki prletu na semaforju v fotrov motor. Zlomu sklopko in blatnik tako, da sem zadnjih 150 km prevoz v 3 brzini. :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima to recimo kok je to ce kupim hard enduro ktm ali kaj podobnega ki ima bol kros gume kak je pol s tem recimo na morje it al ni mozno al je al se prevec rabijo al prevec vibrira, lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem zdej najvec naredu iz velenja do vrhnike :OK: mi je pol rit skor stran padla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!