Skoči na vsebino

Prvomajsko potovanje do Dubrovnika


Gregs

Priporočene objave

Ola!

Suzuki je predlagal, da razdvojimo topik Provmajska potovanja v dva.

No, v tem bomo debatirali SAMO tisti, ki gremo do Dubrovnika, ne pa na Sicilijo.

Torej: pomembne stvari bodo tukaj.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEZNAM TISTIH, KI GREMO SAMO DO DUBROVNIKA:

1. spisek spremljevalne ekipe do Dubrovnika 27. ali 28.4

- Macica

- Noise

- FalcoR

- Bmw

- Zarja

- Hanzi

- Viragica

- Lucky

- Kekec3

- Rocky ?

- Desmo

- Pero

2. Spisek voznikov do Dubrovnika 1.5.

(opomba: ta skupina bo poskusila priti v enem dnevu do Dubrovnika - brez nepotrebnega ustavljanja, v konstantnem ritmu)

- Zoolo

- Gregs

- Ice

- Easyrider

Spisek ureja Gregs (o.p.)

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Popravil/a - Gregs dne 22/03/2002 ob 02:23:03

Popravil/a - Gregs dne 22/03/2002 ob 13:23:31

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bosna.nekje sredina trikota gradacac-brcko-vinkovci,ca.400 km severno od dubrovnika.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

a to tam sredi minskih polj?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

In še enkrat, ....

Kratko in jedernato JAP!

P.L.U.R. Zoolo

P.S.: Pa naj že nekdo nekaj napiše, da se ne bom organsko na prvo žogo strinjal s povedanim, to spljoh ni več zabavno!!

P.P.S.: Ej Macica kaj to pomeni ta "jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut", kaj boš šla v Bosno z TA-ko? Ledeni ta tvoja ideja z Orašjem bo mogoče do 1.maja doživela še nepričakovani TwisT v svoji kratki zgodovini.

FSXXX v Orašju,... pa pecenje, pa domaca duplo pecena, pa hmmm, ... možda još koja bakljava preko svega, .... a da ne spominjemo, .... AMM KDAJ GREMO?!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Popravil/a - zoolo dne 05/03/2002 ob 10:28:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, zoolo, to ne pomeni da grem v Bosno. ampak to ni stvar, ki bi jo blo treba vnaprej rezervirat ali kakorkoli, zato se jst zdajle s tem nič ne obremenjujem, kerj e še cajta. Sam mislim, da bolj ne.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soseda Mačica, daj ti Rocky-ja v prvo skupino, vendar z enim vprašajem. Služba je tista, ki malo bremza, jaz pa se vseeno ne dam, pa po gasu. Žal še trenutno resnično ne moram povedati sigurne udeležbe na potovanju. Ker do takrat še nebom imel močnejšega konja pod svojo ritjo, bom jahal na Viragotu 250. A ima kdo med vami tudi bolj švoh jeklenega konja?

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Ker do takrat še nebom imel močnejšega konja pod svojo ritjo, bom jahal na Viragotu 250. A ima kdo med vami tudi bolj švoh jeklenega konja?

Ma kaj ma veze kubikaža, važno je srce, ti kar brez strahu, jaz sem v lanski sezoni,ki je bila zame prva šel v Dubrovnik in tudi letos bom šel.

Aja BTW motor je DAELIM 125 ccm.

P.s.- Žal se vam z Mariči ne moreva pridružiti, na skupinski vožnji, ker imam rahlo drugače zamišljeno pot in predvsem zato ker morava letošnje 1.Majske praznike preživeti sama(Dol se lahko dobimo, na pijački ampak to je tudi vse SORČI)).Namreč 27.Marca bo 10. OBLETNICA najinega skupnega obstoja, pa sva se zmenila, da bova proslavila mesec kasneje.

SAMO PROSIM, DA KO SE VIDIMO MARIČI NE OMENJATE DUBROVNIKA, KER JE CELOTEN DOPUST PRESENEČENJE!

LP

GRAZIE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo jest grem tut do Dubrovnika z vami tako da me dajte hitr na seznam!Macica bo tvoj motor dubu držbo!No za nadalne podrobnosti se zmenmo ob kriglu pive!Kom čakam!!-ja pa dubrovnik tut!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok... jaz sem že pred časom začela premišljevati, da bi šla jaz tudi (seveda je vse odvisno od prevoza). Mislim, kaj lepšega kot za prvi maj v Dubrovnik, ko še ni peklensko vroče, ni gužve.... pa vse je še lepo zeleno in cvetoče....

No, potem sem pa premišljevala, da zaradi dopusta nekako ne morem 27. ali 28. ker ima takrat že moj sodelavec dopust. Bi šla pa lahko 1.maja... je pa res, da je trkat manj kandidatov za prevoz. No ja, če se bo kaj najdlo, bom šla oz. bi šla... drugače mi boste pa vsaj kartico poslali. Bomo še videli, samo sem mogla povedati, da me stvar zanima.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne vem ... jaz bom vedel sele sredi aprila, ce mi bo zneslo cez praznike iti v Dubrovnik ... cče bi šel sam, potem bi šel z vami (sicer bi vas čisto enmajčkeno upočasnil) , če gre pa še moja boljša 1/2 zraven, potem pa nisva več konkurenčna ... pustimo času čas, pa bomo videli, kako bo ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy daj ga no srat, sej ni to dirka na malem otočku imenovanem MAN, ampak lepa furca do bližnjega nam Dubrovnika, ... In o kakšnih zahtevah ti to?

Zoolo (boljša polovica mene)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo. Easy, ti je ze Zooolo povedal...

Saj ne mislimo dirkati, ampak ce se da, v enem dnevu priti do Dubrovnika z enim konstantnim, normalno hitrim tempom, brez nepotrebnega ustavljanja... razen za bencin, hrano, hitre zenske, pocitek, spanje, zurko, oglede....

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... kot sem že rekel, bom potrdil šele v drugi polovici aprila ... me pa zanoma 2. skupina ... čeprav se malo bojim, da ne bom kos vsem zahtevam, ki jih le-ta skupina postavlja ... bom še videl, premislil in sporočil ...

lp Easyrider

Ja pa jaz (oz midva z U.)bi se malo premislil-a pa bi potem enkrat kasneje, javil kako in kaj!!

PS: easy... bova midva bolj pocasi "vzgala" proti DU

We are in this together!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs, vse bo hitro razen vožnje in žensk, tle si bomo čas vzel!

Eeeeee.... Zoolo, kaj ga serjes?!

Voznja: a ne bo rahlo hitrejsa kot od prve skupine?! Ce zelimo priti v enem dnevu do DU, ne bo ravno to easy riding 50 kmh...

Zenske: slabo si prebral... napisal sem HITRE zenske, ne pa, da jih HITRO.... karkoli ze....

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja pa jaz (oz midva z U.)bi se malo premislil-a pa bi potem enkrat kasneje, javil kako in kaj!!

PS: easy... bova midva bolj pocasi "vzgala" proti DU

Ej, ce imata cas... PEJTA ZRAVEN!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

A sprejmete tud kakšnga od novincev na forumu sabo na prvomajsko furo do Dubrovnika?

NOPE NOVINCEV NE!!

Stari prideš v sredo na 3M ali v OLP, se spoznamo, pa poveš kako voziš in se zmenimo!!

NI Blema!

Boš zbral skupino ki ti ustreza pa je, ... več v sredo.

Tako, kot je Zoolo rekel: vsaj enkrat se moramo videti prej, preden gremo skupaj na tako furo. Torej: enkrat nas poisci pred Tromostovjem ali kjerkoli drugje.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

"NOPE NOVINCEV NE!!"?!?

Drugace tudi mislil nisem!

Fajn bi bilo, če bi se kdo od Vas đomb potrudil, pa mi razlozil kako naj vas tam najdem.

Sem namreč bolj glupe sorte!

-------------------------

Bolje pujsek v ogradi, kot sploh ne->(starogrški pregovor).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nearrain:

Tromostovje: nekje po 18:00 se zacnemo zbirati. Poglej, kje je gruca motorjev... pa prisluhni, kaj se folk pogovarja.. poglej, ce kje pise na kovcku ali na majici Motosvet, pocukaj koga za rokav... ma, ne mores zgresiti...

Old London Pub: zaenkrat se se zbiramo tam ob sredah nekje po 20:00 uri (raje malo kasneje) v zgornji sobi, kjer je biljard. Tam nas pa RES ne mores zgresiti....

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Popravil/a - Gregs dne 22/03/2002 ob 19:09:12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, ... Ma ne Gregs, sej itaQ Ice zagovarja da gremo čez celino, tam pa itaQ lahko držimo normalno potovalno hitrost ne glede na vrsto motorja. Ker 700+ km narest s tempom, ki ni easy going (tam nekje 110 km/h (od 90-130)) itaQ ni vec tok zabav'n al' pa enostav'n zarad kondicije.

No ja mormo šparat kondicijo za "ta Hitre"!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Zoolo: Ja, saj tako nekako naj bi bila potovalna hitrost, ja... ampak ti bi dejal: softići.... ... da ne bi kdo prevec jamral...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@ Zoolo: Ja, saj tako nekako naj bi bila potovalna hitrost, ja... ampak ti bi dejal: softići.... ... da ne bi kdo prevec jamral...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

JAh softiči bojo pa 4.maja do Dubrovnika prišli pa je ... it's their loss, se mi zdi da hitrosti ki so omenjene niso prevec niti za chopperiste ali katera koli druga plemena nacije.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, kaj je sedaj z obljubljeno ruto na jug. Ali potrebuješ pomoč? Mogoče pa nas hoče punca s presenetiti s čim posebnim. Aja, pridno študira za izpite in žal nima časa za kaj drugega. Pa počakajmo še malo pa bomo videli kaj dogaja.

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Rocky, saj me že od takrat ko sem oblubila teži. Sam mal namiga bi pa vseeno rabla, ali vas zanimajo tudi kaj zgodovinske posebnosti južne sosede, ali občudovanje kamnov, ali samo direktiva proti Dubrovniku? Da ne bom jaz preveč široko zastavila, ampak ene par zanimivih kamnov sem pa že našla.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja Rocky, saj me že od takrat ko sem oblubila teži. Sam mal namiga bi pa vseeno rabla, ali vas zanimajo tudi kaj zgodovinske posebnosti južne sosede, ali občudovanje kamnov, ali samo direktiva proti Dubrovniku? Da ne bom jaz preveč široko zastavila, ampak ene par zanimivih kamnov sem pa že našla.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

ICE-Tours je ocitno dobil konkurenco!

Ej a pa ste vi sigurni da boste do Dubrovnika prišli pred drugo skupino, ...ker se mi zdi teh 4. dni nekaj mala razlika, ....

Zoolo (boljša polovica mene )

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!