Skoči na vsebino

Prvomajsko potovanje do Dubrovnika


Gregs

Priporočene objave

quote:

Aja, se eno vprasanje, a se pozanimam za sobe (z garazo) v Dubrovniku ali ne? In jasno za koliko dni in katere datume prihoda lahko navedem?

JASNO, DA SE POZANIMAJ!

Tudi za nas, ki pridemo dol malo kasneje - torej 1.maja zvecer, v slabem primeru 2.maja, ostanemo pa do sobote, ce ne celo do nedelje.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Viragica to nam deli!Eno sobo s TV, tuš, klima, bar.....No sej če bo mela pa skret bo pa res dobr!Torej cca 1.5.!

Komi čakam!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlani sva z Misho dala v Dubrovniku za sobo 20 DEM/osebo (avgusta). Lastnica je oddajala sobe v novi hisi. V prvem nadstropju so bile tri sobe in tri kopalnice. Motor sem pa lahko zapeljal na vrt za ograjo.

V pristaniscu so nama ponujali sobe po 50 DEM/osebo, pol nas je pa en mulcek s staro XJ 600 peljal na Lapad (naselje nasproti pristanišča) in smo se vse zmenili. Dve ulice naprej od najine sobe je bila pa kafana, kjer se je dalo poceni jesti (je pa res, da so imeli v glavnem jedi z zara, prebranac, solate in pomfri) Za dva nekako 120 kun. V starem delu v obzidju je bila pa ena porcija mesano na zaru 90 kun.

Bom v OLP prinesel naslov od najine sobice. Ce ma kdo zemljevid Dubrovnika, naj ga prosim prinese!

Pa se to: v Dubrovniku ni avtocampa!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne folgam vec tega! Ma, glavno, da gremo ostali 1. maja, pa se ze v zivo po tulifonih zmenimo, ostalo bo pa Macica poskrbela....

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole.... danes v OLP pogovor v zivo... za sobe (nema klime, nema bara, kakvi TVi, Koji bajker si ti Pero? Pejt na turisticno agencijo pa na avion pol bos pa vse skupi imel. ) jah... tam nekje do 10. aprila bi bilo fajn da vem, da potlej uporabim vse svoje sarme in spackam kako kamrco za prespat.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Takole.... danes v OLP pogovor v zivo... za sobe .....

kot bi rekel muc......jssssstttttt tuuuuuuuuuuuttt.eno kamrico za lady in mojo malenkost,ceprav to z lady se ni 100%.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričali ste me, tudi jaz hočem cimer. Pa naj bo frei.

Je..š kampiranje, če je cena prenočišč tako ugodna.

Mimogrede, Macica, a se že kaj ve za plan puta? Tko malo me zanima, kje se bomo kotalili na jug.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oki doki... seznamcek bo kar privat (ne bo na forumu).

Kdo bo s kom (zravn) spal in ostale stvari se pa sami zmente... da naum jst pol kej kriva...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste moj mail prebrali že na temi ogled vinske kleti VINAG, potem tole kr nonšalantno ignorirajte ... kr je isti mail....

Lep hello folks. Sem novinec na vaših stranih, ki so mimogrede fool hladne! Že nekaj časa sem malce škilil na vaše pogovore in se končno ohrabril, da se vam pridružim. Kr tipke se mi tresejo od treme ....

Poniiiiiiiiižno prooosim, vzemite me medse (posebej na ogled vinske kleti, pa Dubrovnik, pa Sicilijo, pa na Pag, ....) :D.

Sem grd, nesamozavesten, od boga in lepšega spola pozabljen fant, s kmečkega podeželja (Celje pri Žalcu), ki se, zafrustiran kot je lahko le on, rad vsede oz. zajaha svojo ljubezen (v tem kontekstu mislim motor, da ne bo nesporazumov :)) in se s tem vsaj začasno reši manjvrednostnih kompleksov, ki ga težijo že nekaj reinkarnacijskih življenj. Moji hobiji poleg razvajanja mojih življenjskih sopotnic Cagive in Gabrijele so še: jadralno padalstvo, avtonomno potapljanje, kajakaštvo, ježa konj (bolj moji boljši 1/2 na ljubo),kolesarstvo, tek na psu, ups, pomota, tek s psom, planinarjenje, fotografija, filozofsko poglobljeno razmišljanje na boljše čase, smiljenje samemu sebi in usmiljenje do drugih, ki si niso sami krivi, da so takšni kot so, in še bi se kaj našlo... Aja, skor bi pozabu: med drugim še tud študiram, ampak to le če mi ostane še kaj časa :D. Sem Vam že omenil, da imam včasih rahel občutek, da je dan tu in tam prekratek... ampak ideali so itak za ljudi brez domišljije, kot sem nekje nekoč davno (pri mojih šestih letih) slišal komentar na mojo izjavo: Ko bom pa velik, bom pa odrastu! :D ... Še dobro, da me tisti, ki me poznajo, ne štejejo ravno med velike ljudi, ergo ... :):):D

Bi pa si dovolil koga izmed članov ali še rajši članic ;) prositi, da mi pove kje se moram javiti na raport, da me ocenite ali sem ta prav }:)...

Sem bolj med počasnejšimi, motoristični brat od easy raiderjevega kolega, ki je bil z vami na vožnji jeseni po štajerskem koncu z modro enduro Cagiva 750 elephant-kolikor se spomnim je on vodil počasnejšo skupino ...;)

--

mim grede , folks če mislite tako divjati po cestah kot Easyrider, potem se ne grem ... veste dragi moji, izzy se samo skriva za tem imenom: v resnici je pravi divjak na dveh kolesih, ampak to vemo samo izbrani :D -> Easy sprejmi to kot en zajebantski kompliment ob hitrostni vzdržnosti, ki jo pokažeš, ko se vsedeš na bike,... včasih ti to lastnost kr močno zavidam ;)

Torej MOTOFENI oz. lepo po slovnično pravilno

MOTOCIKLISTIČNI SUŠILNIKI ZA LASE:

....imejte se radi in .....

.... TO MI DELITE ! ! !

Vaš Krotilec slonov!!! Dejchi

P.S.:

Desmo - jel si ti Ducati fan??? A bogami jesi, jesi!!! :D

lastnoročni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un pocho copy peist por nostro amigo slonceka (ja,ja vem de ni prou napisan )

podavljen slonski krotilnik,

ti se prijavi (si se ze?),pridi,degustiraj (ali ne) in imej se fajn.aja,ne pozabi povedati kdo si,ko se srecamo.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, Krotilec, podobno kot Pepe si mi polepsal dan.. se eden, ki zna pisati....

Pa se glede globljega pogleda na zivljenje se strinjava... eheheh...

Torej: se prijavljas na furo do DU ali ne?

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... -> Easy sprejmi to kot en zajebantski kompliment ob hitrostni vzdržnosti, ki jo pokažeš, ko se vsedeš na bike,... včasih ti to lastnost kr močno zavidam ...

... hmmmmm .... sprejmem ... ampak boš pa vseeno, ko bomo šli na skupno vožnjo dal za eno rundo čistega ... jabolčnega soka ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj to ni res...... Ej.... tebe tudi če do odhoda ne spoznamo si dobrodošel.... ker... hihih..... ti pa si ja.... ta prav!!

Hvala.. da si mi polepšal zadnje urice današnjega delovnega dneva!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, kaj pa če bi se ti do OLP-ja p'rpelu? Ali pa do poligona v Tacnu v Soboto, ko bo vreme pa gremo še na furo?

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elephant man......blagor se teb! Mene so, ko sem izrazil željo po Dubrovniku so čisto degradiral(beri:napizdil k norca), kakor šoloobveznega otroka !

Verjetno imaš več sreče ravno zaradi nicka, mojga namreč akutno ne marajo.

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Popravil/a - nearrain dne 03/04/2002 ob 16:48:05

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Elephant man......blagor se teb! Mene so, ko sem izrazil željo po Dubrovniku so čisto degradiral(beri:napizdil k norca), kakor šoloobveznega otroka !

Verjetno imaš več sreče ravno zaradi nicka, mojga namreč akutno ne marajo.

Ehehe... skorajdez, menda ja ni bilo tako hudo, no?!

Saj si dobrodosel, sploh pa, ker si dal motoratorju en krog s svojo cebeerko...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram mal jamrat, k me noben od "$*/¨¨*O=?*¸" noče vpisat na seznam!

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Moram mal jamrat, k me noben od "$*/¨¨*O=?*¸" noče vpisat na seznam!

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Vpisan al' ne sej se itaQ ve da greš! MA ne sej "Dumbotu" sem tut isto reku naj pride do 3M ali OLP-ja da se v živo vidimo, ...samo se mi zdi da ni bil ta topic, ker je isti post nasmetil v ene 4. kategorijah (konominacijezaoskarjapress)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Moram mal jamrat, k me noben od "$*/¨¨*O=?*¸" noče vpisat na seznam!

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Vpisan al' ne sej se itaQ ve da greš! MA ne sej "Dumbotu" sem tut isto reku naj pride do 3M ali OLP-ja da se v živo vidimo, ...samo se mi zdi da ni bil ta topic, ker je isti post nasmetil v ene 4. kategorijah (konominacijezaoskarjapress)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Look signature

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW... Nearrain... v kaki zasedbi pa greš ti.... če se že tako razburjaš, da te noben noče dati na seznam? pa kdaj greš? s ta hitro skupino? al s ta pučasno skupino?

Tko da.. .prosim lepo.. mi ne mormo vohat, kaj bi ti rad.... ti povej, pa te bomo upoštevali.

Pa še nekaj ne... ne usajaj se, ker sem te jaz včeraj nahrulila, kaj se zdej ne javiš,al greš al ne... tu pa ves hraber ne.. v OLP.. pa... ah.... brez besed....

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW... PUPA.....v ta hitri zasedbi sem prepričan da se bom bolje počutil...tud slučajno se ne razburjam/glej moj podpis...ne pričakujem ovohavanja.......usajam/glej podpis...hraber/...mhm...spljoh ne

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej vidva nehita!

Nearrain itaQ si na seznamu al' ne, greš zraven, ... samo a gre lady tut al' si solo do DU?

Pupa, chill out!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihihi..... smotko.... sprašujem o zasedbi kot, 1 na motorju, 2 na motorju... 1005443542534365771 na motorju?? Predvidevala pa sem, da boš šel s tahitrejšimi!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej vidva nehita!

Nearrain itaQ si na seznamu al' ne, greš zraven, ... samo a gre lady tut al' si solo do DU?

Pupa, chill out!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

V vsakem primeru bi si ponižno blagovoljil dovolit pridružit se hitrejši skupini ne glede na to ali si bo lady zaželela boleče zadnjice ali ne. Še zmeraj ji ostaja Svizščeva opcija, da ostane doma in ter si enega narola. A ne?

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!